NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
x 3
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 jan 2020, 18:32

HMKAHH je napisao/la:
16 jan 2020, 15:19
Znalo se za Salku da ce u Češku na probu ima 15 dana kao i za Arnautovica da ce u Salines uz vec prije odlaske Mojovica, Šarica, A. Jazvina na slikama sa prozivke ne vidim jos Radovica dok je Mahmut bio znal se kakav je status njih dvojice ovo ostalo je sve tu.
Ti nabroja 5 da su otisli i za dvojicu se ne zna status. I svih 7 iz prve postave. Onda kazes ostalo je sve tu. Sta je tu moj druze ako je 7 iz prve postave otislo a dosle samo dvije prave zamjene. Sve ostalo pick in dim.

HMKAHH
x 2
Kontakt:

Post Postao/la HMKAHH » 16 jan 2020, 19:36

combe je napisao/la:
16 jan 2020, 18:32
HMKAHH je napisao/la:
16 jan 2020, 15:19
Znalo se za Salku da ce u Češku na probu ima 15 dana kao i za Arnautovica da ce u Salines uz vec prije odlaske Mojovica, Šarica, A. Jazvina na slikama sa prozivke ne vidim jos Radovica dok je Mahmut bio znal se kakav je status njih dvojice ovo ostalo je sve tu.
Ti nabroja 5 da su otisli i za dvojicu se ne zna status. I svih 7 iz prve postave. Onda kazes ostalo je sve tu. Sta je tu moj druze ako je 7 iz prve postave otislo a dosle samo dvije prave zamjene. Sve ostalo pick in dim.
Polahko ba combe ima do prve utakmice i Jedinstva jos 2 mjeseca okruglo doce jos par igraca imas rijesena krila karjaševic, malbasic, hasukic, pljevljak, spiceve mahmutovic i behram, golmani radovic i aljkanovic odbrana đekic moze pokrit malbasic desni bek antic turbic stoperi devedzic music terzic i treba jos jedan sreda facic culum arezina arapovic music i jos jedan i to je to ako ne ostane radovic i mahmutovic dovest drugog golmana i spica znaci 2 ili 4 igraca ako ova dvojica ne ostanu treba dovest i to je to.

combe80
x 1
Kontakt:

Post Postao/la combe80 » 16 jan 2020, 19:51

Extra ekipa... Opstanak nedolazi u pitanje...

HMKAHH
x 2
Kontakt:

Post Postao/la HMKAHH » 16 jan 2020, 19:53

combe80 je napisao/la:
16 jan 2020, 19:51
Daje opstat druže to je jedini cilj :D

astra1922
x 1
Kontakt:

Post Postao/la astra1922 » 16 jan 2020, 20:03

HMKAHH je napisao/la:
16 jan 2020, 19:53
combe80 je napisao/la:
16 jan 2020, 19:51
Daje opstat druže to je jedini cilj :D
Pustite combeta, ko ce ga trpiti dva mjeseca,

Dobro ce to biti ima da brijemo , kad su utakmice :D
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

DeColo19
Kontakt:

Post Postao/la DeColo19 » 16 jan 2020, 20:32

Ponovo je napisao/la:
16 jan 2020, 15:39
Arnautovic je otisao kao i X slucajeva do sad ostali su mu duzni,to sam jutros cuo licno iz njegovih usta,a ti Edo opet se javi pa reci da se nikome nije duzno,sram i stid da vas bude
Pa da naravno da ce ti to reci, a nije ti spomenuo da je potpisao za salines bez znanja Miletovog ha? I da ga je zbog toga trener prekrižio, cuj bgt on bi igrao i mali i veliki fudbal.. A nije ti sigurno spomenuo ni da mu je klub našao pripravnički da odradi jelde.. I to nam je na kraju hvala

ASD
x 72
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 16 jan 2020, 20:53

Čim je on potpisao za Salines. Znao sam ja da od igranja na dva fronta neće biti ništa jer će mu i jedan i drugi klub tražiti da ide na treninge i da ne bira utakmice.
Plus je momak i oženjen. Valja se šaltati non stop Bijeljina-Gradačac-Tuzla.

