NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Cevap
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 03 jul 2019, 21:34

Već se spremamo za sljedeću sezonu hahaha
NADAM SE DA IDE SVE NA BOLJE

desetkamarakane
Kontakt:

Post Postao/la desetkamarakane » 03 jul 2019, 21:44

Ne razumijem ljudi koji se ukljuce da budu dio kolektiva, isti ko da nisu vise dio vas pa mi smo ista ta raja od prije, bit ce sve dostupno to sto nas par ima na forumu, nismo stvarno ovlasteni za davanje informacije i nije niko rekao da nema predsjednika i da se ne radi bit ce sve sluzbeno, jer imali ste prije informacije koje se okrenu za noc i onda to smatrate neozbiljnim, to sto nije sluzbeno objavljeno nije ne ozbiljnost, ako je udaren temelj nemogu u ovom trenutku dati iskaz kako ce objekat biti kad bude sve gotovo, projekat je u toku i uskoro sve info cete imati

Tzv987
Kontakt:

Post Postao/la Tzv987 » 03 jul 2019, 22:04

Ja u vas sapunice. Sretno vam bilo pa sta bude :mrgreen:

Cevap
Kontakt:

Post Postao/la Cevap » 03 jul 2019, 22:16

desetkamarakane je napisao/la:Ne razumijem ljudi koji se ukljuce da budu dio kolektiva, isti ko da nisu vise dio vas pa mi smo ista ta raja od prije, bit ce sve dostupno to sto nas par ima na forumu, nismo stvarno ovlasteni za davanje informacije i nije niko rekao da nema predsjednika i da se ne radi bit ce sve sluzbeno, jer imali ste prije informacije koje se okrenu za noc i onda to smatrate neozbiljnim, to sto nije sluzbeno objavljeno nije ne ozbiljnost, ako je udaren temelj nemogu u ovom trenutku dati iskaz kako ce objekat biti kad bude sve gotovo, projekat je u toku i uskoro sve info cete imati

Možel barem informacija imal sta od borbe za PL?

spiska
Kontakt:

Post Postao/la spiska » 03 jul 2019, 22:19

Combe fakat si bolesnik Ajde prijatelju sjaši sa nas kad te molim, ako ne snajes bit ću primoran da otkrijem tvoj identitet i vjeruj za sva vremena fa ćemo završit . Znaš dobro da zoveš odreda telefonom za informacije. Predsjednika imamo i to bolje nego očekivano, strpite se 24h da sutra još pokušamo da vratimo u klub ljude u ostavci čemu vise prozivanja. Ostavit ćemo malverzacije iza uzeti ljude koji hoce raditi i napraviti rezultat sto je bolji u polju marketinga, al moramo početi odavde širiti pozitivu, ako znaš bolje combe od nas i od ovih sto su u ostavci bujrum.

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 03 jul 2019, 22:26

Ti sebi covjece nedas kritike. Mislis da si savrsen. A tim ljudima u ostavci si do prije 10 dana yebavao sve a sad su ti dobri.
Najbolje da se pravimo budale da je sve super i da ste vi extra poso odradili.
Eto nek bude tako. A sto nemamo trenera, igraca, nismo poceli pripreme nema veze.
Nece vise ni metanje da se ukaze.

spiska
Kontakt:

Post Postao/la spiska » 03 jul 2019, 22:44

combe je napisao/la:Ti sebi covjece nedas kritike. Mislis da si savrsen. A tim ljudima u ostavci si do prije 10 dana yebavao sve a sad su ti dobri.
Eto nek bude tako. A sto nemamo trenera, igraca, nismo poceli pripreme nema veze.

Misli šta hoces ali skupština tvrdi da ti ljudi trebaju Zvijezdi i ja to podražajem. Riješit će se ljudi koji štete ugledu i idemo dalje nijedan klub nije savršen a o mezenj načelnika eto iako nas mezi, mezi nas ti nemaš hrabrosti da dodjes do mrze sa njime a svi na sastanku su danas vidjeli i čuli šta i kako dalje, i mogu ti reci da se nikad ovako nije pričalo konkretno o Zvijezdi, kao danas! Svi smo se u sagradili da želimo dugoročan plan za Zvijedu. A vjeruj mi da trenutna situacija u klubu financijski i svakako nije bajna ako se je udružimo i ne krenemo naprijed vjerujte da će doći do gašenja kluba! Sutra će se formirati uprava i odmah dogovoriti početak priprema i prozivke. Prema tome polako, prije zore ne može svanuti treba napraviti budžet i sabrati pare da bi mogli dovesti po apetitu igrace i trenere. Uprava će se pojačati i vjerujte da će izgledati kao nikad makar kad je u pitanju brojnost. Prema tome nemojte vise negativne idemo naprijed ostavite sve iza nas u nove pobjede skupa sa punim tribinama. Teren je odličan zašto o tome ne pisete!
A ako ti ne vidiš promjene tebi ni Bog ne može pomoći, jer ti si napaćen lik negativan do bola! Svi bi mi voliti Fadila i Salgiju da vode klub al ne ide!!!

