Olimpik Sarajevo

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 02 jun 2018, 19:41

Uspjeli izgubiti na kraju. :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 02 jun 2018, 20:22

Sreca pa ne ispade Celik. Mi smo na malim utakmicama izgubili sansu, Slogina taktika je bila sve sudije kuci kupiti, da smo i mi to radili uzeli bi i Metalleghe i TOSK i sad bili prvi. Valjda smo naucili nesta od ovoga.
Mislim da su Bandovic, Hodzic, Cvoro, Jusic, Stojanovic, Sadikovic, Milovic, Vukomanovic, Scepanovic, Bibic, Tatar, Osmanovic i Karic sigurni za zadrzati. Tatar pun pogodak, Karic takodjer, Bandovic, Stojanovic i Milovic mi se cine odani klubu i to je bitno ali i dobro igraju.
Blaic i Krsic odlaze i nisu se nesta posebno dokazali.
Od onih kojih smo pozajmili mi se cini da je samo Lalovic perspektivan, pratio sam i Focu i on je solidan, donekle borben, ali kvalitet nije na nivou za nase ambicije. Ostali pozajmljeni nista posebno.
Izgleda mi da su Taric i Kisic na dobrom putu, treba ih iscekati jos par godina da vidimo kojom stazom krenu, Besic i Ceman bi bili dobri prikljuciti prvom timu.

Cvoro, Osmanovic, Lalovic, Alesevic, Tatar i juniori bi bili okosnica U21 potreba za sljedecu sezonu.
Treba nam zadnji vezni i playmaker. Cini mi se i dalje Jusufbasic igra playmakera, ne razumijem zasto. On je napadac i to treba da igra, bolje se Karic dosad dokazao kao playmaker buduci da je namjestio par golova bas dobro.
Steta sto Brandao ima ugovor do 2019, on bi bio dobar playmaker ja mislim. Kobilica iz Rudara leprsavo isprati sve dobro sto uradi na terenu, nije bas siguran sa loptom u jednom smislu.

Morat cu jos razmisliti kojih komentara, ali u svakom slucaju neka krene diskusija. :P
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 02 jun 2018, 20:28

Kao prvo sportskog direktora moraju dovesti, i to kvalitetnog. A već sutra početi tražiti pojačanja, pojačanja a ne "polovne" igrače. Takvih imamo dovoljno. A naravno i "zahvaliti" se mnogima.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 02 jun 2018, 20:41

Trebamo znati kakvu igru hocemo uspostaviti i prema tome dovoditi i otpustati igrace. Mi smo od koliko se ja sjecam vazda imali problema sa efikasnoscu, sada je izgleda malo popustilo posebno sad pred kraj sezone, ali generalno iz godine u godini igramo otvoreno i dopadljivo ali golova rijetko. Treba taj "peh" izanalizirati, identifikovati igrace koji bas to rijesavaju, i onda to sve posloziti. Ocito ce nam najvise prijati ako znamo igrace k'o Tatara pronaci koji su i U21 i super igraju.
Mislim da je tesko naci igraca za nase ambicije u ovoj ligi, jedino ovako Devedzic, Brandao, Leko ili onaj Ibrahimovic koji je napustio Slogu ako bi se vratio u BIH, ti igraci imaju nekog kvaliteta na nivou kojeg trazimo, ostalo sve treba se jos pure najesti.

Ali slazem se treba prvo te osnovne pozicije dobro popuniti, kao sportskog direktora.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 02 jun 2018, 21:00

A što li imaju problem sa efikasnošću? Možda zato što "fulaju" sa dovođenjem igrača?
Još mi nije jasno kako danas izgubiše u Kaknju!? :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 02 jun 2018, 21:04

Husic premirao domacina, nasi se valjda opustili kad su culi 1-3 u Zivinicama.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la BosanacGorstak » 02 jun 2018, 22:48

Ma na kraju ove nase balade Mokroguz samo da vam pruzim ruku jer ste bili odlicna konkurencija i nijanse su dijelile da mozda vi danas slavite ulazak.Cestitke na odlicnoj sezoni,stvarno ste nas psihicki lomili do zadnjeg kola sa svojim odlicnim igrama i licno sam poceo i sumnjati da ce Sloga na kraju pokleknuti.Na stranu kafanske price kako je sve kupljeno i zavrseno sa sudijama,realnost je da su Olimpik i Sloga najvise i ulozili u igracki kadar i da su ove sezone organizaciono bili na najvisem nivou uz eventualno jos Velez.Sve u svemu razlika je na kraju i pokazala da smo bili u par deka i da smo za nijansu ipak mi bili bolji.

