NK Bratstvo Gračanica

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

staragarda
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 20 okt 2017, 21:33

GEC WroteColonNusret Muslimović i Daso su treneri ;) Ekipa bez muda i karaktera.Kod kuće na mišiće a na strani ni Lipnicu nemogu pobijediti.

Znaci,bit će prava prvenstvena utakmica sa puno zara jer znanja nema :urnebes: :urnebes: ....nek' pobjedi namazaniji :rol: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

GEC
Kontakt:

PostPostao/la GEC » 20 okt 2017, 21:41

staragarda WroteColon
GEC WroteColonNusret Muslimović i Daso su treneri ;) Ekipa bez muda i karaktera.Kod kuće na mišiće a na strani ni Lipnicu nemogu pobijediti.

Znaci,bit će prava prvenstvena utakmica sa puno zara jer znanja nema :urnebes: :urnebes: ....nek' pobjedi namazaniji :rol: :rol:
Hebeš KUP kad smo u prvenstvu dubioza moj Reufe :lolno:

ado78
Kontakt:

PostPostao/la ado78 » 20 okt 2017, 22:19

Treba priznati i reci da ova trenutna ekipa se ne moze poredit sa onom ekipom od prije 3-4 godine,u ono vrijeme se donisilo bodova sa strane punoni ne moze se poredit npr sa ovim sad ali treba reci i to da je ova ekipa trenutno puno mladja od one pomenute,jer u ovoj ekipi mozda igraju 2-3 igraca od one generacije to su Mousa,Šuša i ja mislim Mujkic,nema tu vise Smajlovica,Pantica,Kadica,Omerovica,Rizvanovica,Šmigalovica itd,kad ova imena uporedis sa ovim trenutnim mislim smijesno,treba priznati i reci da je u ovom trenutku ekipa Slobode bolja dosta od trenutnog Bratstva jer je u ranijim pomenutim sezonama Sloboda redovno gubila u Gracanici i ne znam da li je ikad dala gol protiv tadasnjeg Bratstva,samo se ne mogu tacno sjetit rezultata kojim smo ih dobijali i strelaca a volio bih a ne sjecam se nazalost.

GEC
Kontakt:

PostPostao/la GEC » 20 okt 2017, 22:38

ado78 WroteColonTreba priznati i reci da ova trenutna ekipa se ne moze poredit sa onom ekipom od prije 3-4 godine,u ono vrijeme se donisilo bodova sa strane punoni ne moze se poredit npr sa ovim sad ali treba reci i to da je ova ekipa trenutno puno mladja od one pomenute,jer u ovoj ekipi mozda igraju 2-3 igraca od one generacije to su Mousa,Šuša i ja mislim Mujkic,nema tu vise Smajlovica,Pantica,Kadica,Omerovica,Rizvanovica,Šmigalovica itd,kad ova imena uporedis sa ovim trenutnim mislim smijesno,treba priznati i reci da je u ovom trenutku ekipa Slobode bolja dosta od trenutnog Bratstva jer je u ranijim pomenutim sezonama Sloboda redovno gubila u Gracanici i ne znam da li je ikad dala gol protiv tadasnjeg Bratstva,samo se ne mogu tacno sjetit rezultata kojim smo ih dobijali i strelaca a volio bih a ne sjecam se nazalost.
2012. 1-0 (Panta),2014. 2-0 (Musa i Šuša) i finale kupa TK u Klokotnici 2-0 (Šuša i Kadrić)

ado78
Kontakt:

PostPostao/la ado78 » 23 okt 2017, 22:07

Skoro odgledah na City tv utakmicu Orasje-Bratstvo i mogu reci prema prikazanom da je mozda najbolja utakmica u ovom jesenjem djelu,puno trke i fajta ali mogu reci da je sudjenje bilo 70:3o za orasje,bratstvo povelo preko poturalica i posle penal za orasje smijurija ziva,posle smo imali preko poturalica zicer ali je promasio ako sam dobro primjetio igrali smo sa 3 stopera stjepanovic šuša salkic sa vise igraca u sredi i u napadu mujka i poturalic koji se extra slazu kad igraju zajedno,ovo je formacija koju je nuce uveo kad smo igrali za opstanak ali ocigledno ako je gledat po ovoj utakmici da ovo formacija godi ekipi,zaboravi spomenut golman nas je spasio u prvom pol izvadio je loptu iz raslji,sve u svemu hrabro odigrano da smo igrali ovako do sad imali bi barem 6 i vise bodova