On je igrao futsal dok je bio i u Zvijezdi ali je klub bio slabiji nivo. Mogao je izostajati i sa utakmica i sa treninga ukoliko ima obaveze u Zvijezdi.
U Salinesu imaš nekih sporednih igrača koji igraju obje verzije fudbala ali to su igrači uglavnom koji igraju neke kantonalne lige gdje možeš nedolazak na utakmicu opravdati da kažeš kako si pio svu noć.
Ovi-Geno-Nikita =>> Tokyo

DeColo19
Kontakt:

Post Postao/la DeColo19 » 16 jan 2020, 22:25

Ma ja ne znam o čemu je on tu razmišljao kad je potpisivao, kako misli za isti dan dvije utakmice igrat za dvije ekipe još ako uzmeš u obzir gostovanja domaćinstva.. Mislim Stvarno vam svake pameti

zmajevac
Kontakt:

Post Postao/la zmajevac » 17 jan 2020, 07:25

:plac:
ASD je napisao/la:
16 jan 2020, 17:40
Koji su sve juniori i kadeti bili na prozivci?
Od juniora koji su jos uvijek tu su Hasukic, T. Muratovic kapiten juniora i ponovo je tu A. Muratovic i oni su duze u prvom timu, mozda je bilo jos neki koje ne znam, ima i novi masa nikad vise, al objektivno losi od ovih juniora

Ponovo
Kontakt:

Post Postao/la Ponovo » 17 jan 2020, 15:33

DeColo19 je napisao/la:
16 jan 2020, 20:32
Ponovo je napisao/la:
Arnautovic je otisao kao i X slucajeva do sad ostali su mu duzni,to sam jutros cuo licno iz njegovih usta,a ti Edo opet se javi pa reci da se nikome nije duzno,sram i stid da vas bude
Pa da naravno da ce ti to reci, a nije ti spomenuo da je potpisao za salines bez znanja Miletovog ha? I da ga je zbog toga trener prekrižio, cuj bgt on bi igrao i mali i veliki fudbal.. A nije ti sigurno spomenuo ni da mu je klub našao pripravnički da odradi jelde.. I to nam je na kraju hvala
Pa i meni da firma duguje platu i ja bi trazio drugi posao bez njihovog znanja,cista logika,nije to ni prvi a ni posljednji igrac kojem ste ostali duzni,ne znam koji se **** pravdate i prikazujete nam ovdje sliku kao sve je bajno,najgora uprava od kada postoji Zvijezda,potrosili pare,nabili dugove prema poreskoj,najavili neke borbe za vrh ovo ono i sta bi na kraju,borba za opstanak,para nema,dovode se teletabisi od igraca,i dugovi prema poreskoj rastu,jedan ogromni minus cete napraviti,tako da poslije vas nitko nece htjeti u Zvijezdu,Zvijezda je u rupi,umjesto da je vadite vi je polako zagrcete,svaka vam cast

DeColo19
Kontakt:

Post Postao/la DeColo19 » 17 jan 2020, 16:38

Ponovo je napisao/la:
17 jan 2020, 15:33
DeColo19 je napisao/la:
16 jan 2020, 20:32
Ponovo je napisao/la:
Pa i meni da firma duguje platu i ja bi trazio drugi posao bez njihovog znanja,cista logika,nije to ni prvi a ni posljednji igrac kojem ste ostali duzni,ne znam koji se **** pravdate i prikazujete nam ovdje sliku kao sve je bajno,najgora uprava od kada postoji Zvijezda,potrosili pare,nabili dugove prema poreskoj,najavili neke borbe za vrh ovo ono i sta bi na kraju,borba za opstanak,para nema,dovode se teletabisi od igraca,i dugovi prema poreskoj rastu,jedan ogromni minus cete napraviti,tako da poslije vas nitko nece htjeti u Zvijezdu,Zvijezda je u rupi,umjesto da je vadite vi je polako zagrcete,svaka vam cast
Jest to sve al ako ti sjediš u hladovini a placen si za nesto drugo da radiš kako ćeš očekivat platu?a ako je tražio tamo posao ne znam sto se na prozivci uopšte i pojavio. Svii smo bili uz ovu upravu kad je sezona počinjala i kad su htjeli pošteno da se igra vidio si i sam do čega nas je to dovelo, nisu valjali grickalice sto su prodavali ne valjaju ni ovi sto hoće pošteno.. Pa ne znam eto, ko zna bolje ba davno je pisko rekao bujrum u klub sa prijedlozima i parama i napravimo real i ja bih volio isto..

