NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

reddragon001
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 19 dec 2016, 13:26

Sve je ok sve si upravi hajd sad popusti me... eto Combe je bog on sve zna, on je najbolji trener, igrac u svoje vrijeme on zna kako klub treba funkcionisati ajde da te postavimo za direktora kluba kad si pametan, ups prepametan. Ustvari nemozes ti raditi bez plate ti bi odmah tuzio klub kao sto si to vec jednom uradio, nemas pravo da pričas o Zvijezdi.. Ko god je tuzio Zvijezdu, jedini covjek koji je otisao iz Zvijezde i Zvijezda mu duguje godinama a nije tuzio je Eso Jasarevic.
Zadnja izmjena: reddragon001, dana/u 19 dec 2016, 13:27, ukupno mijenjano 1 put.

fender13
Kontakt:

Post Postao/la fender13 » 19 dec 2016, 13:27

combe je napisao/la:
reddragon001 je napisao/la:Provaljen si combe ba kani se mene i Zvijezde idi radi kod svog Nurde, a nas pusti da se borimo prvo sa vama pa onda sa tekucim problemima. Gledaj svoja posla bolje bi ti bilo, ovdje se neradi o meni o tebi nego o Zvijezdi, i nije to dio novca nego pola od ukupne investicije, a taj isti sto je ulozio vjerovatno pola ima nerjesenih tuzbi sa Zvijezdom, mislis da nesto znas al vjeruj da nemas pojma o funkcionisanju kluba. Primjetio sam kad tebe nema nema ni sidrana ni tkanton svi ste vi ili ista osoba ili drustvo smradova koji jedva ceka neko sranje u Zvijezdi da se oglasi, al ne brinite se svi ste vi prolazni samo Zvijezda ostaje....

Ti si sine prvi Nurdi lizo guzicu dok je bio dole, al to me od tebe ne čudi jer ti si takav lik, dupe uvlakač i gotovo. A vjeruj mi da ja znam puno više tih stvari nego što ti misliš samo o tom potom. Ta ista tribina koju spominješ znaš da Nurdo sa nom nema veze. Što se tiče njene izgradnje znaš kako je plaćana (to što je isplaćeno) i preko koga. I sve je išlo dobro dok je taj bio tu. Zato o tom nećemo.

Zasto bar ne zavrsise cijeli stadion, pa neka se onda tuze koliko hoce..

zmajevac
Kontakt:

Post Postao/la zmajevac » 19 dec 2016, 14:01

reddragon001 je napisao/la:Sve je ok sve si upravi hajd sad popusti me... eto Combe je bog on sve zna, on je najbolji trener, igrac u svoje vrijeme on zna kako klub treba funkcionisati ajde da te postavimo za direktora kluba kad si pametan, ups prepametan. Ustvari nemozes ti raditi bez plate ti bi odmah tuzio klub kao sto si to vec jednom uradio, nemas pravo da pričas o Zvijezdi.. Ko god je tuzio Zvijezdu, jedini covjek koji je otisao iz Zvijezde i Zvijezda mu duguje godinama a nije tuzio je Eso Jasarevic.

Hocel bit Eso novi spor.direktor.

sidran
Kontakt:

Post Postao/la sidran » 19 dec 2016, 14:08

reddragon001 pisckiću ćiro; Misliš da nešto znaš o klubu i dugovanjima zato što ti je neko iz uprave pokazao par papira, pa misliš da si na nivou da možeš raspravljat o tome. Realno je da se ne razumiješ u spotsku politiku i znam da te u klubu tapšu po ramenu i da slušaš intelektualce i velike znalce koji sada vode klub. Uostalom nije tvoje ni da razumiješ, jer tvoje je mjesto na tribinama. I molim te ne sramoti nam vip ložu, gore je nekad sjedila gospoda.
Eee baš si Vučko naš.
Ranieri vam je tata..

