NK Bratstvo Gračanica

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

studeni
Kontakt:

PostPostao/la studeni » 29 sep 2018, 11:32

Nego sluša li Jare, kakav je? Daje li kome loptu.
Ovaj Buljić, jel to onaj mali što je bio u Radničkom?

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 29 sep 2018, 17:33

Cestitam na pobjedi :salut:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

My name is Legion, for we are many.

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 29 sep 2018, 18:11

studeni WroteColonNego sluša li Jare, kakav je? Daje li kome loptu.

Jaganjac danas najbolji bio, a Buljic je nas igrac otisao u Miricinu, pa kod vas bio.

Mokroguz WroteColonCestitam na pobjedi :salut:

Hvala i sretno dalje.
www.facebook.com/BratstvoGracanicaOfficial

7april
Kontakt:

PostPostao/la 7april » 29 sep 2018, 21:17

studeni WroteColonNego sluša li Jare, kakav je? Daje li kome loptu.

Ako misliš na jaranovica.najlošiji igrac bratstva koji je tu.danas katastrofalan.i danas sam se prisjetio razlike kad je bio u radničkom i sad kad je kod nas.taj igrac je uvjek protiv bratstva.u lukavcu dok je bio musterija mu bratstvo bilo uvjek.a sad kod nas kad igra.bolje sa igracem manje igrat nego on u ekipi.nije to vise isti igrac.a ako mislis na jaganjca.nema za njega nista.to je trenutno jedan od najboljih nasih igraca.pored kapitena šuše janje je top.momak se ponaša prema dresu bratstva kao da je rodjen u gračanici.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 29 sep 2018, 21:29

Jaganjac kad je igrao u Velezu je bio najbrzi igrac Premijer lige, ne jedan od najbrzih, nego najbrzi.
Da li je i dan danas tako brz, gledao sam ga u Bratstvu ali eto nisam nesto obracao paznju na to?
Jel on iz Tuzle?

Sto se tice Jaranovica, on je od svog zadnjeg mandata u Buducnosti gotov igrac.

7april
Kontakt:

PostPostao/la 7april » 29 sep 2018, 22:00

ASD WroteColonJaganjac kad je igrao u Velezu je bio najbrzi igrac Premijer lige, ne jedan od najbrzih, nego najbrzi.
Da li je i dan danas tako brz, gledao sam ga u Bratstvu ali eto nisam nesto obracao paznju na to?
Jel on iz Tuzle?

Sto se tice Jaranovica, on je od svog zadnjeg mandata u Buducnosti gotov igrac.

Jaganjac sigurno i dan danas moze igrati u svakoj premijerligaskoj ekipi.sto se tice svega momak je sigurno najspremniji ili jedan od najspremnijih igraca u ovoj ligi.iz tuzle je.a za jaranovica si u potpunosti u pravu.slazem se sa tim

studeni
Kontakt:

PostPostao/la studeni » 29 sep 2018, 22:41

Mislio sam na Jaranovića.
Ma on je zadnju dobru sezonu odigrao one godine kada se Radnički vratio u prvu ligu. Od tada je u slobodnom padu, nekontrolisanom! Kod nas je svaki napad morao ići preko njega, mahom neuspješno. Bekovi ga pročitali u koju stranu dribla a ni brzina ga više ne služi. Gotov je Jare, a bila je to obećavajuća karijera!

7april
Kontakt:

PostPostao/la 7april » 29 sep 2018, 22:51

studeni WroteColonMislio sam na Jaranovića.
Ma on je zadnju dobru sezonu odigrao one godine kada se Radnički vratio u prvu ligu. Od tada je u slobodnom padu, nekontrolisanom! Kod nas je svaki napad morao ići preko njega, mahom neuspješno. Bekovi ga pročitali u koju stranu dribla a ni brzina ga više ne služi. Gotov je Jare, a bila je to obećavajuća karijera!

Dobro napisano.ja licno pratim ova dešavanja dugo godina.od svih igrača mi se jare svidjo naj vise.realno u to vrijeme je bio najbolji igrac.ali vec sad se osjeti da je pao i to dobro.nije to ni blizu ko prije.sjecam se dok je igro za radnicki momak je po strani prolazio ko da nema protivnickih bekova.sad je druga prica.jesu ga svi pročitali ali nema vise te brzine.i prije su dosta znali o njemu al mu nista nisu mogli jer je bio brz.sad je to tanko skroz

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 29 sep 2018, 22:52

studeni WroteColonMislio sam na Jaranovića.

imao je poslije toga 2 dobre sezone u Buducnosti (pogotovo druga gdje je dao 7 golova). Mislim da nije los bio ni u Zvijezdi, mogu njihovi navijaci potvrditi. Nije driblao kao u Radnickom, ali je bio dosta koristan igrac koliko se sjecam.
Nikad se nisam pitao, sta je bilo pa je otisao u Zvijezdu i sta mu bi da se vrati nakon pola sezone, i kad se vratio nije igrao, nego mislim da je doslo do nekog raskida saradnje pa je otisao trenirati djecu kod vas u pola sezone.

Ne znam kako je sad, ali dok je bio u Buducnosti, imao je zanimljive metode zadrzavanja vremena.
Prvo udari protivnickog igraca, pa mu onda on pruza pomoc na terenu, rasteze ga na sve strane. :lol:

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 30 sep 2018, 20:41

Jare je bio odlican kod nas prva tekma gol, mislim da je i u drugoj dao i predvidjali su mu veliko pojačanje onda je dozivio pad forme bio je previse sebican uvaljivao se u duele i driblanje bez potrebe a mi smo tada imali Mujagic Abida koji igra u Mladost Doboj kakanj koji je tri puta bolji igrač od njega, takoder je bio Huseinbasic ali najviše je otisao radi financija iz Zvijezde jer je nama je blokada racuna nastupila u zimu i tad smo se rasuli a bili smo u vrhu te godine.

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 20 okt 2018, 22:43

Sljedeci bodovi idu iz Mostara. :kafa: :kafa:
Mujka je trenutno u SF Bachem-Rimlingen klubu.

Bereits letzte Woche sorgte er mit zwei Toren gegen Schwemlingen-Ballern für Furore. Jasmin Mujkic geht nun auch nach einem dreiwöchigen Aufenthalt in seiner bosnischen Heimat wieder für die Sportfreunde auf Torejagd. In Bosnien war er unter anderem in der zweiten Liga aktiv und landete durch den glücklichen Umstand, dass seine Frau hier wohnt, in Bachem.
www.facebook.com/BratstvoGracanicaOfficial

MUSVDG
Kontakt:

PostPostao/la MUSVDG » 21 okt 2018, 00:50

GracanicaAA WroteColonSljedeci bodovi idu iz Mostara. :kafa: :kafa:
Mujka je trenutno u SF Bachem-Rimlingen klubu.

Bereits letzte Woche sorgte er mit zwei Toren gegen Schwemlingen-Ballern für Furore. Jasmin Mujkic geht nun auch nach einem dreiwöchigen Aufenthalt in seiner bosnischen Heimat wieder für die Sportfreunde auf Torejagd. In Bosnien war er unter anderem in der zweiten Liga aktiv und landete durch den glücklichen Umstand, dass seine Frau hier wohnt, in Bachem.

Bujrum u Mostar za vikend. Lijepo vrijeme, 3-4 gola u vasoj mrezi itd ali sportski ambijent :D

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.