NK Bratstvo Gračanica

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 22 jul 2018, 20:39

drakensang WroteColonJa ne znam kako niko nije upratio da je Edo Vehabovic fascinantan igrac. Danas dvije asistencije i gol, ne kontam kako to niko nije upratio.. Hvala Bratstvu :thumbup:

Ja sam rekao da se dobili ekstra igraca.
www.facebook.com/BratstvoGracanicaOfficial

drakensang
Kontakt:

PostPostao/la drakensang » 23 jul 2018, 18:09

GracanicaAA WroteColon
drakensang WroteColonJa ne znam kako niko nije upratio da je Edo Vehabovic fascinantan igrac. Danas dvije asistencije i gol, ne kontam kako to niko nije upratio.. Hvala Bratstvu :thumbup:

Ja sam rekao da se dobili ekstra igraca.

Ako cemo bit iskreni nisam ga pratio i nisam ni u snu sanjao da je decko onako vizljast,kreativan, dobar u malom prostoru. Svaku utakmicu dosad kad je usao digne se tempo utakmice za 30% i redovan je strijelac ili asistent zasad. Nadam se da ce bit nas Vanja Gudelj ove sezone, ako ulazio s klupe, obavezan gol ili asistencija :mrgreen: Pozz za gracanicu
Neretva hladna, Stari most, Velež i RAja 1922&1981

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 24 jul 2018, 21:06

Uskoro na pomoćnom terenu NK Bratstvo umjetna trava.

slika

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 04 avg 2018, 19:51

FK Sloga - NK Bratstvo 1:3

Strijelci za našu ekipu bili su Musić(2x) i Jaganjac

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 08 avg 2018, 21:50

Kako sam cuo Ikanovic se vratio u Bratstvo. :kafa:
Kadic potpisao za Orasje jos jedan golman iz Bratstva.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 08 avg 2018, 21:54

GracanicaAA WroteColonKako sam cuo Ikanovic se vratio u Bratstvo. :kafa:

Ikanovic je trebao potpisati za jedan klub iz kantona, ali se povrijedio.

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 08 avg 2018, 21:58

ASD WroteColon
GracanicaAA WroteColonKako sam cuo Ikanovic se vratio u Bratstvo. :kafa:

Ikanovic je trebao potpisati za jedan klub iz kantona, ali se povrijedio.

To je tacno, al eto opet ga Brko vratio heh. :D

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 12 avg 2018, 10:43

Koje pozicije igraju Damir Mujic, Kerim Sirbegovic i Dzenan Piragic.
Odakle Mujic dolazi? Sirbegovic je iz juniora? Piragic iz kadeta?

Mexico
Kontakt:

PostPostao/la Mexico » 13 avg 2018, 09:35

Hvala na Edi ;) kojeg smo inteligentnog igraca i borca u sredini dobili :clap: kako frajer dijeli lopte,kako se otkriva i bori. Kad sam nedavno cuo da dolazi neki Vehabovic iz Bratstva kontam koji je to bola. Znaci ako iko u skorije vrijeme postane neko u koga ce se velezovci klet to ce bit on. Uklopio se u ovu ekipu i moze pokazati kvalitet koji posjeduje u fulu. Do njega je da se ne zajebaje i da slusa Ibru. Zavrsit ce vani 100% dobar i on dobar i Velez
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

ado78
Kontakt:

PostPostao/la ado78 » 13 avg 2018, 10:47

Bio jucer u Tesnju da vidim imal sta od ovog Bratstva i mogu reci da je jedna od slabijih generacija ali u jednu ruku i najmladji,na momente ima igre ali vidi se da fali jedan dobar napadac i ne znam onaj mali Salkic jucer sam pobjedi Bratstvo 3 njegova gola,mora se odbrana napravit bolje jer imas tu realno Šušu koji to i nekako drzi i ako nema razlike neke sto ovi imaju 20 god nazalost i on sto ima 30+,bit ce tesko Bratstvu ostat u ligi.

I jos nesto ne korektnost navijaca Toska prilikom proslave gola ljudi naletise da udare Cakara i Šuša odma stade u zastitu svog igraca kapitenski i posle cujem kako su zaustavili bus sa igracima Bratstva i trazili da se Šuša izvini medjutim ovaj ih kako cujem poslo gdje su bili jednom :) :) ali sve u svemu ovde su navijaci Toska docekani fakticki ko domaci.

