NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 22 sep 2019, 22:15

mrvica45 WroteColonSače nas savez kaznit igranje utakmice bez publike

Jedino ako dovedu specijalce da nam zabrane ulaz,ili nebitno ima ograda od sume lijepi se vidi preko nje,naci cemo nacin,i opet im se najebat mame ako nas budu sudije ****

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 23 sep 2019, 09:29

Zasto bi nam zabranili gledanje.ni jedan navijac nije uletio u teren..noze samo suspendovat istocnu trebinu...ali ne zabranit gledanje urakmice, jer prekrsaj za to nije napravljen...sjetimo se sta su navikaci sirokog bacali na teren pa ako se nevaram 3000 km dobili kaznu i ta trebima bila suspendovama 2 utakmice....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

mrvica45
Kontakt:

PostPostao/la mrvica45 » 23 sep 2019, 10:00

Može mafija sve uradit pa čak i odlučit pred praznim tribinama da igramo

dejannobelovac
Kontakt:

PostPostao/la dejannobelovac » 23 sep 2019, 10:10

Mislim da vas ocekuje novcana kazna plus nekoliko utakmica pred praznim tribinama.

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 23 sep 2019, 10:42

Nisam se javljao jedno vrijeme da ne bude da samo kritikujem. Ali nakon subote i sada kada je hladna glava moram nešto prokomentarisat.
Kao prvo Hadžija definitivno nije trener koji može voditi našu ekipu. To ne govorim radi utakmice u subotu jer da smo imali Capela i još 3-4 igrača iz Premier lige ono nismo mogli dobit. Govorim o prethodnim utakmicama, čovjek se gubi, mijenja formacije, igrače stavlja na ne prirodne pozocoje. Kraće rečeno ne zna ni gdje je pošo ni gdje došo.
On u suštini nije loš momak, ali ni je za ovog kluba i ove lige.
A sad ono puno bitnije "subota". Grad, klub i svi mi ostali se moramo odlučiti konačno šta hoćemo. Jer ovo ovako više ne vrijedi.
Po meni imamo 3 opcije.
1. Naći nekog ulagača/sponzora i izvući se iz ovog blata i otić u PL.
2. Ispasti iz ove lige. Džaba ne trošiti pare igrat se po selima za raju i to je to.
3. Ili po meni ona zadnja opcija, postati krkani kao u nekim gradovima. A to podrazumijeva prvo da u upravu ubaciš nekog baju/krkana, nekog ko je sposoban da sudijama yebe sve prije utakmice. Od nas publike napravit lešinare gore već u subotu da mu svaku utakmicu napraviš nešto slično. Da kada bude delegiran u Gradačac sam sebi yebe mater jer zna šta ga čeka.
Jer ova liga tako funkcioniše.

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 23 sep 2019, 12:43

Combe u ovom se slazem stobom..trener treba da ode..nije on za nas...ovo su trebali ljudi iz uprave da rijese na poluvremenu.kao lujo sto ima obicaj.... Koji samar boks pod rebra pistoj na celo pa ti sudi... Znaci trebo je neko iz uprave otic dole i **** im mater...... Jer ovi su poslani sa vako sude.....i sigurno nece bit kaznjeni....

Zoom088
Kontakt:

PostPostao/la Zoom088 » 23 sep 2019, 12:49

Kako je to naivno @crvenobijeli.

Oni su dosli s namjerom da vas povale i to su i uradili. Da je neko usao na poluvremenu u svlacionicu i samo ih krivo pogledao jedva bi docekali i prekinuli utakmicu, te se tako rijesili svih belaja koji su kasnije uslijedili. Uz sve, jos bi vece kazne bile nego one koje vas ocekuju (a vjeruj da ce biti ogromne kazne, ukljucujuci i suspenziju stadiona. Mozda cete par utakmica u Srebreniku igrati).

