Olimpik Sarajevo

MUSVDG
Postovi: 228
Pridružen/a: 07 apr 2018, 00:38
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la MUSVDG » 26 avg 2018, 01:49

Dzaba vam i sudije i pare ne mozete sve kupiti.[/quote]
E jeste opasni! Tresemo se od straha. Bolje vam je da ne ulazite u bilo kakve konflikte. Mogli bi se zeznuti pravo. ;)[/quote]
Dobar vic hhHahhahahahhaah dobar dobar hahaha[/quote]
Nisi ti skontao šta sam ja napisao. Ali nema veze. ;)[/quote]
Ma ja hahahaha

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 26 avg 2018, 03:00

MUSVDG 10 postova, pridruzen 06 April 2018.
MUSVDG81 12 postova, pridruzen 17 Juli 2018.

:think:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 26 avg 2018, 16:37

MUSVDG je napisao/la: Nisi ti skontao šta sam ja napisao. Ali nema veze. ;)
Ma ja hahahaha[/quote]
Za to treba mozak treba da radi. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 26 avg 2018, 16:41

Mokroguz je napisao/la:MUSVDG 10 postova, pridruzen 06 April 2018.
MUSVDG81 12 postova, pridruzen 17 Juli 2018.

:think:
Kloniraju se oni već odavno. Izgleda je to postalo dozvoljeno. :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 26 avg 2018, 17:04

Od prije citam neki govore kako ima par korisnika tamo na njihovoj temi koji imaju vise racuna. Ovo nebi bilo prvi slucaj.
Malo mi glupo ispadne od njih nekoga prozivati za "mal broj forumskih korisnika" ako sami imaju po desetak racuna.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 26 avg 2018, 17:47

Nevjerovatno. Prijaviš jednog, pojavi se drugi. Prijaviš drugog , pojavi se treći. Kako im ne dosadi!? :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 26 avg 2018, 18:20

Nista nam ne mozete. :bih:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la GracanicaAA » 26 avg 2018, 19:50

Dosta vise.
Sljedeci ide u Banovice.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 29 avg 2018, 17:42

(prebacio sam ovdje da nebi islo vise u off-topic tamo)
Signore je napisao/la:Ma onako, ne mislim nista lose :mrgreen: U gradu gdje imas dva velika kluba ljudi obicno navijaju za njih, a za manje navijaju clanovi i ljudi koji zive u blizini stadiona pa je prava rijetkost da za takav klub navija netko tko s istim nema puno dodira. Covjek bi ocekivao da netko kome su roditelji iz Sarajeva navija za Zelju ili Sarajevo. Ne mislim nista lose o navijanju za Olimpic, kamo srece da vas ima vise, govorim opcenito.
U zapadu nebi bilo cudno, ljudi navijaju za klubove i u najnizim ligama. Ja ponekad odem gledati zadnji klub u kojem sam igrao, malo je dalje od mjesta gdje zivim ali ima neki znacaj, bili su u osmoj diviziji, sad su u petoj.
Nekad sam napisao ovaj post:
(Conference National, peta liga)
Tranmere Rovers 2-1 Guiseleya
Publika: 4 352
Stanovnistvo Tranmerea: 11 668
Stanovnistvo Guiseleya: 21 000

Cijene karata
Najniza cijena u markama: 5.5 KM za djecu ispod 12 godina

Tabela:
Tranmere Rovers - 10
Guiseley - 18
Ovo je tamo normalno.
Ja se sjecam kad sam poceo pratiti Olimpik u sezoni 2010/11, prva namjera mi je bila pratiti ligu da vidim imam li se cemu nadati u Evropskim takmicenjima, sve sam klubove poznavao na tabeli osim njih, a oni su zauzimali visoku poziciju, pa sam malo istrazivao i svidjelo mi se sve o klubu. Jos kad sam vidio da ih ljudi pokusavaju sprijeciti i pljuju ih u Sarajevu, i opet su uspjeli, to mi je imalo puno znacaja. Zeljo i Sarajevo uvijek su imali neku grupu ljudi koji im vrse pritisak da se drze pri vrhu, i da bi ih publika napustila opet bi ih maltene drzava izdrzavala(nas gradonacelnik im kupovao stolice i izdvajao iz budzeta Novog Grada a nama su pravili probleme oko stadiona Otoka, mislim to je toliko naopako), i jedino uzbudjenje je u Evropi kad igraju, u ligi se mogu samo razocarati ili ocekivano odigrati. Prije mi je bilo, dok nisam navijao za neki posebni klub(ustvari tada sam se usmeno vodio kao Zeljovac kad me neko pita ali nije mi nesto posebno znacilo) samo sam cekao godinu dana Evropska takmicenja, liga me uopste nije zanimala, kontao sam Zeljo, Sarajevo, Siroki i Zrinjski ce valjda zauzeti mjesta i trebaju nesta u Evropi uraditi. I cesto su podbacivali, u nekom momentu prije tog vremena sam se pomalo pristrojio(ili nadao) FKS-u kad su igrali protiv Rapida, pa onda Spartak, Helsingborg, Cluj. Inace je sve bilo isto, nisam vezan Zenici, Travniku, Mostaru npr.
Vrijedis nesta kad nisi babin sin pa dignes se iz pepela i uspijes, i da padnes i opet se vratis, posebno kad u direktnoj okolini imas naroda koji ti zeli zlo. Nije nijedan heroj u historiji se borio protiv slabijih pa postao heroj, uzeo je onaj rizik od kojeg svi bjeze, i pobjedio je kad su svi mislili da ce izgubiti. Mogu da vidim zasto su neki antipaticni protiv Olimpika, ostavio je mrlje na Zelju i Sarajevu time npr. kad je Olimpik bio taj koji je poduzeo, vodio i rijesio one nenormalne cijene osiguravanja utakmica u gradu, a Zeljo i Sarajevo, koliko god ih bilo brojno u svim segmentima, nisu to sami ni udruzeno mogli ranije. Mi prvi napravili kamp u Hadzicima, pa onda FKS u Butmiru, evo i sad prvi u drzavi da koristimo Catapult, ovo sve su trebali velikani prije nas postici. Kad mi nesto uradimo, stavi se pritisak na druge da nas prate u tom pogledu, npr. one sezone kad smo osvojili kup cini mi se, dali smo djeci ispod 12 godina, zenama, penzionerima besplatan ulaz i ostalim 1 KM ulaz pola sezone, pa je onda na proljece Zeljo dao besplatan ulaz djeci koji dodju sa roditeljima koji imaju clanarinu. Skrto je to od strane Zelje, ali je ipak nesto.

