NK Bratstvo Gračanica

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
7Aprildomemoj1
Postovi: 129
Pridružen/a: 23 maj 2022, 09:01
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7Aprildomemoj1 » 04 avg 2022, 12:05

Ljudi šta vam je. Već 10 mjeseci niko ništa ne piše. Trgnite se malo. Ja sam bez veze banovan al opet se dižem iz pepela, ko Feniks
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze

Avatar
7Aprildomemoj1
Postovi: 129
Pridružen/a: 23 maj 2022, 09:01
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7Aprildomemoj1 » 29 jan 2023, 14:57

Šer ponovo u plavom bijelom dresu. Šteta za Aletića sto je otisao. Falice puno nam
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze

smajk1980
Postovi: 29
Pridružen/a: 21 jan 2020, 12:22
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la smajk1980 » 10 maj 2023, 21:45

Cujem danas u caršiji zašto je Edo Šuša udaljen iz Bratstva jer je naime uhvacen u nekim ljubavnim aferama sa nekim mladim djevojkama u opstini gdje radi pa je to Dasi krivo i da ga je radi toga makeo iz kluba a po svemu i zaslugama bi trebo Šusa da bude na nekoj funkciji u klubu jer slabo pratim i bas danas po prici ti ljudi cujem da je Bratstvo trenutno i ekioa najslabije u povjesti kluba

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 13 maj 2023, 21:08

Pa čojk kara 25godina.privatni klub .46 ljudi na tribinama.
Kriminalan klub

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Dragons007 » 13 maj 2023, 23:42

Koja ste vi sprdnja od kluba Brko treba da pusti dzaba ulaz ljudi kupuju ulaznice a utakmica prodana

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la studeni » 14 maj 2023, 00:42

Dragons007 je napisao/la:
13 maj 2023, 23:42
Koja ste vi sprdnja od kluba Brko treba da pusti dzaba ulaz ljudi kupuju ulaznice a utakmica prodana
Care kome su je prodali!? Radnicki je vec ispao, nama bodovi nista ne znace sada!
Bratstvo igra kriminalno lose ovo proljece, 8 bodova osvojili samo. Neka narednu izgube u Doboju i eto ih na pragu zone ispadanja. Vjerujem ja da ce Brko to sredit, ima duznika, al da su se zavalili opasno i jesu.

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 29 maj 2023, 22:18

Pozdrav, čitam forum sto godina ali lijen sam i tek se sad registrova.
Najcesce cu bit na temama fudbal, premijer liga , prva liga federacije i ovoj nasoj NK BRATSTVO GRAČANICA jer sam iz Gračanice.
Vidim slabo se pise na stranici naseg kluba, fb stranica je isto slabo azurirana.
Jbt pribava i miricina stavljaju slike sa treninga, predstavljaju i prave intervjue sa igracina, akcije ciscenja tribina, kod nas bas nikakvih dešavanja.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 30 maj 2023, 16:18

7Aprildomemoj1 je napisao/la:
04 avg 2022, 12:05
Ljudi šta vam je. Već 10 mjeseci niko ništa ne piše. Trgnite se malo. Ja sam bez veze banovan al opet se dižem iz pepela, ko Feniks
Ja dugo čitam, prije dan dva se registrova.
Baš da niko ništa ne piše, jedinstveni smo u regionu i na ovom forumu, i na fb, kao da nam Bratstvo nije bitno.

Kad vidim manje sredine, miričina i pribava, slike sa treninga.
S treninga.
Kod nas fb stranica par mjeseci bez objave.

Smjena generacija navijača 😁 ili šta već.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
7Aprildomemoj1
Postovi: 129
Pridružen/a: 23 maj 2022, 09:01
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7Aprildomemoj1 » 31 maj 2023, 07:40

NKBRATSTVOGR je napisao/la:
30 maj 2023, 16:18
7Aprildomemoj1 je napisao/la:
04 avg 2022, 12:05
Ljudi šta vam je. Već 10 mjeseci niko ništa ne piše. Trgnite se malo. Ja sam bez veze banovan al opet se dižem iz pepela, ko Feniks
Ja dugo čitam, prije dan dva se registrova.
Baš da niko ništa ne piše, jedinstveni smo u regionu i na ovom forumu, i na fb, kao da nam Bratstvo nije bitno.