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 03 jul 2019, 22:50

spiska je napisao/la:
combe je napisao/la:Ti sebi covjece nedas kritike. Mislis da si savrsen. A tim ljudima u ostavci si do prije 10 dana yebavao sve a sad su ti dobri.

Misli šta hoces ali skupština tvrdi da ti ljudi trebaju Zvijezdi i ja to podražajem. Riješit će se ljudi koji štete ugledu i idemo dalje nijedan klub nije savršen a o mezenj načelnika eto iako nas mezi, mezi nas ti nemaš hrabrosti da dodjes do mrze sa njime a svi na sastanku su danas vidjeli i čuli šta i kako dalje, i mogu ti reci da se nikad ovako nije pričalo konkretno o Zvijezdi, kao danas! Svi smo se u sagradili da želimo dugoročan plan za Zvijedu. A vjeruj mi da trenutna situacija u klubu financijski i svakako nije bajna ako se je udružimo i ne krenemo naprijed vjerujte da će doći do gašenja kluba! Sutra će se formirati uprava i odmah dogovoriti početak priprema i prozivke. Prema tome polako, prije zore ne može svanuti treba napraviti budžet i sabrati pare da bi mogli dovesti po apetitu igrace i trenere. Uprava će se pojačati i vjerujte da će izgledati kao nikad makar kad je u pitanju brojnost. Prema tome nemojte vise negativne idemo naprijed ostavite sve iza nas u nove pobjede skupa sa punim tribinama. Teren je odličan zašto o tome ne pisete!
A ako ti ne vidiš promjene tebi ni Bog ne može pomoći, jer ti si napaćen lik negativan do bola! Svi bi mi voliti Fadila i Salgiju da vode klub al ne ide!!!

Evo da probamo za promjenu pisacu da je sve bajno i krasno naredni mjesec da vidimo hocel to pomoc.
Samo da na kraju predsjednik ne bude Sadan I. a sekretar i s.d. Saldo.

spiska
Kontakt:

Post Postao/la spiska » 03 jul 2019, 22:53

Frajeru nije bajno al šta ćeš postići pišajući sve te gluposti, znaš li da svj sportski radnici igrači, treneri, uprava čitaju ovaj glupi forum! Odmah lošu sliku stvarano! A vjeruj da ćemo se pitati i ove godine dosta toga kao i svake!

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 03 jul 2019, 23:06

Ja bi najsretniji bio da zavrsimo prvi. Samo da se ne pitamo ko ce bit prvi a ko ispast. Odnosno kome ce mo mi dat i koga pogurat ko prethodnih par godina.

combe80
Kontakt:

Post Postao/la combe80 » 03 jul 2019, 23:16

Svaka cast radnoj grupi samo dalje nastavit radit... nesiri se negativa to samo combe tako al on to tako vec godinama... siri se pozitiva kakva i jest sto jest jest...

Sva podrska za bolje sutra Zvijezdi... i ti Combe nemudruj puno vise ba...
Sacekajmo jos koji dan da sve to legne i da se krene shajrom...

Ima stvarno masa pozitivnih pomaka...

Zvijezda1986
Kontakt:

Post Postao/la Zvijezda1986 » 03 jul 2019, 23:20

Informacije su kako ce se Bosna Mionica i zvijezda udruzit da se zvijezda u nekim solucijama ugasi a Bosna da udje u federalnu pa onda nebi imala te neke uslove pa bi se napravio klub zvijezda1922 i da se istjera ova uprava tako salgija hoce i to tako nekako bi izgledalo neznam bas tacno to objasnit kako bi to islo sve takve su price

desetkamarakane
Kontakt:

Post Postao/la desetkamarakane » 03 jul 2019, 23:28

Zvijezda1986 je napisao/la:Informacije su kako ce se Bosna Mionica i zvijezda udruzit da se zvijezda u nekim solucijama ugasi a Bosna da udje u federalnu pa onda nebi imala te neke uslove pa bi se napravio klub zvijezda1922 i da se istjera ova uprava tako salgija hoce i to tako nekako bi izgledalo neznam bas tacno to objasnit kako bi to islo sve takve su price

Pozvan si na slavlje nk zvijezda za 100 godina od strane nas bit ces nas gost

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 03 jul 2019, 23:35

Bez obzira koliko bi ja volio povratak Salgije u klub. Neko spajanje sa Mionicom i mjenjanje imena kluba to nikad.
Jer to vise nikad nebi bio onaj stari klub.

