FK Goražde

Moderator/ica: GracanicaAA

nekoIzMostara
Postovi: 4078
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la nekoIzMostara » 07 mar 2019, 14:34

legenda reala je napisao/la:
nekoIzMostara je napisao/la:
drinjak81 je napisao/la:Posle utakmice sa Igmanom,i vidjenog na terenu,slobodno se moze reci da postajemo jedni od glavnih kandidata za ispadanje.Ono kako smo odigrali u Subotu je sramota,veci voljni momenat za pobjedu imam ja kad igram na terminu,nego oni u ligi.
A stadion je posebna prica,oranica neorana,5 mjeseci se nije treniralo na njemu,a on gori nego ikad.bravo za menadzment i radnike sportskog centra,uspjeli su unistiti jedan od najboljih terena 1.lige Federacije.
Ima li iko sliku vasg stadiona da vidimo u kqkvom je stanju, da znamo sta nas ceka u subotu aBd? Lp
Ma postavljali one prskalice i sad na 3-4 mjesta ono kako je rovljeno do sredine da se ubace te prskalice ostali kanali duž terena hhahahha sramota, tri mjeseca niko se nije udostojio uvaljati makar ono kud je rovljeno nego nako izgleda isto ko brazda od krompira :urnebes: :urnebes:


kolko vas dolazi u subotu :?:

EDIT:
slika
našo sam neku sliku kad su izvođeni radovi, e ovako to izgleda, od aut linije do centra je ovako izrovljeno na 3-4 mjesta preko terena i to je samo kasnije zagrnuto i tako ostalo
Nezz tacan broj, posto dosta naroda dolazi privatnim automibilima. Ali bice nas sigurno dosta, ono sto sam dobio info iz razgovora sa ljudima sa kojima sam u kontaktu, ako ne i vise. Mozda na ovo pitanje moze precizniji odgovor da dadne NeretvanskaPastrmka ili Zizu. Kakvo vrijeme prognoziraju? :)
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 08 mar 2019, 13:46

drinjak81 je napisao/la:
Pa rekao sam ja da je ovo oranica neorana :D .Ove sto su unistili stadion treba materijalno i krivicno goniti,pa zar treba velika pamet da se skonta da prvo dignes sloj trave,pa kopas,i onda travu vratis kako je i bila.Za 4 mjeseca koliko se nije treniralo na stadionu trava bi se obnovila,a ne ovako ,al jbg bitno je da se dvorana radi svako 2 mjeseca,a stadion ko je..Radovi na pomocnom terenu trebali poceti krajem januara,evo mart dosao niko ne prica nista o tome.
Sto se tice utakmice sa velezom sve ispod 2 razlike za velez ce biti veliko iznenadjenje,ovo govorim po prikazanoj igri protiv igmana,daj boze da se varam.Trkacki smo najlosija ekipa u ligi,srednji red ne postoji,ne mozemo da zadrzimo loptu 5 sekundi u svom posjedu,sve u svemu teska borba za opstanak.

Ma katastrofa, žalosno je onako uništiti teren, valjda su ove sedmice za Velež ono malo sredili
Prošle sedmice su nešto radili na pomoćnom, valjali ga kad će postavljati novi teren boga pitaj

Protiv Igmana katastrofa, Dizdarić je bio pola tima, ono što je ostalo u vezi sve dizelaši niko ne zna potrčati onda falio nam je i onaj napadač ćelavi bez njega u napadu ne možemo ništa, gosti su bez problema zaustavljali sve naše napade.
Velež je za nas sila i dobili bi nas vjerovatno i da smo u najjačem sastavu iz prvog dijela ali očekujem bolju igru nego protvi Igmana, vjerovatno će se vratiti povrijeđeni i ovaj napadač što je bio suspendovan i Šuntić ne može mjenjati Dizdarića zar on nije napadač ovaj ga stavio da igra centralnog veznog niđe veze

Veliku krivicu snosi i trener za lošu igru protiv Igmana, promašena formacija onda igrači na neprirodnim pozicijama, igrali smo doslovno samo sa dva defanzivca
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
emil02in
Postovi: 3687
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la emil02in » 08 mar 2019, 19:59

Pozdrav za herojsko Goražde,sutra na žalost neću biti sa RAjom na utakmici ali abd čim godišnji odmor dođe imam želju da posjetim Goražde!Sretno vam u nastavku sezone a sutra pobjeda Rođenih abd!
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 08 mar 2019, 20:04