Kad vidim manje sredine, miričina i pribava, slike sa treninga.
S treninga.
Kod nas fb stranica par mjeseci bez objave.

Smjena generacija navijača 😁 ili šta već.
Izgleda je Brko svima ogadio plavobijeli dres
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 31 maj 2023, 08:48

7Aprildomemoj1 je napisao/la:
31 maj 2023, 07:40
NKBRATSTVOGR je napisao/la:
30 maj 2023, 16:18
7Aprildomemoj1 je napisao/la:
04 avg 2022, 12:05
Ljudi šta vam je. Već 10 mjeseci niko ništa ne piše. Trgnite se malo. Ja sam bez veze banovan al opet se dižem iz pepela, ko Feniks
Ja dugo čitam, prije dan dva se registrova.
Baš da niko ništa ne piše, jedinstveni smo u regionu i na ovom forumu, i na fb, kao da nam Bratstvo nije bitno.

Kad vidim manje sredine, miričina i pribava, slike sa treninga.
S treninga.
Kod nas fb stranica par mjeseci bez objave.

Smjena generacija navijača 😁 ili šta već.
Izgleda je Brko svima ogadio plavobijeli dres
Ne kazem da nije, znam dosta ljudi koji su prestali ići nakon lakrdija protiv Viteza i sličnih.
Ali ako ja hoću ići na Luke gledat ih nemoze me spriječit 10 Brka i sistem funkcionisanja.
A valjda se i to promijeni u dogledno vrijeme.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 31 maj 2023, 22:25

Ima li neko da povede inicijativu, Mićo ili neko,
Da se radi na popularizaciji Bratstva, sezonske karte, učenici na utakmicama, bio je takav post napisan kao šala ovdje sjećam se.
Moraju ljudi sa opštine osjećati bratstvo kao svoje.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 31 maj 2023, 22:31

Ovaj moderator gracanicAa jeli aktivan vise, da stavlja ankete neke i tako.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
7Aprildomemoj1
Postovi: 129
Pridružen/a: 23 maj 2022, 09:01
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7Aprildomemoj1 » 01 jun 2023, 10:30

NKBRATSTVOGR je napisao/la:
31 maj 2023, 22:25
Ima li neko da povede inicijativu, Mićo ili neko,
Da se radi na popularizaciji Bratstva, sezonske karte, učenici na utakmicama, bio je takav post napisan kao šala ovdje sjećam se.
Moraju ljudi sa opštine osjećati bratstvo kao svoje.
Jel se ti zayebajes ili si ozbiljan ??? Pa zbog dupevlakača Miće, Čokore, Zaima veterinara itd ljudi su i prestali ići na stadion 7 april
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 01 jun 2023, 10:36

7Aprildomemoj1 je napisao/la:
01 jun 2023, 10:30
NKBRATSTVOGR je napisao/la:
31 maj 2023, 22:25
Ima li neko da povede inicijativu, Mićo ili neko,
Da se radi na popularizaciji Bratstva, sezonske karte, učenici na utakmicama, bio je takav post napisan kao šala ovdje sjećam se.
Moraju ljudi sa opštine osjećati bratstvo kao svoje.
Jel se ti zayebajes ili si ozbiljan ??? Pa zbog dupevlakača Miće, Čokore, Zaima veterinara itd ljudi su i prestali ići na stadion 7 april
Jel to do nas ili do njih.
Jel više nas koji volimo klub, ili njih. Z bog nekog ne doć. Svašta.
Zasto ne bude pun stadion, nabrojani ljudi su samo izgovor ne dolaska pojedinaca.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
7Aprildomemoj1
Postovi: 129
Pridružen/a: 23 maj 2022, 09:01
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7Aprildomemoj1 » 01 jun 2023, 11:36