Ima li neko snimak utakmice, posto je ekspresno skinuta sa youtube-a (za razliku od ostalih, regularnih utakmica)? Volio bih vidjeti detalj kada je igrac Zvijezde oboren u kaznenom prostoru, odnosno situaciju koja je prouzrokovala sav onaj bijes igraca i publike prije prekida.

I samo da pozdravim spisku i da ga pitam kako mu je drug Trandza? Nosas li dres onaj jos uvijek i smijes li se sad na Olimpikove malverzacije? Sve mozes oprati, ali obraz ne mozes, buraz ;)

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

PostPostao/la NeretvanskaPastrmka » 23 sep 2019, 12:50

Dok god vam se ovakvi kao Spiska vrte oko kluba vi necete milimetra naprijed. Pa frajer je provocirao Olimpikovim dresom protiv nas i jasno slao poruku podrske kriminalu koji se desavao. Trpali ste Bosnu iz Visokog dok su se momci sjedeci suprotstavljali onome sto vam se prekjuce desilo. Isto smo ovo prolazili prosle godine samo vi nemate tu snagu i utjecajne ljude da se najebete ljudima u nsfbih majke. Samo ce vas iskaznjavat bezveze. Ovaj Silic je bio delegiran da nas masakrira u Jajcu ali vazda ima jaci od jaceg. Sudio je ko Lubos Mikel i svi oni znaju posteno suditi. Sta zelim da vam kazem. Okanite se ovakvih pilicara nego se potrudite da angazujete postene ljude koji ce raditi transparentno i cuvati ugled Zvijezde koji je srozan uveliko. Sa ovim Olimpikom se ne moze trenutno niko u ligi bost i oni ce zavrsiti sa 10-15 bodova ispred drugog ali mozete graditi tim i klub za naredni period jer imate potencijal pogotovo jer ste vazda imali dobre mlade igrace. Znaci zelim vam svu srecu svijeta ali vi je morate mijenjati i ona ne ide preko noci :bih:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 23 sep 2019, 13:03

Zoom088 WroteColonKako je to naivno @crvenobijeli.

Oni su dosli s namjerom da vas povale i to su i uradili. Da je neko usao na poluvremenu u svlacionicu i samo ih krivo pogledao jedva bi docekali i prekinuli utakmicu, te se tako rijesili svih belaja koji su kasnije uslijedili. Uz sve, jos bi vece kazne bile nego one koje vas ocekuju (a vjeruj da ce biti ogromne kazne, ukljucujuci i suspenziju stadiona. Mozda cete par utakmica u Srebreniku igrati).

Ima li neko snimak utakmice, posto je ekspresno skinuta sa youtube-a (za razliku od ostalih, regularnih utakmica)? Volio bih vidjeti detalj kada je igrac Zvijezde oboren u kaznenom prostoru, odnosno situaciju koja je prouzrokovala sav onaj bijes igraca i publike prije prekida.

I samo da pozdravim spisku i da ga pitam kako mu je drug Trandza? Nosas li dres onaj jos uvijek i smijes li se sad na Olimpikove malverzacije? Sve mozes oprati, ali obraz ne mozes, buraz ;)

Jarane ko smije prekinut utakmicu u gabeli.... Ja ti garantujem da je dobio koju pod rebra da bi drugacije sudio... A kontaktirali su nas prije utakmice da im se "dugovi" isplate... Za koje ova uprava nezna... Zbog toga je to sudjenje..a imam snimak na tel.kako se sanel hvata za muda i pokazuje momku sto ga proziva....

1922VFC1981
Kontakt:

PostPostao/la 1922VFC1981 » 23 sep 2019, 13:05

Dajte cigi degeneka,svakako je nosao olimpickijev dres po Gradaccu isti su vas i povalili :) :)
1922

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 23 sep 2019, 13:18

Nije nas olimpik povalio.. Nas ne povalio sudija i taj ko ih ne poslo u gradacac....