Eto sutra raje mostarske. Poveznica je da heroj dolazi heroju. Samo nas tri boda zanimaju a vama sutra poslje 16:45 svu srecu svijeta zelim i da dobijete sve do kraja. Pozdrav za raju iz Gorazda :bih:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12678
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Mig_Mig » 08 mar 2019, 22:42

legenda reala je napisao/la:
drinjak81 je napisao/la:
Pa rekao sam ja da je ovo oranica neorana :D .Ove sto su unistili stadion treba materijalno i krivicno goniti,pa zar treba velika pamet da se skonta da prvo dignes sloj trave,pa kopas,i onda travu vratis kako je i bila.Za 4 mjeseca koliko se nije treniralo na stadionu trava bi se obnovila,a ne ovako ,al jbg bitno je da se dvorana radi svako 2 mjeseca,a stadion ko je..Radovi na pomocnom terenu trebali poceti krajem januara,evo mart dosao niko ne prica nista o tome.
Sto se tice utakmice sa velezom sve ispod 2 razlike za velez ce biti veliko iznenadjenje,ovo govorim po prikazanoj igri protiv igmana,daj boze da se varam.Trkacki smo najlosija ekipa u ligi,srednji red ne postoji,ne mozemo da zadrzimo loptu 5 sekundi u svom posjedu,sve u svemu teska borba za opstanak.

Ma katastrofa, žalosno je onako uništiti teren, valjda su ove sedmice za Velež ono malo sredili
Prošle sedmice su nešto radili na pomoćnom, valjali ga kad će postavljati novi teren boga pitaj

Protiv Igmana katastrofa, Dizdarić je bio pola tima, ono što je ostalo u vezi sve dizelaši niko ne zna potrčati onda falio nam je i onaj napadač ćelavi bez njega u napadu ne možemo ništa, gosti su bez problema zaustavljali sve naše napade.
Velež je za nas sila i dobili bi nas vjerovatno i da smo u najjačem sastavu iz prvog dijela ali očekujem bolju igru nego protvi Igmana, vjerovatno će se vratiti povrijeđeni i ovaj napadač što je bio suspendovan i Šuntić ne može mjenjati Dizdarića zar on nije napadač ovaj ga stavio da igra centralnog veznog niđe veze

Veliku krivicu snosi i trener za lošu igru protiv Igmana, promašena formacija onda igrači na neprirodnim pozicijama, igrali smo doslovno samo sa dva defanzivca
Sutra kad Olimpik dobije Igman bice ti jasnije zasto ste izgubili :)
Max Allegri 300 💪💪💪

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 09 mar 2019, 09:41

legenda reala je napisao/la:
drinjak81 je napisao/la:
Pa rekao sam ja da je ovo oranica neorana :D .Ove sto su unistili stadion treba materijalno i krivicno goniti,pa zar treba velika pamet da se skonta da prvo dignes sloj trave,pa kopas,i onda travu vratis kako je i bila.Za 4 mjeseca koliko se nije treniralo na stadionu trava bi se obnovila,a ne ovako ,al jbg bitno je da se dvorana radi svako 2 mjeseca,a stadion ko je..Radovi na pomocnom terenu trebali poceti krajem januara,evo mart dosao niko ne prica nista o tome.
Sto se tice utakmice sa velezom sve ispod 2 razlike za velez ce biti veliko iznenadjenje,ovo govorim po prikazanoj igri protiv igmana,daj boze da se varam.Trkacki smo najlosija ekipa u ligi,srednji red ne postoji,ne mozemo da zadrzimo loptu 5 sekundi u svom posjedu,sve u svemu teska borba za opstanak.

Ma katastrofa, žalosno je onako uništiti teren, valjda su ove sedmice za Velež ono malo sredili
Prošle sedmice su nešto radili na pomoćnom, valjali ga kad će postavljati novi teren boga pitaj

Protiv Igmana katastrofa, Dizdarić je bio pola tima, ono što je ostalo u vezi sve dizelaši niko ne zna potrčati onda falio nam je i onaj napadač ćelavi bez njega u napadu ne možemo ništa, gosti su bez problema zaustavljali sve naše napade.
Velež je za nas sila i dobili bi nas vjerovatno i da smo u najjačem sastavu iz prvog dijela ali očekujem bolju igru nego protvi Igmana, vjerovatno će se vratiti povrijeđeni i ovaj napadač što je bio suspendovan i Šuntić ne može mjenjati Dizdarića zar on nije napadač ovaj ga stavio da igra centralnog veznog niđe veze