Tkanton
Kontakt:

Post Postao/la Tkanton » 19 dec 2016, 16:15

Ovi na sportsport spominju nekakva pojacanja i brazilca a piski daje da smanji platu i ovim sadasnjim igracima, dobro rece onaj Stjepanovic

carli22
Kontakt:

Post Postao/la carli22 » 19 dec 2016, 17:10

Daj ba vise koji vam je, imal MODERATOR ovdje??? Sve ja vas razumije, al dajte vise, dokle ba? nemam nista ni protiv koga al combe je zasluzio ban kad god se javi napada nekog, ne pise nista vezano za Zvijezdu...mslm da bi bilo najbolje da piska prestane ovdje pisat pa onda opletite o tome kako nemamo inf iz kluba

Tkanton je napisao/la:Ovi na sportsport spominju nekakva pojacanja i brazilca a piski daje da smanji platu i ovim sadasnjim igracima, dobro rece onaj Stjepanovic

A sta ti je doticni napiso "Iako smo bili u losoj situaciji igrači zovu nude nam se ima tu par imena iz pl". Samo bezveze baljezgate :crazy:
Infarkt,ma kakav je,od srca je.

Tkanton
Kontakt:

Post Postao/la Tkanton » 19 dec 2016, 17:25

carli22 je napisao/la:Daj ba vise koji vam je, imal MODERATOR ovdje??? Sve ja vas razumije, al dajte vise, dokle ba? nemam nista ni protiv koga al combe je zasluzio ban kad god se javi napada nekog, ne pise nista vezano za Zvijezdu...mslm da bi bilo najbolje da piska prestane ovdje pisat pa onda opletite o tome kako nemamo inf iz kluba

Tkanton je napisao/la:Ovi na sportsport spominju nekakva pojacanja i brazilca a piski daje da smanji platu i ovim sadasnjim igracima, dobro rece onaj Stjepanovic

A sta ti je doticni napiso "Iako smo bili u losoj situaciji igrači zovu nude nam se ima tu par imena iz pl". Samo bezveze baljezgate :crazy:
Par postova iznad pise da se ceka ta sjednica na kojoj ce smanjit plate, i tramosnici se nude igraci, mos mislit kakav je igrac koji se mora sam nudit, uostalom cijelo vrijeme prica da se takvi igraci nece dovodit, da zvijezda nije prolazna stanica i td a opet jovo na novo, samo se rangovi mijenjaju

fender13
Kontakt:

Post Postao/la fender13 » 19 dec 2016, 19:13

Čovjek kaze da ide u bolje vidiš da smo najavili napad na premijer ligu ima nešto što mi ne znamo ali bitno je da ide u dobro

reddragon001
Kontakt:

Post Postao/la reddragon001 » 19 dec 2016, 20:04

Vi samo blatite a ja cu da radim jos vise...

astra1922
Kontakt:

Post Postao/la astra1922 » 19 dec 2016, 20:09

E dabogda se o sebi zabavili.svaka vam čast kad neko pročita ima sta i vidjeti jad i bijeda raspad sistema.umjesto da na bilo kakav način pomognete vi tu pametujete unedogled.
Pa daj napišite stručnjaci vaše zvanje pa zakleo bi se da ni jedan nemate veze sa sportom .Propustite bolan ima nas ovdje koji volimo klub i nije nam bitno koja smo liga koje smo mjesto ko je uprava.uzivajte i prva liga nam je dobra.kad bi klub zavisio od vas i mene ne bi ni postojao.

Puna podrška ljudima u upravi podrška ademu ,turbicu mirsi fadilu i svima koji su i jednu marku dali za klub.hvala svim roditeljima koji plaćaju članarinu za školu fudbal hvala svima koji su se bilo čega odrekli za nas klub a vi P icke i dalje prosipajte svoje vrlo znanje.

Izvadite noseve iz tuđih guzica i brinite se o svom dvorištu
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 19 dec 2016, 21:39

Ajd nekenjaj i ti vise. Ima i nas drugih koji volimo i koji ce mo gledati bez obzira na rang. Ali isto tako mislimo da moze bolje. Da nam ne bi ti uskratio misljenje. A nek ti i Piska i vama sl. imate veze sa sportom. Niko vise od vas nesramoti klub. Prije ste znali zasrati sa svim okolnim opstinama. Sad pisete jedno a klub izdaje druga saopstenja. Jel i to jedan vid sramocenja. I molim te u buduce me obilazi. Ako ti ne pase sta pisem nemoj citati i rijesena stvar. A nezamisljaj kad god se javis da si rekao nesto pametno.

astra1922
Kontakt:

Post Postao/la astra1922 » 19 dec 2016, 22:24

Idi bolesnice spasi nas sve svojiih kompleksa.pa samim pisanjem pokazujes pravo lice.divim se tvojoj porodici kako izdrže s tobom.

