NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 15 avg 2019, 20:55

Ovo neko mora objasnit. Hem sto izgubismo golmana a i igraca zasticeno godiste. I za Kadiju se niko iz kluba nije udostojio da izade i kaze sta i kako.

zamx
Kontakt:

PostPostao/la zamx » 15 avg 2019, 21:25

sta bi ovo jedan po jedan odlaze combe 80 objasni nam

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 15 avg 2019, 21:27

Pretpostavljam da kača rukavice o klin.
U BiH ne može naći klub, a da ode na Zapad može samo neku rekreativnu ekipu naći.

zamx
Kontakt:

PostPostao/la zamx » 15 avg 2019, 21:27

combe WroteColonOvo neko mora objasnit. Hem sto izgubismo golmana a i igraca zasticeno godiste. I za Kadiju se niko iz kluba nije udostojio da izade i kaze sta i kako.

zna drugi combe zasto ode mozda i piska zna

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 15 avg 2019, 21:52

E tu je glavni problem i onda neko kaze zasto kritikujes. Kad je sve ko po loju puni su sebe. A kad krene sra nje niko od jajovoda iz kluba da se oglasi.
Tako je bilo i kad je Kadija otisao. A znalo se za sto. Ne spominju ni sranje medu igracima poslije utakmice u Banovicima i sad ovo.
Znaci ista sra nja ko i prethodnih godina. Zivi bili pa vidjeli.
Ti ostajes na jednom golmanu bez prave rezerve, igrac zasticeno godiste. E moji jajovodi yebo vas onaj ko va poredao dole.

Orhan
Kontakt:

PostPostao/la Orhan » 15 avg 2019, 22:26

combe WroteColonE tu je glavni problem i onda neko kaze zasto kritikujes. Kad je sve ko po loju puni su sebe. A kad krene sra nje niko od jajovoda iz kluba da se oglasi.
Tako je bilo i kad je Kadija otisao. A znalo se za sto. Ne spominju ni sranje medu igracima poslije utakmice u Banovicima i sad ovo.
Znaci ista sra nja ko i prethodnih godina. Zivi bili pa vidjeli.
Ti ostajes na jednom golmanu bez prave rezerve, igrac zasticeno godiste. E moji jajovodi yebo vas onaj ko va poredao dole.

Combe kakvo sranje poslije utamice sa Jedinstvom...zar ne bi trebali da zare pale poslije osvojenog boda...ccc jbt sve kontra.
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 15 avg 2019, 22:52

Kadija je otišao pisao sam zašto neću da se ponavljam, Azur ne otišao navodno su mu obećali da će raditi pripravnički u bolnici radi trenutno poljuljane političke situacije uprava to ne može trenutno ispoštuje, nastao je problem osim toga momak je nezadovoljan sto nije prvi golman, a ne sikiraj se Combe naći će uprava novog golmana već su stupili u kontakt sa par golmana i naravno svi pljuju klub a to sto ćemo ostati sa jednim golmanom to je vjerovatno krivica uprave a ne ljudi koji vide brigu o Azuru! Zamisli čovjek ima 20 godina otac ti zabrani nešto! Toliko o našoj djeci, a imao je podršku svih nas!

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 15 avg 2019, 23:50

spiska WroteColonKadija je otišao pisao sam zašto neću da se ponavljam, Azur ne otišao navodno su mu obećali da će raditi pripravnički u bolnici radi trenutno poljuljane političke situacije uprava to ne može trenutno ispoštuje, nastao je problem osim toga momak je nezadovoljan sto nije prvi golman, a ne sikiraj se Combe naći će uprava novog golmana već su stupili u kontakt sa par golmana i naravno svi pljuju klub a to sto ćemo ostati sa jednim golmanom to je vjerovatno krivica uprave a ne ljudi koji vide brigu o Azuru! Zamisli čovjek ima 20 godina otac ti zabrani nešto! Toliko o našoj djeci, a imao je podršku svih nas!

Slazem se sa tobom nezadovoljstvo roditelja koji se mijesaju, hiljadu puta sam ponovio a to je nemamo mi ljudi koji ce izvrsit strucnu i pravednu procjenu te nase djece, uglavnom se pogresni forsiraju.

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 16 avg 2019, 00:11

spiska WroteColonKadija je otišao pisao sam zašto neću da se ponavljam, Azur ne otišao navodno su mu obećali da će raditi pripravnički u bolnici radi trenutno poljuljane političke situacije uprava to ne može trenutno ispoštuje, nastao je problem osim toga momak je nezadovoljan sto nije prvi golman, a ne sikiraj se Combe naći će uprava novog golmana već su stupili u kontakt sa par golmana i naravno svi pljuju klub a to sto ćemo ostati sa jednim golmanom to je vjerovatno krivica uprave a ne ljudi koji vide brigu o Azuru! Zamisli čovjek ima 20 godina otac ti zabrani nešto! Toliko o našoj djeci, a imao je podršku svih nas!

