NK Bratstvo Gračanica

Moderator/ica: GracanicaAA

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Keno123 » 21 jan 2018, 12:21

GEC je napisao/la:
Keno123 je napisao/la:slika

Jel ovaj prvi visoki, bio kod vas? I jel nosio broj 9 na pripremnim utakmicama?
Dino Kalesić (20) momak koji nikad nije dobio pravu priliku u Bratstvu kao i velika većina naše djece.
Gled'o sam ga na turniru u Jelahu prošle godine, meni momak predobar igrač. Kakvo je vaše mišljenje o njemu?

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 21 jan 2018, 12:32

nepostenaliga je napisao/la:Bravo GEC. Slazem se. Pa i sam Poturalic je u kafiću rekao da je načelnik uzeo pare za obeštećenja plus je dogovor da se pusti utakmica Slogi u Gracanici. Sramotno sto rade od respektabilnog kluba.
Vjeruj druže da bi najviše volio da SIPA uđe u klub i pohapsi lopove.Nek nas savez izbaci u najnižu ligu i da krenemo od nule.Šta rade godinama,sramota je za Klub,grad,općinu,državu i sport uopšte :puke:

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 21 jan 2018, 12:36

Keno123 je napisao/la:
GEC je napisao/la:
Keno123 je napisao/la:slika

Jel ovaj prvi visoki, bio kod vas? I jel nosio broj 9 na pripremnim utakmicama?
Dino Kalesić (20) momak koji nikad nije dobio pravu priliku u Bratstvu kao i velika većina naše djece.
Gled'o sam ga na turniru u Jelahu prošle godine, meni momak predobar igrač. Kakvo je vaše mišljenje o njemu?
Momak veliki talenat,igrao je za mlađe kategorije Olimpika.U Bratstvu igrao zbog godina po 9,5 minuta bukvalno,zna igrat lopte i može pokrivati više pozicija.

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Keno123 » 21 jan 2018, 12:43

GEC je napisao/la:Momak veliki talenat,igrao je za mlađe kategorije Olimpika.U Bratstvu igrao zbog godina po 9,5 minuta bukvalno,zna igrat lopte i može pokrivati više pozicija.
Hvala drug :thumbup: :bih:

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la nepostenaliga » 21 jan 2018, 17:41

GEC je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Bravo GEC. Slazem se. Pa i sam Poturalic je u kafiću rekao da je načelnik uzeo pare za obeštećenja plus je dogovor da se pusti utakmica Slogi u Gracanici. Sramotno sto rade od respektabilnog kluba.
Vjeruj druže da bi najviše volio da SIPA uđe u klub i pohapsi lopove.Nek nas savez izbaci u najnižu ligu i da krenemo od nule.Šta rade godinama,sramota je za Klub,grad,općinu,državu i sport uopšte :puke:
Slažem se, to je spas za 10-tak klubova u ovoj ligi. Da jednom neko stavi katanac i provjeri sve, pa ne mora klub ni igrati. Ovako bez sistema bez ičega iz godine u godinu.

Treninzi Muslimovića kao djeca kad se okupe na terminu, a načelnik okolo hoda skuplja bodova. Kaže Slogi ja ću pustiti, ali mi garantujte negdje bodove, da ne bi nam gorilo pred kraj.

Sramotno, bolno za sve iskrene navijače, ljude koji dolaze, prate sve tekme a vidimo i što ih je tako malo. Sve najbolje druže :salut:

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5304
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 09 feb 2018, 19:02

Vejzovic Mahir i Armin Imamovic Dobrodosli.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2476
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la HPCompaq » 19 feb 2018, 23:26

Trebalo bi Bratstvo ostati ove godine u FL.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la nepostenaliga » 26 feb 2018, 23:25

Muslimovic se hvali po Međugorju da ima dogovorenih utakmica u drugom i da je sve riješeno. Slika se sa Sapinom iz Jajca također "stručnjak" za te stvari kao i on. Sa Jajcem ima 3 za 3 takodjer. Mafija obicna, takvi zaslužuju u treću ligu, a trenerima oduzet licence odmah! Neki rade bore se, trose novac, vrijeme, a oni dogovaraju bez borbe. Otjerajte smecara! Pozdrav svim pravim navijačima Bratstva.