7april
Kontakt:

PostPostao/la 7april » 24 okt 2017, 23:26

ado78 WroteColonSkoro odgledah na City tv utakmicu Orasje-Bratstvo i mogu reci prema prikazanom da je mozda najbolja utakmica u ovom jesenjem djelu,puno trke i fajta ali mogu reci da je sudjenje bilo 70:3o za orasje,bratstvo povelo preko poturalica i posle penal za orasje smijurija ziva,posle smo imali preko poturalica zicer ali je promasio ako sam dobro primjetio igrali smo sa 3 stopera stjepanovic šuša salkic sa vise igraca u sredi i u napadu mujka i poturalic koji se extra slazu kad igraju zajedno,ovo je formacija koju je nuce uveo kad smo igrali za opstanak ali ocigledno ako je gledat po ovoj utakmici da ovo formacija godi ekipi,zaboravi spomenut golman nas je spasio u prvom pol izvadio je loptu iz raslji,sve u svemu hrabro odigrano da smo igrali ovako do sad imali bi barem 6 i vise bodova

Super si to sve uočio oko formacije,mene samo zanima zasto nuće ne igra 3-5-2,jos dok je denis bio trener bratsvo je igralo tu formaciju i sigurno smo bili puno jači,panta,kadija,šuša,sjetim se kup utakmice protiv olimpika kad smo igrali istu formaciju,tad je ja mislim grbesic bio trener,olimpik nije polu sanse napravio,izbacili nas na penale,ta formacija godi bratstvu,sigurno bi vise bodova imali da tako igramo.

GEC
Kontakt:

PostPostao/la GEC » 25 okt 2017, 09:37

7april WroteColon
ado78 WroteColonSkoro odgledah na City tv utakmicu Orasje-Bratstvo i mogu reci prema prikazanom da je mozda najbolja utakmica u ovom jesenjem djelu,puno trke i fajta ali mogu reci da je sudjenje bilo 70:3o za orasje,bratstvo povelo preko poturalica i posle penal za orasje smijurija ziva,posle smo imali preko poturalica zicer ali je promasio ako sam dobro primjetio igrali smo sa 3 stopera stjepanovic šuša salkic sa vise igraca u sredi i u napadu mujka i poturalic koji se extra slazu kad igraju zajedno,ovo je formacija koju je nuce uveo kad smo igrali za opstanak ali ocigledno ako je gledat po ovoj utakmici da ovo formacija godi ekipi,zaboravi spomenut golman nas je spasio u prvom pol izvadio je loptu iz raslji,sve u svemu hrabro odigrano da smo igrali ovako do sad imali bi barem 6 i vise bodova

Super si to sve uočio oko formacije,mene samo zanima zasto nuće ne igra 3-5-2,jos dok je denis bio trener bratsvo je igralo tu formaciju i sigurno smo bili puno jači,panta,kadija,šuša,sjetim se kup utakmice protiv olimpika kad smo igrali istu formaciju,tad je ja mislim grbesic bio trener,olimpik nije polu sanse napravio,izbacili nas na penale,ta formacija godi bratstvu,sigurno bi vise bodova imali da tako igramo.
7.April da bi igrao u formaciji 3-5-2 moraš imati stopere tipa pante,šuše i kadije (kad su bili u top formi) i bočne igrače tipa Efendića i Mirhada.Sa ovim rosterom igrača možeš zaboravit tu formaciju i napadački fudbal.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 25 okt 2017, 17:20

Trenerov poraz, nije se trebao ovoliki povuci.

ado78
Kontakt:

PostPostao/la ado78 » 25 okt 2017, 19:32

Dobra utakmica danas,ne bi rekao da je Nucetov poraz,problem je u tome sto nam puno fali Musa kad je izasao,vidim opet se igralo 3-5-2 i vise nego dobro to ide Bratstvu,Karadjuz danas nista nije pomogo kad je uso,trebali smo dati jos jedan go u prvom i to bi bilo to ali imali su i oni svoji sansi,po reakciji publike i ja odakle sam gledo bilo je ljudi i iz Tuzle i iz carsije,svi su se slozili da su Poturalic i Šuša najbolji igraci bili danas,Poturalicu realno je mjesto u vecem klubu dok je Šuša danas cuvo Krpica i svaki duel je dobio ali pohvalio bi Hasica i Vehanovica isto koji su poginuli danas,kao navijac bratstva sam prezadovoljan prije svega borbom i odnosom prema dresu,zato je na kraju citav stadion aplauz dao igracima.

7aprildomemoj

PostPostao/la 7aprildomemoj » 25 okt 2017, 19:34

ASD WroteColonTrenerov poraz, nije se trebao ovoliki povuci.

U pravu si 100 % opet se ponavlja sindrom našeg trenera bezmudana. Sloboda se ponudila sama a on se povlači :facepalm:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

7april
Kontakt:

PostPostao/la 7april » 25 okt 2017, 21:41

Sigurno da je nuce kriv za danasnji poraz,hajmo realno gledat,vadi iz igre vehabovica koji je danas jedan od najboljih,a ubacuje kenu,koji ruku na srce je igrac manje u bratstvu citavu sezonu,odigrali smo danas jednu dobru utakmicu,sto se tice gostiju slabi su skroz,dugo nisam gledo slobodu ovako lošu,a sto se tice nasih falilo je malo snage danas,svi su dali koliko su mogli,tako da igracima nema ko sta da zamjeri,samo treba da nuce preispita sam sebe zasto radi ovako,i danas se pokazalo da 3-5-2,nam godi,al et pita se neko drugi a ne mi

7april
Kontakt:

PostPostao/la 7april » 04 nov 2017, 15:51

Katastrofa danas u visokom,ponovo sastav šaren,i sad se prisjetim riječi pojedinaca kako šuša i kadija treba da se oproste od bratstva,kako su stari,kako vole sijela i provod,sto se tice njih dvojice vidi se da ekipa nemoze bez njih,Kadija neopravdano izostavljan iz ekipe(nućetova greska)i pitam se zasto?kapiten kad igra gine na terenu daje sebe za klub,ima i on losih partija al je broj jedan ove ekipe,i jos jednom se pokazalo da su šule i kadija stubovi ovog naseg kluba,samo to pojedinci nevide,neznaju ili nece da vide i da znaju.

drakensang
Kontakt:

PostPostao/la drakensang » 13 nov 2017, 12:32

Kakav je igrac Maid Jaganjac, ako moze ukratko, par crtica? Voli li nocni zivot, popit koju, nargila, ima li kvalitet, sta igra i sl.
Neretva hladna, Stari most, Velež i RAja 1922&1981

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 15 nov 2017, 20:19

Komsije ima li sta od ove priče prelazak Poturalica u Tuzlu Sloboda ili Sloga? Ljetos sam mislim ovdje pitao za tog momka pa mi je @Gec cini mi se odgovorio da nema od toga nista nece da ide nigdje iz Gracanice.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

ado78
Kontakt:

PostPostao/la ado78 » 22 nov 2017, 14:48

Da li ima ko vise informacija,ja sam jutros na jednoj bezninskoj pumpi sazno da je sve kao zavrseno da su bili ljudi iz Radnik Bijeljina i da je Šuša vec njihov igrac,tako kaze i prvi covjek do dase mico, svi ljudi tako govore bliski dasinom kaficu,kazu ljudi gledali utakmicu protiv slobode u kupu i vidili šušu,ja nisam gledo tu utakmicu,jos kad bi šule otiso ionako smo u odbrani ove godine potanki i to dobro,volio bi dami to ko potvrdi ako zna a znam z poturalica da ide u simi han i to isto govore ovi ljudi

