NK Zvijezda Gradačac

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

zomir
Kontakt:

PostPostao/la zomir » 11 feb 2018, 13:58

Orasje 0-2 Zvijezda 1. Poluvrijeme
Strijelci: Kesic, Ivanovski

Znaci Kesic bi mogao biti prvi izbor napadaca, tako bi se otvorila mogucnoat da Ivanovski starta umjesto Hevesevica

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 11 feb 2018, 15:03

Zavrseno 0-2 za zvijezdu
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

DevilsAdvocate
Kontakt:

PostPostao/la DevilsAdvocate » 11 feb 2018, 15:27

Sloga na poluvremenu gubi 4-0 od Zrinjskog :rol:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 11 feb 2018, 15:31

Kad se uzme ubzir utakmica prije slobode prije dva dana, onda je ovaj rezultat odličan

Nah1d
Kontakt:

PostPostao/la Nah1d » 11 feb 2018, 15:33

Aman taj mali Kesic pravo pojačanje. Momak od 19 godina. Treba to ugovorom vezati i max dobre uslove dati moglo bi se i zaradit.

Aman da ispade dobro sto ne dođe onaj iz Tesnja.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 11 feb 2018, 15:41

Necemo prerano donosit zakljucke ali u ovom trenutku djeluje kao pravi posao. Sam Zdravko je u svoj onoj raspravi sa Tesnjacima napisao da ce naci zamjenu za Krsica, pa cak i bolju od njega.
Na prvu izgleda da je uspio. E vidicemo u ligi...
♥ Manchester United Football Club ♥

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 11 feb 2018, 15:52

Sa ovim momkom ako potpise se dosta dobilo. Prije svega sto je zasticeno godiste.
Al onda opet Super Serdar dode ko visak. Nakon ovog solidno smo popunjeni. Fali mozda samo jos jedan stoper. Jer smo ostali samo na dvojici + Civa ako zaskripi. U prosloj sezoni je tu poziciju i Dario mogo pokrpat.
Spiska imal sta od Antalije ili bilo gdje da odu makar na sedam dana???

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 11 feb 2018, 16:26

Odustalo je se od Antalije tako mi reče Zdravko. Kao našao je on pola para za pripreme al drugi dio uprave nije našao obećani dio! Sad šta je i kako je nebu ulazio u to. Al prije 10 dana na stadionu nam ne pričao da se ide u Antaliju! Ovaj malo ispade dobro pojačanje iako mi je djelovao statičan. Mada Zvijezda je dobro posložila kockice još malo logistike i to je to! I ovog momka je doveo Irfan Redzepagic bio je potpisao za Slogu Simon Han medjutim nisu ga na pripreme poveli pa je raskinuo ugovor i došao nama! Guzina je povrijeđen tako da je malo ovo iskoristio odlično a i Saba je zadovoljan sa njime samo da se još malo uigra!
Gledam Vidović zabio sto je nama trebao doći iz krupne danas za Travnik dao protiv GOSK.

DevilsAdvocate
Kontakt:

PostPostao/la DevilsAdvocate » 11 feb 2018, 16:47

Ma kad gledas ulozeno/dobijeno mi imamo zaista jaku ekipu sa ulozenim minimalnim sredstvima, imamo minimaln broj igraca za svaku poziciju, nemamo povreda i trenera koji je to savrseno poslozio, dosta nase djece igra i puni rupe tako da svi mogu biti ne samo zadovoljni nego i sretni zbog nacina kako se klub razvija. Koliko samo Velez, Olimik i Sloga ulazu pa su iza nas i kako je trenutno stanje na terenu i ostace iza nas, mada ne sumnjam da ce to Azmir rijesiti na 'prljav' nacin sa sudijama i kupovanjem utakmica kao sto je i Slobodu svojevremeno uveo pored duplo jaceg Jedinstva..

Pojacanja mi se svidjaju svi do jednog, Kesic i Prses idealne ako ne i bolje zamjene za stare i nepokretne Darija i Kokota, ovaj mali Piragic moze biti koristan, Serdar takodjer nije nephodan ali nije i na odmet, do kraja samo jos jednog rezervnog stopera dovest ako je moguce i samo da se ovako nastavi, nebo nam je granica na proljece , jedva cekam 10.03 i utakmicu sa Slogom da im pokazemo gdje im je mjesto :bih:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

astra1922
Kontakt:

PostPostao/la astra1922 » 11 feb 2018, 17:48

Lose ovo sve, bjezi ba,,,, saba odlaziii...

Nalaze neku djecu od 19 godina koja resetaju mreže a nece darija i kokota cccc

Sloga i većina prvoligaša igra prijateljske bez mladih igraca ispod 21 a saba kod nas ekipu kroji po mladim igračima.

Hocemo djedove :bih: :bih:
Zadnja izmjena: astra1922, dana/u 11 feb 2018, 18:04, ukupno mijenjano 1 put.
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

salmy

PostPostao/la salmy » 11 feb 2018, 18:03

DevilsAdvocate WroteColonSloga na poluvremenu gubi 4-0 od Zrinjskog :rol:

Pozdrav svim navijacima Zvijezde, samo bih dodao da su danas Velez :Zeljeznicar igrali nerjeseno 0:0 , ali je Velez danas mogao i pobjediti sampiona Premijer lige i to u 88 minuti, ali hajde i ovo je uspjeh.
Mislim da ce Zvijezdi jedini konkurent sa ulazak u Premijer ligu biti Velez, dok im Slogovci i Olimpikovci trenutno nisu ni do koljena.
Sretno vam bilo u nastavku, ali bogami ce biti gutavo proci prvi na cilj.
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

astra1922
Kontakt:

PostPostao/la astra1922 » 11 feb 2018, 18:06

salmy WroteColon

Pozdrav svim navijacima Zvijezde, samo bih dodao da su danas Velez :Zeljeznicar igrali nerjeseno 0:0 , ali je Velez danas mogao i pobjediti sampiona Premijer lige i to u 88 minuti, ali hajde i ovo je uspjeh.
Mislim da ce Zvijezdi jedini konkurent sa ulazak u Premijer ligu biti Velez, dok im Slogovci i Olimpikovci trenutno nisu ni do koljena.

