NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

spiska
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 30 okt 2019, 22:29

Davoru se pakuje al neće ići, trebamo svi stati u zaštitu momak je sila i pored toga veliki radnik na terenu, ali Pojedinci iz kluba šire lošu atmosferu sada je Mile došao koji zna kakav je igrač Davor tako da će Davor već u subotu biti starter sto i zaslužuje bit će promjena, ja licno ne volim Mileta ali prošle zime smo ja i on pričali o Davoru kako bi nam dobro došao! Prva pobjeda u subotu, onda idemo s lemijom dobiti i capljinu u to vjerujem!

crvenobijeli
Kontakt:

Post Postao/la crvenobijeli » 31 okt 2019, 12:13

Nekako mi drago zbog mileta. On je imao duplo slabiju ekipu i dobro se drzao...da nije bilo mutnji radnji sve bi bilo dobro.kao sto rece combe..malo bodova imamo valja sad ginut na proljece...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

HMKAHH
Kontakt:

Post Postao/la HMKAHH » 31 okt 2019, 12:23

Raspad sistema :o
Zadnja izmjena: HMKAHH, dana/u 02 nov 2019, 14:05, ukupno mijenjano 1 put.

zvijezda1
Kontakt:

Post Postao/la zvijezda1 » 31 okt 2019, 18:48

Idel neko na trening jesul svi igrači tu?

crvenobijeli
Kontakt:

Post Postao/la crvenobijeli » 02 nov 2019, 13:31

Ko ce na beka..dobar potez sto je azur golman....idem lagano 3 bobe

zvijezda1
Kontakt:

Post Postao/la zvijezda1 » 02 nov 2019, 13:44

Šta se ovo događa pa igman vodi

crvenobijeli
Kontakt:

Post Postao/la crvenobijeli » 02 nov 2019, 14:03

Trpaj samo trpaj....

Orhan
Kontakt:

Post Postao/la Orhan » 02 nov 2019, 14:39

🤭
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

atomac123
Kontakt:

Post Postao/la atomac123 » 02 nov 2019, 15:33

Sta je ovo s vama
TŽV!

zomir
Kontakt:

Post Postao/la zomir » 02 nov 2019, 16:02

Salda kriv, uprava kriva i na kraju do trenera je :guz:. Valjda je sad jasno da postoji klan koji ovo namjerno radi, neki igraci nisu za prepoznat, slucajno? A reakcija A. Jazvina danas dosta govori sigurno je povreda ;)

zmajevac
Kontakt:

Post Postao/la zmajevac » 02 nov 2019, 16:32

Nemogu da skontam nikako da do sada uprava nemoze da uspostavi dijagnozu, izgubice se do kraja i ove dvije utakmice i padamo u zonu za ispadanje, ako ostave se svi ovi igraci ispadamo sigurno. Znaci potrosicemo budzetski novac od sviju nas a 99% igras sa igracima sa strane,bicemo jedinstveni po tome u ovoj drzavi

Orhan
Kontakt:

Post Postao/la Orhan » 02 nov 2019, 19:15

Pod hitno sjednicu sazvat!!!
-Analizirat ovo do sada sto je uradjeno, kao i
ucinak ekipe, skart odstranit na svim poljima.

-Ako se planira nesto ozbiljno sa NK ZVIJEZDA u vremenu koje nam nadolazi to jest od sledece sezone, treba formirat listu trenutnih igraca koji nam mogu pomoc da se NK ZVIJEZDA vrati u premier ligu a ostali na transver listu.

-Za sportskog direktora postavit nekoga ko zna da radi taj posao.

-Sa ozbiljnim planom i programom doce i ozbiljnih sponzora...

-Ako nista od ovoga gore pomenutog, onda smanjit budzet iz opstine tek toliko da mozemo igrat prvu ligu, ostalo usmijrit u rukomet bar nekog premier ligasa da imamo.

-
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Ponovo
Kontakt:

Post Postao/la Ponovo » 02 nov 2019, 21:23

Edoooo,jel vas stid u upravi svega tiii,nemoguce da ovakva ekipa krene lijepo sezonu,i da dovede treceg trenera polusezona nije ni zavrsila,i u zadnje 4 utakmice osvoji samo 1 bod,jeste li se zapitali u cemu je problem ? Ovi igraci nemaju volju da igraju to se vidjelo a zbog cega ? Zasto ne priznate da ste otjerali Hadzica,sta se desava dole vise **** vas hljeb sve,jeste li svjesni da smo u zoni ispadanja ? Jeste li svjesni da ste opet iznevjerili publiku kao i prethodne uprave,koliko ste ostali duzni Mahmutu,i kojim igracima ste jos duzni

crvenobijeli
Kontakt:

Post Postao/la crvenobijeli » 02 nov 2019, 22:12

Samo igrace po dzepu...oni bojkotoju upravu zbog 50 %...