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 22 nov 2017, 21:14

ado78 WroteColonDa li ima ko vise informacija,ja sam jutros na jednoj bezninskoj pumpi sazno da je sve kao zavrseno da su bili ljudi iz Radnik Bijeljina i da je Šuša vec njihov igrac,tako kaze i prvi covjek do dase mico, svi ljudi tako govore bliski dasinom kaficu,kazu ljudi gledali utakmicu protiv slobode u kupu i vidili šušu,ja nisam gledo tu utakmicu,jos kad bi šule otiso ionako smo u odbrani ove godine potanki i to dobro,volio bi dami to ko potvrdi ako zna a znam z poturalica da ide u simi han i to isto govore ovi ljudi

Zvali su i Susu i Husu, al su odbili.Ti ljudi sto ti govore drug ne znaju bas najbolje.Ako hoces vise info za Susu znas ko sam , pa cu ti reci.
www.facebook.com/BratstvoGracanicaOfficial

7april
Kontakt:

PostPostao/la 7april » 22 nov 2017, 21:17

ado78 WroteColonDa li ima ko vise informacija,ja sam jutros na jednoj bezninskoj pumpi sazno da je sve kao zavrseno da su bili ljudi iz Radnik Bijeljina i da je Šuša vec njihov igrac,tako kaze i prvi covjek do dase mico, svi ljudi tako govore bliski dasinom kaficu,kazu ljudi gledali utakmicu protiv slobode u kupu i vidili šušu,ja nisam gledo tu utakmicu,jos kad bi šule otiso ionako smo u odbrani ove godine potanki i to dobro,volio bi dami to ko potvrdi ako zna a znam z poturalica da ide u simi han i to isto govore ovi ljudi

Za kapitena je zainteresovan radnik,al on nece nikud,svi znamo šušu,bilo je razgovora al od strane radnika tako da je sigurna informavija da on ostaje,a poturalic je prva zelja sloge i od toga nema nista,huso ostaje nece momak nikud.

ado78
Kontakt:

PostPostao/la ado78 » 22 nov 2017, 22:08

7april WroteColon

Za kapitena je zainteresovan radnik,al on nece nikud,svi znamo šušu,bilo je razgovora al od strane radnika tako da je sigurna informavija da on ostaje,a poturalic je prva zelja sloge i od toga nema nista,huso ostaje nece momak nikud.

Ma znam da šuša nikad nije htio ici ali sad sam cuo i provjereno da je to zavrseno,bili ljudi iz bjeljine jucer u gradu,sad da li su nasli šušu ili bili u dase ne znam??bilo bi mi zao da ode,dobar je šule igrac falio bi puno,jedini koji srcem voli i igra za bratstvo godinama,pravi kapiten,svi su odlazili i dolazili samo je on tu uvijek,ja se nadam da ce ostat i on i poturalic.

GEC
Kontakt:

PostPostao/la GEC » 10 jan 2018, 17:44

Ima li kakvih informacija iz privatnog kluba Nusreta Helića Dase :?: :?: :?:Kad je prozivka,Kad počinju pripreme,koliko je Bratstvo kasiralo za Poturalića,prodaja utakmica, Zadnja skupština održana 2005.Igrači nesmiju pričati o bilo kakvim aktivnostima u klubu, Svaka info je STROGO POVJERLJIVO :!: SIPA javi seee

7aprildomemoj

PostPostao/la 7aprildomemoj » 13 jan 2018, 16:10

Gec je razbio period od 49 dana suše na temi Bratstva :bow:
Brko je odavno ubio svaku volju za gledanjem Bratstva a i komentarisanje ovdje. Jos malo onih redovnih alkosa koji izumiru pomalo prati Plave a kad i oni izumru svešće se na dodavače lopti i Brkine dupeuvlakače koji po dužnosti moraju doći :oops:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: lile i 14 gostiju.