Prvo sam pomislio da si ti Nasel Marokanac al iz tvojih objava vidim da nisi vjerovatno ni punoljetan. Jedan dobronamjeran savjet. Kad nađes vremena pročitaj od početka pdf Bratstvo Gračanica. Saznaćeš da je Daso privatizivo klub da Skupština nije održana u ovom 21 stoljeću, da instalira dupeuvlakače u rukovodstvo kluba, da dovodi istrošene polovnjake iz Srbije, mešetari sa menadžerima, sudijama i NS FBiH. Koje dijete iz grada sad igra u prvoj postavi ? Nekad je 80 % bilo domaćih igrača. Zašto doći gledati utakmicu i još platiti ulaz kad znas unaprijed rezultat. Brko je David Coperfild u nogometu. Istovremeno i najveći kancer gračaničkog nogometa. Tjeranjem Muhameda Šele sa čela kluba krajem 20 stoljeća nad stadionom 7 april su se nadvili tamni oblaci i tako će biti sve dok Brko ne odapne. Gračanica ima oko 100 milionera al niko od njih ne da ni feninga zbog Brke. Klub finansira sumnjivim radnjama, iz budzeta, ucjenama itf. Apsurd je da sponzor klubu budu komunalno preduzeće, vodovod i kanalizacija ili veterinarska stanica. Ima se jos toliko toga napisati ali nemam ni volje ni živaca
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 01 jun 2023, 12:55

7Aprildomemoj1 je napisao/la:
01 jun 2023, 11:36
Prvo sam pomislio da si ti Nasel Marokanac al iz tvojih objava vidim da nisi vjerovatno ni punoljetan. Jedan dobronamjeran savjet. Kad nađes vremena pročitaj od početka pdf Bratstvo Gračanica. Saznaćeš da je Daso privatizivo klub da Skupština nije održana u ovom 21 stoljeću, da instalira dupeuvlakače u rukovodstvo kluba, da dovodi istrošene polovnjake iz Srbije, mešetari sa menadžerima, sudijama i NS FBiH. Koje dijete iz grada sad igra u prvoj postavi ? Nekad je 80 % bilo domaćih igrača. Zašto doći gledati utakmicu i još platiti ulaz kad znas unaprijed rezultat. Brko je David Coperfild u nogometu. Istovremeno i najveći kancer gračaničkog nogometa. Tjeranjem Muhameda Šele sa čela kluba krajem 20 stoljeća nad stadionom 7 april su se nadvili tamni oblaci i tako će biti sve dok Brko ne odapne. Gračanica ima oko 100 milionera al niko od njih ne da ni feninga zbog Brke. Klub finansira sumnjivim radnjama, iz budzeta, ucjenama itf. Apsurd je da sponzor klubu budu komunalno preduzeće, vodovod i kanalizacija ili veterinarska stanica. Ima se jos toliko toga napisati ali nemam ni volje ni živaca
Nisam Nasel,
Al sam punoljetan.
Druga stvar, sve vi to znate i godinama puštate, ima li neko da se suprotstavi.
Svi ste na budžetu pa ovisite od Brke.
Šuša igro za Bratstvo, znači Brko ga plaća al nije dao na sebe.

Sjećaš se kad otac Mirze Pundže udari Dasu na utakmici, jer Mirza najbolji na klupi.
Treba m**a pokazat a ne samo govorit Daso ovo Daso ono.
Mi smo krivi što mu dopuštamo, jeli ikad bio bojkot ičega, protest.
Nego frajeri iza tastature.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
7Aprildomemoj1
Postovi: 129
Pridružen/a: 23 maj 2022, 09:01
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7Aprildomemoj1 » 01 jun 2023, 14:48

