NK Zvijezda Gradačac

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 06 jun 2019, 22:26

Joj golmAna protiv rudara braco draga, ko njega dovede, lukic penal fulio, hahaha cuj ovoga iz vrapcica sto ima komplexe alo ode vam fajic vi zamjenu vidite u vidovicu, idi pusi fajicu mozda ostane
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 06 jun 2019, 22:58

Ne znam zasto se onaj turbic forsira u prvi tim,dijete nema muda napasti,sav je isprepadan nesto,kada za nekoga nije nesto onda nije,i ovaj golman sto je branio protiv Rudara,isto da se boji bacit da se nece isprljat,katastrofa

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 07 jun 2019, 01:03

Vjerujte dobili smo 5 komada mada da smo bili kompletni opet bi nas dobili ljudi su kvalitetniji trener jarane 90 minuta nije sjeo, budite sretni branio je Hanic danas da nije bio na golu bilo bi jos veća katastrofa i vjerujte da se na njega mora računati u budućnosti!

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 07 jun 2019, 07:50

combe80 WroteColonBara bara mi i Olimpik da su nasa djeca sva igrala...pet kadeta je za nas moralo igrati... dva ponajbolja nisu imali pravo nastupa Mehic i Muratovic... Olimpik je medju najjacim selekcijama drzave i ima 60ero djece po svakoj generaciji... uredjen klub extra domacin svaka im cast...

Mi smo medju cetri top ekipe federalaca sto je veliki uspjeh za Gradacac... deremo sutra Goska kad svi budu mogli igrati

Ja se taman obradovo da bar juniori naprave iskorak, gledao sam ih protiv Banovica i dobro su izgledali, cujem da kljucni igraci nisu igrali pod cudnim okolnostima, ni prvi golman Aljkanovic nije branio, mescini ogadice oni nama svima dole fudbal.

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 07 jun 2019, 08:50

Dobro je Hanic branio skino cetri pet zicera... inpo meni je Aljkanovic malo bolji ali juce Hanic top... Vezu tri igraca nisi imao nikako i lijevi bek tanak...
Trebamo se ugledat na jaranike iz Olimpika ljudi extra organizovan klub, dobre djece ko pljeve pa imas i izbora dobrog. U nas nista niscim ba djeca neznaju ni dali ce nastupit ili nece... kad trebaju cistit kartone kad netrebaju nista neznaju...radikalne promjene moraju doci organizovat klub da valja ba sve... sace u deset tekma nova pa ce mo vidit gdje stojimo protiv Metalegea.

Odma je moral pao djeci nam cim su juce culi da dva ponajbolja nece igrati...jos kod kuce su dvojica ostala po meni extra igraca Kurbasic Bijelic ( kadeti) koji nisu tu a ima kadeta sto nemogu ni za pionire igrat sto jest jest...

Sa ovim sto ovde imamo extra smo odigrali sa Olimpikom...oni sa ovom ekipom u19 bi opstali u federalnoj ligi...

Nasoj djeci svaka cast kakve uslove imamo extra smo u top 4 dogurali

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 07 jun 2019, 10:30

josipmusa2 WroteColonGdje je dominantni da prska seljadiju

Upravo to radi. Pogledaj u sobu svoje stare pa provjeri
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

"Lahko je biti navijač Kipra, budi navijač Zambije"

josipmusa2

PostPostao/la josipmusa2 » 07 jun 2019, 11:26

SMR187 WroteColon
josipmusa2 WroteColonGdje je dominantni da prska seljadiju

Upravo to radi. Pogledaj u sobu svoje stare pa provjeri

Ako se tvoja tako olako podaje nije svačija, zovu je posavsko biciklo :urnebes: :urnebes:

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 07 jun 2019, 12:55

combe80 WroteColonDobro je Hanic branio skino cetri pet zicera... inpo meni je Aljkanovic malo bolji ali juce Hanic top... Vezu tri igraca nisi imao nikako i lijevi bek tanak...
Trebamo se ugledat na jaranike iz Olimpika ljudi extra organizovan klub, dobre djece ko pljeve pa imas i izbora dobrog. U nas nista niscim ba djeca neznaju ni dali ce nastupit ili nece... kad trebaju cistit kartone kad netrebaju nista neznaju...radikalne promjene moraju doci organizovat klub da valja ba sve... sace u deset tekma nova pa ce mo vidit gdje stojimo protiv Metalegea.

Odma je moral pao djeci nam cim su juce culi da dva ponajbolja nece igrati...jos kod kuce su dvojica ostala po meni extra igraca Kurbasic Bijelic ( kadeti) koji nisu tu a ima kadeta sto nemogu ni za pionire igrat sto jest jest...

