NK Bratstvo Gračanica

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ASD » 25 okt 2017, 17:20

Trenerov poraz, nije se trebao ovoliki povuci.

ado78
Postovi: 133
Pridružen/a: 28 okt 2013, 21:34
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ado78 » 25 okt 2017, 19:32

Dobra utakmica danas,ne bi rekao da je Nucetov poraz,problem je u tome sto nam puno fali Musa kad je izasao,vidim opet se igralo 3-5-2 i vise nego dobro to ide Bratstvu,Karadjuz danas nista nije pomogo kad je uso,trebali smo dati jos jedan go u prvom i to bi bilo to ali imali su i oni svoji sansi,po reakciji publike i ja odakle sam gledo bilo je ljudi i iz Tuzle i iz carsije,svi su se slozili da su Poturalic i Šuša najbolji igraci bili danas,Poturalicu realno je mjesto u vecem klubu dok je Šuša danas cuvo Krpica i svaki duel je dobio ali pohvalio bi Hasica i Vehanovica isto koji su poginuli danas,kao navijac bratstva sam prezadovoljan prije svega borbom i odnosom prema dresu,zato je na kraju citav stadion aplauz dao igracima.

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 25 okt 2017, 19:34

ASD je napisao/la:Trenerov poraz, nije se trebao ovoliki povuci.
U pravu si 100 % opet se ponavlja sindrom našeg trenera bezmudana. Sloboda se ponudila sama a on se povlači :facepalm:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 25 okt 2017, 21:41

Sigurno da je nuce kriv za danasnji poraz,hajmo realno gledat,vadi iz igre vehabovica koji je danas jedan od najboljih,a ubacuje kenu,koji ruku na srce je igrac manje u bratstvu citavu sezonu,odigrali smo danas jednu dobru utakmicu,sto se tice gostiju slabi su skroz,dugo nisam gledo slobodu ovako lošu,a sto se tice nasih falilo je malo snage danas,svi su dali koliko su mogli,tako da igracima nema ko sta da zamjeri,samo treba da nuce preispita sam sebe zasto radi ovako,i danas se pokazalo da 3-5-2,nam godi,al et pita se neko drugi a ne mi

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 04 nov 2017, 15:51

Katastrofa danas u visokom,ponovo sastav šaren,i sad se prisjetim riječi pojedinaca kako šuša i kadija treba da se oproste od bratstva,kako su stari,kako vole sijela i provod,sto se tice njih dvojice vidi se da ekipa nemoze bez njih,Kadija neopravdano izostavljan iz ekipe(nućetova greska)i pitam se zasto?kapiten kad igra gine na terenu daje sebe za klub,ima i on losih partija al je broj jedan ove ekipe,i jos jednom se pokazalo da su šule i kadija stubovi ovog naseg kluba,samo to pojedinci nevide,neznaju ili nece da vide i da znaju.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la drakensang » 13 nov 2017, 12:32

Kakav je igrac Maid Jaganjac, ako moze ukratko, par crtica? Voli li nocni zivot, popit koju, nargila, ima li kvalitet, sta igra i sl.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la sviunapad1010 » 15 nov 2017, 20:19

Komsije ima li sta od ove priče prelazak Poturalica u Tuzlu Sloboda ili Sloga? Ljetos sam mislim ovdje pitao za tog momka pa mi je @Gec cini mi se odgovorio da nema od toga nista nece da ide nigdje iz Gracanice.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

ado78
Postovi: 133
Pridružen/a: 28 okt 2013, 21:34
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ado78 » 22 nov 2017, 14:48

Da li ima ko vise informacija,ja sam jutros na jednoj bezninskoj pumpi sazno da je sve kao zavrseno da su bili ljudi iz Radnik Bijeljina i da je Šuša vec njihov igrac,tako kaze i prvi covjek do dase mico, svi ljudi tako govore bliski dasinom kaficu,kazu ljudi gledali utakmicu protiv slobode u kupu i vidili šušu,ja nisam gledo tu utakmicu,jos kad bi šule otiso ionako smo u odbrani ove godine potanki i to dobro,volio bi dami to ko potvrdi ako zna a znam z poturalica da ide u simi han i to isto govore ovi ljudi

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5304
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 22 nov 2017, 21:14

ado78 je napisao/la:Da li ima ko vise informacija,ja sam jutros na jednoj bezninskoj pumpi sazno da je sve kao zavrseno da su bili ljudi iz Radnik Bijeljina i da je Šuša vec njihov igrac,tako kaze i prvi covjek do dase mico, svi ljudi tako govore bliski dasinom kaficu,kazu ljudi gledali utakmicu protiv slobode u kupu i vidili šušu,ja nisam gledo tu utakmicu,jos kad bi šule otiso ionako smo u odbrani ove godine potanki i to dobro,volio bi dami to ko potvrdi ako zna a znam z poturalica da ide u simi han i to isto govore ovi ljudi

Zvali su i Susu i Husu, al su odbili.Ti ljudi sto ti govore drug ne znaju bas najbolje.Ako hoces vise info za Susu znas ko sam , pa cu ti reci.