Olimpiku sve najbolje i ako ponovite slicno i sledece sezone,velike su sanse da prvi prodjete kroz cilj.Bit ce to borba sa Velezom sigurno.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 03 jun 2018, 00:38

BosanacGorstak je napisao/la:Ma na kraju ove nase balade Mokroguz samo da vam pruzim ruku jer ste bili odlicna konkurencija i nijanse su dijelile da mozda vi danas slavite ulazak.Cestitke na odlicnoj sezoni,stvarno ste nas psihicki lomili do zadnjeg kola sa svojim odlicnim igrama i licno sam poceo i sumnjati da ce Sloga na kraju pokleknuti.Na stranu kafanske price kako je sve kupljeno i zavrseno sa sudijama,realnost je da su Olimpik i Sloga najvise i ulozili u igracki kadar i da su ove sezone organizaciono bili na najvisem nivou uz eventualno jos Velez.Sve u svemu razlika je na kraju i pokazala da smo bili u par deka i da smo za nijansu ipak mi bili bolji.

Olimpiku sve najbolje i ako ponovite slicno i sledece sezone,velike su sanse da prvi prodjete kroz cilj.Bit ce to borba sa Velezom sigurno.
Ti mislis da cemo ovo sve zaboraviti samo sto se trazis druziti? Azmir nema namjeru da nam vrati za to sto ste nas ostetili, i tu se odredio ton predstojecih relacija. Pokrali ste nas bas hinjski, jos optuzivali za svasta ovdje.
Rece ti da su "nase sudije" vama upravljali ovo kolo. Dobili ste i penal koji ste promasili. Ja to ne respektujem. To megapojacanje i "dobri fudbal" sto vidite u tipa Stokica, trecina njegovih golova su penali. De mi to objasni. Sloga je najvise ulozila, pa je zato od onog kola protiv Jedinstva krenula panika i masovna kupovina, fudbalski nismo ni u par deka niti nas nijanse dijele nego smo svjetlosnu godinu ispred vas, ali smo naivni sto nismo istim lopovlukom uzvracali. I zato ste prvi ispali na kraju.
Ne mozes se pridruziti narodu koji nam zlo rade i onda ostati prijatelj, ne radi to tako.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 03 jun 2018, 00:57

Ne treba s njima puno komunicirati. Ja za ovih sedam nepunih godina na forumu nisam sreo više smaraća i provokatora od ovih iz predgrađa iz Tuzle. Toliko laži su "plasirali" na ovom pdf-u da je to za nepovjerovati.
A trener "psovač" ostaje na klupi i naredne sezone. I još ako za sportskog direktora izaberu nekog sličnog njemu, moglo bi biti u klubu zanimljivo. :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

tarantula27
Postovi: 87
Pridružen/a: 03 apr 2018, 13:41
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la tarantula27 » 03 jun 2018, 01:04

Sretno vam iduce sezone :). Ratnoprofiterska hobotnica potpomognuta Dinom Begicem ni juce nije uspjela zaustaviti najbolju ekipu. Dzbaa ste se istresli na sudije, nema govora zaradili su 20.000 koje ste im dali. Kod penala crveni ko suza cist, samo potkupljen sudija ne daje na start s ledja s dvije noge u gol sansi jedan na jedan s golmanom crveni karton. Ostat ce te upamceni kao ekipa koja je najvise potrosila na sudije i kupovinu. Nadam se da slijedi gasenje ili izlazak ratnog profitera iz kluba.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 03 jun 2018, 01:14

tarantula27 je napisao/la:Sretno vam iduce sezone :). Ratnoprofiterska hobotnica potpomognuta Dinom Begicem ni juce nije uspjela zaustaviti najbolju ekipu. Dzbaa ste se istresli na sudije, nema govora zaradili su 20.000 koje ste im dali. Kod penala crveni ko suza cist, samo potkupljen sudija ne daje na start s ledja s dvije noge u gol sansi jedan na jedan s golmanom crveni karton. Ostat ce te upamceni kao ekipa koja je najvise potrosila na sudije i kupovinu. Nadam se da slijedi gasenje ili izlazak ratnog profitera iz kluba.
Svi su te skuzili, kome vise izmisljas?
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 03 jun 2018, 01:19