Ni na jedan argument nisi odgovorio sa nečim konkretnim. Sve su to floskule, tipa, treba imat muda, suprostavit se Dasi itd. Dječija priča. Šuša je igrao dok je mogao, Brko ga je ispostovao tj. zaposlio ga u gradskoj administraciji od 2019 godine. Isto je Pindzu bio zaposlio u Bolnici. Al gurbetska krv ne da mira. Bujrum pokreni proteste protiv Brke. Ja nisam na budzetu i ne zavisim od njega. Mogu ga yebavati na svakom koraku. Bratstvo pratim od 1980 godine. Pamtim kad smo bili 3 liga bivse Yu, Međurepublička liga i igrali sa Slav. Brodom, Zemunom, Novim Sadom itd. Tema, Poljaš, Gec, Ćuko, Šele, Ferid, kasnije Jurica su nosili plavobijele uz veterane Slobode Licu, Šećera itd. Sad talentovana djeca iz Stjepan polja, Orahovice Džakula i dtugih MZ zbog Brkine privatizacije kluba idu u Zvijezdu Slobodu i Tuzla city. Neće roditelji da im djecu trenira Brkin žeton Mićo a ti pozivas Miću da povede neke akcije. Čovječe gdje ti živiš ?
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 01 jun 2023, 15:24

7Aprildomemoj1 je napisao/la:
01 jun 2023, 14:48
Ni na jedan argument nisi odgovorio sa nečim konkretnim. Sve su to floskule, tipa, treba imat muda, suprostavit se Dasi itd. Dječija priča. Šuša je igrao dok je mogao, Brko ga je ispostovao tj. zaposlio ga u gradskoj administraciji od 2019 godine. Isto je Pindzu bio zaposlio u Bolnici. Al gurbetska krv ne da mira. Bujrum pokreni proteste protiv Brke. Ja nisam na budzetu i ne zavisim od njega. Mogu ga yebavati na svakom koraku. Bratstvo pratim od 1980 godine. Pamtim kad smo bili 3 liga bivse Yu, Međurepublička liga i igrali sa Slav. Brodom, Zemunom, Novim Sadom itd. Tema, Poljaš, Gec, Ćuko, Šele, Ferid, kasnije Jurica su nosili plavobijele uz veterane Slobode Licu, Šećera itd. Sad talentovana djeca iz Stjepan polja, Orahovice Džakula i dtugih MZ zbog Brkine privatizacije kluba idu u Zvijezdu Slobodu i Tuzla city. Neće roditelji da im djecu trenira Brkin žeton Mićo a ti pozivas Miću da povede neke akcije. Čovječe gdje ti živiš ?
Nisam rekao da ne dolaze polovnjaci u Bratstvo, nema klub ni budžet da dovede jače igrače.
Ali jedini alibi godinama je djeca nam igraju vani nemogu u Bratstvu, koji je to sa opštine gračanica napravio karijeru a u Bratstvu nije mogao.
Ima ih , 4-5, ali to je prosipanje iz šupljeg u prazno, ni Henry nije mogo u juventusu, Dzeko u Želji, nekad igrač nije još sazrio, nije napredovao i ne prođe.
Kad uspije kaze matični klub nije propaznao, nije tačno, u tom trenutku nije mogao, ili je bio slab, ili konkurencija.
A za djecu sa Opštine, dodji na trening mladjih kategorija pa vidi brojnost.
2012 2013 2014 2015 2016 2017 čak.
Brojnost jako velika.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 02 jun 2023, 22:26