Veliku krivicu snosi i trener za lošu igru protiv Igmana, promašena formacija onda igrači na neprirodnim pozicijama, igrali smo doslovno samo sa dva defanzivca
Slazem se da se puno osjeti odlazak Dizdarica,on je bio taj koji je na srediti terena komandovao,nazalost uprava nije reagovala i dovela nekog igraca slicnih karakteristika.A sta je sa celavim napadacom ????
Dobro si primjetio da nam je srednji red pravi dizelaski.Kapetana ko da neko navije da trci cijelu utakmicu sa 30% snage,niti pojacava tempo niti smjanjuje cijelu utakmicu,Sve nam se svodi na to da stoperi prime loptu od golmana i napucaju je do napadaca,ako se sta desi dobro je.Nemamo nikakav sistem igre.Onaj mali Korjenic ko da ga je neko zavezao za lijevu aut liniju,lik nezna utrcati u sredinu prema golu,a kamo li na drugu stranu.Sarajka je najvise kriv za ovo,on je kumovao i Nalbanticevom otkazu,da bi on dosao na mjesto sefa strucnog staba.
Cujem da nemaju muda da kazu Ateru i Cemi da su visak,vade se na to da to treba da zavrsi predsjednik kluba,.pa gospodo treneri vi uzimate dobre plate i morate nekad i teske odluke donijeti.
Danasnju utakmicu sudi Bajrektarevic,zna se da je Olimpikov sudija,ne bih stvarno zelio da danas povali Velez,niti zelim da mi kao klub ucestvujemo u tim prljavim rabotama,danas neka pobjedi fudbal,jer je Velez jedan od nasih najvecih klubova,pogotovo sto u Gorazdu Velez ima veliku armiju navijaca.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 09 mar 2019, 12:17

Ma dobio crveni u zadnjoj protiv Viteza trebo bi danas igrati


Šteta sto ce kisa pokvariti sve ovo danas
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la KongrateUK » 09 mar 2019, 13:24

Sretno danas :bih:
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drakensang » 09 mar 2019, 13:35

KongrateUK je napisao/la:Sretno danas :bih:
svi ce da poginete u drogu :mrgreen: de miiii reci kako je franc ferdinand nastradao insajderuuuuu :pray:

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 09 mar 2019, 22:41

Kao neko ko gleda svaku utakmicu FK Gorazde mene je sramota sudjenja i desavanja na danasnoj utakmici.Sa onakvim sudjenjem ni barsa nas nebi pobjedila na nasem krompiristu zvano gradski stadion.Nazalost ovo ce samo da nam zamaze oci,i gurne pod tepih sve probleme koje imamo.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 09 mar 2019, 23:04

drinjak81 je napisao/la:Kao neko ko gleda svaku utakmicu FK Gorazde mene je sramota sudjenja i desavanja na danasnoj utakmici.Sa onakvim sudjenjem ni barsa nas nebi pobjedila na nasem krompiristu zvano gradski stadion.Nazalost ovo ce samo da nam zamaze oci,i gurne pod tepih sve probleme koje imamo.
Moraš priznati da smo druga ekipa kad je ćelo u napadu :P

a suđenje sramotno
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
rodjak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la rodjak » 09 mar 2019, 23:06

Cestitke Gorazdu na pobjedi ,mi smo odigrali najlosiju utakmicu u ovom prvenstvu,ali ovo sto je sudija danas radio to nije normalno :o **** li ga Iljo u pakas korumpirani i kriminalni :problem:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 09 mar 2019, 23:26

legenda reala je napisao/la:
drinjak81 je napisao/la:Kao neko ko gleda svaku utakmicu FK Gorazde mene je sramota sudjenja i desavanja na danasnoj utakmici.Sa onakvim sudjenjem ni barsa nas nebi pobjedila na nasem krompiristu zvano gradski stadion.Nazalost ovo ce samo da nam zamaze oci,i gurne pod tepih sve probleme koje imamo.
Moraš priznati da smo druga ekipa kad je ćelo u napadu :P

a suđenje sramotno
Celo nam je danas bio ubjedljivo najbolji igrac,onaj mali sa brojem 5 je isto bio dobar.Generalno smo puno bolje odigrali nego protiv Igmana,dodouse imali su 800 razloga za to :D :D .