Sa ovim sto ovde imamo extra smo odigrali sa Olimpikom...oni sa ovom ekipom u19 bi opstali u federalnoj ligi...

Nasoj djeci svaka cast kakve uslove imamo extra smo u top 4 dogurali

Steta za djecu oni su haman bili prepusteni sami sebi. Ocigledno se otislo na zavrsnicu bez ambicija kluba.

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 07 jun 2019, 15:36

Natrpali smo Metalege trece mjesto sila... svaka cast momcima... idemo u nove pobjede iduce sezone...

Svaka cast Saldi, Asimu i treneru Kadiji koji su u ovim teskim trenucima kad se raspada uprava stali uz djecu i otputovali u Sarajevo te se tamo zalagali da sve bude za deset....

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 07 jun 2019, 17:19

Ovo sto ima kod nas nema nigdje. Uprava se raspada a produzuje se ugovor sa kapitenom i trenerom. Mada ja mislim da se to nece puno mijenjat sto se uprave tice jedno 2-3 clana.
A ovi trenutni su jedino bolja opcija od toga da se navijaci mjesaju u klub.

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 07 jun 2019, 22:51

Ko o čemu combe o navijačima, druže moj za razliku od tebe koji vječno pametuješ mi imamo muda preuzeti odgovornost i stati iza svojih dijela al ne brini se neće niti navijači niti simpatizeri u klub ti konstantno protiv uprave a Non stop iz zoveš i smaras. Navijačima i simpatizerima nije u cilju da budu dio uprave koja trguje se utakmicama da je u cilju sabrali bi 30 000 i uzeli 3 mjesta u upravi ali vjeruj da niko neće, staroj novoj upravi zelimo sve najbolje i da na Godinu slave ulazak u Pl.

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 07 jun 2019, 23:04

Da vam nije cilj ne bi se pronasao u mom prethodnom postu. Nego i ti bi se haman volio malo poigrat menadzera. Na stranu tvoja ljubav prema Zvijezdi ali malo vidi sta misli nacelnik o tome da se navijacima da klub a isto tako i ono malo svijeta na stadionu kad im spomenes vas par da vodite klub kakvi su im komentari.
Ti isti navijaci su i Salgiju otjerali da bi ti za njega sad govorio da on jedini to moze dobro vodit.

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 07 jun 2019, 23:43

Voliš ti da se praviš pametan kao i obično, a iskreno jesi pametan jer si se godinama krio iza tog username-a pusti ti načelnika nije njegov klub niti je klub SDP-ov, drugo ja sam donio pare bio u klub bio uprava ti nikad neces biti, drugo bio sam i besplatno menadžer i kad bi ti reko koje sam igrače učestvovao u dovođenju nebi mi vjerovao prema tome znaju ljudi zna Kadiric Denis,Said, Saka i drugi al to je nebitno nemam ja pojma! Treće Salgiju je otjerao Mustafa Pestalic i Saldic Sadik ovo odgovorno tvrdim prvi je muljao drugi je bio fizičko obezbjedenje njegovo i tu sva polemika prestaje. Treće svaki prelazni rok sam pomagao klubu nagovarao igrače da dodji za platu da igraju a ti navedi jedan primjer gdje sam ja gledao korist od svojih menadžerskih sposobnosti, i pitaj bilo kojeg igrača dali sam ista ikada tražio od njih a završio sam mnoge igrače. Sretno tebi prijatelju, i Zvijezdi sve najbolje predamnom je budućnost tebi ostaje Zvijezda i penzionerski dani. I želim ti sretno pametovanje ovdje i soljenje pameti obavijesti nas šta ima u klubu novo. A ja kad budem želio postati član upravnog odbora ja ću ti biti upamti jer znam svoje kapacitete i mogućnosti a ti ćeš vječno ovdje da kenjas kako nešto treba!

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 08 jun 2019, 00:18

Doci ce Piska jednog dana i preuzeti klub,to je njemu u krvi,svi mi iza svojih nikova nesto pametujemo,a Piska je jedini imao muda i nesto radio za klub kada niko nije htjeo,i svi govorimo ovaj ovakav onaj onakav,a Piska im u lice **** sve,licno sam vidio prosle godine kad je Mustafu napao za onog napadaca kada je rekao da j.be mater onom ko ga gura lik nije gola dao za cijelu sezonu a Mustafa ga pita jel meni mater psujes a on skoci kaze svima koji ga guraju i nema sta nije govorio sve,jedini on ima muda i svaka mu cast na tome,vratit ce se on nekada preuzeti Zvijezdu,to upamtite,njemu je Zvijezda u krvi a mi ostali,mi smo jedni obicni simpatizeri