Ponovo
Kontakt:

Post Postao/la Ponovo » 02 nov 2019, 22:24

crvenobijeli je napisao/la:
02 nov 2019, 22:12
Samo igrace po dzepu...oni bojkotoju upravu zbog 50 %...
I sta ces po dzepu kad ih opalis jos gore ce bit,ljudi jeste li svjesni da smo u zoni ispadanja,ili i dalje mislite da mozemo u prmijer ligu,uprava i koci to sve,vrse se pritisci na trenera,pouzdana informacija,neko iz uprav se mijesa u trenerske poslove

Mokroguz
Kontakt:

Post Postao/la Mokroguz » 02 nov 2019, 23:32

Mislim da vam je trener najveci problem. Na pocetku sezone sam mislio da ce iskustvo Jagodica pomoci Jedinstvu vise od bilo kojeg igraca, ali izgleda nije.
Treba vam neko kome je klub drag, ko ima elana, treba taj "vatrogasac". Nagled'o sam se u zadnjih nekoliko godina trenera koji ostvare svasta sa svojim klubom, a poslije toga nista u svim drugim klubovima gdje se kasnije zaposle. Ja ne znam sta se dogadja iza kulise i politika i to, ali znam da vas je Sabic dosta uspjesno vodio jednom i pretpostavljam da je vas.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

crvenobijeli
Kontakt:

Post Postao/la crvenobijeli » 03 nov 2019, 00:02

Mokroguz je napisao/la:
02 nov 2019, 23:32
Mislim da vam je trener najveci problem. Na pocetku sezone sam mislio da ce iskustvo Jagodica pomoci Jedinstvu vise od bilo kojeg igraca, ali izgleda nije.
Treba vam neko kome je klub drag, ko ima elana, treba taj "vatrogasac". Nagled'o sam se u zadnjih nekoliko godina trenera koji ostvare svasta sa svojim klubom, a poslije toga nista u svim drugim klubovima gdje se kasnije zaposle. Ja ne znam sta se dogadja iza kulise i politika i to, ali znam da vas je Sabic dosta uspjesno vodio jednom i pretpostavljam da je vas.
Mahmut jazvin saric culum mojevic klan koji stopa....obavezno se njih rijesot..

Zvijezda1986
Kontakt:

Post Postao/la Zvijezda1986 » 03 nov 2019, 00:24

A zbog cega stopaju to je se desilo i prije ovog odbijanja od plata i mi kao publika smo kao dlake cim ne ide nema nikog uvijek cu doci na utakmicu bez obzira na sve jedino kad se nemoze nekad treba klub podrzat mi u. Prvih 4 5 kola ne mozemo hiljadu ljudi sabrat a gledaj slike na onom portalu trebina puna ko sibica i sutra nek dodje neki sponzor napunit ce se Al tako je kod nas u bosni dok ide dobro je i sta ce nama u upravi."predsjednik"sefik nije dobrog donijeo svojim radnicima kamoli zvijezdi da donese

desetkamarakane
Kontakt:

Post Postao/la desetkamarakane » 03 nov 2019, 01:55

Uvjek sam za razmjenu informacija, uzivo, al vidim vise vole ljudi pisat, pa da cita i ko treba i netreba, trener Hadzic nije otjeran, ja po tom momku imam svoje misljenje i svi koji trebaju znaju ga, igracima koliko se ima duzno zna se plata ide od 20 do 30 u mjesecu za protekli mjesec, dijagnoze pojedinacno sta kako i zasto, opsirne su, moje Licno nisu zaradili citave plate od kad su dosli, jer za te plate imali su cilj, dali su trebali bit dodatno nagradeni jesu al tek kad opravdaju sredstva koja su data na ruke van plate, moje Licno misljenje je da su igrali pod rucnom da mogu uzet i drugim klubovima na ruke pa iznova, tj vodili su otkazu, po meni ne treba davati otkaze nego tko ne zeli nek kupi svoje papire koji su u zimskom prelaznom roku skuplji naravno jer trziste nema ponudu, imaju ugovore do ljeta a i napisana pravila kako nemogu otici prije ljeta, treneri su se mjenjali da ih probude, sankcije da se probude, da igraju i aju uslove za to, doveli su u losu zonu ekipu, na tablici svi kolektivno, ako cemo gledati klub prije svega, moj savjet je, Igrace netreba tjerati ako su nezadovoljni nek kupe svoje papire, ako ne imaju mjere dje nece klub kostati ili stetiti, ide za dva kola pauza, podvuci, rezultat, ulog, skupstina, ako treba i nova uprava, ali netreba klub da bude ostecen, ne bjezi niko, ali daj da damo podrsku, jedino sam siguran, da utakmice nisu kupljene i ni jedna prodana, nije marka data sudijama, da se ide nekim smjerom nezeljenim, svako tko ima sumnju u nesto ima pravo reci ali nije ovo mjesto!!!!!!

desetkamarakane
Kontakt:

Post Postao/la desetkamarakane » 03 nov 2019, 02:07

Ponovo je napisao/la:
02 nov 2019, 21:23
Edoooo,jel vas stid u upravi svega tiii,nemoguce da ovakva ekipa krene lijepo sezonu,i da dovede treceg trenera polusezona nije ni zavrsila,i u zadnje 4 utakmice osvoji samo 1 bod,jeste li se zapitali u cemu je problem ? Ovi igraci nemaju volju da igraju to se vidjelo a zbog cega ? Zasto ne priznate da ste otjerali Hadzica,sta se desava dole vise **** vas hljeb sve,jeste li svjesni da smo u zoni ispadanja ? Jeste li svjesni da ste opet iznevjerili publiku kao i prethodne uprave,koliko ste ostali duzni Mahmutu,i kojim igracima ste jos duzni
Vidim da je direktno pa Cu i biti direktan, razočarali prvo jesmo ali nije uredu da neko ode ostavi ili pobjegne za dva kola druze, skupstinu organizovat pa ako treba i nova uprava bolja jaca ja sam za, trener jedan pobjegao, dao otkaz na parkingu, drugi doveden garantovao 30 bodova na polusezoni, treci u tijeku........ Koliko je Mahmutovic se duzno, bit ce placen isto kao i trener Hadzic i jagodic jesi procitao dje da nisu izmireni ova dvojica, tako ce druze i on zavrsit u kancelariji, klub nece bit ostecen, a nece ni on, analiza je radjena, postupci su proizašli iz toga, ako cemo detaljno, skupstina je prava adresa

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.