NK Zvijezda Gradačac

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 04 okt 2018, 20:01

Orhan WroteColon
crvenobijeli WroteColonZvijezda bela mionix
Mada nevjerujem u to

Uu to bi bilo extra inace Fadil i Nadir imaju mogucnost da naprave prave stvari...probat cu saznat imal tu istine

Ja sam za to cuo jos prije par dana al je kafanska tako da nije za javnost
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

fender13
Kontakt:

PostPostao/la fender13 » 04 okt 2018, 20:37

Gdje ima dima ima i vatre

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 04 okt 2018, 23:25

Ako bude to, ima da sve kupujem kod njega. :pray: :D
♥ Manchester United Football Club ♥

zvijezda1
Kontakt:

PostPostao/la zvijezda1 » 05 okt 2018, 00:04

Ja nepišem često samo kad su provjerene informacije a u ovu sam prilično siguran.

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 05 okt 2018, 07:42

Cisto sumnjam da oni zele da se igraju nogometa ali sigurno da bi bio dobar marketinski potez za njih ovako ih zna TK kanton i malo UNSKO-SANSKI ovako kad bi usli u Zvijezdu saznala bi citava Bosna i region!

zmaj348
Kontakt:

PostPostao/la zmaj348 » 05 okt 2018, 13:22

zvijezda1 WroteColonPozdrav koliko ima istine u ovome da bi od sledece sezone mogli nastupat pod imenom Zvijezda BM

tesko,ja koliko znam da oni nisu nesto pretjerano zainteresovani za ulaganje u sport..Opekli su se s Omladincem(to je kazu rupa bez dna) to je bilo prije 7-8 god. ne znam kakvo im je sada razmisljanje.Cestitke igračima i treneru na pobjedi...

zomir
Kontakt:

PostPostao/la zomir » 05 okt 2018, 14:08

Generalni sponzor, reklame po stadionu, dresovima...al mjenjat ime po meni ne dolazi u obzir :thumbdown: grb, ime i boje kluba se ne mjenjaju pa makar bili i druga sjever :stop: :salut: Sta se Zeljo treba sad zvat Zeljeznicar ZiraatBank Sarajevo :wtf: Eno Omladinac uzlazna putanja pa nek mjenjaju sta hoce

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 05 okt 2018, 15:15

zomir WroteColonGeneralni sponzor, reklame po stadionu, dresovima...al mjenjat ime po meni ne dolazi u obzir :thumbdown: grb, ime i boje kluba se ne mjenjaju pa makar bili i druga sjever :stop: :salut: Sta se Zeljo treba sad zvat Zeljeznicar ZiraatBank Sarajevo :wtf: Eno Omladinac uzlazna putanja pa nek mjenjaju sta hoce

Slazem se :nedam:

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 05 okt 2018, 16:26

Vi bi da se yebete a da ne udje.

Eto trebaju doc ljudi ugruhat par miliona u klub i rec 'halalosum' :D

Orhan
Kontakt:

PostPostao/la Orhan » 05 okt 2018, 17:02

zmaj348 WroteColon
zvijezda1 WroteColonPozdrav koliko ima istine u ovome da bi od sledece sezone mogli nastupat pod imenom Zvijezda BM

tesko,ja koliko znam da oni nisu nesto pretjerano zainteresovani za ulaganje u sport..Opekli su se s Omladincem(to je kazu rupa bez dna) to je bilo prije 7-8 god. ne znam kakvo im je sada razmisljanje.Cestitke igračima i treneru na pobjedi...

U pravu si sto se tice toga da nisu previse zainteresovani za ulaganje u sport...i sto se tice Omladinca nisu nikad oni ulagali nesto vrijedno da se moze spomenut...u to vrijeme covijek kojem idu zasluge da je Omladinac dosao do prve lige federacije je Nasko odnosno Badzo...tada je uveo Omladinac u prvu ligu napravio stadion i natkrio tribinu i tu se prica zavrsava...na kraju je zaglavio i u bolnici.Bele su bile ukljucene u sve to al to je bilo sitno u odnosu na ovog gore pomenutog, do duse tada nisu ni priblizno bili jako kao sada.
Ne bih se slozio da se promieni ime i grb, ostalo bi vjerovatno imao sve na raspolaganju sto mu ne bih niko od gradjana zamjerio.
Vrijeme stane, kako kom

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 05 okt 2018, 17:11

Ne bih se slozio sa mijenjanjem grba i boja kluba npr. Ali dodati BM u trenutni naziv kluba ne znaci nista.
Niste kukali kad se mijenjalo iz Zvijezda u Zvijezda-Gradačac i kad su promijenili stari grb. 90% ljudi je pozdravilo promjene

Godinama kukate za investitora i onda kad dodje (i ja mislim da je patka, ali pricam onako generalno) kukate za neke sitnice.

