NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 09 jul 2019, 22:50

Moram combetu da odgovorim ne mezi mene niko ja imam podršku od kritičara,navijača, simpatizera od svih jer smo mi svi jedno. A znam isto toliko koliko učestvujemo i koliko sam ovih dana radio i koliko ću narednih dana, kako me sputavaju moj motiv je još veći ima ljudi koji žele dobro al imamo i onih koji to ne žele, jednostavno je tako! Punu podršku imam od ljudi koji daju najviše para, prema tome vidjet ćemo šta će ispast! Te sastanke po kafanama pod hitno ukinuti i vidjeti ko radi izaledja klubu takvi nam ljudi ne trebaju!
Ja sam jednostavno lik koji je otpratio najviše utakmica u zadnjh 4 godine gostujućih i znam većinu igrača od koliko zarađuju pa nadalje trba malo samo sluha evo upravo večeras mi je se Fedja Dudic javio spreman je da pregovaramo o cijeni sto je veliki plus, prema tome samo jako i pošteno, nekima smeta sto sam otvoren i direkt jeb al takav sam!
Zadnja izmjena: spiska, dana/u 09 jul 2019, 22:53, ukupno mijenjano 1 put.

desetkamarakane
Kontakt:

PostPostao/la desetkamarakane » 09 jul 2019, 22:53

Ponovo WroteColon
desetkamarakane WroteColon:nene: mile Lazarević nece biti trener

Zasto se Piska povukao ?
piska je pokret otpora i tko misli da je otisao vara se, Valter je to nece on mene i pojedine ljude ostavit, malo je ljut i bojkota pun al doce on da uzme gard i brani ono sto se zove grad i klub

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 09 jul 2019, 22:55

Tako je Piska idemo dalje.... Svi zajedno u bolje sutra za Zvijezdu i nas grad.

Extra prica je krenula treba je zavrsiti...

shevchet
Kontakt:

PostPostao/la shevchet » 09 jul 2019, 23:03

combe80 WroteColonTako je Piska idemo dalje.... Svi zajedno u bolje sutra za Zvijezdu i nas grad.

Extra prica je krenula treba je zavrsiti...

Na stranu sve sad, ali ti si meni kralj, najjači lik ovdje daleko...
Pa 5 minuta pišeš o PL, pa 5 minuta bio Combe u pravu, sve se srušilo, pa opet 5 minuta idemo jako :mrgreen: :urnebes:
Kingu moj najveći, neka ti nadju kakvu funkciju u klubu, zaslužio si svega mi, pa makar da budeš zaštitno lice kluba, da ne kažem maskota, jer je to neozbiljno :D

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 09 jul 2019, 23:13

desetkamarakane WroteColon
Ponovo WroteColon
desetkamarakane WroteColon:nene: mile Lazarević nece biti trener

Zasto se Piska povukao ?
piska je pokret otpora i tko misli da je otisao vara se, Valter je to nece on mene i pojedine ljude ostavit, malo je ljut i bojkota pun al doce on da uzme gard i brani ono sto se zove grad i klub

Aj dobro,onda mi ti reci kakvo je stanje onda ako se pidka naljutio i zbog cega,koji treneri su u opticaju,sta se planira ovu sezonu,ko je u upravi niko nista ne objavljuje,daj u pp prosvijetli me

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 09 jul 2019, 23:17

Od malih nogu kad me babo vodio na utakmicu do danas, ne znam jel bila ijedna sezona Zvijezde da nisam pratio.
Ako onog krmka vrate, mislim da necu vise nijednu utakmicu otici

Piska samo naprijed, napij im se krvi
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Cevap
Kontakt:

PostPostao/la Cevap » 09 jul 2019, 23:41

Je bo im Mile mater ako ga vrate neću na Banju kročit dok svi
kerovi i supci ne odu iz kluba.
Respekt za Feđu Dudića koji kako reče spiska spreman pregovarat bolje i Klopa nego staro smeće ofucano upravu bi onaj što je piso tek kad je Mile tek došo da je sklon prodajama i namiještanjima

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 09 jul 2019, 23:46

Nadat je se da ce propasti ovo.. A kada propadne, eliminisao bih iz kluba svakog ko je se za ovo zalagao
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

zomir
Kontakt:

PostPostao/la zomir » 10 jul 2019, 00:04

spiska WroteColonTrener je Mile kad bude zvanično ja ću se oglasit! Večerašnjim sastankom moj angažman oko Zvijezde je završen ja nisam pcka ja volim Zvijezda je moj klub! Ja ga ne želim uništavati svojim odlukama odnosno šutnjom! Protiv sam kupovine i prodaje i to će biti moj stav, svi koji šute odobravaju trgovinu hvala!

A koji su to "ZA" da se doticni vrati, moze i pp ako neces javno i postojil ikakva sansa da se sekretarcic udalji iz kluba

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 10 jul 2019, 00:10

spiska WroteColonMoram combetu da odgovorim ne mezi mene niko ja imam podršku od kritičara,navijača, simpatizera od svih jer smo mi svi jedno. A znam isto toliko koliko učestvujemo i koliko sam ovih dana radio i koliko ću narednih dana, kako me sputavaju moj motiv je još veći ima ljudi koji žele dobro al imamo i onih koji to ne žele, jednostavno je tako! Punu podršku imam od ljudi koji daju najviše para, prema tome vidjet ćemo šta će ispast! Te sastanke po kafanama pod hitno ukinuti i vidjeti ko radi izaledja klubu takvi nam ljudi ne trebaju!
Ja sam jednostavno lik koji je otpratio najviše utakmica u zadnjh 4 godine gostujućih i znam većinu igrača od koliko zarađuju pa nadalje trba malo samo sluha evo upravo večeras mi je se Fedja Dudic javio spreman je da pregovaramo o cijeni sto je veliki plus, prema tome samo jako i pošteno, nekima smeta sto sam otvoren i direkt jeb al takav sam!

