NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

desetkamarakane
Kontakt:

PostPostao/la desetkamarakane » 15 sep 2019, 11:22

Bratstvo je imalo voljni moment i zasluzeno slavilo

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 15 sep 2019, 13:46

Ali onom peedercicu Adilovicu cu licno yebat mater kad dodje u Gradacac.
Glavati sibicar zenicki
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
♥️ Звезда Градацак футбольный клуб ♥️

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 15 sep 2019, 15:37

Jel to trener nema lincence pa nas milenko na papiru vodi....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

rasta1922
Kontakt:

PostPostao/la rasta1922 » 15 sep 2019, 19:39

Kakav ba napredak, "vi ste sve budala do budale" kaze upravin potrcko,sta li tek uprava misli o nama obicnim smrtnicima.
A divi tek ovih "prekaljenih" forumasa kojima je forum citav univerzum,svjetla obraza "zenickim **** jebu mater".
Provincija u pozadini- Hasan Kikic, pisano 1930 i neke a nazalost puka istina 2019.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 15 sep 2019, 20:31

:geek:

Ne znam ko si, ali valjda nisi dzaba na listi gnjavatora. Ivo Andric

rasta1922
Kontakt:

PostPostao/la rasta1922 » 15 sep 2019, 20:51

SMR187 WroteColon:geek:

Neka te ba, tebe kada pitaju na kojoj planeti zivimo ti kazes planeta:forum.
Zalosno je samo sto sramotite, ne grad nego jednu teritoriju koja je jako dugo nastanjena i samim tim njeni naseljenici bi "trebali" biti puno vise civilizovaniji.

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 15 sep 2019, 21:52

rasta1922 WroteColonKakav ba napredak, "vi ste sve budala do budale" kaze upravin potrcko,sta li tek uprava misli o nama obicnim smrtnicima.
A divi tek ovih "prekaljenih" forumasa kojima je forum citav univerzum,svjetla obraza "zenickim **** jebu mater".
Provincija u pozadini- Hasan Kikic, pisano 1930 i neke a nazalost puka istina 2019.

Možeš pisati sta hoćeš ja nisam upravin potrcko ja sam član skupštine onaj koji je dao povjerenje upravi i mogu uvjek da tražim smjenu iste, ti si jedan obični kenjator sa tim nikom drugo ja sam uzeo na sebe sa svojim prijateljima sutra idem zadužit 400 karti koje ću prodati do vikenda! A ti Pametuj ja sam se dokazao u vise navrata a iskreno nisam ni ja najzadovoljniji sa upravom al neka ih nadoce u hodu! Utakmica je u srijedu već bujrum kao sto rekao jedan igrač bivši ovi ato gledaju na preskok utakmice nemaju pravo pametovat bujrum svaku gledat. Forum je pun takvih bolesnika kao sto si ti koji se hvataju za gluposti, i dalje smatram ko god misli da možemo i trebalo pobjedit zrinjski da nije normalan naša finalna utakmica je u subotu protiv plasticara, gdje će doći sa sudijama tu trebamo biti pravi!!! A ti to uzmi kako hoćeš ja sam bivši član kluba i član skupštine a ti si samo oljuvator vječni i Ala takvi! Uostalom nebi o sebi svi znaju koliko sam uradio za klub!

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 15 sep 2019, 22:14

rasta1922 WroteColon
SMR187 WroteColon:geek:

Neka te ba, tebe kada pitaju na kojoj planeti zivimo ti kazes planeta:forum.
Zalosno je samo sto sramotite, ne grad nego jednu teritoriju koja je jako dugo nastanjena i samim tim njeni naseljenici bi "trebali" biti puno vise civilizovaniji.

Hvala bogu pa me eto poznajes i mozes nesto da pricas o meni.

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 15 sep 2019, 22:55

spiska WroteColon
rasta1922 WroteColonKakav ba napredak, "vi ste sve budala do budale" kaze upravin potrcko,sta li tek uprava misli o nama obicnim smrtnicima.

Možeš pisati sta hoćeš ja nisam upravin potrcko ja sam član skupštine onaj koji je dao povjerenje upravi i mogu uvjek da tražim smjenu iste, ti si jedan obični kenjator sa tim nikom drugo ja sam uzeo na sebe sa svojim prijateljima sutra idem zadužit 400 karti koje ću prodati do vikenda! A ti Pametuj ja sam se dokazao u vise navrata a iskreno nisam ni ja najzadovoljniji sa upravom al neka ih nadoce u hodu! Utakmica je u srijedu već bujrum kao sto rekao jedan igrač bivši ovi ato gledaju na preskok utakmice nemaju pravo pametovat bujrum svaku gledat. Forum je pun takvih bolesnika kao sto si ti koji se hvataju za gluposti, i dalje smatram ko god misli da možemo i trebalo pobjedit zrinjski da nije normalan naša finalna utakmica je u subotu protiv plasticara, gdje će doći sa sudijama tu trebamo biti pravi!!! A ti to uzmi kako hoćeš ja sam bivši član kluba i član skupštine a ti si samo oljuvator vječni i Ala takvi! Uostalom nebi o sebi svi znaju koliko sam uradio za klub!

