NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

SMR187
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 18 avg 2019, 19:49

Bez uvrede i za tebe, ali nemam se ja sta slozit s nekim ko za 6 godina na forumu nije napisao nijedan konstruktivan post/kritiku, ko samo pljuje, pljuje, pljuje i onda na skupstini suti... A pored svega i svacega sto ispise ovdje, na sportskom forumu, najmanje pise o sportu.
O fudbalu blage veze nema, a naziva covjeka koji je mladji i uspjesniji od njega 'teletabisom'.

Kao takav, nista nije bolji od ovog josipmuse.. jarac sa kamenjara koji nema zivota van foruma, pa dok mu zenske clanove porodice guzi ko stigne, on pravi rezervne forumske naloge, za ne daj boze.
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
♥️ Звезда Градацак футбольный клуб ♥️

It's Mr. Hankey in a snow storm,
this gone be the coldest shit you ever seen

crvenobijeli
Kontakt:

Post Postao/la crvenobijeli » 18 avg 2019, 19:52

Ljudi mi iz 2 teska gostovanja imamo 4 boda....dovoljno je.sta da smo se vartili sa 0 bodova .... Uzivajmo u ovome i idemo napunit banju u subotu neka gori sve
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Kontakt:

Post Postao/la spiska » 18 avg 2019, 20:17

Sta je bivših uposlenika na forumu to nije normalno, ljudi moji Jedinstvi je po meni vise pokazalo nego Kakanj i zato su i uzeli nam bod. Paćenici dodjite nekad na stadion manite pametovanja!

astra1922
Kontakt:

Post Postao/la astra1922 » 18 avg 2019, 20:26

Al ima govana na ovom forumu braco draga, svaka čast smr brate sve si lijepo napisao. O combetu su sve Price ispricane ja njegove postove vise i ne citam. Posra mu se gospodin Hadzic u po usta zvaljavi...

Ovoliki bezobrazluk i ne postovanje nisam nigdje vidio osuditi jednog mladog trenera koji gradi karijeru i koji ima dobre rezultate i davati mu one nadimke je odlika iskompleksiranih i bolesnih osoba :puke: :puke:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 18 avg 2019, 20:28

Moj Piska sto se tice dolaska na stadion u Gradačcu zadnjih 25-30 godina ima mozda 10 ljudi koji su vise dolazili. Kuci sigurno nemam ni jednu propustenu. A gostovanja imam bar 50%.
Bez obzira sto neke kritikujem meni nisu bile bitne uprave, igraci i treneri pa ni rang takmicenja.

najrodjeniji
Kontakt:

Post Postao/la najrodjeniji » 18 avg 2019, 20:32

Kakav jadnik hahahahahahha, tipični primjer kasabskog isprdka
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ VELEŽA. BUDI NAVIJAČ OLIMPICKA.

shevchet
Kontakt:

Post Postao/la shevchet » 18 avg 2019, 20:36

spiska je napisao/la:Sta je bivših uposlenika na forumu to nije normalno, ljudi moji Jedinstvi je po meni vise pokazalo nego Kakanj i zato su i uzeli nam bod. Paćenici dodjite nekad na stadion manite pametovanja!

Piskicu, nisam ja bivši uposlenik, ako si na mene mislio. :urnebes: :urnebes:

Stariji sam ja od tebe, uz Zvijezdu cijeli život, na tekme dolazim, tako da ovo što si napisao, adresiraj tom iz Uprave, ako ga ima ovdje... :mrgreen:

Jedinstvo je pokazalo, jer smo mi prvo poluvrijeme igrali na nivou 1.kantonalne, realno! Vidio si kako je je Jedinstvo dobro u prošlom kolu!

Svakako je predobro 4 boda, ne sjećam se kad smo sa 2 vezana gostovanja donijeli 4 boda, ali da ima rupa i propusta, ima itekako.

Olimpik je npr. dobio Travnika pukom srećom, čak mi je Travnik bio i konkretniji, gledao sam tekmu.
Mislim da Olimpik nema šta tražiti u borbi za PL, pa ni TOŠK...
GOŠK ili mi, naravno ako budemo max ozbiljni i ako se neke stvari u hodu riješe!

@SMR187

Razumijem ja druže šta hoćeš da kažeš, pretjera i Combe više puta, ali ne moramo se vrijedjati bezze, mi smo svoji, a čitaju ovo ljudi iz drugih gradova pa ispadamo seljačine i neotesani, kad se ovako koljemo izmedju sebe. To sam htio reći...
Neka Combe piše, ne treba odgovarati ako nekog nervira i dobro.

zamx
Kontakt:

Post Postao/la zamx » 18 avg 2019, 21:22

astra1922 je napisao/la:Cestitke svim iskrenim simpatizerima naseg kluba na velikoj pobjedi, u subotu povedite rodbinu prijatelje zene i djecu podrzimo ove momke, jer su uistinu zasluzili

povedi ti mujku i spisku oni su bili u kaknju

zamx
Kontakt:

Post Postao/la zamx » 18 avg 2019, 21:35

combe je napisao/la:Moj Piska sto se tice dolaska na stadion u Gradačcu zadnjih 25-30 godina ima mozda 10 ljudi koji su vise dolazili. Kuci sigurno nemam ni jednu propustenu. A gostovanja imam bar 50%.
Bez obzira sto neke kritikujem meni nisu bile bitne uprave, igraci i treneri pa ni rang takmicenja.

