NK Bratstvo Gračanica

Moderator/ica: GracanicaAA

smajk1980
Postovi: 29
Pridružen/a: 21 jan 2020, 12:22
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la smajk1980 » 01 sep 2020, 19:54

Danas cujem po gradu price da ako bratstvo pobjedi ove dvije domace utakmice da se ide konacno na pl s tim da bi se preko zime radio stadion
Velika steta u gradaccu sto se nije pobjedilo pricaju mi ljudi sto su bili i kazu ljudi da je bio Šuša da malo potjera da bi dobili ali eto vraca se kapiten sad kad treba i to je odma druga ekipa s njim u svakom smislu i to je tako
Kazu da se opet puno promasilo i naravno da se desi kazna pa onda svadja trener igraci ali kazen opet ako pobjedimo ove dvije utakmice to ce biti najbolji 6 kola u zadnji 20 i vise godina
Steta sto nema svijeta sreca ima kod muje prostora pa se sabere
Mislim potko janje hasikic stefan aletic mogu svakom dati go samo da krene realizacijs

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 02 sep 2020, 07:28

smajk1980 je napisao/la:
01 sep 2020, 19:54
Danas cujem po gradu price da ako bratstvo pobjedi ove dvije domace utakmice da se ide konacno na pl s tim da bi se preko zime radio stadion
Velika steta u gradaccu sto se nije pobjedilo pricaju mi ljudi sto su bili i kazu ljudi da je bio Šuša da malo potjera da bi dobili ali eto vraca se kapiten sad kad treba i to je odma druga ekipa s njim u svakom smislu i to je tako
Kazu da se opet puno promasilo i naravno da se desi kazna pa onda svadja trener igraci ali kazen opet ako pobjedimo ove dvije utakmice to ce biti najbolji 6 kola u zadnji 20 i vise godina
Steta sto nema svijeta sreca ima kod muje prostora pa se sabere
Mislim potko janje hasikic stefan aletic mogu svakom dati go samo da krene realizacijs
Predizborna kampanja počela. Zna se ko plasira te dezinformacije.
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

jasminka
Postovi: 165
Pridružen/a: 28 maj 2015, 23:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la jasminka » 03 sep 2020, 13:33

Predizborna jasta . ocekivano.
Zanimljivi sudijski parovi u Gracanici uZevsi u obzir da igramo protiv Goska .
Sudije iz Livna ,Duvna i Listice .
Neko kvari dasi planove .

smajk1980
Postovi: 29
Pridružen/a: 21 jan 2020, 12:22
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la smajk1980 » 06 sep 2020, 09:30

Odlicna utakmica Bratstva i ekipa igra bas dobro i sigurno
Nikic stari lisac sve ih je uklopio jer bratstvo nije bilo bolje mozda cak i od prije rata ali sigurno
Vezni red aletic zarici mali sarvan bas dobri igraci
Zadnje linija sigurna bez greske,reko ssm da je bio susa u gradaccu da ne bi izgubili vidilo se jucer samo cu to reci
Musa i mujicic isto dobri sigurni
Janje pota i hasikic standardni ali kazem bratstvo igra dobro milina gledat samo da potraje
Mustafic siguran

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 12 sep 2020, 16:24

Idemo do 5 danas. :bih: :bih:

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 12 sep 2020, 17:28

Kakav samo tim je Nikic slozio... :tokralju: :tokralju: :bih:

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ASD » 12 sep 2020, 17:34

Čestitke. Govorio sam i prošle sezone da rezultati nisu realan pokazatlj kvaliteta.
Trenutno, možda i najbolji tim lige.

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la baltazar7 » 12 sep 2020, 21:32

4 komada protiv Budućnosti a što je još bolje, lagano. Bez problema.

Forza Bratstvo. Slijedi TOŠK.

Danas sve 10 samo Namiku treba objasniti koji su naši a koji protivnici :crazy:

Avatar
samirr
Postovi: 8864
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la samirr » 12 sep 2020, 23:19

Jel cilj ulazak ove sezone ? Ako nista da se isti barem pokuša napasti volio bih vas vidjeti u PL
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

smajk1980
Postovi: 29
Pridružen/a: 21 jan 2020, 12:22
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la smajk1980 » 13 sep 2020, 21:50

Bratstvo bas igra lagano i ja navijam 30 god ali ovaku igru nisam dozivio ono bas zrela igra,svi igraci ginu na terenu vidi se da je to prava klapa kako se raduju kad daju go ne moze se niko izdvojit jer svi su odigrali za destt zao mi samo mujicica jer momak sa susom igrs pravo sad probat u tosk i ako ce biti tesko

Da li ima neko informaciju o tuči koja se desila veceras u gradu rece mi covjek da je Šuša i jos neki od igraca ucestvovali da je bila i policija sad da li su privedeni ne znsm

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la baltazar7 » 25 sep 2020, 23:29

Zakasnih ja skroz. Tešanj. Ne sjećam se kad je Bratstvo u posljednjih nekoliko sezona odigralo kvalitetnu utakmicu protiv Toška. Što bi se reklo, ne leže nam nikako...ali nema veze :D početni plan je ionako premašen. Sa pobjedom protiv Slavena (koji nam npr. "leži"), rahat u nastavak sezone.

