NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Ponovo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 03 nov 2019, 03:32

desetkamarakane je napisao/la:
03 nov 2019, 02:07
Ponovo je napisao/la:
02 nov 2019, 21:23
Edoooo,jel vas stid u upravi svega tiii,nemoguce da ovakva ekipa krene lijepo sezonu,i da dovede treceg trenera polusezona nije ni zavrsila,i u zadnje 4 utakmice osvoji samo 1 bod,jeste li se zapitali u cemu je problem ? Ovi igraci nemaju volju da igraju to se vidjelo a zbog cega ? Zasto ne priznate da ste otjerali Hadzica,sta se desava dole vise **** vas hljeb sve,jeste li svjesni da smo u zoni ispadanja ? Jeste li svjesni da ste opet iznevjerili publiku kao i prethodne uprave,koliko ste ostali duzni Mahmutu,i kojim igracima ste jos duzni
Vidim da je direktno pa Cu i biti direktan, razočarali prvo jesmo ali nije uredu da neko ode ostavi ili pobjegne za dva kola druze, skupstinu organizovat pa ako treba i nova uprava bolja jaca ja sam za, trener jedan pobjegao, dao otkaz na parkingu, drugi doveden garantovao 30 bodova na polusezoni, treci u tijeku........ Koliko je Mahmutovic se duzno, bit ce placen isto kao i trener Hadzic i jagodic jesi procitao dje da nisu izmireni ova dvojica, tako ce druze i on zavrsit u kancelariji, klub nece bit ostecen, a nece ni on, analiza je radjena, postupci su proizašli iz toga, ako cemo detaljno, skupstina je prava adresa
Skupstina po hitnom postupku treba da bude nema se sta cekati kraj polusezone,ali svi na skupstinu da dodju i trener i igraci i nacelnik i svi iz uprave,ali svi do jednoga,uslov postaviti ko ne dodje na skupstinu papiri ce ga cekati nema vise sta traziti u Zvijezdi,nemoj govoriti da je Hadzic pobjegao iz cista mira,da se nisu pravili pritisci na njega ne bi on na parkingu dao otkaz,covjek se derao cijeli utakmicu,doveo igrace medju navijace kada smo cekali sudije poslije utakmice,i da napusti klub nakon pobjede,i da se prisjetimo,protiv Orasja prvo poluvrijeme extra dobro,drugo poluvrijeme se trener malo utisa i mal ne zavrsi nerijeseno,sta se desilo na poluvremenu protiv Orasja,e zbog toga je Hadzic otisao

GradacacC
Kontakt:

Post Postao/la GradacacC » 03 nov 2019, 05:49

Edo pravis se mutav za Hadzica, a znas da je jasno i glasno reko u kancelariji "Neka vam sad Salda vodi klub". Svi o tome sutite ko pi zde.

zmajevac
Kontakt:

Post Postao/la zmajevac » 03 nov 2019, 07:46

GradacacC je napisao/la:
03 nov 2019, 05:49
Edo pravis se mutav za Hadzica, a znas da je jasno i glasno reko u kancelariji "Neka vam sad Salda vodi klub". Svi o tome sutite ko pi zde.
Kolko sam cuo odavno ima odluka o dovodjenju kvalitetnih trenera u omladinski pogon cak postignut i dogovor sa trenerima, a i to neko stopa, znaci u svim segmentima kluba opstrukcija postoji.