Druze ti dzaba pjenis na mene. Ja licno nemam nista protiv tebe. Ti znas da opstina daje najvise para i da oni diktiraju.
A oni vas u svojim internim razgovorima nazivaju klosarima. To nisam ja rekao.
Pa opstina drzi Saldu a on vam je najveca opozicija i potplice vam kuke. Pametnom dosta.
Pustice vas jos malo da se kako oni kazu igrate menadzera i onda ce vas definitivno udaljit.
Njih druze boli racku za klubom i gledaju samo svoje licne interese.

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 10 jul 2019, 04:48

Tu priču klošari menadžeri Opstins to ti potenciras iz tvojih usta i uživo, ja imam dokaz da imam od opstine podršku i mogu svakome na mail da pošaljem da se uvjeri. Previše je nama stalo do kluba da bi pustili njihovu politiku, a upravu si taj pomenuti gore je jedna od kočnica za bolje.

Progres
Kontakt:

PostPostao/la Progres » 10 jul 2019, 07:31

Trener je mogao muljati samo u saradnji sa upravom koja je od njega to trazila, inace bi ga otjerali. Znaci da je uprava veci krivac nego trener

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 10 jul 2019, 08:06

Kakav ba matori Lazo ali uvijek je dobro da se klub vrti po novostima fina reklama...

juce bila cetri sila trenera na pregovorima nezna se ko je bolji nadam se danas koncesusu i da se odluci kojeg ce mo.

Ako se neodluci danas ima jaranike jos vremena polako netreba panicariti...

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 10 jul 2019, 08:15

:bih:
spiska WroteColonTu priču klošari menadžeri Opstins to ti potenciras iz tvojih usta i uživo, ja imam dokaz da imam od opstine podršku i mogu svakome na mail da pošaljem da se uvjeri. Previše je nama stalo do kluba da bi pustili njihovu politiku, a upravu si taj pomenuti gore je jedna od kočnica za bolje.

Druze vjeruj mi da to oni pricaju. Samo jednu pricu imaju za vas a drugu izmedu sebe koju sprovode u djelo.
Sam znas da je Šalda najveca kocnica a znas i da ga je opstina tu postavila i tu drzi. Pa ako zele dobro klubu zasto ga ne smjene? De mi samo na to odgovori.
Znaci da imaju volju sutnuli bi ga jos danas.

vijestifriske
Kontakt:

PostPostao/la vijestifriske » 10 jul 2019, 08:16

Pisku podrzavam i gotivim u 99% stvari koje radi. Al ne znam zasto ti je trebalo da pises ovdje i na fb da ce mile biti trener kad je to potpuna glupost i neistina. Evo ja ti kazem da od tog nema nista 10000%. Drugo,pljujemo po miletu al ljudi mile nije prodao utakmicu sam. I njemu je neko iz uprave naredio mora biti tako i to je to. Njegov je karakter sto poslije toga nije sam napustio. Al se prvo moraju iskorijeniti oni koji su to naredjivali...
sve za nasu zvijezdu !!!!!

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 10 jul 2019, 08:20

Igor Remetić :hmmmm:

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 10 jul 2019, 08:53

Ljudi molte boga da Piska ostane dole jer dok je on tu nece mutljavine bit. Pa on je spreman na igraca sa tribina galamit ko niko ako ga je on doveo a nista neigra. Psovat ce mu ovo ono galamit... Ima lik muda nije ko mi na forumu volili mi to il nevolili. Ja podrzajem jaru Pisku.

Nedozvoli Piska da te istjeraju odozdo bori se za klub i grad, krenula je extra lijepa prica u i oko Zvijezde hajmo je zavrsiti...

Sila si lik i vadi nas ako za boga znas...

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 10 jul 2019, 09:27

Imate dva bočna večeras :) zahvaljujući Mustafi rekao sam da ću ostati odraditi dobar dio!

astra1922
Kontakt:

PostPostao/la astra1922 » 10 jul 2019, 09:27

Ja samo mogu reci da je mile dobar strucnjak i da je od nas napravio solidnu ekipu. A on sigurno nije sam na svoju ruku prodavao imao je naredenja
A isto tako ne znam sta mi to glumimo postenjacine a prodali smo i kupili na desetine utakmica do sad.

Ovo za mileta po meni ne moze biti istina jer ljudi bolan covjek je trener Slobode sta mislite da ce iz premijer lige i slobode doci opet nama smijesno mi ****

Nadam se da ce nas Smajlovic preuzeti ako na kraju ne bude mile
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 10 jul 2019, 09:32

spiska WroteColonImate dva bočna večeras :) zahvaljujući Mustafi rekao sam da ću ostati odraditi dobar dio!

Hvala Piska ostaj tu ba bar do desetog mjeseca

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.