A kada je došla premija proljetos za pobjedu protiv Veleža tada nisu bili "plastičari"?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 15 sep 2019, 23:05

Neseri mancini majke ti..... Premije su dosle kao i pare za 3 bobe zato pssst

Pajo59
Kontakt:

PostPostao/la Pajo59 » 15 sep 2019, 23:41

Rasta 1922:Prvo,Odmah da si otisao u biblijoteku,uzmi knjigu ,,Provincija u pozadini,, Hasan Kikic,ustvari tacna godina prvog izdanja je 1933.pa kada je procitas vjerovatno ces odmah da izbrises komentar ,knjiga govori o osvjescenju tadasnjeg naroda na nasim prostorima pa do uspjeha i sretnog zivota...tako da ti je komentar glup ,a sto se tice Cire ma mnogi mu ne mogu patike okrenuti i ako nemas bolji komentar ustani i kazi hvala Ciro sto se toliko trudis...

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 16 sep 2019, 00:19

crvenobijeli WroteColonNeseri mancini majke ti..... Premije su dosle kao i pare za 3 bobe zato pssst

Pokušaj da ne budeš primitavac. Eto može ti spiska objasniti kako je bilo. A meni ne možeš "šupljirati".
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 16 sep 2019, 07:45

Mancini WroteColon
crvenobijeli WroteColonNeseri mancini majke ti..... Premije su dosle kao i pare za 3 bobe zato pssst

Pokušaj da ne budeš primitavac. Eto može ti spiska objasniti kako je bilo. A meni ne možeš "šupljirati".

Jel suplja motel park srebrenik...

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 16 sep 2019, 08:13

spiska WroteColon

Slazem se u potpunosti sa tobom, ici nadigravat se sa Zrinjskim je pogubno za ekipu. Al na treneru je da odluci, bojim se da ne uvezemo tri poraza i baci nas u donji dio tabele, a imamo tolkii broj igraca sa strane tj. skupu ekipu.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 16 sep 2019, 16:36

Ako nista, svi pricate kako hocete Zelju, Zrinju, Sarajevo na Banji.. pa eto da vas vidimo u srijedu..

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 17 sep 2019, 12:49

OTVORENO PISMO UPRAVNOM ODBORU NK ZVIJEZDA GRADACAC

Navijaci i simpatizeri NK Zvijezda Gradacac traze hitnu smjenu Tehnickog sekretara
radi sukoba interesa i narusavanja klupskog reda i discipline svojim postupcima ponasanja koji
steti imidzu kluba koji je star 97 godina.

Neki od razloga zasto trazimo smjenu:
- Nepropisno i neukusno oblacenje na sluzbenim utakmicama kluba koje ne dolikuje jednom sluzbenom licu naseg kluba.
konkretan primjer utakmkica sa Jedinstvom Bihackim gdje je pomenuti bio odjeven u majicu PREMIER KLADIONICE.

- Siri losu atmosferu unutar kluba ponasa se bahato glumi serifa igracima, trenerima ostalim uposlenicima kluba nema igraca
da ima rijeci hvale za pomenutog, pokusava da se nametne u svim segmentima da odreduje ko bi trebao igrati, kakvu taktiku bi trebao
trener da postavi i drugo, a dobro poznato da je prijasnim trenerima i krojio sastav.

- Konstantno pljuje igru naseg tima, a pogotovu domace igrace Facica Eldina i Devedzic Anisa sto je nama kao navijacima nedopustivo i
necemo dozvoliti nikakvo diskreditovanje i pljuvanje nasih domacih kao i stranih igraca pogotovu ne nekoga ko je dio te ekipe.

- Pomenuti obavlja funkcije i u nogometnim savezima tako da mislimo da nije dovoljno posvecen radu u Nogometnom klubu Zvijezda
sto dokazuje i zadnji propust prilikom aplikacije u VLADI TK gdje smo zakasnili.

- Ono sto je prelilo casu jeste ponasanje pomenutog na zadnjoj analizi utakmice gdje je se sakrio u ekonomat i presluskivao razgovor
trenera i igraca, gdje su ga igraci uocili i pozvali da udje u svlacionicu jer smo mi jedan kolektiv jedna porodica i nema tajni, za svaku
osudu je spionasa i takvo ponasanje kao da trener i igraci nemaju isti cilj kao i klub.