ado78
Postovi: 133
Pridružen/a: 28 okt 2013, 21:34
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ado78 » 27 feb 2018, 11:52

nepostenaliga je napisao/la:Muslimovic se hvali po Međugorju da ima dogovorenih utakmica u drugom i da je sve riješeno. Slika se sa Sapinom iz Jajca također "stručnjak" za te stvari kao i on. Sa Jajcem ima 3 za 3 takodjer. Mafija obicna, takvi zaslužuju u treću ligu, a trenerima oduzet licence odmah! Neki rade bore se, trose novac, vrijeme, a oni dogovaraju bez borbe. Otjerajte smecara! Pozdrav svim pravim navijačima Bratstva.
Iskreno ja bih reko da je Muslimovic dobar trener ali realno nije to Bratstvo od prije 3-4 godine,ovo sto sam vidio a slucajno sam se zadesio poslovno u Tz kad se igralo sa Malesicima i mogu reci Bratstvo nikad losije plus ni jedan domaci igrac u ekipi malo sramno za Bratstvo,primjetio sam nije igro ni Šuša koji je jedini tu osto od one dobre generacije,kad se sjetim prvog mandata Muslimovica pa mandata Sadikovica bili smo ko nato i mogli lagano uci da je Daso odlucio kad se sjetim odbrane Rizva-Šuša-Kadic-Pantic pa ko ce dati gol a sad gledam vec primili 25 na polusezoni i ako sam gledo dosta utakmica puno se i miksala ekipa i odma nema stabilnosti pa prije ko god spomene Bratstvo odma se kaze odbrana ko nato,kazem i mislim da cemo se boriti uveliko za opstanak,volio bi da grijesim!

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la nepostenaliga » 11 mar 2018, 00:35

GEC jesi bio danas ? Pa rudaru nikad losijem ne mozete gol dati ccc. Sta uradise Helic i Muslimovic od kluba ccc

Avatar
emil02in
Postovi: 3623
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la emil02in » 11 mar 2018, 09:16

Bujrum u Mostar za vikend!
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 19 mar 2018, 06:40

Ove sezone Bratstvo-Velež 3:1 i Velež-Bratstvo 0:2 :opaopa: Prodali smo našu djecu Mulahusejnovića i Poturalića i opet smo Nato za ove bivše Premijerligaše
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5304
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 31 mar 2018, 17:24

Brko kupio. :kralj: :kafa:

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5304
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 31 mar 2018, 17:34

Sljedeci ? :rol: :rol: :tokralju: :tokralju:

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 31 mar 2018, 17:35

GracanicaAA je napisao/la:Brko kupio. :kralj: :kafa:
Zato je slijedeće kolo u Gračanici 2 ko munara :bih:

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5304
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 31 mar 2018, 17:38

GEC je napisao/la:
GracanicaAA je napisao/la:Brko kupio. :kralj: :kafa:
Zato je slijedeće kolo u Gračanici 2 ko munara :bih:
Nema od tog nista, moze biti jedino X. ;)

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 31 mar 2018, 17:41

ZAPAMTI OVAJ POST (Bratstvo-Sloga ) 2

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 31 mar 2018, 18:11

Brko zamijenio proljeće sa jeseni :rol:
Prije smo u jesen dominirali a u proljeće trgovali. Šteta što nema ambicije za PL a sa Mulahusejnovićem, Poturalićem i Šerbečićem prošetali bi se ovom ligom
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la KonjicBOY » 31 mar 2018, 18:17

Bravo za danas. Teren je katastrofa opet bio,Bog kao da čeka svaku drugu subotu da pošalje kišu,čitava sedmica sunčana bila a danas prolom oblaka. Sve u svemu,naš trener je malo zajebo stvar jer kad smo mi dali gol,on se počne braniti i tu onda Igman posrne,vi iskoristite i to je to. Zasluženo.
Support your local club !

jasminka
Postovi: 165
Pridružen/a: 28 maj 2015, 23:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la jasminka » 31 mar 2018, 18:25

GEC je napisao/la:
GracanicaAA je napisao/la:Brko kupio. :kralj: :kafa:
Zato je slijedeće kolo u Gračanici 2 ko munara :bih:
Eto ti znaš ,a i da jest :D
Čovjek iz Konjica čestita pobjedu kaže zasluženo al bošnjo zna bolje :lol: :lol: :lol:
Bravo momci svaka čast 3 utakmice prolječe bez poraza, bravo Nuće samo dalje gazi
a Sloga ko Sloga :thumbup:

Prvak izgleda i ove godine ide preko Gracanice , neminovno tu se odlučuje tko je prvak.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 11 gostiju.