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 03 nov 2019, 08:59

Eto vec su cetvorica napustila klub. Hoce li sada biti bolje? Nece problemi su puno dublji vec godinama.
Pajo Cutura ja ti reko da Jazvin nece docekati N.Godinu u Gradačcu, da ce Hadzija otic nakon par kola a ti meni da nemam pojma.
Ja sam razocaran kada pomislim da ovdje ima budala koji su mislili da klub mogu voditi Dzej, Šaldo, Buhro, Edo i sl. likovi. To je prvo i osnovno. Klub treba ili postaviti na zdrave temelje ili sve otjerat u 3 lijepe materine i pare koje se dzaba bacaju usmjerit na nesto drugo.
Ovo je sve bilo ocekivano.
Dovedes Jazvina koji svaka 4 mjeseca mijenja klub i mislis da ce kod tebe biti bolji.
Mojovica koji sa GOSK-om odradi pripreme pa i nagu.i. Bas ocekujes da tebe nece.
Ćuluma koji je htio prestati igrati fudbal i krenuo u Njemacku da radi.
Od pocetka nije stimalo.
Kadija mali je otisao a bolje upuceni znaju zasto. Ne kazem ja da bi sa Kadijom bilo bolje ali to su propusti na koje su svi sutili.
Osmanagic ti odradi cijele pripreme i onda ti 5 dana pred pocetak dovedes Mojovica kojeg vidi sad suspendujes.
Ćaca ti u Banovicima na prijateljskoj napravi piz dariju gdje hoce da napusti. I bukvalno ga namole da ostane.
Mali Aljkanovic nakon 3 kola takode hoce da ide pa ga uslove da ostane.
I toga mogu nabrajat do sutra.
Ovo sve vam je dokaz strucnosti i rada/nerada ljudi koji trenutno vode klub.
Mi konstantno zadnjih 5-6 godina svake godine imamo sve veci i veci dreš u upravi. Ovi su sada dostigli vrhunac.
Tako da ovo sve nemoj da vas iznenaduje jer do polusezone ce bit i gore. I sa ovakvim i sl. ljudima nikad nece biti bolje. Jer oni nit imaju pare(vecinu njih u upravi ni ker nema za sta ujest) sto je osnov svega, nemaju ni obraz na koji ce im neko te iste pare dati a nemaju ni znanja ni autoriteta da sa tim nesto pokusaju kad vec para nemaju.

zvijezda1
Kontakt:

Post Postao/la zvijezda1 » 03 nov 2019, 09:47

Lako je sad napadat treba sad nać rešenje kako izać iz ove krize. Jestel vi svjesni da mi sad nemamo napadača da ćemo izgubit i ova dva kola Edo znaš i sam da ulaze neki ljudi u upravu sad koliko je dobar njihov ulazak vidit ćemo po neni bi trebalo ponudit Zdravki da uđe u upravu lično znam da je čovjek voljan pomoć može nam puno pomoć u ovom trenutku. I dalje mislim da je šalda rak zvijezde otjerajte ga bolan

zomir
Kontakt:

Post Postao/la zomir » 03 nov 2019, 11:58

zvijezda1 je napisao/la:
03 nov 2019, 09:47
Lako je sad napadat treba sad nać rešenje kako izać iz ove krize. Jestel vi svjesni da mi sad nemamo napadača da ćemo izgubit i ova dva kola Edo znaš i sam da ulaze neki ljudi u upravu sad koliko je dobar njihov ulazak vidit ćemo po neni bi trebalo ponudit Zdravki da uđe u upravu lično znam da je čovjek voljan pomoć može nam puno pomoć u ovom trenutku. I dalje mislim da je šalda rak zvijezde otjerajte ga bolan
sto bolan tolko branis Mahmuta, pa lik je odigro samo 3 kola kako treba nek ide u pm vise. Boze sacuvaj da branim upravu, al ne mogu vazda igraci bit upravu, slusate njihove price spisate se s njima nek idu u pm svi kolektivno. Jel nisu bili isplaceni pa igrali pod rucnom u Banovicima, Gracanici, Hadzicima itd...suplja im ba vise ta prica. Ne igra ba Salda na terenu, nije isti bio jedno vrijeme u klubu i sta je bilo bolje? Ne branim ga, al ne igra Salda ni uprava, igraju oni sto se hvataju za k.urac i govre sta ce ba Gradacac. Qurac im se duguje, napiso vam je cojk gore povis, svaki zgembo sto dodje misli da moze kako hoce i moze jer smo to dopustili. Saric kako je doso pravi neke probleme, na polusezoni se rijesit tih glupsona. Podrska upravi sto ne padaju pod njihov uticaj i ne daj te marku sudijama makar ispali

p.s ostali sto kenjate evo unazad 2-3 skupstine vidim vodite glavnu rijec ko, sta i kako i namicete u klub bolje ljudi ;)
Zadnja izmjena: zomir, dana/u 03 nov 2019, 14:07, ukupno mijenjano 1 put.

