FK Goražde

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Mokroguz » 19 jul 2018, 15:10

KonjicBOY je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Niko ne komentarise 3-1 protiv Borca. :D To je znacajno iako je prijateljska. Svaka cast.
Nije da umanjujem pobjedu ali i Igman je dobio Čelika u prijateljskoj pa opet jedva ostade. :D
Nije to umanjiti, to je samo dobro i vama i Gorazdu. :thumbup: Prijateljske nemaju neki znacaj, ali moze se nahvaliti klub donekle ipak da su pobjedili Borca odnosno Celika u vasem slucaju, umjesto neke kantonalne ekipe pobjediti 4-0. Zato kazem. :D
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 08 nov 2018, 10:35

Licemjeri koji vode FK Gorazde su juce smjenili Nihada Nalbantica sa mjesta sefa strucnog staba.Jadno i bjedno smjenjivati trenera 2 kola prije kraja polusezone.Tako to obicno biva u klubovima koje vodi jedno lice,koje se pita za sve pa cak i ko ce biti ekonom ekipe.Javna je tajna da su ovo htjeli uraditi pred pocetak sezone al su se bojali reakcije javnosti u Gorazdu.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Mokroguz » 08 nov 2018, 20:34

Sto su ga smjenili?
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la ASD » 08 nov 2018, 20:51

drinjak81 je napisao/la:Licemjeri koji vode FK Gorazde su juce smjenili Nihada Nalbantica sa mjesta sefa strucnog staba.Jadno i bjedno smjenjivati trenera 2 kola prije kraja polusezone.Tako to obicno biva u klubovima koje vodi jedno lice,koje se pita za sve pa cak i ko ce biti ekonom ekipe.Javna je tajna da su ovo htjeli uraditi pred pocetak sezone al su se bojali reakcije javnosti u Gorazdu.
On nema licencu i morao je biti smijenjen.
Dva kola prije kraja je katastrofalna odluka.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 08 nov 2018, 21:45

Ma vala nije ni neki stručnjak al eto
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Mokroguz » 08 nov 2018, 22:48

Vjerovatno je mec u Zivinicama presudio, tesko je Rudara i TOSK-a uzeti. Gorazdu je bitno sve snage usmjeriti prema zadnju utakmicu kod kuce jer bi tu otklonili jednog "rivala", a ova protiv Orasja ce biti teska.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 09 nov 2018, 08:06

Dakle da se ne lazemo vise,pravi razlog smjene nije licenca niti kazna(lazu kad kazu da su platili 4000 km kazni radi licence,platili su jednu kaznu od 500 km),pravi razlog smjenne Nihada Nalbanitica jeste sto Senad Islam pokusava na sve nacine da za sefa strucnog staba imenuje Emira Sarajlica,covjeka koji cijelo vrijeme rovari protiv Nihada Nalbantica,prvi pokusaj je bio pred pocetak sezone da se smjeni Nihad i dovede Sarajlic,al zbog bojazni od reakcije navijaca i zbog toga sto je Sarajlic bio pod suspenzijom od NSBiH od toga se odustalo,u augustu mjesecu je suspenzija istekla i od tada krece hajka i trazenje dlake u jajetu kako bi se Nalbantic otjerao sa mjesta sefa strucnog staba i doveo Emir Sarajlic.Uprava svjesno nije htjela da ceka kraj polusezone,bojeci se da ce u zadnja dva kola(Orasje u gostima i Vitez kuci) Nihad napraviti dobar rezultat i da nece imati argumenata za smjenu.Apsurdno je mjenjati trenera koji u zadnjih 9 kola ima skor od 5 pobjeda,2 remija i 2 poraza u gostima protiv Jedinstva i Slavena u Zivinicama gdje se igralo 3 za 3,ko ne vjeruje nek kaze kako su u Bihacu domacini namjerno promasili penal.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la ASD » 09 nov 2018, 11:53

Mislim da ni on nema licencu.