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 08 jun 2019, 00:41

Ponovo WroteColonDoci ce Piska jednog dana i preuzeti klub,to je njemu u krvi,svi mi iza svojih nikova nesto pametujemo,a Piska je jedini imao muda i nesto radio za klub kada niko nije htjeo,i svi govorimo ovaj ovakav onaj onakav,a Piska im u lice **** sve,licno sam vidio prosle godine kad je Mustafu napao za onog napadaca kada je rekao da j.be mater onom ko ga gura lik nije gola dao za cijelu sezonu a Mustafa ga pita jel meni mater psujes a on skoci kaze svima koji ga guraju i nema sta nije govorio sve,jedini on ima muda i svaka mu cast na tome,vratit ce se on nekada preuzeti Zvijezdu,to upamtite,njemu je Zvijezda u krvi a mi ostali,mi smo jedni obicni simpatizeri
Svi mi volimo Zvijezdu, al treba nekada samo malo biti realan, kad bi svi svoje kapacitete usmjerili ka Zvijezdi a ne pametovanje ovdje bilo bi dosta bolje ja znam koliko i šta mogu da sad neću u Njemačku vjeruj da bi pomogao, ali jednostavno idem gdje je bolja budućnost. Zaboravili su mnogi kad je klub bio pred gašenjem blokiran račun ko je skočio i spasio zna to najbolje Ensar Novalic i Benjo Jašarević koji su zajedno samnom krenuli u tu akciju spašavanja naracno Ensar je riješio paprilologiju i takav momak i danas treba Zvijezdi al hajd Borit če se klub ove godine za premijer ligu podržite ga boljeg nemamo!

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 08 jun 2019, 08:45

Najbolji primjer vasih kapaciteta je farbanje ograde i cijelih 17 kanata. To niste mogli zavrsit a kamoli klub vodit. Tebi niko ne spori da volis klub i da ne trazis nikakvu korist. Al morate shvatit da opstina neda pare da vodite klub. Covjek rekao licno Ensaru kojeg spominjes pred pocetak prosle sezone vratite se dole ne dam pare da par klosara glumi menadzere.
A sto se tice tvojih kapaciteta licno svasta bi ti mogao rec al necu da vrijedam jer si meni licno u neku ruku drag momak samo imas o sebi previsoko misljenje bez pokrica. I sretno ti u Njemackoj i od srca zelim da milioner postanes.

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 08 jun 2019, 09:31

Ti si druže kralj ovdje supljaka, popiješ koju ljutu i misliš da sve znaš eto nije problem sve je tako kako si rekao iz razloga sto ne želim s tobom da se raspravljam a ja znam koliko mogu, al šta ću se ja tebi dokazivati ili nekom evo ja te javno prozivam hajmo ja i ti uplaćivati mjesecno od sebe za Zvijezdu da vidimo ko može vise ili ko može viwe naći sponzora bujrum evo izazivam te??? Ti dodjes ovdje samo da nekog omalovažavaš, ako ja neću imati o sebi veliko mišljenje ko će takve gnjide poput tebe naravno da imam jer sam svojim radom sebi sve omogućio prvenstveno to da nisam ničiji radnik nego radim za sebe.
Al kani se mene nije ovo forum Piska nego Zvijezda. Znaš dobro da se dobro poznajemo!

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 08 jun 2019, 10:53

Ja tebe nisam spomenuo prvi nego ti mene. Vrati par postova nazad. Sad ako si se ti pronasao u tome sto sam pisao "da navijaci vode klub" onda ti imas zelju da vodis Zvijezdu. U protivnom ne znam zadto si se nasao prozvanim.
Takode moras da izdefinises misljenje o meni nekada sam po tebi sve u pravu a nekada kralj supljaka. Sve u zavisnosti kako ti odgovara.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 08 jun 2019, 11:47

Nije bitno jesi li u pravu ili nisi. Bitno je to da si neko ko samo zna prekrstit noge i pametovat, ali da nesto poduzme, to nikad.
Samo pricas i pricas i pricas, ko da nekog realno boli kurac

5 godina ti ljudi govore kad si tako pametan da odes u klub i da pomognes, ali jok, tebi je bitno biti kralj forumskih prepirki.
Bitno ti je da se prsis pred nama petoricom kada predvidis neki neuspijeh Zvijezde ili ljudi iz uprave.

Mozes ti narednih 10 godina predvidjati i pametovati, od mene ces dobiti respekt tek kad saberes gram muda pa pokazes to svoje znanje tamo gdje treba
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

"Lahko je biti navijač Kipra, budi navijač Zambije"

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 08 jun 2019, 12:01

Vjeruj da mi puno znaci tvoje misljenje o meni.

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.