zvijezda1
Kontakt:

Post Postao/la zvijezda1 » 03 nov 2019, 12:47

Nikog ja nebranim samo s o sad u još većem problemu.

zomir
Kontakt:

Post Postao/la zomir » 03 nov 2019, 13:00

zvijezda1 je napisao/la:
03 nov 2019, 12:47
Nikog ja nebranim samo s o sad u još većem problemu.
u kakvom problemu, pa veci je problem kad debil igra, a ne igra. igrac manje u polju odmah nabi ih sve redom na q

najrodjeniji
Kontakt:

Post Postao/la najrodjeniji » 04 nov 2019, 09:21

Svako svog konja hvali, to je vaš problem. Volim pročitati vašu temu jer ima par momaka koji fakat vole klub, valjda ostatak nekadašnjih Dragonsa koje sam dobro poznavao. Vi morate ili razyebat sve iz kluba da niko ne ostane, ili se pomiriti da rezultate više nikada nećete imati. Nema tu ovja valja, ovaj ne. Svi su vam oni u talu. Igrači su najmanje krivi, rekao sam vam i da nakon uzimanja plate igračima nećete više boda uzet. NIko nije lud da trenira 2 put dnevno, da žrtvuje svoje tijelo i onda mu neko radi nesposobnosti trenera spuca kaznu pola plate. Mnogo glupi ljudi vam vode klub, dok god vam se po klubu motaju ovi što pišu na forumu vama dobro biti neće.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ VELEŽA. BUDI NAVIJAČ OLIMPICKA.

crvenobijeli
Kontakt:

Post Postao/la crvenobijeli » 04 nov 2019, 11:15

najrodjeniji je napisao/la:
04 nov 2019, 09:21
Svako svog konja hvali, to je vaš problem. Volim pročitati vašu temu jer ima par momaka koji fakat vole klub, valjda ostatak nekadašnjih Dragonsa koje sam dobro poznavao. Vi morate ili razyebat sve iz kluba da niko ne ostane, ili se pomiriti da rezultate više nikada nećete imati. Nema tu ovja valja, ovaj ne. Svi su vam oni u talu. Igrači su najmanje krivi, rekao sam vam i da nakon uzimanja plate igračima nećete više boda uzet. NIko nije lud da trenira 2 put dnevno, da žrtvuje svoje tijelo i onda mu neko radi nesposobnosti trenera spuca kaznu pola plate. Mnogo glupi ljudi vam vode klub, dok god vam se po klubu motaju ovi što pišu na forumu vama dobro biti neće.
Pa nemogu dobit platu a setat se po terenu...da ih igman podeere 4-0.... na kraju ce oni ostat duzni klubu
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

SMR187
Kontakt:

Post Postao/la SMR187 » 04 nov 2019, 11:24

Po meni je kazna opravdana, a to sto po ovim terenima vec godinama trci masa razmazenih pickica umjesto fudbalera i sto sa ovim amaterskim ugovorima mozes radit sta hoces bez posljedica... to je druga stvar.
Ja sam gledao istu ovu ekipu protiv Metalleghea (5:0). Druze ja onakav fudbal ne pamtim na banji. Nasi su ih pojeli ko da Real igra protiv neke poluamaterske ekipice koja se u putu skupila. Ljudi se ibrete, ne vjeruju kakve akcije se prave. Onda odes u Banovice, hladan tus. Haj kontas onaj smrad cazinski nas povalio, uredu je.. Protiv plasticara necu ni spominjati tekmu. Al ybg, onda odes u Gracanicu ljudi te slome. Imas sve uslove da odigras top tekmu, doneses bodove sa strane i nista. Onda Slaven, Igman kuci... Dokazali su da znaju i da mogu. Znaci nece. I to je sve bilo PRIJE ikakve novcane kazne
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
♥️ Звезда Градацак футбольный клуб ♥️

