NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 14 jul 2019, 15:17

Od kako se Piska povuko sve bolje i bolje hehehehe

:opaopa: :opaopa: :opaopa:

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 14 jul 2019, 18:12

Piska hoce da uvali svoje igrace...gori je od denija cele :rol: :rol: :rol: :bih: :bih: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :tralala: :tralala: :tralala:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 14 jul 2019, 18:22

Ja sam uvjek davao preporuke od Kolaka pa nadalje preko nekih prijatelja kad dobijem od nekoga preporuku, nikad nikome fening jedan nisam naplatio a bruku igrača sam doveo i pomogao da dodju! Kad bi za lijekova trebao nebi se ogradio ja to ljudi volim, i volim Zvijezdu našu vise od Života mnogi me osporavaju al sam ja dokazao da imam ligu i te stvari u malom prstu čak i oko omasovljavanja navijača imam ideje vidjet ćemo hocel prihvatit. Pomogli smo da se vrate neka naša djeca i još par njih ćemo pogurati da se vrate, ono sto mene raduje jeste povratak Esefa u klub gdje mu je mjesto! Pored toga sad kad kompletiramo ekipu bit će na Gradini ili na Trgu javno predstavljanje igrača i trenera sto je svakako jedan od koraka kako se ulazi u prvenstvo u ozbiljnom klubu.

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 14 jul 2019, 18:29

Extra promjene Piska samo deri... pusti levate ba na forumu nikad nista nisu uradili a pametuju...

astra1922
Kontakt:

PostPostao/la astra1922 » 14 jul 2019, 19:16

Gledaj kako je mirno na forumu, usutili se pljuvatori,

Koja smo mi stoka :thumbup:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 14 jul 2019, 19:19

combe80 WroteColonOsmanaga sve blizi nama EDO kralju svaka cast tooooo ideeeemooooo. :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Jos tri extra lika u pregovorima e nek steUpravo combeta zasutkali svaka cast

Auuuu stvarno extra likovi u pregovorima sa NATO bazom. Toooo jarannnikkkkeeee dernjavaaaaaa. Zivjeli Dzej i Salda i ostatak likova iz bajke. Mali Murinjo na slatkim mukama.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 14 jul 2019, 20:06

combe WroteColon
combe80 WroteColonOsmanaga sve blizi nama EDO kralju svaka cast tooooo ideeeemooooo. :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Jos tri extra lika u pregovorima e nek steUpravo combeta zasutkali svaka cast

Auuuu stvarno extra likovi u pregovorima sa NATO bazom. Toooo jarannnikkkkeeee dernjavaaaaaa. Zivjeli Dzej i Salda i ostatak likova iz bajke. Mali Murinjo na slatkim mukama.

Idi objesi si se majmuncino bolesna. Jesu li to argumentovani komentari? Jel to tvoja ljubav prema Zvijezdi na koju se pozivas? Jel ima ista konstruktivno u tvojim postovima?

Sutis kad treba, a na forumu glavni cirkuzant. Jado jadni
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
♥️ Звезда Градацак футбольный клуб ♥️

Cevap
Kontakt:

PostPostao/la Cevap » 14 jul 2019, 20:57

Uz Osmanagića i Mahmutovića i jednog golmana ja mislim da bi još uz štopera,beka,krilo i jedan špic bili bi konkurentni za ulazak u PL.

Spiska sta je sa Ružića? Imal sanse za povratak? I hocel bit jos novih igraca

shevchet

PostPostao/la shevchet » 14 jul 2019, 21:37

Mislim, na stranu sto je Combe pesimista, lik je i dosta puta realan...

Više sigurno nervira combe80, stvarno kad čita neko sa strane ovaj pdf, rekli bi ljudi da smo Real u najmanju ruku, po njegovom pisanju!

Hajmo sačekati polusezonu, pa onda da vidimo ko je bio u pravu. Fakat sa ovakvim igračkim kadrom i sa trenerom koji je neiskusan, ne možeš očekivati ništa puno bolje od prošle sezone...