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 13 avg 2018, 12:58

ado78 WroteColonBio jucer u Tesnju da vidim imal sta od ovog Bratstva i mogu reci da je jedna od slabijih generacija ali u jednu ruku i najmladji,na momente ima igre ali vidi se da fali jedan dobar napadac i ne znam onaj mali Salkic jucer sam pobjedi Bratstvo 3 njegova gola,mora se odbrana napravit bolje jer imas tu realno Šušu koji to i nekako drzi i ako nema razlike neke sto ovi imaju 20 god nazalost i on sto ima 30+,bit ce tesko Bratstvu ostat u ligi.

I jos nesto ne korektnost navijaca Toska prilikom proslave gola ljudi naletise da udare Cakara i Šuša odma stade u zastitu svog igraca kapitenski i posle cujem kako su zaustavili bus sa igracima Bratstva i trazili da se Šuša izvini medjutim ovaj ih kako cujem poslo gdje su bili jednom :) :) ali sve u svemu ovde su navijaci Toska docekani fakticki ko domaci.

Na nasem stadionu su svi uvijek docekani kao domaci, nikd nikakvog problema nije bilo. Jucer se desilo to sto se desilo nazalost, ali kriva je jedna pijana glava koja je fasovala i od Atomaca vec, plus uhapsena sinoc. Nema potrebe da se dizu tenzije, mi cemo opet doc u Gracanicu, a vi momkovo ime imate mi se od budale potpuno ogradjujemo.
TŽV!

ado78
Kontakt:

PostPostao/la ado78 » 28 avg 2018, 21:21

Bas u subotu maksuz navratim u Kakanj da gledam svoje Bratstvo i ako znam da tu uvijek gubimo ali reko da vidim imal napretka i vidim da je to Nikic dobro poslozio s obzirom kakva je trenutno ekipa i iznenadio sam se pozitivno da smo toliko sansi napravili u Kaknju ali se vidi da fali jedan dobar napadac,mali Helic igra dobro gine bori se,Jaganjac dobar,Šuša dobar konstantno uz jednu gresku ali je postigo eurogol glavom u svom stilu inace se vec zna da Šule konstantno dobro igra zadnji 8-9 sezona i vrlo bitan tip u ekipi cujem od njegovi kolega,razocaro me Kahrimanovic koji je totalno ne spreman igrac koji je puno nazadovo,Music djeluje ko pojacanje ima dobar pas,Diabang dobar standardno ali izadje na poluvremenu ne znam zasto,ima materijala i vjerujem da ce to Nikic jos vise utegnut vidi se da igraci ginu ali se primilo puno golova a dalo malo nadam se da ce Nikic to popravit.

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 02 sep 2018, 15:06

Kao sto je jedan iz Tesnja napisao Nikola ce samo uzeti pare i otici. Tako da i nas ceka ista sudbina kao i kod njih prije par sezona. :kafa: :lol:

Jorginho5
Kontakt:

PostPostao/la Jorginho5 » 02 sep 2018, 18:20

Kako stoje stvari sa ligom ? Koliko ispada ekipa, je li se vrsi rekonstrukcija također ovdje ? Nikad losiji pocetak Bratstva, mogli bi se vratiti nazad ovaj put.

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 02 sep 2018, 19:53

Jorginho5 WroteColonKako stoje stvari sa ligom ? Koliko ispada ekipa, je li se vrsi rekonstrukcija također ovdje ? Nikad losiji pocetak Bratstva, mogli bi se vratiti nazad ovaj put.

Mozda, ali Brko je tu da kupuje utakmice. Kod nas je problem sto su otisli najvazniji igraci Mujkic, Vehabovic, Hasic ima ih jos par sto su bili najbolji na svojoj poziciji. Sada trenutno imamo puno mladih igraca.
Nikic uskoro bivsi ? Ferid umjesto njega dolazi. :wave:

Topnikus
Kontakt:

PostPostao/la Topnikus » 10 sep 2018, 00:38

Idi ba Nikicu. Kakav ti I trener. Samo gubis ugled I ime.

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 13 sep 2018, 22:26

slika

slika

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 13 sep 2018, 22:32

Kolike su dimenzije terena?

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 13 sep 2018, 22:34

Prejako izgleda, cestitam
TŽV!

sehic96
Kontakt:

PostPostao/la sehic96 » 14 sep 2018, 10:28

Sledeći kiks Nikića i Imamović preuzima :lol:
NK Čelik Zenica
Manchester United
RK Gračanica

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.