Vincent Tan Cardiffu totalno promijenio boje kluba jbt

Cevap
Kontakt:

PostPostao/la Cevap » 05 okt 2018, 17:34

Koga možemo očekivat umjesto Bude :shock:

Orhan
Kontakt:

PostPostao/la Orhan » 05 okt 2018, 18:57

SMR187 WroteColonNe bih se slozio sa mijenjanjem grba i boja kluba npr. Ali dodati BM u trenutni naziv kluba ne znaci nista.
Niste kukali kad se mijenjalo iz Zvijezda u Zvijezda-Gradačac i kad su promijenili stari grb. 90% ljudi je pozdravilo promjene

Godinama kukate za investitora i onda kad dodje (i ja mislim da je patka, ali pricam onako generalno) kukate za neke sitnice.

:thumbup:
Vrijeme stane, kako kom

Kapetan
Kontakt:

PostPostao/la Kapetan » 05 okt 2018, 20:48

SMR187 WroteColonNe bih se slozio sa mijenjanjem grba i boja kluba npr. Ali dodati BM u trenutni naziv kluba ne znaci nista.

To gore sto si naveo su pozitivne promjene. A kako ima pozitivnih tako ima i negativnih isto je i sa investitorima. Ne treba pristajat pod svaku cijenu, i nije svaki investitor dobar.
Sami smo se mogli uvjerit iz proslosti dodju ljudi investiraju pa poslije ostave milion maraka duga, pa cupaju pec za grijanje, odnose sve sto se moze ponijet.

Kapetan
Kontakt:

PostPostao/la Kapetan » 05 okt 2018, 20:59

A sto se tice Bela teska je njihova marka. Firma u kojoj radim se 2 puta opekla od njih. Gradili smo im neke objekte i gazda je rekao nikad vise. Pogodis s njima posao i onda ti dodju u pola posla i obore cijenu. I nismo mi jedini, nasankali su oni dosta ljudi, ako hocete da se naslusate toga nadjete nekog ko radi u komercijali, imace sta da vam kaze.

Ako su oni u opticaju tu se trazi debela korist. Npr. sponzorisu klubu daju neke mizerne pare cisto da klub funkcionise, ali da dobiju stadion. Pa recimo na prostoru gdje je trenutno teretana da se otvori market jer na tom podrucju nema nigdje veceg marketa i plus imace veliki parking. A takodjer kad je utakmica sto ne bi kupio nesto da grickas. Daj Boze da grijesim al meni je tesko povjerovat u njihovu dobru namjeru.

Tako da klub treba da ima strategiju kakve sponzore zeli, sta je krajnji cilj i da se dobro ugovorima zastiti da se proslost ne bi ponovila. Sponzori su dobro dosli ali moraju se znat pravila ponasanja.

astra1922
Kontakt:

PostPostao/la astra1922 » 05 okt 2018, 21:28

Ma kakve bele nema od toga ništa, a dodati jos jedno ime na zvijezda po meni nije ništa strašno, nas ko god kupi u narednom periodu to ce traziti.
Znal neko ima li zvijezda ikakvih para od restorana i teretane
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 05 okt 2018, 22:12

Srdjan vulic.zna li ko sta o njemu..a mislim da nemaju kirije ni aut ni teretana.zvijezda duguje restoranu neke pare za hranu pa tako prebijalju a teretanu koriste nasi igraci ja mislim za kiriju...m
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

HMKAHH
Kontakt:

PostPostao/la HMKAHH » 05 okt 2018, 23:54

Srdjan Vulic 20 godina prosao skolu fudbala Zrinjskog bio na pozajmici u Capljini prosle godine gdje nam je dao i go u zadnjem kolu kad smo igrali dole 2-2 pokriva sve pozicije u veznom redu nadati se da moze odigrat bolje od Sabanovica a jos spada i u igrace do 21 godine.

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 06 okt 2018, 14:23

Zvijezda ima mjesecni priliv od kirije teretane i restorana stim da restoran ima kvitanje duga do 2023 godine ako se ne varam mada i oni daju odredjeni mjesecni iznos za vid kirije (struje) Zvijezdi tako da se mogu dva igrača platit od toga, i usput restoran OUT hrani 2 igrača već treća godina zaredom.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 06 okt 2018, 17:26

Zvijezda bolja sigurno nego prosle sezone, puno vise opcija se ima i puno razlicitih vrsta napada se koristi.
Aferim Miletu na ovoj djeci sto ih ubacuje, mislim da ce se njegov rad vidjeti i nakon odlaska iz kluba.

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.