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 09 nov 2018, 13:27

ASD je napisao/la:Mislim da ni on nema licencu.
tacno je da niti Sarajlic nema licencu,al kad je on u pitanju to nece biti problem,jer vec traze trenera koji ce licencom da pokriva fiktivno mjesto sefa strucnog staba.Koliko cujem vec Sarajlic radi sa ekipom.Zato je i ono njihovo sapostenje o razlozima otkaza Nalbanticu smjesno iz par razloga,prvo su znali pred pocetak sezone da Nalbantic nema profi licencu i da ce morati angazovati fiktivno nekog trenera sa profi licencom,i ako to ne urade da ce morati placati kazne,drugo,kad je u pitanju Nalbantic receno da on sam mora naci trenera sa profi licencom a kod Sarajlica ce to uraditi klub.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la ASD » 05 dec 2018, 14:57

Pauza je, a FK Goražde već počinje sa poslom: "Imat ćemo jedan od najboljih terena u BiH!"

Nakon 15 odigranih kola, Goražde ima sasvim solidan skor od po šest pobjeda i poraza, te tri remija i sigurna pozicija u sredini tabele dobra je podloga za nastavak takmičenja.

Iako je jesenji dio sezone u Prvoj ligi okončan prošlog vikenda, na Gradskom stadionu u Goraždu je tek postalo radno. Stadion federalnog prvoligaša počeo je da se renovira, a prvi korak je postavljanje sistema za automatsko navodnjavanje terenam čiji je projekat uradio Grad Goražde.

"Zašto smo se odlučili baš na ovaj projekat? Dugo smo imali smo problema sa navodnjavanjem i zalijevanjem terena. Stara instalacija oko stadiona je ispucala i nije se isplatilo uopšte puštati vodu jer bi, malte ne, više vode otišlo u zemlju nego na teren. Improvizovali smo na razne načine, dovodili vodu crijevima, bili primorani na neka prinudna rješenja. Drago mi je što je Grad Goražde prepoznao problem. Pokrenut je projekat čiji će nadzor vršiti direktor Mensur Ćurović Roka. Ovo je početak jedne lijepe priče", govori za SportSport.ba predsjednik FK Goražde Muhamed Zejnilhodžić.
https://sportsport.ba/fudbal/pauza-je-a ... bih/298990

Ambiciozno.

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Topnikus » 05 dec 2018, 17:29

Sta se ti Zejnilhodzicu hvalis sram te bilo! Nisi marke dao obicni si potrcko Senadu Islamu. Ljudi mu sve dali on se kiti. Sramota!

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 17 dec 2018, 09:24

Nije lijepo kititi se tudjim zaslugama,nit si ti Muhamede niti direktor sportskog centra zasluzan za ovaj projekat,nego Almedina Mirvic koja tu radi kao pripravnik .Djevojka je uradila projekat aplicirala prema ministarstvu i prosla sa svojim projektom.Tuzno i zalosno je sto ce ta djevojka posle godinu dana ostati bez posla,a uradila je vise na stadionu za 2 mjeseca nego vi svi za 20 godina.Sad po medijima svi dajete izjave i svadjate se izmedju sebe ko je vise uradio(navodno je umalo doslo i do fizickog obracuna),a ustvari niste uradili nista niti jedan od vas.Iako dobro znas da je ta djevojka najzasluznija za cijeli ovaj projekat,nisi je ni spomenuo,sram da te bude !!!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la ASD » 18 dec 2018, 21:00

Upravni odbor podnio ostavku.

semso2345678910
Postovi: 172
Pridružen/a: 04 okt 2018, 14:00
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la semso2345678910 » 18 dec 2018, 21:40

ASD je napisao/la:Upravni odbor podnio ostavku.
Jel ovdje kraj FK Goražde u prvoj ligi? :kafa:

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 19 dec 2018, 09:31

Budimo realni,upravni odbor FK Gorazde je bio cijelo vrijeme samo mrtvo slovo na papiru,to sto u upravnom odboru sjede ljudi koji nit imaju svoje pare,nit su uspjevali obezbjediti pare za klub preko nekih sponzora je druga prica.Taj upravni odbor je tu samo da se provede zakonska regulativa,za sve ostale stvari samo se Senad Islam pitao,a oni potvrdjivali.Nazalost ostvaruje se ono na sta upozoravam vec 3-4 godine,a to je da nije dobro niti za jedan klub da ovisi o parama jednog covjeka,u ovom slucaju Senada Islama.Kada sam pisao o tome,forumasi bliski upravi su me optuzili da sam neprijatelj kluba.
Cijelo ovo vrijeme nije bilo jasnog programa razvoja kluba,od infrastrukture,omladinskih selekcija,do vaznih funkcija u klubu.Pojacanja su se dovodila na preporuke,nikad niti jedan igrac nije doveden zato sto je pracen i gledan na utakmicama od strane ljudi iz kluba.

Omladinske selekcije su prica za sebe.Podatak da isti ljudi vode omladinske selekcije vec 6-7 godina i da za taj period nisu uspjele izbaciti 3-4 kvalitetna omladinca u prvi tim je katastrofa.Niko od trenera u omladinskim selekcijama ne odgovara za svoje lose rezultate.(cak je bilo 5-6 incidenata,gdje su se treneri fizicki obracunavali sa kadetima i juniorima).Kakav je to trener koji za jedan trening pred djecom ispusti kutiju cigareta,ili kada u svlacionici djeci umjesto o taktici prica o neplacenim clanarinama.Imam informaciju koja je 100 % tacna da su neki od bivsih igraca htjeli da preuzmu omladinske selekcije al da im to nije dozvoljeno.
Sramotno je da nam u ligi igra 12-13 kadeta i juniora jer ih nemamo vise.

Djeca koja po godistima izlaze iz skole fudbala se ne prebacuju u kadete i juniore,jer u tom slucajnu treneri iz skole fudbala gube clanarinu od njih.

FK Gorazde nema nadzor nad skolom fudbala,koja je u medjuvremenu postala privatna skola fudbala dvojice trenera koji vode pionirske selekcije i koji nikome iz uprave ne odgovaraju za svoj rad.Sva naplacena clanarina ide direktno u dzepove te dvojice trenera.Cak sta vise samo je u FK Gorazde moguce da isti treneri vode muske pionirske selekcije,te zenske omladinske selekcije i prvi tim Ž.F.K.Libero.Dakle ispada da dvojica trenera treniraju preko 200 djecaka i djevojcica,plus seniorke.BRAVO !!!

Ovo su sve rezultati lose politike kluba,gdje se milion problema guralo pod tepih radi mira u kuci,nazalost sad je to sve doslo na naplatu.

Na kraju opet mislim da je ovo samo marketinski potez uprave,i da od ovog svega nece biti nista,mozda ce otici samo predsjednik kluba,a na njegovo mjesto doci drugi,ostalo ce sve ostati kako jeste.

ImbecilniLudak
Postovi: 283
Pridružen/a: 17 nov 2018, 16:28
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la ImbecilniLudak » 19 dec 2018, 14:22

https://www.klix.ba/sport/nogomet/uprav ... /181219082

Možda iz ove krize izađete još jači !!! Nema odustajanja !!! :bih: :bih: :bih:
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 07 mar 2019, 11:46

Posle utakmice sa Igmanom,i vidjenog na terenu,slobodno se moze reci da postajemo jedni od glavnih kandidata za ispadanje.Ono kako smo odigrali u Subotu je sramota,veci voljni momenat za pobjedu imam ja kad igram na terminu,nego oni u ligi.
A stadion je posebna prica,oranica neorana,5 mjeseci se nije treniralo na njemu,a on gori nego ikad.bravo za menadzment i radnike sportskog centra,uspjeli su unistiti jedan od najboljih terena 1.lige Federacije.