7april
Postovi: 280
Pridružen/a: 01 nov 2013, 18:44
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7april » 22 nov 2017, 21:17

ado78 je napisao/la:Da li ima ko vise informacija,ja sam jutros na jednoj bezninskoj pumpi sazno da je sve kao zavrseno da su bili ljudi iz Radnik Bijeljina i da je Šuša vec njihov igrac,tako kaze i prvi covjek do dase mico, svi ljudi tako govore bliski dasinom kaficu,kazu ljudi gledali utakmicu protiv slobode u kupu i vidili šušu,ja nisam gledo tu utakmicu,jos kad bi šule otiso ionako smo u odbrani ove godine potanki i to dobro,volio bi dami to ko potvrdi ako zna a znam z poturalica da ide u simi han i to isto govore ovi ljudi
Za kapitena je zainteresovan radnik,al on nece nikud,svi znamo šušu,bilo je razgovora al od strane radnika tako da je sigurna informavija da on ostaje,a poturalic je prva zelja sloge i od toga nema nista,huso ostaje nece momak nikud.

ado78
Postovi: 133
Pridružen/a: 28 okt 2013, 21:34
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ado78 » 22 nov 2017, 22:08

7april je napisao/la:
ado78 je napisao/la:Da li ima ko vise informacija,ja sam jutros na jednoj bezninskoj pumpi sazno da je sve kao zavrseno da su bili ljudi iz Radnik Bijeljina i da je Šuša vec njihov igrac,tako kaze i prvi covjek do dase mico, svi ljudi tako govore bliski dasinom kaficu,kazu ljudi gledali utakmicu protiv slobode u kupu i vidili šušu,ja nisam gledo tu utakmicu,jos kad bi šule otiso ionako smo u odbrani ove godine potanki i to dobro,volio bi dami to ko potvrdi ako zna a znam z poturalica da ide u simi han i to isto govore ovi ljudi
Za kapitena je zainteresovan radnik,al on nece nikud,svi znamo šušu,bilo je razgovora al od strane radnika tako da je sigurna informavija da on ostaje,a poturalic je prva zelja sloge i od toga nema nista,huso ostaje nece momak nikud.
Ma znam da šuša nikad nije htio ici ali sad sam cuo i provjereno da je to zavrseno,bili ljudi iz bjeljine jucer u gradu,sad da li su nasli šušu ili bili u dase ne znam??bilo bi mi zao da ode,dobar je šule igrac falio bi puno,jedini koji srcem voli i igra za bratstvo godinama,pravi kapiten,svi su odlazili i dolazili samo je on tu uvijek,ja se nadam da ce ostat i on i poturalic.

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 10 jan 2018, 17:44

Ima li kakvih informacija iz privatnog kluba Nusreta Helića Dase :?: :?: :?:Kad je prozivka,Kad počinju pripreme,koliko je Bratstvo kasiralo za Poturalića,prodaja utakmica, Zadnja skupština održana 2005.Igrači nesmiju pričati o bilo kakvim aktivnostima u klubu, Svaka info je STROGO POVJERLJIVO :!: SIPA javi seee

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 13 jan 2018, 16:10

Gec je razbio period od 49 dana suše na temi Bratstva :bow:
Brko je odavno ubio svaku volju za gledanjem Bratstva a i komentarisanje ovdje. Jos malo onih redovnih alkosa koji izumiru pomalo prati Plave a kad i oni izumru svešće se na dodavače lopti i Brkine dupeuvlakače koji po dužnosti moraju doći :oops:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 13 jan 2018, 16:36

7aprildomemoj je napisao/la:Gec je razbio period od 49 dana suše na temi Bratstva :bow:
Brko je odavno ubio svaku volju za gledanjem Bratstva a i komentarisanje ovdje. Jos malo onih redovnih alkosa koji izumiru pomalo prati Plave a kad i oni izumru svešće se na dodavače lopti i Brkine dupeuvlakače koji po dužnosti moraju doći :oops:
DJL Bratstvo

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5304
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 14 jan 2018, 00:41

7aprildomemoj je napisao/la:Gec je razbio period od 49 dana suše na temi Bratstva :bow:
Brko je odavno ubio svaku volju za gledanjem Bratstva a i komentarisanje ovdje. Jos malo onih redovnih alkosa koji izumiru pomalo prati Plave a kad i oni izumru svešće se na dodavače lopti i Brkine dupeuvlakače koji po dužnosti moraju doći :oops:
Obavještavamo naše navijače kao i medije da će prozivka prvog tima biti održana u petak 19.01.2018. u 14 sati.

