NK Zvijezda Gradačac

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

Orhan
Kontakt:

PostPostao/la Orhan » 12 feb 2018, 13:36

Izgleda da se neki vec opasno plase zvijezde i bit ce svega u nastavku...valda imamo i mi ljude koji bi mogli stat tome u kraj...morali smo naucit lekciju od predhodni sezona...
Vrijeme stane, kako kom

DevilsAdvocate
Kontakt:

PostPostao/la DevilsAdvocate » 12 feb 2018, 19:35

Kad je sledeca prijateljska imal kakvih informacija ?
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 12 feb 2018, 19:54

Posto do pocetka prvenstva ima jos nekih 20-ak dana red bi bio da se nasi oglase na zvanicnoj. Bar sto se tice prijateljskih utakmica(kakav je plan) i pojacanja, jeli to to ili se planira jos na nekim pozicijama dovoditi(nemoraju se govorit imena).
Pretpostavljamo da ce se pripreme nastaviti ovdje i da se nece ici nigdje vani.

Zvijezda1986
Kontakt:

PostPostao/la Zvijezda1986 » 12 feb 2018, 22:20

Igrat ce se ja mislim u nedjelju utakmica al neznam skim jucer su u toku utakmice ugovorili utakmicu al neznam skim sabic ovom na tribini rece moze u nedjelju sad nesto su osijek spominjali

astra1922
Kontakt:

PostPostao/la astra1922 » 12 feb 2018, 22:35

Nije Osijek opcije su zvijezda 09 gradina i tekstilac
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 13 feb 2018, 08:39

Sa bosnom mionicom igramo u nedelju
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

zomir
Kontakt:

PostPostao/la zomir » 13 feb 2018, 10:49

Dugu se nije igralo sa Bosnom, dal se to nesto pozitivno iza brda valja :hmmmmm: :hmmmm:

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 13 feb 2018, 11:52

zomir WroteColonDugu se nije igralo sa Bosnom, dal se to nesto pozitivno iza brda valja :hmmmmm: :hmmmm:

To ti najbolje znas, ti si s mustafom svaki dan

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 13 feb 2018, 13:08

crvenobijeli WroteColon
zomir WroteColonDugu se nije igralo sa Bosnom, dal se to nesto pozitivno iza brda valja :hmmmmm: :hmmmm:

Mjesas ga sa drugim momkom. Dobro je da malo i te odnose popravimo neka ljudi znaju da je Zvijezda brend kompletnog Gradacca i da svi trebamo da to jačamo i poštujemo!!!

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 13 feb 2018, 13:09

spiska WroteColon
crvenobijeli WroteColon

Mjesas ga sa drugim momkom. Dobro je da malo i te odnose popravimo neka ljudi znaju da je Zvijezda brend kompletnog Gradacca i da svi trebamo da to jačamo i poštujemo!!!

Aha ja sam mislio da mi je komsija :rol:

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 13 feb 2018, 17:49

Ovaj je s bukve moj Komsija :)

esprit24
Kontakt:

PostPostao/la esprit24 » 13 feb 2018, 20:46

@crvenobijeli jesil to iz Vuckovaca, Srnica G ili B.Polja :kafa:
Valjalo bi kad bi Fadil preko ove mafije iz Saveza pogurao ovaj projekat za reflektore mada vidim da je Velez odabran iz prve lige, a ruku na srce najvise i grade u prvoj ligi
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 13 feb 2018, 20:49

esprit24 WroteColon@crvenobijeli jesil to iz Vuckovaca, Srnica G ili B.Polja :kafa:
Valjalo bi kad bi Fadil preko ove mafije iz Saveza pogurao ovaj projekat za reflektore mada vidim da je Velez odabran iz prve lige, a ruku na srce najvise i grade u prvoj ligi

Od ta tri sela ja sam u najvecem :mrgreen:

esprit24
Kontakt:

PostPostao/la esprit24 » 13 feb 2018, 21:06

crvenobijeli WroteColon
esprit24 WroteColon@crvenobijeli jesil to iz Vuckovaca, Srnica G ili B.Polja :kafa:

I ja sam odrastao u tom najvecem selu :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 13 feb 2018, 21:20

esprit24 WroteColon
crvenobijeli WroteColon

I ja sam odrastao u tom najvecem selu :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Brate :rol:

Orhan
Kontakt:

PostPostao/la Orhan » 13 feb 2018, 22:04

Mogao je Fadil dosta stvari rijesit po pitanju Zvijezde al nije...tako da ne ocekujem nista od njega...
Nama treba neko poput Adema Hanica koji moze dosta toga uradit u klubu jer ima firme/pare i poznanstvo...
Vrijeme stane, kako kom

Nah1d
Kontakt:

PostPostao/la Nah1d » 13 feb 2018, 22:19

Orhan WroteColon

Mogao je Fadil dosta stvari rijesit po pitanju Zvijezde al nije...tako da ne ocekujem nista od njega...
Nama treba neko poput Adema Hanica koji moze dosta toga uradit u klubu jer ima firme/pare i poznanstvo...

Sve je to do stranke.On kao premijer (SDA) nece niti zeli da daje pare klubu kojem je vecinski donator opstina (SDP) , pa da se kasnije kite tuđim perijem.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Orhan
Kontakt:

PostPostao/la Orhan » 13 feb 2018, 22:32

Nah1d WroteColon
Orhan WroteColon

Sve je to do stranke.On kao premijer (SDA) nece niti zeli da daje pare klubu kojem je vecinski donator opstina (SDP) , pa da se kasnije kite tuđim perijem.

Zalosno da se sve svelo na stranacki, iz prakse do sada u nasem drustvu kompromisa nece ni bit...tuga je sto Gradacac ispasta kao i Zvijezda..
Vrijeme stane, kako kom

Nah1d
Kontakt:

PostPostao/la Nah1d » 13 feb 2018, 23:33

@Orhan : Sta ispasta? Pa Gradacac najvise i pljuje svoje i polotičare vjerske i ostale funkcionere. Da je u Gr druga politicka opcija na vlasti 90% bi reflektori bili na Banji. Ovako ce to rijesit ovi silni donatori za NKZ i RKG.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 13 feb 2018, 23:55

Mi ko prvaci nemamo para da odemo na yebene pripreme 7 dana. A vi pričate o krovovima i reflektorima.
Od tog nema ništa. Mijenjali su se kod nas i zeleni i crveni pa niko prstom nije malo.
Kad se uradio stadion Fadil nije dao pare od zelenih već od Cimosa-slovenaca. Sad je mogao uradit dosta a nije prstom mrdnuo. Više je pomogao Velezu kako je premijer već Zvijezdi.
Ovi sad nemaju keš da rade na stadionu i to je činjenica.
Mi smo svakako mrtva čaršija omladina nam masovno odlazi vani a vi pričate o nekim ulaganjima.
Oni koji bi ulagali nemaju a oni koji imaju nemaju volju da ulažu.

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: lile i 13 gostiju.