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 12 mar 2019, 14:00

Nije mi jasno zasto uprava FK Gorazde suti,svi mediji u drzavi pa i sire su prenijeli vijest o desavanjima na utakmici.Mislim da bi trebali izdati saopstenje za javnost,ispade da su sudije navlacile za Gorazde radi Gorazda,a svi mi znamo ko ih je poslao da ovako sude,ili je stvarno bio dogovor izmedju Gorazda Igmana i Olimpika za ova dva kola.S obzirom na sva desavanja i prituzbe u prva dva kola proljetnog dijela (Gracanica,Kakanj,Zivinice,Gradacac,Gorazde),NSFBiH bi trebao razmisliti o ponistavanju svih utakmica,i igranja novih.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Mancini » 12 mar 2019, 14:24

drinjak81 je napisao/la:Nije mi jasno zasto uprava FK Gorazde suti,svi mediji u drzavi pa i sire su prenijeli vijest o desavanjima na utakmici.Mislim da bi trebali izdati saopstenje za javnost,ispade da su sudije navlacile za Gorazde radi Gorazda,a svi mi znamo ko ih je poslao da ovako sude,ili je stvarno bio dogovor izmedju Gorazda Igmana i Olimpika za ova dva kola.S obzirom na sva desavanja i prituzbe u prva dva kola proljetnog dijela (Gracanica,Kakanj,Zivinice,Gradacac,Gorazde),NSFBiH bi trebao razmisliti o ponistavanju svih utakmica,i igranja novih.
:lol: :lol: :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 12 mar 2019, 14:35

Mancini je napisao/la:
drinjak81 je napisao/la:Nije mi jasno zasto uprava FK Gorazde suti,svi mediji u drzavi pa i sire su prenijeli vijest o desavanjima na utakmici.Mislim da bi trebali izdati saopstenje za javnost,ispade da su sudije navlacile za Gorazde radi Gorazda,a svi mi znamo ko ih je poslao da ovako sude,ili je stvarno bio dogovor izmedju Gorazda Igmana i Olimpika za ova dva kola.S obzirom na sva desavanja i prituzbe u prva dva kola proljetnog dijela (Gracanica,Kakanj,Zivinice,Gradacac,Gorazde),NSFBiH bi trebao razmisliti o ponistavanju svih utakmica,i igranja novih.
:lol: :lol: :lol:
Vidi se po tvojim postovima na svim temama Prve lige Federacije da se radi o osobi ciji je IQ velik kao temperatura u Januaru. :D ;) :D

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Mokroguz » 12 mar 2019, 15:00

Trebalo biti 2-0 od 4 stopostotnih sansi. Ako se to ponisti i tako da poseban VIP tretman Velezu...

Ovo je meni okarakterisalo citavu hajku:
Svi na prednjoj liniji sesnaesterca kad se uputi pas Cvijanovicu koji stoji 2 metara iza sviju - normalan narod racuna to kao ofsajd - Velezovci racunaju to kao genocid. :rol:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Mancini » 12 mar 2019, 15:54

drinjak81 je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
drinjak81 je napisao/la:Nije mi jasno zasto uprava FK Gorazde suti,svi mediji u drzavi pa i sire su prenijeli vijest o desavanjima na utakmici.Mislim da bi trebali izdati saopstenje za javnost,ispade da su sudije navlacile za Gorazde radi Gorazda,a svi mi znamo ko ih je poslao da ovako sude,ili je stvarno bio dogovor izmedju Gorazda Igmana i Olimpika za ova dva kola.S obzirom na sva desavanja i prituzbe u prva dva kola proljetnog dijela (Gracanica,Kakanj,Zivinice,Gradacac,Gorazde),NSFBiH bi trebao razmisliti o ponistavanju svih utakmica,i igranja novih.
:lol: :lol: :lol:
Vidi se po tvojim postovima na svim temama Prve lige Federacije da se radi o osobi ciji je IQ velik kao temperatura u Januaru. :D ;) :D
Ne može svako biti inteligentan kao ti. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
emil02in
Postovi: 3687
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la emil02in » 17 mar 2019, 17:32

Koja vam je cijena obraza?Milju,dvije,tri....Aferim
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la FORZZA » 17 mar 2019, 19:15

Gorazde i igman postali prostitutke olimpića

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.