Ma vec mi se smucilo vise na Brku. Imas klub, to je dobro, odradis polusezonu sve ok, ali kasnije kad bude pauza isto kao da se klub ugasi preko zime, a kasnije kad prodje 2 mjeseca, aktivira se. Polahko cu i prestat Pratit Bratstvo bas zbog njega.
Jednostavno nista ne znas jer ko dosao ili je neko napustio. Imas klub coece i vodi ga kako treba, zaposli jos radnika koji znaju oko kluba, a ne on zaposli lika koji ima samo Osnovnu skolu.

Evo primjera,
Doveo Milosa odigrao jednu utakmicu i ode dalje. Milos mitrovic napustio Bratstvo ( 1 utakmicu odigrao, i to 29 minuta? Halo o cemo pricamo?) hebem ti klub ko ga vodi...

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 14 jan 2018, 14:23

GracanicaAA je napisao/la:
7aprildomemoj je napisao/la:Gec je razbio period od 49 dana suše na temi Bratstva :bow:
Brko je odavno ubio svaku volju za gledanjem Bratstva a i komentarisanje ovdje. Jos malo onih redovnih alkosa koji izumiru pomalo prati Plave a kad i oni izumru svešće se na dodavače lopti i Brkine dupeuvlakače koji po dužnosti moraju doći :oops:
Obavještavamo naše navijače kao i medije da će prozivka prvog tima biti održana u petak 19.01.2018. u 14 sati.

Ma vec mi se smucilo vise na Brku. Imas klub, to je dobro, odradis polusezonu sve ok, ali kasnije kad bude pauza isto kao da se klub ugasi preko zime, a kasnije kad prodje 2 mjeseca, aktivira se. Polahko cu i prestat Pratit Bratstvo bas zbog njega.
Jednostavno nista ne znas jer ko dosao ili je neko napustio. Imas klub coece i vodi ga kako treba, zaposli jos radnika koji znaju oko kluba, a ne on zaposli lika koji ima samo Osnovnu skolu.

Evo primjera,
Doveo Milosa odigrao jednu utakmicu i ode dalje. Milos mitrovic napustio Bratstvo ( 1 utakmicu odigrao, i to 29 minuta? Halo o cemo pricamo?) hebem ti klub ko ga vodi...
Brko je mudro i svjesno ogadio Bratstvo svima na općini Gračanica."Privatizovao" klub koji finansira OPĆINA,sebe zaštitio titulom POČASNI prijedsednik a kad dođe vrijeme za ĆORKU to će biti Službeni prijedsednik VETERINAR Zajim Spahić koji samo na papiru obnaša tu funkciju i Nesib Okić zv.ČOKARA kao direktor i sekretar kluba.Od kako je preuzeo klub u svoje VLASNIŠTVO prije 12.g. nikad nije održana ni jedna skupština kluba,nikad ni jedan finansijski izvještaj,ugovor......Sam postavio svoje ljude u "UPRAVU"Zvonko Šnobl (SDP) zaposleni općine,Nusret Helić (ČLAN),Mirsad Halilović (bivši dasin konobar,zaposlenik općina,trener pionira,POLTRON),Nesib okić ČOKARA (direktor dvorane,direktor kluba,sekretar kluba,POTRČKO),Tomislav Toman (Hrvatsko katoličko društvo) koje finasira općina a TOMAN pola tih para POMAŽE Bratstvo a pola dijeli sa Brkom..........Safet Begović SAJO (ČLAN) preko koga nabavljaju opremu za sve kategorije kluba po POVOLJNIM CIJENAMA.Zajim Spahić VETERINAR Prijedsednik kluba i čovjek koji potpisuje sve papire.Cilj Brkine vladavine je rastjerati svu djecu,dovesti veliki broj stranaca od kojih će imati svoj procenat (stan,hrana,plata...),prodaja utakmica.Poslednji primjer je NASE djete prodaš u Simin Han za ????? KM a dovest će ponovo stranca i opet Daso dobar.Bratstvo je postalo odavno DOO BRATSTVO :salut:

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 21 jan 2018, 11:31

Čuo sam da je u DOO Bratstvu bila prozivka :? Brko je dao zeleno svijetlo za početak priprema :!: Očekuje se veliki broj novih igrača na probi :clap:

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Keno123 » 21 jan 2018, 11:55

slika

Jel ovaj prvi visoki, bio kod vas? I jel nosio broj 9 na pripremnim utakmicama?

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la nepostenaliga » 21 jan 2018, 11:59

Bravo GEC. Slazem se. Pa i sam Poturalic je u kafiću rekao da je načelnik uzeo pare za obeštećenja plus je dogovor da se pusti utakmica Slogi u Gracanici. Sramotno sto rade od respektabilnog kluba.

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 21 jan 2018, 12:20

Keno123 je napisao/la:slika

Jel ovaj prvi visoki, bio kod vas? I jel nosio broj 9 na pripremnim utakmicama?
Dino Kalesić (20) momak koji nikad nije dobio pravu priliku u Bratstvu kao i velika većina naše djece.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.