It's Mr. Hankey in a snow storm,
this gone be the coldest shit you ever seen

najrodjeniji
Kontakt:

Post Postao/la najrodjeniji » 04 nov 2019, 12:17

SMR187 je napisao/la:
04 nov 2019, 11:24
Po meni je kazna opravdana, a to sto po ovim terenima vec godinama trci masa razmazenih pickica umjesto fudbalera i sto sa ovim amaterskim ugovorima mozes radit sta hoces bez posljedica... to je druga stvar.
Ja sam gledao istu ovu ekipu protiv Metalleghea (5:0). Druze ja onakav fudbal ne pamtim na banji. Nasi su ih pojeli ko da Real igra protiv neke poluamaterske ekipice koja se u putu skupila. Ljudi se ibrete, ne vjeruju kakve akcije se prave. Onda odes u Banovice, hladan tus. Haj kontas onaj smrad cazinski nas povalio, uredu je.. Protiv plasticara necu ni spominjati tekmu. Al ybg, onda odes u Gracanicu ljudi te slome. Imas sve uslove da odigras top tekmu, doneses bodove sa strane i nista. Onda Slaven, Igman kuci... Dokazali su da znaju i da mogu. Znaci nece. I to je sve bilo PRIJE ikakve novcane kazne
Nažalost svugdje je tako, dođu sa strane, uzmu pare, uprava u talu sa nekim wannabe menadzerima, dobijes Zvijezdu u zoni ispadanja. Maknite te čobane iz uprave, ne može vam jedan piskić i piskici vedrit i oblačit. Sami ste krivi druže, isto kao i mi, sreća ovi su sami otišli jer više nije bilo cvonjka u klubu
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ VELEŽA. BUDI NAVIJAČ OLIMPICKA.

spiska
Kontakt:

Post Postao/la spiska » 04 nov 2019, 13:39

04 nov 2019, 12:17
[quote=SMR187 post_id=7323890 time=<a href="tel:1572863060">1572863060</a> user_id=43729]
[quote=najrodjeniji post_id=7323783 time=<a href="tel:1572855697">1572855697</a> user_id=46218]
[/quote]

Nažalost svugdje je tako, dođu sa strane, uzmu pare, uprava u talu sa nekim wannabe menadzerima, dobijes Zvijezdu u zoni ispadanja. Maknite te čobane iz uprave, ne može vam jedan piskić i piskici vedrit i oblačit. Sami ste krivi druže, isto kao i mi, sreća ovi su sami otišli jer više nije bilo cvonjka u klubu
[/quote]

Drži se ti prijatelju svog olimpika glavnog trgovca Severine i sapine ja ni blizu kluba nisam, kao prvo kao drugo koga god interesuje moj stav on je sljedeći. Ne možeš igrače kažnjavati kako hoćeš gdje ima kazna mora biti i nagrada ali prethodno definirana prilikom dogovora igrača plus klub, ovo je totalno laički vođenje kluba igrači su psihički ubijeni ne mogu preko noći zaboraviti igrati fudbal, druga stvar treneri se boje staviti neke igrače mladje tipa Terzic na stopera koji je bio odličan, uglavnom klub treba drugačiju politiku da vodi. Eto Mile je došao neće ništa biti bolje ni sa Miletom jer jednostavno mnogima smetamo! Klub čine 4 čovjeka u upravnom odboru to sam upozoravao ali niko nije htjeo da sluša u imperijalnu ensar salda i co su izabrali sebi upravu, mene, sadana, hamica, zuri, seju bronzu, smokija, niko nigdje nije ni spomenuo od početka sezone do današnjeg dana sam pomogao klub i pomoću opet na zimu kad zaškripi jer to je moj klub a ti rodjeni i takvi ubisw vas kompleksi, jer ja da sam j klubu nebi se kažnjavalo za dobar dan sigurno nego bi se napravila strategija za duži period nije sramota ni ispast iz prve lige časno i pošteno ali s borbom!

