NK Bratstvo Gračanica

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

GEC
Kontakt:

PostPostao/la GEC » 13 jan 2018, 16:36

7aprildomemoj WroteColonGec je razbio period od 49 dana suše na temi Bratstva :bow:
Brko je odavno ubio svaku volju za gledanjem Bratstva a i komentarisanje ovdje. Jos malo onih redovnih alkosa koji izumiru pomalo prati Plave a kad i oni izumru svešće se na dodavače lopti i Brkine dupeuvlakače koji po dužnosti moraju doći :oops:
DJL Bratstvo

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 14 jan 2018, 00:41

7aprildomemoj WroteColonGec je razbio period od 49 dana suše na temi Bratstva :bow:
Brko je odavno ubio svaku volju za gledanjem Bratstva a i komentarisanje ovdje. Jos malo onih redovnih alkosa koji izumiru pomalo prati Plave a kad i oni izumru svešće se na dodavače lopti i Brkine dupeuvlakače koji po dužnosti moraju doći :oops:

Obavještavamo naše navijače kao i medije da će prozivka prvog tima biti održana u petak 19.01.2018. u 14 sati.

Ma vec mi se smucilo vise na Brku. Imas klub, to je dobro, odradis polusezonu sve ok, ali kasnije kad bude pauza isto kao da se klub ugasi preko zime, a kasnije kad prodje 2 mjeseca, aktivira se. Polahko cu i prestat Pratit Bratstvo bas zbog njega.
Jednostavno nista ne znas jer ko dosao ili je neko napustio. Imas klub coece i vodi ga kako treba, zaposli jos radnika koji znaju oko kluba, a ne on zaposli lika koji ima samo Osnovnu skolu.

Evo primjera,
Doveo Milosa odigrao jednu utakmicu i ode dalje. Milos mitrovic napustio Bratstvo ( 1 utakmicu odigrao, i to 29 minuta? Halo o cemo pricamo?) hebem ti klub ko ga vodi...
www.facebook.com/BratstvoGracanicaOfficial

GEC
Kontakt:

PostPostao/la GEC » 14 jan 2018, 14:23

GracanicaAA WroteColon

Obavještavamo naše navijače kao i medije da će prozivka prvog tima biti održana u petak 19.01.2018. u 14 sati.

Ma vec mi se smucilo vise na Brku. Imas klub, to je dobro, odradis polusezonu sve ok, ali kasnije kad bude pauza isto kao da se klub ugasi preko zime, a kasnije kad prodje 2 mjeseca, aktivira se. Polahko cu i prestat Pratit Bratstvo bas zbog njega.
Jednostavno nista ne znas jer ko dosao ili je neko napustio. Imas klub coece i vodi ga kako treba, zaposli jos radnika koji znaju oko kluba, a ne on zaposli lika koji ima samo Osnovnu skolu.

Evo primjera,
Doveo Milosa odigrao jednu utakmicu i ode dalje. Milos mitrovic napustio Bratstvo ( 1 utakmicu odigrao, i to 29 minuta? Halo o cemo pricamo?) hebem ti klub ko ga vodi...
Brko je mudro i svjesno ogadio Bratstvo svima na općini Gračanica."Privatizovao" klub koji finansira OPĆINA,sebe zaštitio titulom POČASNI prijedsednik a kad dođe vrijeme za ĆORKU to će biti Službeni prijedsednik VETERINAR Zajim Spahić koji samo na papiru obnaša tu funkciju i Nesib Okić zv.ČOKARA kao direktor i sekretar kluba.Od kako je preuzeo klub u svoje VLASNIŠTVO prije 12.g. nikad nije održana ni jedna skupština kluba,nikad ni jedan finansijski izvještaj,ugovor......Sam postavio svoje ljude u "UPRAVU"Zvonko Šnobl (SDP) zaposleni općine,Nusret Helić (ČLAN),Mirsad Halilović (bivši dasin konobar,zaposlenik općina,trener pionira,POLTRON),Nesib okić ČOKARA (direktor dvorane,direktor kluba,sekretar kluba,POTRČKO),Tomislav Toman (Hrvatsko katoličko društvo) koje finasira općina a TOMAN pola tih para POMAŽE Bratstvo a pola dijeli sa Brkom..........Safet Begović SAJO (ČLAN) preko koga nabavljaju opremu za sve kategorije kluba po POVOLJNIM CIJENAMA.Zajim Spahić VETERINAR Prijedsednik kluba i čovjek koji potpisuje sve papire.Cilj Brkine vladavine je rastjerati svu djecu,dovesti veliki broj stranaca od kojih će imati svoj procenat (stan,hrana,plata...),prodaja utakmica.Poslednji primjer je NASE djete prodaš u Simin Han za ????? KM a dovest će ponovo stranca i opet Daso dobar.Bratstvo je postalo odavno DOO BRATSTVO :salut:

GEC
Kontakt:

PostPostao/la GEC » 21 jan 2018, 11:31

Čuo sam da je u DOO Bratstvu bila prozivka :? Brko je dao zeleno svijetlo za početak priprema :!: Očekuje se veliki broj novih igrača na probi :clap:

Keno123
Kontakt:

PostPostao/la Keno123 » 21 jan 2018, 11:55

slika

Jel ovaj prvi visoki, bio kod vas? I jel nosio broj 9 na pripremnim utakmicama?

nepostenaliga

PostPostao/la nepostenaliga » 21 jan 2018, 11:59

Bravo GEC. Slazem se. Pa i sam Poturalic je u kafiću rekao da je načelnik uzeo pare za obeštećenja plus je dogovor da se pusti utakmica Slogi u Gracanici. Sramotno sto rade od respektabilnog kluba.

GEC
Kontakt:

PostPostao/la GEC » 21 jan 2018, 12:20

Keno123 WroteColonslika

Dino Kalesić (20) momak koji nikad nije dobio pravu priliku u Bratstvu kao i velika većina naše djece.

Keno123
Kontakt:

PostPostao/la Keno123 » 21 jan 2018, 12:21

GEC WroteColon
Keno123 WroteColonslika

Dino Kalesić (20) momak koji nikad nije dobio pravu priliku u Bratstvu kao i velika većina naše djece.

Gled'o sam ga na turniru u Jelahu prošle godine, meni momak predobar igrač. Kakvo je vaše mišljenje o njemu?

GEC
Kontakt:

PostPostao/la GEC » 21 jan 2018, 12:32

nepostenaliga WroteColonBravo GEC. Slazem se. Pa i sam Poturalic je u kafiću rekao da je načelnik uzeo pare za obeštećenja plus je dogovor da se pusti utakmica Slogi u Gracanici. Sramotno sto rade od respektabilnog kluba.
Vjeruj druže da bi najviše volio da SIPA uđe u klub i pohapsi lopove.Nek nas savez izbaci u najnižu ligu i da krenemo od nule.Šta rade godinama,sramota je za Klub,grad,općinu,državu i sport uopšte :puke:

GEC
Kontakt:

PostPostao/la GEC » 21 jan 2018, 12:36

Keno123 WroteColon
GEC WroteColon
Keno123 WroteColonslika

Gled'o sam ga na turniru u Jelahu prošle godine, meni momak predobar igrač. Kakvo je vaše mišljenje o njemu?
Momak veliki talenat,igrao je za mlađe kategorije Olimpika.U Bratstvu igrao zbog godina po 9,5 minuta bukvalno,zna igrat lopte i može pokrivati više pozicija.

Keno123
Kontakt:

PostPostao/la Keno123 » 21 jan 2018, 12:43

GEC WroteColonMomak veliki talenat,igrao je za mlađe kategorije Olimpika.U Bratstvu igrao zbog godina po 9,5 minuta bukvalno,zna igrat lopte i može pokrivati više pozicija.

Hvala drug :thumbup: :bih:

nepostenaliga

PostPostao/la nepostenaliga » 21 jan 2018, 17:41

GEC WroteColon
nepostenaliga WroteColonBravo GEC. Slazem se. Pa i sam Poturalic je u kafiću rekao da je načelnik uzeo pare za obeštećenja plus je dogovor da se pusti utakmica Slogi u Gracanici. Sramotno sto rade od respektabilnog kluba.
Vjeruj druže da bi najviše volio da SIPA uđe u klub i pohapsi lopove.Nek nas savez izbaci u najnižu ligu i da krenemo od nule.Šta rade godinama,sramota je za Klub,grad,općinu,državu i sport uopšte :puke:

Slažem se, to je spas za 10-tak klubova u ovoj ligi. Da jednom neko stavi katanac i provjeri sve, pa ne mora klub ni igrati. Ovako bez sistema bez ičega iz godine u godinu.