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 23 sep 2019, 13:22

Zoom088 WroteColonKako je to naivno @crvenobijeli.

https://sportsport.ba/fudbal/opravdano- ... pik/334279

Evo snimak penala za plasticni klub
TŽV!

Zoom088
Kontakt:

PostPostao/la Zoom088 » 23 sep 2019, 13:23

crvenobijeli WroteColonJarane ko smije prekinut utakmicu u gabeli.... Ja ti garantujem da je dobio koju pod rebra da bi drugacije sudio... A kontaktirali su nas prije utakmice da im se "dugovi" isplate... Za koje ova uprava nezna... Zbog toga je to sudjenje..a imam snimak na tel.kako se sanel hvata za muda i pokazuje momku sto ga proziva....

Nije Gabela tema, ali kad si je vec zakacio da ti odgovorim - NIKO!

Licno sam (kao predstavnik kluba) svjedocio napadu pokojnog Pere u tunelu stadiona u Gabeli na sudiju Sabriju Topalovica (udarac sakom u potiljak i izbijanje lopte iz ruke). Rekao sam Harisu Kaljancu (koji je tad bio 4. sudija) da mora prijaviti ovaj napad i da ekipa koju predstavljam nece izaci na drugo poluvrijeme (u prvom smo vodili 1-0). Kaljanac se napravio lud (mozda se i nije pravio), delegat takodjer, a ja dobio kaznu od 1000 KM i 6 mjeseci suspenzije jer sam im svima "djuture" rekao da su pi*kice i da nemaju mooda da prekinu utakmicu.

Ali to nije kriva Gabela ili pokojni Pero, Lujo i ostali...kriv je kriminalni NS FBiH, krivi su klubovi koji nijemo posmatraju kriminal i pokusavaju ostvariti neku mizernu, trenutnu korist od toga igrajuci za premije od drugih klubova koje kasnije visestruko vrate uz dodatne kamate...
Kompletna struktura Prve lige FBiH, od saveza pa do ekonoma u klubu je jedna velika kriminalna hobotnica i tako ce biti dok ne padne mrtva glava...a past ce jednom, to je sigurno.

Nije nas olimpik povalio.. Nas ne povalio sudija i taj ko ih ne poslo u gradacac....

E jbg :lol:

Zoom088
Kontakt:

PostPostao/la Zoom088 » 23 sep 2019, 13:32

atomac123 WroteColonhttps://sportsport.ba/fudbal/opravdano- ... pik/334279

Evo snimak penala za plasticni klub

Ovu smijuriju od penala sam vidio. Mene zanima ona situacija kad je igrac Zvijezde oboren u kaznenom prostoru protivnika a sudija se nije oglasio (zbog toga je i nastala frka, prigovori i prekid). Obzirom da ni u direktnom prijenosu nije ponovljena ta situacija, a da je snimak uklonjen sa youtube, mislim da je to bila identicna situacija, ako ne i uvjerljivija od one kada je gostima poklonjen kazneni udarac.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 23 sep 2019, 13:40

Veliki nam problem predstavlja manjak tih u21 igraca. Na sljedecem roku obavezno trebamo nekog omladinca koji je dovoljno kvalitetan da odmah zaigra u prvoj. Culuma treba prestati trpati na stopera jer tu nije ni 50% igraca sto zapravo jest kad igra na prirodnoj poziciji. Golman nije kvalitet za Zvijezde i treba mu se zahvaliti na polusezoni i pustiti Azura nek brani.

Mada eto, nije problem ono 'sta treba', nego da li ima smisla to raditi. Subota boli, ali ako treba birati izmedju poraza, opet mi je drazi ovaj gdje su nas morali pokrasti, nego onaj sto smo im pustili. Ne isplati se boriti sa plasticarima, pa radije neka odigraju regularnu sezonu, sa sto vise lijepog fudbala kao protiv Metalleghea i ja sam zadovoljan.