Pajo59
Kontakt:

Post Postao/la Pajo59 » 04 nov 2019, 15:01

Combe kralju,tek sada vidim da si u pravu za sve,jer citajuci tvoje postove mislio sam da je previse negativnosti ali haman je to to,ni sada ne mislim da je sve izgubljeno: Cvitkusic-direktor,Durgutovic -Kadic sa prvim timom,Klopic-juniori,Mulavdic-kadeti,Smajic-golmani,i ima tu jos po koja zvijezdina legenda da se angazuje oko tima,Nurdo,Bele I eto pune Banje,a vidim da se asfaltiraju sokaci,moglo bi se sta ostinuti za krov i semafire od Gradonacelnika a pogurala bi malo i dijaspora ;) .Samo tako ce Zvijezda gore,kakvi k...I-palci I Salde I nehljebovci oko kluba

spiska
Kontakt:

Post Postao/la spiska » 04 nov 2019, 15:28

Mi sto ovdje pišemo to su naše želje, mogućnosti i realnost je druga za sve ovo oko Zvijezde je kriv isključivo načelnik koji je moram djelovati u upravnom odboru, on je napravio sve ovo zajedno sa ljudima koji vode klub. Svi problemi nastaju jer nemamo novca! Ali ja dalje nebi trošio pare nego Napravit plan i program za narednih 5 godina. Završit ovu sezonu i onda sa domaćim kadrom štedit pare sredjivati stadion tribine, okolicu i time Vratit publiku. Prljaca, Aljkanovic, Facic, Isanovic, Bijelic Mićo, Mujcic, Omeragic Vedo, Arapović, Zurapovic, Turnic, Music, Hecimovic, Hasukic, Dzekic, Doljancic, Causevic Asif, Hasanbasic, Bristu malog Vratit iz Osijeka, Mehic Amar, Maksimovica i još djece sa lokaliteta! za stručni stab postaviti Cvitksica ili durguta i sve ispočetka! Ima tu još koje sam zaboravio nabrojati nek mi oproste ali samo tako možemo nečemu se nadati, ovo iz godine u godinu kupi prodaj ne ide vidjeli smo! Napraviti upravni odbor od 20’ljudi koji će znat svako ko sta radi, ovdje trenutno 5 ljudi u klubu i logično da ne mogu sve oni sami!

zmajevac
Kontakt:

Post Postao/la zmajevac » 04 nov 2019, 16:15

spiska je napisao/la:
04 nov 2019, 15:28
Mi sto ovdje pišemo to su naše želje, mogućnosti i realnost je druga za sve ovo oko Zvijezde je kriv isključivo načelnik koji je moram djelovati u upravnom odboru, on je napravio sve ovo zajedno sa ljudima koji vode klub. Svi problemi nastaju jer nemamo novca! Ali ja dalje nebi trošio pare nego Napravit plan i program za narednih 5 godina. Završit ovu sezonu i onda sa domaćim kadrom štedit pare sredjivati stadion tribine, okolicu i time Vratit publiku. Prljaca, Aljkanovic, Facic, Isanovic, Bijelic Mićo, Mujcic, Omeragic Vedo, Arapović, Zurapovic, Turnic, Music, Hecimovic, Hasukic, Dzekic, Doljancic, Causevic Asif, Hasanbasic, Bristu malog Vratit iz Osijeka, Mehic Amar, Maksimovica i još djece sa lokaliteta! za stručni stab postaviti Cvitksica ili durguta i sve ispočetka! Ima tu još koje sam zaboravio nabrojati nek mi oproste ali samo tako možemo nečemu se nadati, ovo iz godine u godinu kupi prodaj ne ide vidjeli smo! Napraviti upravni odbor od 20’ljudi koji će znat svako ko sta radi, ovdje trenutno 5 ljudi u klubu i logično da ne mogu sve oni sami!
Dobro si reko Zvijezda je dosla do ovoga gdje je sad jer nije imala dugorocan plan, a dugorocan plan je razvoj omladinske skole, do sad bi nam se isplatilo da smo u omladinski pogon doveli trenere iz inostranstva, a ne da lipici trose opstinske pare. Nogometni savez BiH je pruzio sansu omladinskm pogonima manjih klubova da igraju elitno takmicenje u BiH za juniore, to su iskoristili za sad Travnik, Rudar Prijedor, Slavija, Krupa, Olimpik i tako razvijat igrace za prvi tim, nisam siguran da bi ovo tvoje proslo dobro vracajuci igrace koji vec dugo igraju fudbal rekreativno vise, ispali su oni iz tog fola za profesionalizam bolje nek igraju djeca od 17 ili 18 godina koja idu u skolu i da igraju za stipendiju