eeee moj combe vidis da nisi najbolji ja nisam ni jedne utakmice propustio ni kuci ni gostovanja na svakoj sam bio i zato nemoj pisati budalastine ovdje

SMR187
Kontakt:

Post Postao/la SMR187 » 19 avg 2019, 10:51

U toku je kosenje trave pored istocne tribine gdje ulaze navijaci. Vjerovatno ce pokosit sve do zapada, a zbog combetovog zdravlja, nadam se i ambroziju uz ogradu
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
♥️ Звезда Градацак футбольный клуб ♥️

It's Mr. Hankey in a snow storm,
this gone be the coldest shit you ever seen

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 19 avg 2019, 11:07

Nema potrebe da radi mene kose. Neka to oni pokose radi sebe, jer "održavanje"(ako se trenutno ono što oni rade može tako nazvati) oni uredno naplaćuju.
I neka ne kose "vjerovatno ovo ili ono", nego cijeli kompleks. Jer cijeli su i dobili na korištenje i održavanje. A ne malo tu i malo tamo.
I još nešto vama ako to ne smeta zašto kod kuće ne pustite da raste trava 2 metra i kosite jednom ili ni jednom godišnje.

Kapetan
Kontakt:

Post Postao/la Kapetan » 19 avg 2019, 11:41

combe je napisao/la:Nema potrebe da radi mene kose. Neka to oni pokose radi sebe, jer "održavanje"(ako se trenutno ono što oni rade može tako nazvati) oni uredno naplaćuju.
I neka ne kose "vjerovatno ovo ili ono", nego cijeli kompleks. Jer cijeli su i dobili na korištenje i održavanje. A ne malo tu i malo tamo.
I još nešto vama ako to ne smeta zašto kod kuće ne pustite da raste trava 2 metra i kosite jednom ili ni jednom godišnje.

Problem je care sto tebi sve smeta. Kad nemas sta ondas se ufatis za sitnicu.

HMKAHH
Kontakt:

Post Postao/la HMKAHH » 21 avg 2019, 11:56

Na City tv veceras od 20h i četvrtak od 13h imaju snimke utakmice Rudar-Zvijezda. U subotu sudi Kazlagic od kad je Zvijezda u prvoj ligi a kad je on sudio je izgubila samo protiv Slavena kuci kad je se dalo i u gračanici prije par sezona 80% utakmica Kazlagica zavrse pobjedom domacina.

Kapetan
Kontakt:

Post Postao/la Kapetan » 21 avg 2019, 13:15

HMKAHH je napisao/la:Na City tv veceras od 20h i četvrtak od 13h imaju snimke utakmice Rudar-Zvijezda. U subotu sudi Kazlagic od kad je Zvijezda u prvoj ligi a kad je on sudio je izgubila samo protiv Slavena kuci kad je se dalo i u gračanici prije par sezona 80% utakmica Kazlagica zavrse pobjedom domacina.

Nadam se samo da nije kakva pizdarija od strane saveza.

astra1922
Kontakt:

Post Postao/la astra1922 » 21 avg 2019, 19:47

HMKAHH je napisao/la:Na City tv veceras od 20h i četvrtak od 13h imaju snimke utakmice Rudar-Zvijezda. U subotu sudi Kazlagic od kad je Zvijezda u prvoj ligi a kad je on sudio je izgubila samo protiv Slavena kuci kad je se dalo i u gračanici prije par sezona 80% utakmica Kazlagica zavrse pobjedom domacina.

I tu utakmicu u gracanici je sudio dosta dobro za nas.

Akobogda nece biti problema u subotu ide pobjeda lagano
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

crvenobijeli
Kontakt:

Post Postao/la crvenobijeli » 21 avg 2019, 21:45

Bet radio svaka cast...promo dzinglove gratis ulaznice...to je to sto nam treba...pocele su i polusezonske ulaznice vip vec kupljena :opaopa: :opaopa: :opaopa:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Kontakt:

Post Postao/la spiska » 21 avg 2019, 22:26

crvenobijeli je napisao/la:Bet radio svaka cast...promo dzinglove gratis ulaznice...to je to sto nam treba...pocele su i polusezonske ulaznice vip vec kupljena :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Ide dosta sve na bolje samo da nastave marketing dignuti na veći nivo valjda će j to krenuti. Karte već drugačije izgledaju svaka tekma nove karte ne kao prije jedne! Novo u ponudi ce biti od utakmice sljedeće kući protiv toska kupovina VIP dnevnih. Na nagovor prijatelja kupio sam VIP ko tod ima mogućnost treba da kupi pomažemo direktno klubu!

desetkamarakane
Kontakt:

Post Postao/la desetkamarakane » 22 avg 2019, 14:14

Kakva je procjena koliko ce ukupno biti na stadionu gledalaca

Orhan
Kontakt:

Post Postao/la Orhan » 22 avg 2019, 16:42

desetkamarakane je napisao/la:Kakva je procjena koliko ce ukupno biti na stadionu gledalaca

Nemoguce procijenit...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

fender13
Kontakt:

Post Postao/la fender13 » 22 avg 2019, 16:47

desetkamarakane je napisao/la:Kakva je procjena koliko ce ukupno biti na stadionu gledalaca

1000 :opaopa:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.