@combe slazem se s tobom, ja bih najradije da se ostvari to pod 3. Ali ne mozes ti kad ce maljutkini puleni radije isprebijati svoje sugradjane, samo da bi zastitili 6 mafijasa. Pricaju o odrzavanju javnog reda i mira, a puste igrace Olimpika da trce u tunel dok ih ljudi zaljevaju picem i zasipaju predmetima, a kad treba zastititi Kazlagica i kompaniju onda se najednom 9 patrola pojavi niotkud. A da ne pricamo kako su odrzavali 'javni red i mir' kad su lesinari bili u Gradaccu...

@Zoom Zanimljiva situacija kod penala za Olimpik. Kontakta je definitivno bilo, mozda ne dovoljno za penal al doduse i onaj se malo teatralno bacio, pa od necega sto je mozda bio i cist penal napravio sumjivu situaciju. Bio sam na maloj tribini i meni je djelovalo kao penal.

Edit: Sto se tice 'naseg' penala i ono je takodjer bio cist penal. Slicna situacija kao, ako se sjecas, Rudar-Olimpik. Igrac Rudara prolazi izmedju dva igraca Olimpika, pada i sudija se ne oglasava. S tim da je ovdje kontakt bio 'manje ofiran' ili se iz onog ugla nije tako dobro vidio. Uglavnom, lopta prolazi, a igrac pada izmedju dva igraca Olimpika. Tu su se igraci zalili sudiji ali mislim da nije bilo prekida. Prekid je bio nakon crvenog kartona Jazvinu, a tu nemam pojma sta se desilo
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
♥️ Звезда Градацак футбольный клуб ♥️

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 23 sep 2019, 13:47

NeretvanskaPastrmka WroteColonDok god vam se ovakvi kao Spiska vrte oko kluba vi necete milimetra naprijed. Pa frajer je provocirao Olimpikovim dresom protiv nas i jasno slao poruku podrske kriminalu koji se desavao. Trpali ste Bosnu iz Visokog dok su se momci sjedeci suprotstavljali onome sto vam se prekjuce desilo. Isto smo ovo prolazili prosle godine samo vi nemate tu snagu i utjecajne ljude da se najebete ljudima u nsfbih majke. Samo ce vas iskaznjavat bezveze. Ovaj Silic je bio delegiran da nas masakrira u Jajcu ali vazda ima jaci od jaceg. Sudio je ko Lubos Mikel i svi oni znaju posteno suditi. Sta zelim da vam kazem. Okanite se ovakvih pilicara nego se potrudite da angazujete postene ljude koji ce raditi transparentno i cuvati ugled Zvijezde koji je srozan uveliko. Sa ovim Olimpikom se ne moze trenutno niko u ligi bost i oni ce zavrsiti sa 10-15 bodova ispred drugog ali mozete graditi tim i klub za naredni period jer imate potencijal pogotovo jer ste vazda imali dobre mlade igrace. Znaci zelim vam svu srecu svijeta ali vi je morate mijenjati i ona ne ide preko noci :bih:

Ovo uticajne nisi u pravu. Jer itekako mi imamo uticajnih ljudi za ovako mal grad. Samo su okrenuli leda klubu i gradu iz raznoraznih razloga.
Federalni Premier(koji je jedno vrijeme i bio u klubu), predsjedavajuci Federalne skupstine, jednog od 7-8 clanova NFSBIH(covjeka koji je reprezentaciju prije polaska u Brazil doveo u Gradačac). A kantonalnih ministara koliko hoces.
Samo neko od tih ljudi da se ukljuci budi siguran da teren nece bit suspendovan ni na jednu utakmicu.
Sada je na ljudima iz uprave i nacelniku da probaju ukljuciti navedene. I da na ovom ne stanemo.
Zadnja izmjena: combe, dana/u 23 sep 2019, 15:30, ukupno mijenjano 1 put.