SMR187
Kontakt:

Post Postao/la SMR187 » 04 nov 2019, 16:32

Samo zali boze Antica sto tavori u ovom sranju.
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
♥️ Звезда Градацак футбольный клуб ♥️

It's Mr. Hankey in a snow storm,
this gone be the coldest shit you ever seen

zomir
Kontakt:

Post Postao/la zomir » 04 nov 2019, 17:15

Bolje napravit plan na 5-10 godina, ispast u 2.federalnu, dio budzeta neka opstina preusmjeri na reprogram poreznog duga i prvo se rijesit dugova, a onda stvarat ekipu i tezit ka rezultatu nego ovo sto se radi. Pola tih sto si spiska nabrojo ne zasluzuju da nose vise dres Zvijezde sta su sve radili protiv kluba i kako su kenjali po klubu. Svi sto se motaju oko kluba zadnjih 6-7 godina su iz cistog interesa dole niko al bas niko nije iz te neke ljubavi .

Kako je moguce da nam je dug prema poreznoj porasto od 6 do 9 mjeseca? razumijem da kamata ide gore, al glavnica, ako je racun blokiran :?:

Ponovo
Kontakt:

Post Postao/la Ponovo » 04 nov 2019, 17:17

Mozemo mi ovdje svirat kurcu,svi mi laprdamo u prazno,umjesto da se organizujemo i idemo pred opstinu,**** nekome mater,ili trazit sjednicu sa svima iz kluba,nacelnik,uprava treneri igraci,taman da cijeli dan traje sjednica ali dok se ne nadje neko rjesenje nema napustat sjednicu,neko spomenu RD gore,nema tih navijaca vise,prolali su,dodju na neku utakmicu i to vise sjede nego navijaju,oni treba da dignu grad,ali nece i oni sute,tako da je Zvijezda prepustena sama sebi nazalost

Ponovo
Kontakt:

Post Postao/la Ponovo » 04 nov 2019, 17:19

zomir je napisao/la:
04 nov 2019, 17:15
Bolje napravit plan na 5-10 godina, ispast u 2.federalnu, dio budzeta neka opstina preusmjeri na reprogram poreznog duga i prvo se rijesit dugova, a onda stvarat ekipu i tezit ka rezultatu nego ovo sto se radi. Pola tih sto si spiska nabrojo ne zasluzuju da nose vise dres Zvijezde sta su sve radili protiv kluba i kako su kenjali po klubu. Svi sto se motaju oko kluba zadnjih 6-7 godina su iz cistog interesa dole niko al bas niko nije iz te neke ljubavi .

Kako je moguce da nam je dug prema poreznoj porasto od 6 do 9 mjeseca? razumijem da kamata ide gore, al glavnica, ako je racun blokiran :?:
Jesi li to cuo od nekog ili si nasao negdje na netu?

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.