NKBRATSTVOGR je napisao/la:
01 jun 2023, 15:24
7Aprildomemoj1 je napisao/la:
01 jun 2023, 14:48
Ni na jedan argument nisi odgovorio sa nečim konkretnim. Sve su to floskule, tipa, treba imat muda, suprostavit se Dasi itd. Dječija priča. Šuša je igrao dok je mogao, Brko ga je ispostovao tj. zaposlio ga u gradskoj administraciji od 2019 godine. Isto je Pindzu bio zaposlio u Bolnici. Al gurbetska krv ne da mira. Bujrum pokreni proteste protiv Brke. Ja nisam na budzetu i ne zavisim od njega. Mogu ga yebavati na svakom koraku. Bratstvo pratim od 1980 godine. Pamtim kad smo bili 3 liga bivse Yu, Međurepublička liga i igrali sa Slav. Brodom, Zemunom, Novim Sadom itd. Tema, Poljaš, Gec, Ćuko, Šele, Ferid, kasnije Jurica su nosili plavobijele uz veterane Slobode Licu, Šećera itd. Sad talentovana djeca iz Stjepan polja, Orahovice Džakula i dtugih MZ zbog Brkine privatizacije kluba idu u Zvijezdu Slobodu i Tuzla city. Neće roditelji da im djecu trenira Brkin žeton Mićo a ti pozivas Miću da povede neke akcije. Čovječe gdje ti živiš ?
Nisam rekao da ne dolaze polovnjaci u Bratstvo, nema klub ni budžet da dovede jače igrače.
Ali jedini alibi godinama je djeca nam igraju vani nemogu u Bratstvu, koji je to sa opštine gračanica napravio karijeru a u Bratstvu nije mogao.
Ima ih , 4-5, ali to je prosipanje iz šupljeg u prazno, ni Henry nije mogo u juventusu, Dzeko u Želji, nekad igrač nije još sazrio, nije napredovao i ne prođe.
Kad uspije kaze matični klub nije propaznao, nije tačno, u tom trenutku nije mogao, ili je bio slab, ili konkurencija.
A za djecu sa Opštine, dodji na trening mladjih kategorija pa vidi brojnost.
2012 2013 2014 2015 2016 2017 čak.
Brojnost jako velika.
Ovo je čokara 100% :urnebes:

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 02 jun 2023, 23:43

Nije Čokara nego je čovjek relativno mlad, ili relativno star nebitno 35-40god.
Čovjek koji ne voli izgovore i alibije.
Nama je uvijek neko kriv.
Ogroman broj ljudi na Opštini ne voli vladajuću strukturu, a ko je kad uradio nešto povodom toga.
Nego šuti i trpi.
A licemjerni ste većina, online pišete a uzimate pakete pred izbore i prodajete se za 20-50 km za izbore.

Ja ni po čemu ne podrzavam ne u sportu ne u politici, ni u jednom segmentu života ne ispravno postupanje.
Ne znam po čemu ste zaključili da podržavam Dasine postupke, privatizaciju kluba itd.
Ja samo imam stav da niko ništa ne radi, ne organizuje, ne pokušava.

Nisam ni ja da se ne lažemo puno toga napravio, ali nikad nije kasno početi.
Odakle, od početka.

Jel žalosno da recimo Brijesnica prodaje sezonske ulaznice, a mi, imamo li uopšte, tražimo li.
Idemo li na stadion, ma ne lakše je reći neću dole ići Mići ne valja, Čokara ne valja.
Ko se od ljudi sa Opštine, a ima ih dosta, kvalitetnih, obrazovanih kandidovao za neku bitnu poziciju u bratstvu, niko.
Ako jest reci mi primjer , jel odbijen, sigurno jest.
Ok, hakmo nastavit gurat ga, npr bivša neka legenda Bratstva, hajmo opština da skoči da im dosadjujemo da mu moraju dat mjesto koje zaslužuje.

Pasivni smo.
Nemamo zvaničnu stranicu kluba, jel transparent ikad osvanuo protiv situacije u klubu na stadionu.
Marokanci bojkotuju, Nasel i ostali, hajmo kontra.
Hajmo svi im dat podršku, klub bez navijača je nula.

Hajmo svi sa njima, hajmo sezonu čitavu transparente hoćemo da se pitaju navijači.
Hoćemo transparentnu skupštinu kluba, utrošeni novac i analizu istog.

Nije Daso dao pare za Bratstvo mi smo, to su naše pare od našeg poreza.
Nije on dao, on je servis samo, mi damo on uradi.
Dok se ne promijeni retorika i stav Vi koji mislite da ih podržavam takvim stavom ste njihovi glavni igrači jer ste pasivni.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.