Uvijek sam bio protiv da nasa djeca se ru. Ali sad ti kenjas. Azur je tu od pocetka priprema a ovaj iz Gorazda je stigao prije 10 dana. Tako da je valjda on trebao cekat sansu a ne Azur.
Plus sto sa Azurom kao zasticenim godistem dobijas igraca vise u polju.
Ali ko to da objasni Teletabisu i jajovodima.
A za Kadiju nisi objasnio. Jer da jesi morao bi objasniti svo sr anje poslije utakmice u Banovicima.
Ili se pravis lud ili nemas prave informacije?!?

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 16 avg 2019, 00:43

Ako mu se roditelji mijesali i ako ga oni nagovaraju sta i kako da radi od njega nikada nece biti golmana,i ovako i onako ce mu karijera otic u vraga sa roditeljima,ja mu ne bi dao papire dok ne istekne ugovor a ni jednu utakmicu ne bi branio,pa poslije toga svega neka ide traziti sebi klub

Crvenobijeli95
Kontakt:

PostPostao/la Crvenobijeli95 » 16 avg 2019, 08:34

Prvo kolo Omladinske Lige Gradacacki Derbi.
Zvijezda Gradacac-Bosna Mionica
01.09.19 u 12:00h

Zmaj55
Kontakt:

PostPostao/la Zmaj55 » 16 avg 2019, 10:18

Pricao sam s momkom imam inf iz prve ruke.Obecano mu je to za priravnicki,nije zavrseno propala mu 2 mjeseca dosad je mogao da odradi,nije stvar u tomes to se desilo u domu zdravlja i druga djeca rade njegovi drugovi(stvar je u nemaru uprave da to odradi),a sto se tice plate trazio je vise para od tih 300 kad je vidio da nema od pripravnickog nista,predjsjednik mu je ponudio 50km vise sto je smijesno,znao je da ce tako biti od pocetka se na to pripremao i nece vise da ga neko vuce za nos a kao podrska i roditelji su mu stali iza ledja.Dosada su sve sutili,nista nisu govorili al nekad kap prelije casu.

Zmaj55
Kontakt:

PostPostao/la Zmaj55 » 16 avg 2019, 10:35

Ponovo WroteColonAko mu se roditelji mijesali i ako ga oni nagovaraju sta i kako da radi od njega nikada nece biti golmana,i ovako i onako ce mu karijera otic u vraga sa roditeljima,ja mu ne bi dao papire dok ne istekne ugovor a ni jednu utakmicu ne bi branio,pa poslije toga svega neka ide traziti sebi klub

Ma sigurno mu roditelji misle zlo upravu si,trebo je ostat gore ipak.

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 16 avg 2019, 14:29

Ma jasta vec ga mrze roditelji a Dzej i vesela druzina mu zele dobro.
Imal kakvog novog golmana jajovodi? Po mogucnosti 33+ godine. Jer smo sa zasticenim godistima dobro popunjeni. Ili nam mozda i ne treba rezervni, moze Ćaca Ćulum.
Kazu razlikuju se od prethodnih jajovoda(Osmanagic, Kadija sad Azur). Naklon do poda.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 16 avg 2019, 14:53

:urnebes:
Osmanagic - doveli zamjenu i to dobru
Kadija - uopste nije bitna karika u ekipi da se osjeti njegov odlazak i da se za isti mora brinuti, niti je zasticeno godiste

Ako dovedu rezervog U21 golmana kao zamjenu za Azura, koji je svakako rezerva, u cemu ce onda biti problem jajovodu?
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
♥️ Звезда Градацак футбольный клуб ♥️

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 16 avg 2019, 14:55

Ja kako kontam iz napisanog.
Aljkanović bi svakako otisao za godinu dvije najkasnije.
Vjerovatno planira i da se ostavi fudbala čim se odlučio za pauzu.

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 16 avg 2019, 14:56

Ni u cemu osim sto su dva navedena igraca u istom prelaznom roku potpisala i raskinula ugovore u roku od 20-ak dana. A receno da toga vise nece bit.
Uredno objavili da su potpisali a o raskidu nigdje(valjda ih sramota objavit).
Jel sad malo jasnije ili treba jos pojasnit?

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 16 avg 2019, 15:20

Treba pojasnit jer uopste ne vidim problem u tome. Sta treba, odbiti raskid i davat im pare dok sjede na tribini?
+ osmanagic nikada nije potpisao nikakav ugovor
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
♥️ Звезда Градацак футбольный клуб ♥️

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 16 avg 2019, 15:44

Dugo nije srao po forumu kad je sve dobro sad se uhvatio aljkunica nebitnog lika..ekonom najavio odlazak combe reaguj
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

zvijezda1
Kontakt:

PostPostao/la zvijezda1 » 16 avg 2019, 17:34

Pa Čombe šta treba da se desi da bi ti dao podršku pa čovječe jel taj mali toliko bitan da se hljaga klub koji voliš i meni se ne sviđaju neke stvari mi trenutno nemamo bolje

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.