Vjerovatno je bitan detalj i teža povreda Mujčića. Baš je dobro igrao u odbrani. Najzrelije od kako je stigao. I to se osjetilo. Trebao bi iskusni Čizmić da popuni mjesto dosta kvalitetno.

Sretno nam :salut:

smajk1980
Postovi: 29
Pridružen/a: 21 jan 2020, 12:22
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la smajk1980 » 27 sep 2020, 09:34

Bratstvo jucer zrelo i koliko treba bitno je da se pobjedjuje i dobro je sto znas da ces pobjedit jer tako izgleda
Jaganjac dva komada najbolji strijelac lige i bas dobro igra kao i Musa bez greske i mali Helic odigro dobro i steta sto ga nikic izvede Potko dobar standardno Šuša reko sam i ponavljam igra najbolji i najsigurni fudbal u karijeri mozda mu godi Nikic a da ne govorim o njegovoj vaznosti kad je u terenu i njegov autoritet Mustafic siguran i dobili smo golmana za dugo godina steta za Zarica povreda Aletic puno gresaka ali opet top igrac
Vidim doso i Cizmic dobar igrac i vjerujem da ce to sa Susom biti pravi tandem mali salkic bude dobar ali sklon greskama i juce se vidilo
Sad travnik teska utakmica oni vec imaju dva poraza ne znam kakvi smo s kartonima jer posle dolazi teski rudar

smajk1980
Postovi: 29
Pridružen/a: 21 jan 2020, 12:22
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la smajk1980 » 12 okt 2020, 00:15

Danas tezak u neku ruku ne zasluzen poraz utakmicu smo izgubili na sredini terena uz nase dvije greske nasi vezni igraca vidilo se da je utakmica tvrda ali onoliko losi dodavanja nasi vezni igraca malo bolje ekipe kazne
Dobili smo Cizmica koji sa Šušom moze biti najbolji stoperski par lige vidilo se danas da ljudi nisu nista mogli nakon gresaka vezni igraca aletic nije u formi mali sarvan bez potrebe izbacen iz ekipe zaric nesto pokusava ali top igrac ne razumijem nikica sto ga izvadi jaganjac danas zatvoren
Steta mogli smo na 2 mjesto sad capljina i oni traze slamku spasa otet ce nam plus ako neko ima kartone velika velika steta ljudi su imali 3 sanse i pobjedili

smajk1980
Postovi: 29
Pridružen/a: 21 jan 2020, 12:22
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la smajk1980 » 12 okt 2020, 00:18

Danas tezak u neku ruku ne zasluzen poraz utakmicu smo izgubili na sredini terena uz nase dvije greske nasi vezni igraca vidilo se da je utakmica tvrda ali onoliko losi dodavanja nasi vezni igraca malo bolje ekipe kazne
Dobili smo Cizmica koji sa Šušom moze biti najbolji stoperski par lige djeluju sigurno i jedan drugog zatvaraju vidilo se danas da ljudi nisu nista mogli nakon gresaka vezni igraca aletic nije u formi mali sarvan bez potrebe izbacen iz ekipe zaric nesto pokusava ali top igrac ne razumijem nikica sto ga izvadi jaganjac danas zatvoren
Steta mogli smo na 2 mjesto sad capljina i oni traze slamku spasa otet ce nam plus ako neko ima kartone velika velika steta ljudi su imali 3 sanse i pobjedili
[/quote]

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 24 okt 2020, 17:31

Jaganjac kakav igrac. :tokralju: :tokralju:

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la baltazar7 » 25 okt 2020, 03:07

Bratstvo :opaopa:

Jaganjac :bow:

Protiv Radnika bez nekoliko igrača. Sada na Igman vjerovatno u dosta boljem stanju.

smajk1980
Postovi: 29
Pridružen/a: 21 jan 2020, 12:22
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la smajk1980 » 25 okt 2020, 10:29

Bratstvo jucer koliko je trebalo bas djeluje mocno
Jaganjac pravi igrac ali uz njega treba izdvojit zarica i šušu koji bas igraju ono na iskustvo šuša trener u igri sto nikic kaze :)
Ne znam sta je sa mustafica ali i ceman pravi golman
Musa se povredio steta
Aletic moze jos puno bolje potko jucer ono sto treba biti uvijek
Sad konjic pa derbi vjerovatno imamo problem kartona i ne bi valjalo da ne budemo kompletni protiv posusja

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la baltazar7 » 01 nov 2020, 10:52

ja ne mogu da vjerujem da nema jedne jedine čestitke za Bratstvo od gračanlija. Smrad i ljudski ološ vreba i samo čeka prvu grešku da napadne a ovo do sada, pa hebaji ga

u svakom slučaju-Bravo Bratstvo :salut:

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 07 nov 2020, 18:11

Šteta što izbori nisu u junu iduće godine, :kafa:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
Doktorinho
Postovi: 339
Pridružen/a: 18 sep 2020, 17:53
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Doktorinho » 07 nov 2020, 18:25

Pozdrav za Gračanlije i navijače Bratstva. Koje su klupske ambicije jer kolko znam uslova za Premijer ligu nemate a igrate odlično?

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.