Olimpik Sarajevo

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la bhsport » 17 jul 2018, 10:03

josipmusa je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Premijer Ligi treba Olimpik.
Mislis Želji i Sarajevu, možda onda nešto osvoje pored kona i lištice
Nama ne trebaju sigurno. Sto se nas tice neka ih u federalci to im je mjera.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 17 jul 2018, 10:13

Koskanje je moralo kad tad poceti :lol:
BIHfAnatiC86 je napisao/la:Iduce sezone ulazi Jedinstvo, tako da cete se sad morati izboriti ko ce uci :D
Okej :salut:
rodjak je napisao/la:a care po cemu :roll: .Fudbal se igra radi navijaca,gdje su vasi,ne moze klub postojati tek tako i da sluzi samo igracima i rukovodstvu.Ni jedan klub (ni u BiH ni nigdje drugo) nema perspektivu ako nema navijace,to je realnost.Mislim,nemam nista protiv Olimpica ali jednostavno oni nemaju mjesta u PL,pogotovo sada kad je liga skracena.Ni Radnik,ni Krupa ni Zvijezda 09 nema neku perspektivu bez navijaca u PL.Mogu trenutno igrati jer su ovi veci klubovi u problemima,ali kad se oporave,ovi svi timovi bez navijaca ce izletiti iz lige ko fishek. Moze se Olipmic plasirati u PL (nemoj me pogresno shvatiti) ali nece tu zadugo opstati.Slazem se da Krajina treba da ima jednog Premijer ligasa(Jedinstvo recimo koje ima i istoriju i navijace) ili recimo Zvijezda gradacac,kakav crni Olimpic
Pa sto ste onda ispali ako imate toliko navijaca? Da nije mozda sto to uopste nema veze?
Nigdje veze da ovako jaka ekipa da ne igra u premijer ligi samo da bi neka ekipa sa vise navijaca igrala tu. Pobjedite li, idete vi, ja ne vjerujem da ce biti tako, vidjet cemo, ja samo znam sta se kod nas desava i prosto je besmisleno reci da ovaj kvalitet ne treba ici dalje.
mujoisuljo je napisao/la:Vi imate ja mislim 5 ili 6 blokiranih računa.Niste jedno udruženje ili šta već nego ih imate više, mislim da klub služi za pranje para i to ogromnih i nadam se da će poreznici početi malo detaljnije češljati ova udruženja građana ili sportska udruženja, ne samo vas već sve po redu.
Znaci nekoliko blokiranih racuna = pranje ogromnih para? :think:
2016:
slika

Svako ima pravo na svoje misljenje, nema svako pravo na svoje cinjenice.



@josipmusa :lol: :lol: :salut: Tako i treba, ko bude bolji treba uci u PL.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 17 jul 2018, 13:03

bhsport je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Premijer Ligi treba Olimpik.
Mislis Želji i Sarajevu, možda onda nešto osvoje pored kona i lištice
Nama ne trebaju sigurno. Sto se nas tice neka ih u federalci to im je mjera.
Bio i ostao ljigavac na ovom forumu. I to je jedan od većih. Fuj! :puke:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 17 jul 2018, 13:17

josipmusa je napisao/la:Ne pije to vode, rezultati govore potpuno suprotno, uzmite im bar 4 boda ako se plasirate i ja cu pojest go*no
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la bhsport » 17 jul 2018, 14:18

Mancini je napisao/la: Bio i ostao ljigavac na ovom forumu. I to je jedan od većih. Fuj! :puke:
To je vec vrijedjanje forumasa, pripazi na jezik.
Vukovi sretno u novoj sezoni, sto se mene tice da zavrsiti drugi iza Veleza.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 17 jul 2018, 15:06

bhsport je napisao/la:
Mancini je napisao/la: Bio i ostao ljigavac na ovom forumu. I to je jedan od većih. Fuj! :puke:
To je vec vrijedjanje forumasa, pripazi na jezik.
Vukovi sretno u novoj sezoni, sto se mene tice da zavrsiti drugi iza Veleza.
Razguli sa teme! :puke:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la bhsport » 17 jul 2018, 15:11

Mancini je napisao/la: Razguli sa teme! :puke:
Laku noc i tebi. :wave:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la drakensang » 17 jul 2018, 15:18

Prale su se pare u svakom klubu, samo sto vi postojite da bi se prale, a n3 zbog vrlikih ljubitelja fudbala u Upravi. Velez polako ali sigurno vraca sva dugovanja, i vise se u Velezu ni marka ne ukrade, dok kod vas .. hmm ... ne bih tekao. Uglavnom, sramota je da ste 1%puta u svom posyojanju skinuki skalp Zelji ili Sarajevu. Zar nije? I to dok ste bili u vrhu lige,redovito ste im skidali gace. Zar to radi snazan i mocan klub. Postojite samo da neko ko je trenutno u olimpiku pere pare, niste osnovani iz ljubavi nit iz emocija, nego samo $$$$$. I morate se pomirit s tim. Kako bilo, sretno u sezoni, nadam se da cete bit vicesampioni :urnebes:

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 17 jul 2018, 16:13

drakensang je napisao/la:Prale su se pare u svakom klubu, samo sto vi postojite da bi se prale, a n3 zbog vrlikih ljubitelja fudbala u Upravi. Velez polako ali sigurno vraca sva dugovanja, i vise se u Velezu ni marka ne ukrade, dok kod vas .. hmm ... ne bih tekao. Uglavnom, sramota je da ste 1%puta u svom posyojanju skinuki skalp Zelji ili Sarajevu. Zar nije? I to dok ste bili u vrhu lige,redovito ste im skidali gace. Zar to radi snazan i mocan klub. Postojite samo da neko ko je trenutno u olimpiku pere pare, niste osnovani iz ljubavi nit iz emocija, nego samo $$$$$. I morate se pomirit s tim. Kako bilo, sretno u sezoni, nadam se da cete bit vicesampioni :urnebes:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 17 jul 2018, 16:16, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 17 jul 2018, 16:15

ASD je napisao/la:
FK Olimpik prvi klub u Bosni i Hercegovini koji koristi opremu Catapult

Za praćenje srčane frekvencije i sve ostale parametre od pretrčanih kilometara do odigranih pasova na utakmici.
U Hrvatskoj koriste Dinamo Zagreb, Hajduk Split, NK Rijeka i Hrvatska reprezentacija.
slika

Svaka cast. :clap:
Prijatelju, niko da spomene, niko da pohvali osim tebe. A pogledaj kakve maloumnosti pišu!? :o
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 17 jul 2018, 16:24

bhsport je napisao/la:To je vec vrijedjanje forumasa, pripazi na jezik.
Vukovi sretno u novoj sezoni, sto se mene tice da zavrsiti drugi iza Veleza.
I vama takodjer da zavrsite drugi iza Zrinjskog.
drakensang je napisao/la:Prale su se pare u svakom klubu, samo sto vi postojite da bi se prale, a n3 zbog vrlikih ljubitelja fudbala u Upravi. Velez polako ali sigurno vraca sva dugovanja, i vise se u Velezu ni marka ne ukrade, dok kod vas .. hmm ... ne bih tekao. Uglavnom, sramota je da ste 1%puta u svom posyojanju skinuki skalp Zelji ili Sarajevu. Zar nije? I to dok ste bili u vrhu lige,redovito ste im skidali gace. Zar to radi snazan i mocan klub. Postojite samo da neko ko je trenutno u olimpiku pere pare, niste osnovani iz ljubavi nit iz emocija, nego samo $$$$$. I morate se pomirit s tim. Kako bilo, sretno u sezoni, nadam se da cete bit vicesampioni :urnebes:
Zajedno smo prosle godine ruzili Slogu jer smo vidjeli da ce sve pokupovati. Ove godine vi nas ruzite, sezona nije ni pocela. Vidljivo ste nervozni. Da imate bolju ekipu, pricali bi o tome, i kao mi, vi nebi bili toliko zabrinuti.
Mislim nema razloga da nas pljujete, mi se samo radujemo nasima.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

mujoisuljo
Postovi: 1000
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la mujoisuljo » 17 jul 2018, 18:03

Mokroguz je napisao/la:Koskanje je moralo kad tad poceti :lol:
BIHfAnatiC86 je napisao/la:Iduce sezone ulazi Jedinstvo, tako da cete se sad morati izboriti ko ce uci :D
Okej :salut:
rodjak je napisao/la:a care po cemu :roll: .Fudbal se igra radi navijaca,gdje su vasi,ne moze klub postojati tek tako i da sluzi samo igracima i rukovodstvu.Ni jedan klub (ni u BiH ni nigdje drugo) nema perspektivu ako nema navijace,to je realnost.Mislim,nemam nista protiv Olimpica ali jednostavno oni nemaju mjesta u PL,pogotovo sada kad je liga skracena.Ni Radnik,ni Krupa ni Zvijezda 09 nema neku perspektivu bez navijaca u PL.Mogu trenutno igrati jer su ovi veci klubovi u problemima,ali kad se oporave,ovi svi timovi bez navijaca ce izletiti iz lige ko fishek. Moze se Olipmic plasirati u PL (nemoj me pogresno shvatiti) ali nece tu zadugo opstati.Slazem se da Krajina treba da ima jednog Premijer ligasa(Jedinstvo recimo koje ima i istoriju i navijace) ili recimo Zvijezda gradacac,kakav crni Olimpic
Pa sto ste onda ispali ako imate toliko navijaca? Da nije mozda sto to uopste nema veze?
Nigdje veze da ovako jaka ekipa da ne igra u premijer ligi samo da bi neka ekipa sa vise navijaca igrala tu. Pobjedite li, idete vi, ja ne vjerujem da ce biti tako, vidjet cemo, ja samo znam sta se kod nas desava i prosto je besmisleno reci da ovaj kvalitet ne treba ici dalje.
mujoisuljo je napisao/la:Vi imate ja mislim 5 ili 6 blokiranih računa.Niste jedno udruženje ili šta već nego ih imate više, mislim da klub služi za pranje para i to ogromnih i nadam se da će poreznici početi malo detaljnije češljati ova udruženja građana ili sportska udruženja, ne samo vas već sve po redu.
Znaci nekoliko blokiranih racuna = pranje ogromnih para? :think:
2016:
slika