P.S Vidim neki porede Šabića sa Hadžijom? Ma ja reprezentativac države sa znanjem je tu negdje kao igrač sa Bajramskog turnira.
Manite ljudi budalaština, treba realno pisati...

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 14 jul 2019, 21:43

Cevap WroteColonUz Osmanagića i Mahmutovića i jednog golmana ja mislim da bi još uz štopera,beka,krilo i jedan špic bili bi konkurentni za ulazak u PL.

Spiska sta je sa Ružića? Imal sanse za povratak? I hocel bit jos novih igraca

Pa potrebniji ti je jos jedan vezni nego krilo. Krilo mogu odigrati Sara, Jazvin, Hasuka, Kadija pa i Antic su sasvim pristojno izgledali na krilu.
U vezi i da dode Osmanagic imas jos Facu i Arnautovica.
Znaci ako dodu ova dvojica trebo bi jos golman, bek, vezni(lego bi Kalesic), stoper jedan obavezno i jos jedan napadac-pozeljan ali ne i neophodan.

A sto se tice trenera kad ga biras moras birati ili neko iskusno ime ili nekog ko je magnet za publiku. Ovaj Teletabis nije ni jedno ni drugo.
Sabic ti je u startu bio magnet jer je ex.reprezentativac.
Tako i sada Mitke da je dosao sigurno bi bila veca euforija jer ga raja gotivi a u sustini mozda nije nista bolji kvalitet od ovog Tinki Vinkija. Ovom ce raja yebavat majku nakon 2 vezana poraza budite uvjereni u to.

MMA075
Kontakt:

PostPostao/la MMA075 » 14 jul 2019, 22:12

Osmanagic ce vam biti odlicno pojacanje ako dodje, odlican igrac i spreman, trenira ko lud non stop.

HMKAHH
Kontakt:

PostPostao/la HMKAHH » 14 jul 2019, 22:30

ASD WroteColon
HMKAHH WroteColonGolman-Antic,Devedzic,Jazvin,Đekic-Arnautovic, Osmanagic,vezni-Šaric,Jazvin-Mahmutovic...klupa: Aljkanovic,Terzic,Kadic,Turbic,Facic,Muratovic,Pobric, Hecimovic,Hasukic.

U tom sastavu je samo Devedžić zaštićeno godište.
Od ove sezone Đekić i Šarić to više nisu.

Devedžić i Šarić do polusezone moze nastupat kao igrač do 21 godine u decembru puni 22 godine,isto tako i Kalešić kad bi dosao...dok Đekić vise nije zasticeno godiste.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 14 jul 2019, 22:33

HMKAHH WroteColon
ASD WroteColon
HMKAHH WroteColonGolman-Antic,Devedzic,Jazvin,Đekic-Arnautovic, Osmanagic,vezni-Šaric,Jazvin-Mahmutovic...klupa: Aljkanovic,Terzic,Kadic,Turbic,Facic,Muratovic,Pobric, Hecimovic,Hasukic.

U tom sastavu je samo Devedžić zaštićeno godište.
Od ove sezone Đekić i Šarić to više nisu.

Devedžić i Šarić do polusezone moze nastupat kao igrač do 21 godine u decembru puni 22 godine,isto tako i Kalešić kad bi dosao...dok Đekić vise nije zasticeno godiste.

Ne može. Nema to veze s brojem godina nego o tome lo ima pravo nastupa za mladu repku.
1.januar.1998.godine i mlađi.

Cevap
Kontakt:

PostPostao/la Cevap » 15 jul 2019, 00:29

Kalesić-Rudar Prijedor

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 15 jul 2019, 09:40

Kalesic je povrijeđen, zato nije član Zvijezde imao je povredu ne znamo dali je se dovoljno i kvalitetni oporavio, golman će naravno doći budite strpljivi mjesto stopera ne želimo stav je uprave da popunjavamo imamo Dinu Terzića, sto se tiče Bekova može Faca kvalitetno odraditi i Kadija nama ljudi treba na osnovi ovog budžeta kojeg imamo još jedan napadač i jedan vezni i golman. Lijepo combe piše treba i ta dva igrača trebaju slažem se al onda zatvorisml našu djecu, i budžet prebacismo valja i ovako se potruditi obezbjediit sve. Ko god misli da može bolje bujrum u upravu!