Mancini je napisao/la:Ne treba s njima puno komunicirati. Ja za ovih sedam nepunih godina na forumu nisam sreo više smaraća i provokatora od ovih iz predgrađa iz Tuzle. Toliko laži su "plasirali" na ovom pdf-u da je to za nepovjerovati.
A trener "psovač" ostaje na klupi i naredne sezone. I još ako za sportskog direktora izaberu nekog sličnog njemu, moglo bi biti u klubu zanimljivo. :lol:
Forma se podigla pod njegovom palicom, ne znam dali je tu bilo jos neki uticaj na to ili je cisto taktika i zalaganje igraca. Valjda je ideja da se taj kontinuitet nastavi i ako se kostur ekipe zadrzi da se ekipa ne mora uhodati ponovo, svi su u stosu vec.
Ovaj prosli prelazni rok nije skroz lose odradjen, najveci bauk je bilo to sto je Sloga kupovala sve do kraja. Sljedece sezone bi trebalo da mi kontrolisemo sve iako nam ekipa lose krene, ali ne vjerujem da cemo imati losu igru ni losu ekipu.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

tarantula27
Postovi: 87
Pridružen/a: 03 apr 2018, 13:41
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la tarantula27 » 03 jun 2018, 01:20

Mokroguz je napisao/la:
tarantula27 je napisao/la:Sretno vam iduce sezone :). Ratnoprofiterska hobotnica potpomognuta Dinom Begicem ni juce nije uspjela zaustaviti najbolju ekipu. Dzbaa ste se istresli na sudije, nema govora zaradili su 20.000 koje ste im dali. Kod penala crveni ko suza cist, samo potkupljen sudija ne daje na start s ledja s dvije noge u gol sansi jedan na jedan s golmanom crveni karton. Ostat ce te upamceni kao ekipa koja je najvise potrosila na sudije i kupovinu. Nadam se da slijedi gasenje ili izlazak ratnog profitera iz kluba.
Svi su te skuzili, kome vise izmisljas?
Dzaba vam novci moji sinovci :). Kad pogledas snimak javi se. Pokusali ste svim sredstvima i zato cestitke. Samo ste zaboravili da nekad i postenje pobjedi ne lopovluk.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 03 jun 2018, 01:23

tarantula27 je napisao/la:Dzaba vam novci moji sinovci :). Kad pogledas snimak javi se. Pokusali ste svim sredstvima i zato cestitke. Samo ste zaboravili da nekad i postenje pobjedi ne lopovluk.
Problem je sto vi ne date da se snimak pokaze. Inace daj link da pogledamo.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 03 jun 2018, 01:25

tarantula27 je napisao/la:Smontirajte sta, tu ste prvaci :guz: :guz: :guz:
Pa ako mi "montiramo", da vise ne cmizdrite, eto vama sansa da sve cisto postavite kako je "stvarno bilo" i da vidimo. Evo, bujrum, kad god si spreman, ja cekam.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 03 jun 2018, 01:26

tarantula27 je napisao/la:Sretno vam iduce sezone :). Ratnoprofiterska hobotnica potpomognuta Dinom Begicem ni juce nije uspjela zaustaviti najbolju ekipu. Dzbaa ste se istresli na sudije, nema govora zaradili su 20.000 koje ste im dali. Kod penala crveni ko suza cist, samo potkupljen sudija ne daje na start s ledja s dvije noge u gol sansi jedan na jedan s golmanom crveni karton. Ostat ce te upamceni kao ekipa koja je najvise potrosila na sudije i kupovinu. Nadam se da slijedi gasenje ili izlazak ratnog profitera iz kluba.
Je li te stid više lažove provokatorski?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 03 jun 2018, 06:32

Znači trolanje i provociranje prolazi. Samo da znam. ;) Provokator piše o ratu, profiterstvu, provocira konstantno a moderator ne izbriše post odnosno postove. :thumbdown:
Juniori Olimpika u karantinu pred utakmicu sa Travnikom. Juniori ovog kluba i ostale selekcije imaju bolje uslove od većine federalnih prvoligaša. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 03 jun 2018, 17:56

Idemo momci :bih: 5-0 mozemo!
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 03 jun 2018, 20:03

0-0, revans sljedece hevte
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 03 jun 2018, 20:05

Mokroguz je napisao/la:0-0, revans sljedece hevte
Izgleda slabo, ali ima revanš.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.