NK Bratstvo Gračanica

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ASD » 12 avg 2018, 10:43

Koje pozicije igraju Damir Mujic, Kerim Sirbegovic i Dzenan Piragic.
Odakle Mujic dolazi? Sirbegovic je iz juniora? Piragic iz kadeta?

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Mexico » 13 avg 2018, 09:35

Hvala na Edi ;) kojeg smo inteligentnog igraca i borca u sredini dobili :clap: kako frajer dijeli lopte,kako se otkriva i bori. Kad sam nedavno cuo da dolazi neki Vehabovic iz Bratstva kontam koji je to bola. Znaci ako iko u skorije vrijeme postane neko u koga ce se velezovci klet to ce bit on. Uklopio se u ovu ekipu i moze pokazati kvalitet koji posjeduje u fulu. Do njega je da se ne zajebaje i da slusa Ibru. Zavrsit ce vani 100% dobar i on dobar i Velez
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

ado78
Postovi: 133
Pridružen/a: 28 okt 2013, 21:34
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ado78 » 13 avg 2018, 10:47

Bio jucer u Tesnju da vidim imal sta od ovog Bratstva i mogu reci da je jedna od slabijih generacija ali u jednu ruku i najmladji,na momente ima igre ali vidi se da fali jedan dobar napadac i ne znam onaj mali Salkic jucer sam pobjedi Bratstvo 3 njegova gola,mora se odbrana napravit bolje jer imas tu realno Šušu koji to i nekako drzi i ako nema razlike neke sto ovi imaju 20 god nazalost i on sto ima 30+,bit ce tesko Bratstvu ostat u ligi.

I jos nesto ne korektnost navijaca Toska prilikom proslave gola ljudi naletise da udare Cakara i Šuša odma stade u zastitu svog igraca kapitenski i posle cujem kako su zaustavili bus sa igracima Bratstva i trazili da se Šuša izvini medjutim ovaj ih kako cujem poslo gdje su bili jednom :) :) ali sve u svemu ovde su navijaci Toska docekani fakticki ko domaci.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la atomac123 » 13 avg 2018, 12:58

ado78 je napisao/la:Bio jucer u Tesnju da vidim imal sta od ovog Bratstva i mogu reci da je jedna od slabijih generacija ali u jednu ruku i najmladji,na momente ima igre ali vidi se da fali jedan dobar napadac i ne znam onaj mali Salkic jucer sam pobjedi Bratstvo 3 njegova gola,mora se odbrana napravit bolje jer imas tu realno Šušu koji to i nekako drzi i ako nema razlike neke sto ovi imaju 20 god nazalost i on sto ima 30+,bit ce tesko Bratstvu ostat u ligi.

I jos nesto ne korektnost navijaca Toska prilikom proslave gola ljudi naletise da udare Cakara i Šuša odma stade u zastitu svog igraca kapitenski i posle cujem kako su zaustavili bus sa igracima Bratstva i trazili da se Šuša izvini medjutim ovaj ih kako cujem poslo gdje su bili jednom :) :) ali sve u svemu ovde su navijaci Toska docekani fakticki ko domaci.
Na nasem stadionu su svi uvijek docekani kao domaci, nikd nikakvog problema nije bilo. Jucer se desilo to sto se desilo nazalost, ali kriva je jedna pijana glava koja je fasovala i od Atomaca vec, plus uhapsena sinoc. Nema potrebe da se dizu tenzije, mi cemo opet doc u Gracanicu, a vi momkovo ime imate mi se od budale potpuno ogradjujemo.
TŽV!

ado78
Postovi: 133
Pridružen/a: 28 okt 2013, 21:34
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ado78 » 28 avg 2018, 21:21

Bas u subotu maksuz navratim u Kakanj da gledam svoje Bratstvo i ako znam da tu uvijek gubimo ali reko da vidim imal napretka i vidim da je to Nikic dobro poslozio s obzirom kakva je trenutno ekipa i iznenadio sam se pozitivno da smo toliko sansi napravili u Kaknju ali se vidi da fali jedan dobar napadac,mali Helic igra dobro gine bori se,Jaganjac dobar,Šuša dobar konstantno uz jednu gresku ali je postigo eurogol glavom u svom stilu inace se vec zna da Šule konstantno dobro igra zadnji 8-9 sezona i vrlo bitan tip u ekipi cujem od njegovi kolega,razocaro me Kahrimanovic koji je totalno ne spreman igrac koji je puno nazadovo,Music djeluje ko pojacanje ima dobar pas,Diabang dobar standardno ali izadje na poluvremenu ne znam zasto,ima materijala i vjerujem da ce to Nikic jos vise utegnut vidi se da igraci ginu ali se primilo puno golova a dalo malo nadam se da ce Nikic to popravit.