Ponovo
Kontakt:

Post Postao/la Ponovo » 17 jan 2020, 20:51

Pa i kad dodjes u upravu ako ne igras kako glavesine sviraju otpadas,nema nama napredka dok se stranke ne ostave sporta

tuzla1983
x 6
Kontakt:

Post Postao/la tuzla1983 » 18 jan 2020, 23:05

U srijedu u 13 casova igrate kontrolnu u S. Hanu sa nama. Nekako mi je drago sto dolazi do normalizacije odnosa izmedu klubova. Azmir vam sigurno moze pomoci u mnogim segmentima ipak smo mi komsije a vi kraj sa velikom fudbalsom tradicijom. Dobro dosli.

zvijezda1
Kontakt:

Post Postao/la zvijezda1 » 20 jan 2020, 10:30

Poz raja kako čujem sinoć su Anisu saopštiđi da je skup i da ga nemogu plaćati više. Znal neko više o ovome

combe
x 3
Kontakt:

Post Postao/la combe » 20 jan 2020, 14:48

Mora bit preskup kad su yebali pare i probili sve limite sto je opstina dala. A sami marke ne mogu nac.
Al nema sikiracije za igrace, bice to sve dobro. Šaldu i Kemu na stopere, Dzeja na krilo, kelnera u špic i jos ako golman ode, Buhru na gol. I to su pozicije koje fale bice, adekvatno popunjene.

Diaspora
Kontakt:

Post Postao/la Diaspora » 20 jan 2020, 15:24

Znal ko sta se desava u prostorijama kluba NK Zvijezde?
Jel stvarno toliko lose koliko pisete? Al sta i ak se prezivi ova sezona u lizi? Sta je s sljedece godine, dugovi ostaju dugovi?

Orhan
Kontakt:

Post Postao/la Orhan » 20 jan 2020, 15:40

Sto se tice Zvijezde ovi u upravi zajedno sa Dervisagicem su joj hebali majku....
Gotovo
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Diaspora
Kontakt:

Post Postao/la Diaspora » 20 jan 2020, 15:44

Jbg. Kad se svi razumiju u sve a rezultati ravni nuli (konkretno u ovom slucaju u minusu). Steta sto nije tribina zavrsena za ove godine, jer dole u prostorijama kluba sve propada zeleni se ko da smo iz Banovica..
A za gospodina Dervisagica necu trositi rijeci kao sto neki dan u izjavi kaze "Ja sam pokrenuo i napravio ovaj projekat" samo mi daje znat s cijim parama. Kao da je on iz svog dzepa dao.. :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :guz:

Orhan
Kontakt:

Post Postao/la Orhan » 20 jan 2020, 16:44

Diaspora je napisao/la:
20 jan 2020, 15:44
Jbg. Kad se svi razumiju u sve a rezultati ravni nuli (konkretno u ovom slucaju u minusu). Steta sto nije tribina zavrsena za ove godine, jer dole u prostorijama kluba sve propada zeleni se ko da smo iz Banovica..
A za gospodina Dervisagica necu trositi rijeci kao sto neki dan u izjavi kaze "Ja sam pokrenuo i napravio ovaj projekat" samo mi daje znat s cijim parama. Kao da je on iz svog dzepa dao.. :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :guz:
Svi dole sto sjede u Zvijezdi svi oni hoce svoj kolac zajedno sa Dervisagicem od para sto opstina izdvaja... Svi oni znaju za sebe a niko od njih nista ne primice Zvijezdi.
Ovdje na forumu svi do jednog grijese kada kazu da su u upravi nesposobni!!
Oni odlicno rade svoj posao i kuce sebe.
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

zvijezda1
Kontakt:

Post Postao/la zvijezda1 » 20 jan 2020, 17:37

Evo uključio se ministar da riješi problem sastanak već dugo traje i Fadil dolazi.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.