NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 03 jan 2017, 14:28

Danas se polako potvrduje ono o cemu sam pisao prije par dana. Jos jedan iz startne postave bio na pregovorima sa drugim klubom J.J.

sidran
Kontakt:

Post Postao/la sidran » 03 jan 2017, 15:14

reddragon001 je napisao/la:Cim trener stavi potpis i direktor izacemo u javnost, za sada ništa zvanično.

Kod tebe pisko nikad ništa novo, danas pljuješ sutra hvališ...I tako iz dana u dan. Zato nisi sposoban i ponavljam ti ne budi kokošar.
Još si sad i u upravi nekoj, ejjjj
Ranieri vam je tata..

fender13
Kontakt:

Post Postao/la fender13 » 03 jan 2017, 15:37

combe je napisao/la:Danas se polako potvrduje ono o cemu sam pisao prije par dana. Jos jedan iz startne postave bio na pregovorima sa drugim klubom J.J.

Jel jare ?

theboss_RD07
Kontakt:

Post Postao/la theboss_RD07 » 03 jan 2017, 17:14

fender13 je napisao/la:
combe je napisao/la:Danas se polako potvrduje ono o cemu sam pisao prije par dana. Jos jedan iz startne postave bio na pregovorima sa drugim klubom J.J.

Jel jare ?

Nemamo drugog s tim inicijalima

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 03 jan 2017, 17:25

Vojvoda izjavi da su samo on direktor i igraci zasluzni sto nismo dozivili sudbinu novog travnika. Toliko o nasoj upravi. Sad ce Spisko osut drvlje i kamenje po njemu a okivo ga u Zvijezde.

fender13
Kontakt:

Post Postao/la fender13 » 03 jan 2017, 17:46

combe je napisao/la:Vojvoda izjavi da su samo on direktor i igraci zasluzni sto nismo dozivili sudbinu novog travnika. Toliko o nasoj upravi. Sad ce Spisko osut drvlje i kamenje po njemu a okivo ga u Zvijezde.

Vojvodic je upravu u vezi domaći igrača vracamo svoju djecu koja su pljuvala po Zvijezdi prvi Prljaca koji je rekao imam ja hljeba nikad se necu vratit Isanovic također ispao nekorektan itd.

Nah1d
Kontakt:

Post Postao/la Nah1d » 03 jan 2017, 18:02

Prvo nemoj da laprdaš , ruku na srce pisam ja i po toj upravi Isanovica pa i Prljacu znam pa recimo cijeli zivot , znam koliko su momci ok a za Isana znam koliko voli svoj grad i klub. Kao da je on htio ici ? Kad se bacale pare srbima koji za polusezonu uzmu kes i odu onda ih je bolilo uho za domace igrace , sad kad kesa nema ajd ti domaci igraj za mizerne pare. Ma ajde ba manite tih prica. Momak je dosao jer kuci je najbolje da je imao drugih i boljih opcija provjereno znam... Manite te malograđanske priče . Pisam ja i bivsu i sadasnju upravu , ni jedni nisu dobri . Eto ovi.su fola tu sto.vole klub . Ma daj.. Otisao.je vojvoda jer je mala para i sto je iz simin hana ponuda dosla veca a ne zato sto ga je neko izdao..
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

batigol777
Kontakt:

Post Postao/la batigol777 » 03 jan 2017, 18:20

Bas me zanima da li ce ona fukara Citkusic doci, ee bas me interesuje to njegovo znanje koje ima pa taj nezna pertle svezat a nemoj te biti glupi on vam nece doci zato sto nema para , taj voli pare. Napravio je vise stete zvijezdi nego bilo ko drugi
Samo jedno travnjak dvaput kupovan placen ko .. a dosla slaka koja je rucno cupana ... etoo koga vi prizivate a o njegovom neznanju vodjena moze se pisat knjiga.
Po meni Vojvodic sere da opravda odlazak neka ide vala sretno mu.
Hamza je legenda ali nije nezamjenjiv.
Valjda dodje vrijeme kada ce u zvijezdi igrati igraci pa bili domaci ili strani.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

maestro04
Kontakt:

Post Postao/la maestro04 » 03 jan 2017, 18:21

Nah1d je napisao/la:Prvo nemoj da laprdaš , ruku na srce pisam ja i po toj upravi Isanovica pa i Prljacu znam pa recimo cijeli zivot , znam koliko su momci ok a za Isana znam koliko voli svoj grad i klub. Kao da je on htio ici ? Kad se bacale pare srbima koji za polusezonu uzmu kes i odu onda ih je bolilo uho za domace igrace , sad kad kesa nema ajd ti domaci igraj za mizerne pare. Ma ajde ba manite tih prica. Momak je dosao jer kuci je najbolje da je imao drugih i boljih opcija provjereno znam... Manite te malograđanske priče . Pisam ja i bivsu i sadasnju upravu , ni jedni nisu dobri . Eto ovi.su fola tu sto.vole klub . Ma daj.. Otisao.je vojvoda jer je mala para i sto je iz simin hana ponuda dosla veca a ne zato sto ga je neko izdao..

Ma i ti seres puno , ako ste toliko sposobni dajite svoje pare i bujrum napravite bolje a nije samo ovdje kenjat

Tkanton
Kontakt:

Post Postao/la Tkanton » 03 jan 2017, 18:32

batigol777 je napisao/la:Bas me zanima da li ce ona fukara Citkusic doci, ee bas me interesuje to njegovo znanje koje ima pa taj nezna pertle svezat a nemoj te biti glupi on vam nece doci zato sto nema para , taj voli pare. Napravio je vise stete zvijezdi nego bilo ko drugi
Samo jedno travnjak dvaput kupovan placen ko .. a dosla slaka koja je rucno cupana ... etoo koga vi prizivate a o njegovom neznanju vodjena moze se pisat knjiga.
Valjda dodje vrijeme kada ce u zvijezdi igrati igraci pa bili domaci ili strani.

Ti ko da si u rodu sa piskom.....

theboss_RD07
Kontakt:

Post Postao/la theboss_RD07 » 03 jan 2017, 18:56

Pa sta je covjek lose rekao? Cvitkusic je imao dzepove bez dna dok je radio u Zvijezdi

Nah1d
Kontakt:

Post Postao/la Nah1d » 03 jan 2017, 19:06

maestro04 je napisao/la:
Nah1d je napisao/la:Prvo nemoj da laprdaš , ruku na srce pisam ja i po toj upravi Isanovica pa i Prljacu znam pa recimo cijeli zivot , znam koliko su momci ok a za Isana znam koliko voli svoj grad i klub. Kao da je on htio ici ? Kad se bacale pare srbima koji za polusezonu uzmu kes i odu onda ih je bolilo uho za domace igrace , sad kad kesa nema ajd ti domaci igraj za mizerne pare. Ma ajde ba manite tih prica. Momak je dosao jer kuci je najbolje da je imao drugih i boljih opcija provjereno znam... Manite te malograđanske priče . Pisam ja i bivsu i sadasnju upravu , ni jedni nisu dobri . Eto ovi.su fola tu sto.vole klub . Ma daj.. Otisao.je vojvoda jer je mala para i sto je iz simin hana ponuda dosla veca a ne zato sto ga je neko izdao..

Ma i ti seres puno , ako ste toliko sposobni dajite svoje pare i bujrum napravite bolje a nije samo ovdje kenjat

I hoću čim postanem bogat. ;)

Zmajjj
Kontakt:

Post Postao/la Zmajjj » 03 jan 2017, 19:35

batigol777 je napisao/la:Bas me zanima da li ce ona fukara Citkusic doci, ee bas me interesuje to njegovo znanje koje ima pa taj nezna pertle svezat a nemoj te biti glupi on vam nece doci zato sto nema para , taj voli pare. Napravio je vise stete zvijezdi nego bilo ko drugi

Nurdo je kupio travu svojim parama platio i nije toliko naivan da bi dva puta placo a Bosna sad kad udje u ligu i to ce nam pokupit isto ko i umjetnu travu