Ne znam kako da ti objasnim, Olimpik je taj sin Sarajeva koji je pokazao svoju vrijednost i smatram da zasluzuje najvisu poziciju u gradu. Da ti hoces ili moras izabrati od troje djece kojeg ces podrzavati, i prva dva su mnogo stariji i dobiju sta god pozele i svi ih paze ali nisu zauzvrat uspjeli s tim sredstvima i pozicijom uradili nesto vece na tom nivou(mislim ne idu vani svog comfort zone-a), a treci je vrlo mlad i sta god mu je bila borba ili cilj, dosao je do toga konacno, jos te obraduje sa neocekivanim potezima kojih si ocekivao od starijih, koga bi ti podrzao?
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 29 avg 2018, 22:26

Sanjin pogodio za pobjedu juniorske reprezentacije. :clap:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 29 avg 2018, 23:10

Mokroguz je napisao/la:Sanjin pogodio za pobjedu juniorske reprezentacije. :clap:
:thumbup:
Možda i nije loše kada našu ekipu ovako potcjenjuju. Čitam komentare na facebooku i pročitah kako jedan piše kako će Olimpik primiti minimalno tri gola. Moglo bi im se to "osvetiti". ;)
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 29 avg 2018, 23:39, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 29 avg 2018, 23:23

Mancini je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Sanjin pogodio za pobjedu juniorske reprezentacije. :clap:
:thumbup:
Možda i nije loše kada našu ekipu ovako potcjenjuju. Čitam komentare na facebookum i pročitah kako jedan piše kako će Olimpik primiti minimalno tri gola. Moglo bi im se to "osvetiti". ;)
Lozi ih sto vise, poklonit ce nam pobjedu.
Ako ih iskartoniraju, nemaju sirinu, a idu im TOSK i Zvijezda poslije nas. Mozemo haman trostruko pobjediti u subotu.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 31 avg 2018, 15:30

Mahir Karić u kombinaciji za sutrašnji sastav. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 31 avg 2018, 17:21

Mancini je napisao/la:Mahir Karić u kombinaciji za sutrašnji sastav. ;)
Brandao povrijedjen :mrgreen:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la drakensang » 31 avg 2018, 17:53

Kakva je prica ne bi htio Fajica a nudio mu ugovor prije nego sto je potpisao za Velez. Jao supljaka, a ne, niko u ovoj ligi nece napadaca sa 2 gola po utakmici, sto ce im.

PS. Pozz za Shullentu vjernog pratioca desavanja u Velezu.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 31 avg 2018, 18:43

Bolje bi Fajicu bilo da sa nama ide u PL nego ovdje da ostane. Tatar > Fajic, to je sve. :kafa:
Kerim je talentovan, ima cijelu karijeru pred sebe, vrijedno radi i bice nesta od njega, vi bi to trebali najbolje znati.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la drakensang » 31 avg 2018, 19:44

A znas li da je Tatar nas "otpadak". E pa zamisli kad ss zadovoljavate nasim otpadom :)

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 31 avg 2018, 19:53

Otpad za kojeg smo dobivali inostrane ponude? :kafa: Kerim je majstor.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la drakensang » 31 avg 2018, 19:58

Mokroguz je napisao/la:Otpad za kojeg smo dobivali inostrane ponude? :kafa: Kerim je majstor.
Jel otjeran iz Veleza? Jeate. Jel bi ostao da je normalan momak? Bi. Kerim je dobar igrac, ali nista vise od toga, ali te bajke o inostranim ponudama pricaj drugu Manciniju, to nikom ne mozes prodavat :) A sjecam se zapravo, slali Lech Legia Anderlecht i Brugge ali gigant s Otoke je uspio zadrzati fantasticnog Tatara :(

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la rodjak » 31 avg 2018, 20:15

Cuj Tatar igrac :urnebes: :crazy: ,pa da je ista vrijedio ostao bih kod nas,nikad tu profesionalnog igraca nece biti,tipicni igrac za termina i za igru sa rajom,mada da nije koka mozak uz naporan rad i marljivost moglo bi od njega biti nesto,ali ne on je vec igracina za sebe pa mu to i ne treba.
Ako mislite da ce te nas sa Tatarom dobiti onda nastavite san,a ovaj Karic i nije los igrac.Druga stvar Dejo vam brani jos jedan plus za nas ,ali eto da vam ne dosadjivam bum te sve vidjeli ,ne ;)
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.