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 02 sep 2018, 15:06

Kao sto je jedan iz Tesnja napisao Nikola ce samo uzeti pare i otici. Tako da i nas ceka ista sudbina kao i kod njih prije par sezona. :kafa: :lol:

Jorginho5
Postovi: 185
Pridružen/a: 08 avg 2018, 00:54
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Jorginho5 » 02 sep 2018, 18:20

Kako stoje stvari sa ligom ? Koliko ispada ekipa, je li se vrsi rekonstrukcija također ovdje ? Nikad losiji pocetak Bratstva, mogli bi se vratiti nazad ovaj put.

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 02 sep 2018, 19:53

Jorginho5 je napisao/la:Kako stoje stvari sa ligom ? Koliko ispada ekipa, je li se vrsi rekonstrukcija također ovdje ? Nikad losiji pocetak Bratstva, mogli bi se vratiti nazad ovaj put.
Mozda, ali Brko je tu da kupuje utakmice. Kod nas je problem sto su otisli najvazniji igraci Mujkic, Vehabovic, Hasic ima ih jos par sto su bili najbolji na svojoj poziciji. Sada trenutno imamo puno mladih igraca.
Nikic uskoro bivsi ? Ferid umjesto njega dolazi. :wave:

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Topnikus » 10 sep 2018, 00:38

Idi ba Nikicu. Kakav ti I trener. Samo gubis ugled I ime.

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 13 sep 2018, 22:26

slika

slika

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ASD » 13 sep 2018, 22:32

Kolike su dimenzije terena?

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la atomac123 » 13 sep 2018, 22:34

Prejako izgleda, cestitam
TŽV!

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la sehic96 » 14 sep 2018, 10:28

Sledeći kiks Nikića i Imamović preuzima :lol:
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la studeni » 29 sep 2018, 11:32

Nego sluša li Jare, kakav je? Daje li kome loptu.
Ovaj Buljić, jel to onaj mali što je bio u Radničkom?

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Mokroguz » 29 sep 2018, 17:33

Cestitam na pobjedi :salut:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 29 sep 2018, 18:11

studeni je napisao/la:Nego sluša li Jare, kakav je? Daje li kome loptu.
Ovaj Buljić, jel to onaj mali što je bio u Radničkom?
Jaganjac danas najbolji bio, a Buljic je nas igrac otisao u Miricinu, pa kod vas bio.
Mokroguz je napisao/la:Cestitam na pobjedi :salut:
Hvala i sretno dalje.

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 29 sep 2018, 21:17

studeni je napisao/la:Nego sluša li Jare, kakav je? Daje li kome loptu.
Ovaj Buljić, jel to onaj mali što je bio u Radničkom?
Ako misliš na jaranovica.najlošiji igrac bratstva koji je tu.danas katastrofalan.i danas sam se prisjetio razlike kad je bio u radničkom i sad kad je kod nas.taj igrac je uvjek protiv bratstva.u lukavcu dok je bio musterija mu bratstvo bilo uvjek.a sad kod nas kad igra.bolje sa igracem manje igrat nego on u ekipi.nije to vise isti igrac.a ako mislis na jaganjca.nema za njega nista.to je trenutno jedan od najboljih nasih igraca.pored kapitena šuše janje je top.momak se ponaša prema dresu bratstva kao da je rodjen u gračanici.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ASD » 29 sep 2018, 21:29

Jaganjac kad je igrao u Velezu je bio najbrzi igrac Premijer lige, ne jedan od najbrzih, nego najbrzi.
Da li je i dan danas tako brz, gledao sam ga u Bratstvu ali eto nisam nesto obracao paznju na to?
Jel on iz Tuzle?

Sto se tice Jaranovica, on je od svog zadnjeg mandata u Buducnosti gotov igrac.

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 29 sep 2018, 22:00

ASD je napisao/la:Jaganjac kad je igrao u Velezu je bio najbrzi igrac Premijer lige, ne jedan od najbrzih, nego najbrzi.
Da li je i dan danas tako brz, gledao sam ga u Bratstvu ali eto nisam nesto obracao paznju na to?
Jel on iz Tuzle?

Sto se tice Jaranovica, on je od svog zadnjeg mandata u Buducnosti gotov igrac.
Jaganjac sigurno i dan danas moze igrati u svakoj premijerligaskoj ekipi.sto se tice svega momak je sigurno najspremniji ili jedan od najspremnijih igraca u ovoj ligi.iz tuzle je.a za jaranovica si u potpunosti u pravu.slazem se sa tim

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la studeni » 29 sep 2018, 22:41

Mislio sam na Jaranovića.
Ma on je zadnju dobru sezonu odigrao one godine kada se Radnički vratio u prvu ligu. Od tada je u slobodnom padu, nekontrolisanom! Kod nas je svaki napad morao ići preko njega, mahom neuspješno. Bekovi ga pročitali u koju stranu dribla a ni brzina ga više ne služi. Gotov je Jare, a bila je to obećavajuća karijera!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.