Treninzi Muslimovića kao djeca kad se okupe na terminu, a načelnik okolo hoda skuplja bodova. Kaže Slogi ja ću pustiti, ali mi garantujte negdje bodove, da ne bi nam gorilo pred kraj.

Sramotno, bolno za sve iskrene navijače, ljude koji dolaze, prate sve tekme a vidimo i što ih je tako malo. Sve najbolje druže :salut:

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 09 feb 2018, 19:02

Vejzovic Mahir i Armin Imamovic Dobrodosli.

HPCompaq
Kontakt:

PostPostao/la HPCompaq » 19 feb 2018, 23:26

Trebalo bi Bratstvo ostati ove godine u FL.
Forza Freedom

SISTEM TE LAŽE ! !

nepostenaliga

PostPostao/la nepostenaliga » 26 feb 2018, 23:25

Muslimovic se hvali po Međugorju da ima dogovorenih utakmica u drugom i da je sve riješeno. Slika se sa Sapinom iz Jajca također "stručnjak" za te stvari kao i on. Sa Jajcem ima 3 za 3 takodjer. Mafija obicna, takvi zaslužuju u treću ligu, a trenerima oduzet licence odmah! Neki rade bore se, trose novac, vrijeme, a oni dogovaraju bez borbe. Otjerajte smecara! Pozdrav svim pravim navijačima Bratstva.

ado78
Kontakt:

PostPostao/la ado78 » 27 feb 2018, 11:52

nepostenaliga WroteColonMuslimovic se hvali po Međugorju da ima dogovorenih utakmica u drugom i da je sve riješeno. Slika se sa Sapinom iz Jajca također "stručnjak" za te stvari kao i on. Sa Jajcem ima 3 za 3 takodjer. Mafija obicna, takvi zaslužuju u treću ligu, a trenerima oduzet licence odmah! Neki rade bore se, trose novac, vrijeme, a oni dogovaraju bez borbe. Otjerajte smecara! Pozdrav svim pravim navijačima Bratstva.

Iskreno ja bih reko da je Muslimovic dobar trener ali realno nije to Bratstvo od prije 3-4 godine,ovo sto sam vidio a slucajno sam se zadesio poslovno u Tz kad se igralo sa Malesicima i mogu reci Bratstvo nikad losije plus ni jedan domaci igrac u ekipi malo sramno za Bratstvo,primjetio sam nije igro ni Šuša koji je jedini tu osto od one dobre generacije,kad se sjetim prvog mandata Muslimovica pa mandata Sadikovica bili smo ko nato i mogli lagano uci da je Daso odlucio kad se sjetim odbrane Rizva-Šuša-Kadic-Pantic pa ko ce dati gol a sad gledam vec primili 25 na polusezoni i ako sam gledo dosta utakmica puno se i miksala ekipa i odma nema stabilnosti pa prije ko god spomene Bratstvo odma se kaze odbrana ko nato,kazem i mislim da cemo se boriti uveliko za opstanak,volio bi da grijesim!

nepostenaliga

PostPostao/la nepostenaliga » 11 mar 2018, 00:35

GEC jesi bio danas ? Pa rudaru nikad losijem ne mozete gol dati ccc. Sta uradise Helic i Muslimovic od kluba ccc

emil02in
Kontakt:

PostPostao/la emil02in » 11 mar 2018, 09:16

Bujrum u Mostar za vikend!
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

7aprildomemoj

PostPostao/la 7aprildomemoj » 19 mar 2018, 06:40

Ove sezone Bratstvo-Velež 3:1 i Velež-Bratstvo 0:2 :opaopa: Prodali smo našu djecu Mulahusejnovića i Poturalića i opet smo Nato za ove bivše Premijerligaše
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 31 mar 2018, 17:24

Brko kupio. :kralj: :kafa:

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: atomac123, SarcofagoVenom i 12 gostiju.