Al uskoro ćeš u misiju rupu nećeš još dugo prosipati pamet i zadivljavati raju svojim sposobnostima vođenja kluba i organizacije istog. Isss

Nova sezona nova nafaka

Kapetan
Kontakt:

Post Postao/la Kapetan » 19 dec 2016, 22:31

Ova tema već polako gubi smisao, ovdje niko već mjesec dana i više nije pričao o fudbalu. I ja sam mišljenja da ova trenutna uprava nije najbolje rješenja, al brate dragi to je moj stav i ne trebam nikog vrijeđat kako bi dokazao da sam ja upravu, a isto tako i da budem vrijeđan od nekog s kim se slažem, zato bi vas zamolio i combeta a i pisku da riješite to što imate neriješeno, rješavate u pp..

Za PL nam fale tri dobra igrača, jednog ekstra dobrog špica, jednog bočnog igrača, i jednog kreativca u veznom redu. Uz ostank već postojećih igrača, s tim da bi se riješio Hadžića zbog neefikasnosti i Stjepanovića jer na njegovoj poziciji je Doljančić dobar, ima dobar šut a ima dosta ekipa koje zatvaraju igru.Ne pamtim kad smo zadnji put dali nekom sa 20+ metara iz igre.

To je neko moje mišljenje.

Kapetan
Kontakt:

Post Postao/la Kapetan » 19 dec 2016, 22:34

Astra brate, ajde ne pristaj na provokacije. Ljudi, dajte da pišemo o fudbalu.

fender13
Kontakt:

Post Postao/la fender13 » 20 dec 2016, 06:52

Idemo malo vise o Zvijezdi

Postavio bih par pitanja ako neko zna neka odgovori:
Završili smo sudski proces sa dzenom za tribinu jel to znači da se moze ponovo gradit bez prepreka i dali ima se u planu budućnosti sta radit jer ako se plasiramo u premijer ligu uslovi od sljedeće sezone su reflektori semafori natkrivene tribine itd.

Vidim da je zakazana skupština kluba dali ima neko informacija jel ulaze u upravni odbor jos neki jaki sponzori ...

Kada je prozivka gdje se ide na pripreme kada možemo očekivati nove igrace ko je izrazio zelju da ide ?

Malo o Zvijezdi dosta svadje

astra1922
Kontakt:

Post Postao/la astra1922 » 20 dec 2016, 07:58

Još je rano.ja sam vjerovao da niko neće ići osim Hadžića ali sigurno će ići par igrača.isto tako po svemu sudeći će doći adekvatne zamjene.ciljano će se dovoditi.dva sponzora koji su bili odsutni prošlu polusezonu su ponovno tu.iskreno uz dobar raspored ja očekujem da će mo do zadnjeg kola biti konkurentni ostalim ekipama za premijer ligu.

Ako ništa iskusniji smo za jednu godinu u prvoj ligi valjda budemo znali malo bolje i muljati

Nova sezona nova nafaka

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 20 dec 2016, 09:37

Što se tiče gradnje, nemajte brige nastavlja se farbanje ograde čim dozvole vremenske prilike.
Igrački kadar-glavni cilj je pokušati vratiti Isanovića i Faću, Prljača(golman) je već blizu povratka.
Što se tiče odlazaka, Stjepanović ide 99,9%, blizu odlaska su i Abid(pregovara sa jednim klubom iz Hrvatske) i Islamagić(pregovara sa jednim našim premierligašem).

crvenobijeli
Kontakt:

Post Postao/la crvenobijeli » 20 dec 2016, 12:43

I abid i islamagic imaju ugovor do juna,,, treba toiskoristit...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

fender13
Kontakt:

Post Postao/la fender13 » 20 dec 2016, 13:33

http://sportsport.ba/bh_fudbal/borceva- ... ata/218318

Kada su gostovali kod nas Borac ljudi iz njihove se uprave se divili našim radovima na pomoćnom ali kod nas totalni zastoj ...

nedžad
Kontakt:

Post Postao/la nedžad » 21 dec 2016, 18:53

Ima li kakvih informacija
Uvjek može biti gore od goreg
i zato glavu gore
bori se za svoje
i uvjek budi čovjek

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.