Zoom088
Kontakt:

PostPostao/la Zoom088 » 23 sep 2019, 13:57

SMR187 WroteColon@Zoom Zanimljiva situacija kod penala za Olimpik. Kontakta je definitivno bilo, mozda ne dovoljno za penal al doduse i onaj se malo teatralno bacio, pa od necega sto je mozda bio i cist penal napravio sumjivu situaciju. Bio sam na maloj tribini i meni je djelovalo kao penal.

Edit: Sto se tice 'naseg' penala i ono je takodjer bio cist penal. Slicna situacija kao, ako se sjecas, Rudar-Olimpik. Igrac Rudara prolazi izmedju dva igraca Olimpika, pada i sudija se ne oglasava. S tim da je ovdje kontakt bio 'manje ofiran' ili se iz onog ugla nije tako dobro vidio. Uglavnom, lopta prolazi, a igrac pada izmedju dva igraca Olimpika. Tu su se igraci zalili sudiji ali mislim da nije bilo prekida. Prekid je bio nakon crvenog kartona Jazvinu, a tu nemam pojma sta se desilo

Ma ne da se Cizmic (inace nekarakter i moralna nula za koju god ekipu da igrao) teatralno bacio, nego je jos teatralnije glumio povredu nakon pada, kao da mu je neko otkinuo nogu. Nakon toga, naravno, nastavlja utakmicu kao da nista nije bilo.

Mozda vi na tribinama niste skontali, ali prigovori igraca Zvijezde su bili zbog tog nedosudjenog penala, nakon toga je uslijedio neki prekrsaj pa su igraci iskoristili priliku da se nagovore sudiji, Mahmutovic je tu dobio zuti karton cini mi se, a onda Jazvin glasno opsovao onom pokemonu nesto i dobio direktan crveni karton. Sve u svemu, frka je izbila zbog te situacije i nedosudjenog penala. Da se drzao istih kriterija glavni sudac je trebao i morao pokazati na bijelu tacku u onoj situaciji...ali eto, nije.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 23 sep 2019, 14:27

Jest ono, ali meni je licno linijski sudija najvise ostetio Zvijezdu, i to onaj sto je mahao ispred male tribine. Mislim da je Husidic u pitanju.
Uskratio nas je za minimalno 3 zicera sa dizanjem nepostojecih ofsajda, ukrao nam je minimalno 2-3 auta i aktivno ucestvovao u signaliziranju svakog 'faula' za Olimpik. A da ne spominjemo kako je brnjo kladuski fizicki nasrnuo na ekonoma Zvijezde u prostorijama nakon sto je uspjesno evakuisan sa stadiona

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 23 sep 2019, 14:51

Svi se zale kad ih povale a kad su oni ti koji izdobre, onda se suti.. Travnika povalio Mirza u Gradaccu 2017 i niste se tad bunili.. Ko sa djavolom tikve sadi o glavu mu se obijaju.. Nek' vas je celavac sa ekipom povalio, ni sekunde vas ne zalim.. :wave:

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 23 sep 2019, 15:31

SamoTravnik WroteColonSvi se zale kad ih povale a kad su oni ti koji izdobre, onda se suti.. Travnika povalio Mirza u Gradaccu 2017 i niste se tad bunili.. Ko sa djavolom tikve sadi o glavu mu se obijaju.. Nek' vas je celavac sa ekipom povalio, ni sekunde vas ne zalim.. :wave:

Ni priblizno isto, ali dobro, imas pravo na svoje misljenje pa isto tako i koga ces zalit, tj. neces.
Ti znas vrlo dobro da Zvijezda tada nije suradjivala sa Kazlagicem, nego da je istog poslao Husic. Isto tako znas i da smo vam sljedece sezone pustili 3 boda na Banji.
Nekome ko te ne gotivi, kada ucinis 3 puta dobro i jednom lose, on ce te zauvijek pamtiti kao loseg.
A ne sjecas se 2007 godine kad ste usli u PL i u Travniku zadnje kolo ubili dusu u nama.. polomili nas a niste dva zuta citavu tekmu dobili

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.