Zvijezda1986
Kontakt:

Post Postao/la Zvijezda1986 » 03 jul 2019, 23:40

Neka hvala da hoce se naci ljudi koji ce pomoci zvijezdi i da se vratimo u premier ligu najsretniji bio netrebami nikakve pozivnice **** slavlje ako ces ti igrat sa omladincem za tri godine

maestro04
Kontakt:

Post Postao/la maestro04 » 03 jul 2019, 23:54

Prije svega gospodine piskicu i Edo zasto ne kažete da je sve izvjesnije da će se zvijezda ugasit i da niko neće u klub zbog duga koji je cca 1mil. Drugo , načelnik je sam predložio da Mionica ove godine uđe a sledece sezone promijeni ime u zvijezda1922 gdje bi se oformio novi klub sa nulom na računu gdje bi se napravila zdrava sredina za ulaganje koju bi svi privrednici podržali a također opstina , kanton i na kraju i vlada, Bosna bi dobila svu infrastrukturu i njihova bi uprava i skupština odlučivala. šta dzaba serete jer se dug samo povećava i ove godine se zvijezda neće moći takmičit ako se ne izmire pojedina dugovanja za koja se vode sudski procesi
Eto vam informacija , a vama svaka čast na tome sto radite al to je trud uzalud ko krava kad da 30 litara mlijeka i na kraju sve šutne
Živi bili

desetkamarakane
Kontakt:

Post Postao/la desetkamarakane » 04 jul 2019, 00:05

maestro04 je napisao/la:Prije svega gospodine piskicu i Edo zasto ne kažete da je sve izvjesnije da će se zvijezda ugasit i da niko neće u klub zbog duga koji je cca 1mil. Drugo , načelnik je sam predložio da Mionica ove godine uđe a sledece sezone promijeni ime u zvijezda1922 gdje bi se oformio novi klub sa nulom na računu gdje bi se napravila zdrava sredina za ulaganje koju bi svi privrednici podržali a također opstina , kanton i na kraju i vlada, Bosna bi dobila svu infrastrukturu i njihova bi uprava i skupština odlučivala. šta dzaba serete jer se dug samo povećava i ove godine se zvijezda neće moći takmičit ako se ne izmire pojedina dugovanja za koja se vode sudski procesi
Eto vam informacija , a vama svaka čast na tome sto radite al to je trud uzalud ko krava kad da 30 litara mlijeka i na kraju sve šutne
Živi bili
nacelnik gdje to predlaze ja na tom sastanku nisam bio, hvala

maestro04
Kontakt:

Post Postao/la maestro04 » 04 jul 2019, 00:12

desetkamarakane je napisao/la:
maestro04 je napisao/la:Prije svega gospodine piskicu i Edo zasto ne kažete da je sve izvjesnije da će se zvijezda ugasit i da niko neće u klub zbog duga koji je cca 1mil. Drugo , načelnik je sam predložio da Mionica ove godine uđe a sledece sezone promijeni ime u zvijezda1922 gdje bi se oformio novi klub sa nulom na računu gdje bi se napravila zdrava sredina za ulaganje koju bi svi privrednici podržali a također opstina , kanton i na kraju i vlada, Bosna bi dobila svu infrastrukturu i njihova bi uprava i skupština odlučivala. šta dzaba serete jer se dug samo povećava i ove godine se zvijezda neće moći takmičit ako se ne izmire pojedina dugovanja za koja se vode sudski procesi
Živi bili
nacelnik gdje to predlaze ja na tom sastanku nisam bio, hvala

Eto sutra imate sastanak pa ga pitaj :wave:

Dominantan
Kontakt:

Post Postao/la Dominantan » 04 jul 2019, 00:13

Combeeeee...u rupu,

idu bolji dani cujem :kralj:

astra1922
Kontakt:

Post Postao/la astra1922 » 04 jul 2019, 00:16

E al ga ti napisa brate,
Bolan kakva fuzija bolje se ugasiti i krenuti sa nule za par sezona opet federalna i racun na nuli
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.