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 15 jul 2019, 10:30

spiska WroteColonKalesic je povrijeđen, zato nije član Zvijezde imao je povredu ne znamo dali je se dovoljno i kvalitetni oporavio, golman će naravno doći budite strpljivi mjesto stopera ne želimo stav je uprave da popunjavamo imamo Dinu Terzića, sto se tiče Bekova može Faca kvalitetno odraditi i Kadija nama ljudi treba na osnovi ovog budžeta kojeg imamo još jedan napadač i jedan vezni i golman. Lijepo combe piše treba i ta dva igrača trebaju slažem se al onda zatvorisml našu djecu, i budžet prebacismo valja i ovako se potruditi obezbjediit sve. Ko god misli da može bolje bujrum u upravu!

Ako mislis da pored Osmanagica i Mahmutovica ako dodu treba jos jedan vezni, napadac i golman slazem se. Ako u to racunas i njih dvojicu tanko je to.

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 15 jul 2019, 10:43

Hoce li biti pripremnih tekmi,ali pripremnih,da ne bude kao do sad,sibovac,omladinac,i tako te ekipe,vrijeme leti treba nam koja dobra tekma da se malo i uigramo

desetkamarakane
Kontakt:

PostPostao/la desetkamarakane » 15 jul 2019, 11:42

combe WroteColon
spiska WroteColonKalesic je povrijeđen, zato nije član Zvijezde imao je povredu ne znamo dali je se dovoljno i kvalitetni oporavio, golman će naravno doći budite strpljivi mjesto stopera ne želimo stav je uprave da popunjavamo imamo Dinu Terzića, sto se tiče Bekova može Faca kvalitetno odraditi i Kadija nama ljudi treba na osnovi ovog budžeta kojeg imamo još jedan napadač i jedan vezni i golman. Lijepo combe piše treba i ta dva igrača trebaju slažem se al onda zatvorisml našu djecu, i budžet prebacismo valja i ovako se potruditi obezbjediit sve. Ko god misli da može bolje bujrum u upravu!

Ako mislis da pored Osmanagica i Mahmutovica ako dodu treba jos jedan vezni, napadac i golman slazem se. Ako u to racunas i njih dvojicu tanko je to.

Golman, jedan vezni je vec zacrtan i doce u cetvrtak ako bog da, jedan ofanzivni i to je to, podrska treba od svih i da se ekipa spremi, zdravlje da ih sluzi i lagano imamo borac samac 20, turnir pocetak augusta u Brodu, bit ce i Cibalia, za srijedu modrica nocni termin nisam jos dobio potvrdu

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 15 jul 2019, 11:55

Extra ekipa jarani samo tako dalje. Prije mjesec se pricalo kanal smo, propali ovo ono, ugasit ce se a prava cinjenica je da smo se uzdigli i da smo kandidat za titulu. Svi treba da se dignemo jer grad to zasluzuje...

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 15 jul 2019, 11:59

desetkamarakane WroteColon
combe WroteColon

Golman, jedan vezni je vec zacrtan i doce u cetvrtak ako bog da, jedan ofanzivni i to je to, podrska treba od svih i da se ekipa spremi, zdravlje da ih sluzi i lagano imamo borac samac 20, turnir pocetak augusta u Brodu, bit ce i Cibalia, za srijedu modrica nocni termin nisam jos dobio potvrdu

Ponovo se ne razumijemo. Jel Mahmutovic i Osmanagic(posto nigdje nije zvanicno da su dosli) i plus golman i ta dva igraca sto navodis?

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Djaka94 i 5 gostiju.