- Ne mozemo da ne pomenemo klupske prostorije koje su se pretvorile u seosku kafanu gdje se kuha bosanski lonac napolju, kerovi se drze
ispred sluzbenog ulaza i hrane, mislim da tome nije mjesto ni alkoholu niti zivotinjama u krugu klupskih prostorija.

- Za kraj zelimo vas napomenuti i na teren stadiona Banja Ilidza koji je prosle godine bio u jakom losem stanju jedan dio krivice za dobro
odrzavanje snosi i pomenuti.

Ukolio nemate adekvatne kandidate za nasljednika uzet cemo na sebe da vam pronadjemo adekvatnu osobu koja bi zamjenila gospodina.

Ukoliko ne prihavtite nas zahtjev mi cemo biti primoran da sakupimo 500 potpisa i sazovemo skupstinu i da iznesemo probleme koji klub muce
godinama a niko ih ne rjesava.

S postovanjem grupa simpatizera.

najrodjeniji
Kontakt:

PostPostao/la najrodjeniji » 17 sep 2019, 13:14

U majici premier kladionice :urnebes: :urnebes: :urnebes: , može i u tangama čovjek, liberalno smo društvo
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ VELEŽA. BUDI NAVIJAČ OLIMPICKA.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 17 sep 2019, 13:49

https://sportsport.ba/fudbal/razlog-ras ... dbu/333637

Gdje li je Deni menadzer, on je maher za ove stvari

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 17 sep 2019, 14:36

spiska WroteColonOTVORENO PISMO UPRAVNOM ODBORU NK ZVIJEZDA GRADACAC

Navijaci i simpatizeri NK Zvijezda Gradacac traze hitnu smjenu Tehnickog sekretara
radi sukoba interesa i narusavanja klupskog reda i discipline svojim postupcima ponasanja koji
steti imidzu kluba koji je star 97 godina.

Neki od razloga zasto trazimo smjenu:
- Nepropisno i neukusno oblacenje na sluzbenim utakmicama kluba koje ne dolikuje jednom sluzbenom licu naseg kluba.
konkretan primjer utakmkica sa Jedinstvom Bihackim gdje je pomenuti bio odjeven u majicu PREMIER KLADIONICE.

- Siri losu atmosferu unutar kluba ponasa se bahato glumi serifa igracima, trenerima ostalim uposlenicima kluba nema igraca
da ima rijeci hvale za pomenutog, pokusava da se nametne u svim segmentima da odreduje ko bi trebao igrati, kakvu taktiku bi trebao
trener da postavi i drugo, a dobro poznato da je prijasnim trenerima i krojio sastav.

- Konstantno pljuje igru naseg tima, a pogotovu domace igrace Facica Eldina i Devedzic Anisa sto je nama kao navijacima nedopustivo i
necemo dozvoliti nikakvo diskreditovanje i pljuvanje nasih domacih kao i stranih igraca pogotovu ne nekoga ko je dio te ekipe.

- Pomenuti obavlja funkcije i u nogometnim savezima tako da mislimo da nije dovoljno posvecen radu u Nogometnom klubu Zvijezda
sto dokazuje i zadnji propust prilikom aplikacije u VLADI TK gdje smo zakasnili.

- Ono sto je prelilo casu jeste ponasanje pomenutog na zadnjoj analizi utakmice gdje je se sakrio u ekonomat i presluskivao razgovor
trenera i igraca, gdje su ga igraci uocili i pozvali da udje u svlacionicu jer smo mi jedan kolektiv jedna porodica i nema tajni, za svaku
osudu je spionasa i takvo ponasanje kao da trener i igraci nemaju isti cilj kao i klub.

- Ne mozemo da ne pomenemo klupske prostorije koje su se pretvorile u seosku kafanu gdje se kuha bosanski lonac napolju, kerovi se drze
ispred sluzbenog ulaza i hrane, mislim da tome nije mjesto ni alkoholu niti zivotinjama u krugu klupskih prostorija.

- Za kraj zelimo vas napomenuti i na teren stadiona Banja Ilidza koji je prosle godine bio u jakom losem stanju jedan dio krivice za dobro
odrzavanje snosi i pomenuti.

Ukolio nemate adekvatne kandidate za nasljednika uzet cemo na sebe da vam pronadjemo adekvatnu osobu koja bi zamjenila gospodina.

Ukoliko ne prihavtite nas zahtjev mi cemo biti primoran da sakupimo 500 potpisa i sazovemo skupstinu i da iznesemo probleme koji klub muce
godinama a niko ih ne rjesava.

S postovanjem grupa simpatizera.

:bow:
Prvi potpisujem objavi ovdje ako dodje do toga

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 17 sep 2019, 21:56

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.