Svako ima pravo na svoje misljenje, nema svako pravo na svoje cinjenice.



@josipmusa :lol: :lol: :salut: Tako i treba, ko bude bolji treba uci u PL.
Bilo 2016 kad smo bili u **** do guše i kad su nas napustili možda najveći grobari Tana, Nikšić i kompanija.U međuvremenu svi odblokirani, svaka marka se uredno vraća, ko god je tužio klub dobio je svoj novac ili ga dobija kroz rate, znači trenutno čisti ko suza.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la drakensang » 17 jul 2018, 18:05

sto se za Olimpik ne moze reci :)

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 17 jul 2018, 18:18

drakensang je napisao/la:sto se za Olimpik ne moze reci :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 17 jul 2018, 20:45

drakensang je napisao/la:sto se za Olimpik ne moze reci :)
Sacekas sljedeci izvjestaj, pa vidis. :kafa:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 19 jul 2018, 03:52

Pobjeda jucer protiv Bosne, 2-0, Karic i Tatar u prvom poluvremenu pogadjali.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 21 jul 2018, 16:08

Šteta što je Šćepanović otišao iz kluba. Bio je jedan od najboljih igrača kluba u jesenjoj polusezoni, dok se nije povrijedio u zimsko pauzi. Ne znam kakva je poenta potpisivanje amaterskih ugovora sa igračima. Vjerovatno postoji neki razlog. Profesionalne ugovore potpisali Jusufi, Beširević i Duraković, ako se ne varam. A izgleda u sljedećoj sezoni domaće utakmice igramo nedjeljom ako Bog da. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 23 jul 2018, 18:52

Scepanovic je odlican bio, nadam se da nije povrijedjen i zelim mu svu srecu gdje god da nastavi. Super igrac.
I meni je malo cudno to amaterskim ugovorima, ali tako je kako je, mladima vjerovatno najvise gode profesionalni ugovori.

Treca uzastopna pobjeda na prijateljskim:
3-0 protiv Famosa, pogadjali Dzafic, Osmanovic i Cana, dvije postave igrali po jedno poluvrijeme od prilike. Pehar, Pavlovic i Besirevic su spomenuti u izvjestaju da su zaprijetili protivnickom golu. Ocito imamo vrlo dobar kadar i nece nam faliti igraca bez obzira na povreda i suspenzija, kojih ce sigurno i biti. Imamo dosta U21 igraca, Osmanovic, Tatar, Devedzic, Besirevic, Kisic, Jusufi, Alesevic, Durakovic, Ramic, Taric ako je i dalje tu, i ako bude trebalo ima jos juniora. Pavlovic je tu negdje na granici, ne znam racuna li se i dalje kao U21, ali dobro igra zasad na pripremama.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la KLIS » 24 jul 2018, 13:24

Mancini je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
Mancini je napisao/la: Bio i ostao ljigavac na ovom forumu. I to je jedan od većih. Fuj! :puke:
To je vec vrijedjanje forumasa, pripazi na jezik.
Vukovi sretno u novoj sezoni, sto se mene tice da zavrsiti drugi iza Veleza.
Razguli sa teme! :puke:
Jesam li bar ja dobrodošao na temu?

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la KLIS » 24 jul 2018, 18:20

Mancini je napisao/la:
ASD je napisao/la:
FK Olimpik prvi klub u Bosni i Hercegovini koji koristi opremu Catapult

Za praćenje srčane frekvencije i sve ostale parametre od pretrčanih kilometara do odigranih pasova na utakmici.
U Hrvatskoj koriste Dinamo Zagreb, Hajduk Split, NK Rijeka i Hrvatska reprezentacija.
slika

Svaka cast. :clap:
Prijatelju, niko da spomene, niko da pohvali osim tebe. A pogledaj kakve maloumnosti pišu!? :o
Evo pohvala i od mene. :clap:

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.