Vjeruj da se do zadnjeg kola nece znati prvak. Po meni bolje da se vise ekipa bori za prvo mjesto jer ce tako svi imati svoje sanse. Bice zanimljivo u svakom slučaju, sretno
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 11 feb 2018, 18:10

Saba je doktor, ove igrice tako jednostavan čovjek a majstor. Kapa dole mogu samo otimati nam mi smo novi šampioni! V

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 11 feb 2018, 18:40

salmy WroteColon

:lol: Baš objektivno! Navijački! :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 11 feb 2018, 19:13

Bice zanimljiva liga, 4-5 ekipa je i dalje u utrci za ulazak.
Vidjecemo, dokle ce biti tako, iskreno mislim da ce tako ostati do samog kraja, cisto sumnjam da ce iko popustiti.
Sloga nema kontinuitet, promijenili su jako veliki broj igraca, ostali bez najboljeg golmana lige Hamzabegovica koji im je sam znao donijeti bodove (to ce im sigurno donijeti velike promjene u taktici jer novi golman je drugaciji od njeg), ali isto tako imaju najbolji raspored, dolaze im i Zvijezda i Olimpik i Velez.

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 11 feb 2018, 19:18

Jarane nemaš pojma najbolji lige čuva gol Zvijezde a on se zove Emir Prljaca

Orhan
Kontakt:

PostPostao/la Orhan » 11 feb 2018, 19:31

salmy WroteColon

Bit ce zestoka borba to je sigurno...po meni najveci konkurent velez, dobra ekipa, ljudi vam u klubu rade strasan posao...
Vrijeme stane, kako kom

Nah1d
Kontakt:

PostPostao/la Nah1d » 11 feb 2018, 19:47

Ljudi ba da se ne lazemo , NKZ je sacuvala prvi put nakon dosta godina okosnicu tima , mozemo reci cak uspjesno i nadopunila nedostatke. Sve je u nasim rukama. Ove godine ce mislim itekako biti skrenuta paznja na suđenje. A poslje onolike nepravde ja ne sumnjam u ulazak. Mada necu biti razocaran ni ako ne uđemo. Sa ovim uslovima,poslje Ninkovica mi napokon zivimo novi san. Treba nam unutar kluba neka jaka osoba koja ce raditi na reklamiranju i peomociji kluba. Treba nam sada kao nikad da dignemo carsiju , sva naselja , sela , Srnice nekad prejake bile po 50 ljudi sa najvatrenijim dolazilo. Trebaju nam i Međiđe i Zeljine i Sibovac , Vuckovci , treba nam pun stadion. Treba nam druzenja , shop , ulaznuce. Neke nagradne igre sa igracima gdje ce se djelit neki dresovi , polusezonske i slicni. Znam da ovo citaju clabovi uprave apelurao bih gosp. Sakic Mustafi da pokrene tu inicijativu u klubu , pronađe sponzora , plati neku promociju do prvenstva.Pomogne RD-u , ostampa salove , majice , skupi cijeli sibovac i na banju. Apeliram svim navijacima po mjesnim zajednicama da se aktiviraju. Apeliram upravi da snizi cijene karata na 3 km. Teska je situacija. Neka svako kolo preko radija gradacac dijele određen broj free karata , preko sponzora. Tu kampanju jebtrebao da vodi piska ali brat je sad na baustela u dojčland i na stadionu se očekuje muk jer ko će ebavat matere protivnickim a i nasim igracima? Ajde crveno bijeli dajte gas pozarike su uz vas!
P.S combe pe deru!
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 11 feb 2018, 20:49

spiska WroteColonJarane nemaš pojma najbolji lige čuva gol Zvijezde a on se zove Emir Prljaca

Nemam namjeru umanjivati kvalitet vaseg golmana, ali onaj ko kaze da Hamzabegovic nije bio najbolji golman lige, taj nije gledao utakmice.
Barem tu nebi trebalo biti dvojbe, pogledaj snimak tekme protiv Iskre, gdje je imao bar 2 intervencije na jedne 30-40 metara od svog gola, a to nije jedina utakmica gdje ih je tako spasavao, tipicno za ovu ligu? naravno da nije, u ligi su velika vecina linijski golmani, koji bi u slucaju da im zadnju liniju pomaknes 10-20 metara naprijed bili smijesni.

Zvijezda1986
Kontakt:

PostPostao/la Zvijezda1986 » 11 feb 2018, 20:49

Danas prvo poluvrijeme odlicno osim dva gola jos cetiri pet zicera ivanovski dva puta na golmana ide i fula prses ce bit dobro pojacanje i da je u zadnjih tri cetiri godine jedan od boljih igraca sto su dosli u zvijezdu onaj napadac br 15 zekic malo je trom ima nesto u sebi al opet mozda se popravi jos na ramica podsjeca al hevesevic je los posve on nezna igraca predriblat il dodat spacno al et ko sto svi govorite nas je zasticeno godiste kad bi mogli naci jos jednog stopera i napadaca bilo bi ekstra

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: ASD, josip3 i 10 gostiju.