nekoIzMostara
Postovi: 4031
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la nekoIzMostara » 07 mar 2019, 13:20

drinjak81 je napisao/la:Posle utakmice sa Igmanom,i vidjenog na terenu,slobodno se moze reci da postajemo jedni od glavnih kandidata za ispadanje.Ono kako smo odigrali u Subotu je sramota,veci voljni momenat za pobjedu imam ja kad igram na terminu,nego oni u ligi.
A stadion je posebna prica,oranica neorana,5 mjeseci se nije treniralo na njemu,a on gori nego ikad.bravo za menadzment i radnike sportskog centra,uspjeli su unistiti jedan od najboljih terena 1.lige Federacije.
Ima li iko sliku vasg stadiona da vidimo u kqkvom je stanju, da znamo sta nas ceka u subotu aBd? Lp
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 07 mar 2019, 13:26

nekoIzMostara je napisao/la:
drinjak81 je napisao/la:Posle utakmice sa Igmanom,i vidjenog na terenu,slobodno se moze reci da postajemo jedni od glavnih kandidata za ispadanje.Ono kako smo odigrali u Subotu je sramota,veci voljni momenat za pobjedu imam ja kad igram na terminu,nego oni u ligi.
A stadion je posebna prica,oranica neorana,5 mjeseci se nije treniralo na njemu,a on gori nego ikad.bravo za menadzment i radnike sportskog centra,uspjeli su unistiti jedan od najboljih terena 1.lige Federacije.
Ima li iko sliku vasg stadiona da vidimo u kqkvom je stanju, da znamo sta nas ceka u subotu aBd? Lp
Ma postavljali one prskalice i sad na 3-4 mjesta ono kako je rovljeno do sredine da se ubace te prskalice ostali kanali duž terena hhahahha sramota, tri mjeseca niko se nije udostojio uvaljati makar ono kud je rovljeno nego nako izgleda isto ko brazda od krompira :urnebes: :urnebes:


kolko vas dolazi u subotu :?:

EDIT:
slika
našo sam neku sliku kad su izvođeni radovi, e ovako to izgleda, od aut linije do centra je ovako izrovljeno na 3-4 mjesta preko terena i to je samo kasnije zagrnuto i tako ostalo
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 07 mar 2019, 14:27

legenda reala je napisao/la:
nekoIzMostara je napisao/la:
drinjak81 je napisao/la:Posle utakmice sa Igmanom,i vidjenog na terenu,slobodno se moze reci da postajemo jedni od glavnih kandidata za ispadanje.Ono kako smo odigrali u Subotu je sramota,veci voljni momenat za pobjedu imam ja kad igram na terminu,nego oni u ligi.
A stadion je posebna prica,oranica neorana,5 mjeseci se nije treniralo na njemu,a on gori nego ikad.bravo za menadzment i radnike sportskog centra,uspjeli su unistiti jedan od najboljih terena 1.lige Federacije.
Ima li iko sliku vasg stadiona da vidimo u kqkvom je stanju, da znamo sta nas ceka u subotu aBd? Lp
Ma postavljali one prskalice i sad na 3-4 mjesta ono kako je rovljeno do sredine da se ubace te prskalice ostali kanali duž terena hhahahha sramota, tri mjeseca niko se nije udostojio uvaljati makar ono kud je rovljeno nego nako izgleda isto ko brazda od krompira :urnebes: :urnebes:


kolko vas dolazi u subotu :?:

EDIT:
slika
našo sam neku sliku kad su izvođeni radovi, e ovako to izgleda, od aut linije do centra je ovako izrovljeno na 3-4 mjesta preko terena i to je samo kasnije zagrnuto i tako ostalo
Pa rekao sam ja da je ovo oranica neorana :D .Ove sto su unistili stadion treba materijalno i krivicno goniti,pa zar treba velika pamet da se skonta da prvo dignes sloj trave,pa kopas,i onda travu vratis kako je i bila.Za 4 mjeseca koliko se nije treniralo na stadionu trava bi se obnovila,a ne ovako ,al jbg bitno je da se dvorana radi svako 2 mjeseca,a stadion ko je..Radovi na pomocnom terenu trebali poceti krajem januara,evo mart dosao niko ne prica nista o tome.
Sto se tice utakmice sa velezom sve ispod 2 razlike za velez ce biti veliko iznenadjenje,ovo govorim po prikazanoj igri protiv igmana,daj boze da se varam.Trkacki smo najlosija ekipa u ligi,srednji red ne postoji,ne mozemo da zadrzimo loptu 5 sekundi u svom posjedu,sve u svemu teska borba za opstanak.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.