DevilsAdvocate
Kontakt:

Post Postao/la DevilsAdvocate » 03 jan 2017, 19:38

Ja samo pratim i citam sta se pise za klub i oko kluba, stvarno sam pesimistican povodom svega, ne znam na sta ce sve ovo izac, nekako nemam snage ni da komentarisem ovaj cirkus vise, na sta smo spali majko draga...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

nedžad
Kontakt:

Post Postao/la nedžad » 03 jan 2017, 21:20

Jaranovic u pregovorima sa radnickim izgleda da mu nude bolji ugovor
Uvjek može biti gore od goreg
i zato glavu gore
bori se za svoje
i uvjek budi čovjek

batigol777
Kontakt:

Post Postao/la batigol777 » 03 jan 2017, 21:56

Da nije bilo Zure i ova trava bi izgorila i pitaj ga ko je postavio travu na stadion.
Pitaj i igrace omald.pogona koji su igrali kada je taj Cvijan bio trener kakve au rezultate imali a to se da provjerit a kakve kada je on otisao ti isti igraci.
Nebi dalje mislit ce ko da nekog mrzim ali sto se mene tice takve spodobe daleko od kluba . I raspitaj se malo kod ljudi od struke o njegovom znanju mene on neodoljivo posjeca na Segrta hlapica koji nas je unakazio.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

carli22
Kontakt:

Post Postao/la carli22 » 03 jan 2017, 22:05

Zmajjj je napisao/la:

Nurdo je kupio travu svojim parama platio i nije toliko naivan da bi dva puta placo a Bosna sad kad udje u ligu i to ce nam pokupit isto ko i umjetnu travu

Raspitaj se malo bolje koje je platio travu i sve stvari koje su radjene u tom periodu...Nisam ni ja za Cvitkusica ima puno bolji rijesenja, recimo Eso??? Ma nije to sve tako pesimisticno samo sto ovi dole iz uprave sute i pokusavaju poslozit sve kockice i onda izac u javnost, a nije ko Piska poleti da vam kaze sta ima novo, a vi covjeka popljujete. Sve su dosad spekulacije dok se u narednim danima ocekuju konkretni potezi
Infarkt,ma kakav je,od srca je.

Zmajjj
Kontakt:

Post Postao/la Zmajjj » 03 jan 2017, 22:25

carli22 je napisao/la:
Zmajjj je napisao/la:

Raspitaj se malo bolje koje je platio travu i sve stvari koje su radjene u tom periodu...Nisam ni ja za Cvitkusica ima puno bolji rijesenja, recimo Eso??? Ma nije to sve tako pesimisticno samo sto ovi dole iz uprave sute i pokusavaju poslozit sve kockice i onda izac u javnost, a nije ko Piska poleti da vam kaze sta ima novo, a vi covjeka popljujete. Sve su dosad spekulacije dok se u narednim danima ocekuju konkretni potezi

Znam da ti Nurdo nije po cejfu ko ni meni al sam prvi kamion trave ja dovezo i dobro znam sta sam vidio i ko je platio travu

crvenobijeli
Kontakt:

Post Postao/la crvenobijeli » 03 jan 2017, 23:49

aleksandar_veliki je napisao/la:Combe i redragon svoja prepucavanja nastavite na pp. Ovo je tema NK Zvijezda i nije namijenjenja za bildanje misica vas dvojice. Ukoliko nastavite bicete odstranjeni s foruma.

:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Nah1d
Kontakt:

Post Postao/la Nah1d » 04 jan 2017, 08:38

aleksandar_veliki je napisao/la:Combe i redragon svoja prepucavanja nastavite na pp. Ovo je tema NK Zvijezda i nije namijenjenja za bildanje misica vas dvojice. Ukoliko nastavite bicete odstranjeni s foruma.

Dobro ste se sjetili posjetit naužareniju temu na ovom dijelu foruma. Trebate jos malo pročačkat ove duple profile i poslati na spavanje. Sa nama je uvijek komedija.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.