Olimpik Sarajevo

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 06 nov 2018, 21:00

zizu1991 WroteColonOkanite se Mancinija i Olimpika. Niste ni meni interesantni. Neka rade šta hoće, mi imamo svoj pravac i milion stvari o kojima trebamo razmišljati a ne o njima. Zamolio bih vas lijepo da više ne upadate na ovu temu sa provokativnim upisima kad već administraciji ne smeta. :thumbup:

Napokon jedan normalan post. Jednim dijelom i jeste administracija kriva za ovo. Sjeti se kako je Aleksandar Veliki uređivao forum nekada.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

zizu1991
Kontakt:

PostPostao/la zizu1991 » 06 nov 2018, 21:46

Mancini WroteColonNapokon jedan normalan post. Jednim dijelom i jeste administracija kriva za ovo. Sjeti se kako je Aleksandar Veliki uređivao forum nekada.

Samo se klikovi gledaju. Vise nije bitno sta neko pise. Mogu se slagati ili neslagati s tobom, ali konstantno provociranje na jako infantilnom nivou ne vodi ničemu.

Svako u svoju avliju, to je najispravnije ako nema produktivnosti ni bilo kakve progresivne diskusije.

Jos jednom vas molim da se suzdrzite od bilo kakvih provokacija. Pokazimo malo kulture. :salut:

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 06 nov 2018, 22:09

zizu1991 WroteColon
Mancini WroteColonNapokon jedan normalan post. Jednim dijelom i jeste administracija kriva za ovo. Sjeti se kako je Aleksandar Veliki uređivao forum nekada.

Samo se klikovi gledaju. Vise nije bitno sta neko pise. Mogu se slagati ili neslagati s tobom, ali konstantno provociranje na jako infantilnom nivou ne vodi ničemu.

Svako u svoju avliju, to je najispravnije ako nema produktivnosti ni bilo kakve progresivne diskusije.

Jos jednom vas molim da se suzdrzite od bilo kakvih provokacija. Pokazimo malo kulture. :salut:

Da. Ali nekada prije nije bilo tako ovdje na forumu.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

MUSVDG
Kontakt:

PostPostao/la MUSVDG » 07 nov 2018, 00:18

Papak, na bosanskom jeziku se piše nogomet.[/quote]
Na bosanskom jeziku nogomet?????????? Haahahahahaha ili si balavce od 14 god ili si dobro dobar debilkan, a vjerovatno oboje[/quote]
Brnjo, da si išao redovno u školu kao što vjerovatno nisi znao bi kako se piše. ;)[/quote]
Nogomet bosanska rijec je li? Eeee jado jadni
Navijaj za nogometni klubic plastika

semcho
Kontakt:

PostPostao/la semcho » 07 nov 2018, 05:31

Olimpik ima tekmu manju, koliko sam upratio protiv Goražda, kad bi ta tekma trebala biti na programu?

BlueSEVER
Kontakt:

PostPostao/la BlueSEVER » 09 nov 2018, 13:09

Nema tekmu manje, dobio je 3 boda zbog te tekme. Sve ekipe imaju isto odigranih tekmi

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 09 nov 2018, 13:56

semcho WroteColonOlimpik ima tekmu manju, koliko sam upratio protiv Goražda, kad bi ta tekma trebala biti na programu?

Registrovana utakmica službenim rezultatom 0:3 još u augustu mjesecu.

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 09 nov 2018, 14:59

Suvisno reci, postalo je norma, ali omladinci gaze i dalje.
Ja licno nisam bas zadovoljan igrom protiv Slavena, izgledalo mi kao da se puno prostora dalo medju veznog i zadnjeg reda umjesto da ih se potpuno poklopi, mozda je svjesno odabrano to zbog Salihovica. Prvo poluvrijeme je bilo lose iako je ekipa bila dominantna. Drugo poluvrijeme mnogo bolje, Pavlovic ozivio igru malo, on i Besirevic bi trebali biti standardni po mom misljenju. Inace, Osmanovic odlican, steta sto onaj drugi gol nije akceptiran, mislim da je zasluzio dva pogotka. Jusufi dobar, Stojanovic, Besirevic, Jusic, Bandovic, Bibic me pozitivno iznenadio kako ima dobar posjed lopte, dobro se snalazi. Pehar i Milovic vrlo dobro odigrali. Pehar i kad je bilo 4-0 opet je nastavio ganjati loptu k'o da je 0-0 - to mi je bilo drago vidjeti, super. Sadikovic pred kraj k'o Uzelac jurisao naprijed u jednom trenutku, to mi se svidjelo, i zamalo da uputi dobar pas Osmanovicu.
Kisic mi malo djelovao kao zbunjen do pogotka, treba vise ganjati loptu na sta ga je i trener upucivao tokom utakmice, zadnjih 25 minuta je zaigrao kako treba. Treba poraditi na pasovima, znam da je ona lopta tenkovska, samo su je Stojanovic, Bandovic i Milovic znali bas napucati, pa se treba naviknuti na to. Ostalo ce vjerovatno doci na svoje mjesto kad tad.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

My name is Legion, for we are many.

semso2345678910
Kontakt:

PostPostao/la semso2345678910 » 09 nov 2018, 15:27

Mokroguz WroteColonSuvisno reci, postalo je norma, ali omladinci gaze i dalje.
Ja licno nisam bas zadovoljan igrom protiv Slavena, izgledalo mi kao da se puno prostora dalo medju veznog i zadnjeg reda umjesto da ih se potpuno poklopi, mozda je svjesno odabrano to zbog Salihovica. Prvo poluvrijeme je bilo lose iako je ekipa bila dominantna. Drugo poluvrijeme mnogo bolje, Pavlovic ozivio igru malo, on i Besirevic bi trebali biti standardni po mom misljenju. Inace, Osmanovic odlican, steta sto onaj drugi gol nije akceptiran, mislim da je zasluzio dva pogotka. Jusufi dobar, Stojanovic, Besirevic, Jusic, Bandovic, Bibic me pozitivno iznenadio kako ima dobar posjed lopte, dobro se snalazi. Pehar i Milovic vrlo dobro odigrali. Pehar i kad je bilo 4-0 opet je nastavio ganjati loptu k'o da je 0-0 - to mi je bilo drago vidjeti, super. Sadikovic pred kraj k'o Uzelac jurisao naprijed u jednom trenutku, to mi se svidjelo, i zamalo da uputi dobar pas Osmanovicu.
Kisic mi malo djelovao kao zbunjen do pogotka, treba vise ganjati loptu na sta ga je i trener upucivao tokom utakmice, zadnjih 25 minuta je zaigrao kako treba. Treba poraditi na pasovima, znam da je ona lopta tenkovska, samo su je Stojanovic, Bandovic i Milovic znali bas napucati, pa se treba naviknuti na to. Ostalo ce vjerovatno doci na svoje mjesto kad tad.

Kad dodje na svoje mjesto Olimpic ce vec kasniti 15 bodova za velezom i onda je kasno :hmmmmm:

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 09 nov 2018, 16:17

semso2345678910 WroteColonKad dodje na svoje mjesto Olimpic ce vec kasniti 15 bodova za velezom i onda je kasno :hmmmmm:

Mislio sam na ucinak jednog mladog, vrlo talentovanog igraca kad sam to rek'o.
A sto se tice ekipe, ako 4-0 nije "na svom mjestu", ne znam sta je. Ovo sto sam nabrojao je jer moze jos bolje, valjda si vidio da je bio promasaj sa 2 metra pa jedan gol sviran ofsajd, a da je igra bila bez mrlje odgovorno tvrdim da je 8-0 trebalo biti. Ali nisam frustriran, 3 boda su 3 boda.

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 09 nov 2018, 18:07

semso2345678910 WroteColon
Mokroguz WroteColonSuvisno reci, postalo je norma, ali omladinci gaze i dalje.

Kad dodje na svoje mjesto Olimpic ce vec kasniti 15 bodova za velezom i onda je kasno :hmmmmm:

Ne, neće 15 nego 30 bodova, jer će vjerovatno sve pobijediti utakmice.

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 10 nov 2018, 13:15

FK Olimpik: Bandović, Milović, Jusić, Osmanović, Muminović, Karić, Jusufi, Sadiković, Stojanović, Tatar, Kišić.

Vidi napada :ljepota: Dajemo gol u prvom poluvremenu garant

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 10 nov 2018, 13:57

Nema faula za rudar dok je glava na ramenima il dok nekom noga ne pukne hahahha jel vas stid bar malo?
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

Enigma
Kontakt:

PostPostao/la Enigma » 10 nov 2018, 14:02

Najbolji igrac olimpića ovaj u crnom :oops:
MUSVDG

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 10 nov 2018, 14:07

Enigma WroteColonNajbolji igrac olimpića ovaj u crnom :oops:

Krađa na očigled svih nas.. Strasan Bh fudbal..
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 10 nov 2018, 14:45

Penal :rol: :rol: :rol:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 10 nov 2018, 14:50

GOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOLGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 10 nov 2018, 14:52

plavobijeliii WroteColon
Enigma WroteColonNajbolji igrac olimpića ovaj u crnom :oops:

Krađa na očigled svih nas.. Strasan Bh fudbal..

Idi krompir vadi. ;)

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 10 nov 2018, 15:03

Zaista fantasticna igra, Tatar, Osmanovic, Karic, Stojanovic, Muminovic i Jusufi ubise naprijed, posjed lopte, pozicioniranje odlicno, odlicno kombinuju. U dva pasa znaju savladati i srednji i zadnji red protivnika, igraju k'o Brazil. :mrgreen: Steta sto je golman Rudara priseban i skoncentrisan, inace je trebalo biti 0-2 ili 0-3.
Cana sjajan otkad je usao, ustao u treptaj oka unatoc onog mesarskog starta na desnoj strani.

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 10 nov 2018, 15:31

Zaslužena pobjeda u inat dušmanima protiv izuzetno motivisanog protivnika. Očigledno je potrebno bezbroj šansi i penal da postignu gol. Čuo sam da žele dovesti Mirnesa Salihovića, on bi mogao popraviti realizaciju.

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.