Olimpik Sarajevo

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 03 apr 2018, 23:35

tarantula27 je napisao/la:Znaju ovi iz Capljine kako se igraci podmicuju. Tu ste najbolji. Mislite ko gazda mafijas sto se Alijinom privatizacijom obogatio kurciti se po fudbalu. Nece moci ove noci. Procitani ste, cirkusa raja van Malte s vama. Slabo gazdi s pivom ide pa bi malo na kladionicama zaradjivao. Nece moci ove noci.
Ja obicna osoba - ne znam nista o pozadini - pogledam snimak i vidim da nije fer sudjenje bilo - vidim ti nas ovdje napadas. O cemu se to radi matere ti? Sta je? Jesi ljut sto klub nije presutio ovu vasu ocitu malverzaciju?
Vi nas ostetili a "mi smo procitani" :urnebes: Tipicna lopovska politika napasti zrtvu. I jos gore sto pokusavas se vaditi na druge ekipe sada umjesto da odgovaras za vas, jer znas da ste nas pokrali.
Ne pravi se da ste dobronamjerni, vi bi unistili Zvijezdu da mozete. Sad kad ste na korak da kleknete, sad fol cete im pomoci nebi li ispali fini.
Eno neki i kazu da se sprema nesta protiv Bratstva, bas me zanima sta ce se sutra desiti.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 04 apr 2018, 17:30

Olimpik: Bandović, Jusić, Uzelac, Osmanović, Muminović, Karić, Kovač, Stojanović, Blaić, Tatar, Vukomanović.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 04 apr 2018, 18:17

Koliko su ljudi novca uložili za godinu i četiri mjeseca i da im se ovako vraća!? Dobronamjerni spremni da rade ali se vjerovatno ne razumiju u fudbal dovoljno. Omladinski pogon svijetla tačka. Ostalo tanko. Danas dosta trke ali znanja malo. Baš me interesuje koliko će kočijaš ostati na klupi još, hoće li juni dočekati? I na kraju pokazalo se da je bila greška smjena Varešanovića. Ništa iz toga nije dobro proizašlo.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la vorkapa » 04 apr 2018, 21:22

Zašto ovoga trenera opet doveli?????Kontam vrijeme je sjutra sabah zorom klub napusti i sp.direktor ako ima obraza.Kojom magijom folira ljude koji daju novac u klub.Jel neko zna odgovor.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 04 apr 2018, 22:41

vorkapa je napisao/la:Zašto ovoga trenera opet doveli?????Kontam vrijeme je sjutra sabah zorom klub napusti i sp.direktor ako ima obraza.Kojom magijom folira ljude koji daju novac u klub.Jel neko zna odgovor.
Pitaj one koji su ga doveli. A za odlazak sportskog direktora najvjerovatnije ćeš morati čekati ljeto, minimalno.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

tarantula27
Postovi: 87
Pridružen/a: 03 apr 2018, 13:41
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la tarantula27 » 04 apr 2018, 23:01

Nemojte brisati postove. Ratnoprofiterske pare ne mogu donjeti dobro. Reko sam danas da Olimpik ako ne zavrsi sudije ili igrace protivnika ne moze dobiti. To je svima jasno. Parama se ne moze sve kupiti.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la spiska » 04 apr 2018, 23:03

Šta bi danas jel opet Kazlagic kriv!??? Ili uhleba od trenera

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la vorkapa » 05 apr 2018, 09:51

Jel ima novosti sa Otoke,nadam se da danas sp.dir.kaze:Malo sam se više zaigrao sa tuđim parama i nema pomaka u mom radu.Ja odlazim a Olimpiku zelim sve najbolje u nastavku.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 05 apr 2018, 12:25

ADMINISTRATORU ili MODERATORU hoće li neko konačno odsraniti ove trolove sa foruma? Ili ih odsranite ili zaključajte ovu temu. Ovako više nema smisla!
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

tarantula27
Postovi: 87
Pridružen/a: 03 apr 2018, 13:41
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la tarantula27 » 05 apr 2018, 12:46

Cuj ovog padobranca. Nije Sjeverna Koreja. Rekao sam vam juce ako ne zavrsite sudije ili ne kupite igrace da necete dobiti. Niste nikog dobili normalno.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 05 apr 2018, 12:54

tarantula27 je napisao/la:Nemojte brisati postove. Ratnoprofiterske pare ne mogu donjeti dobro. Reko sam danas da Olimpik ako ne zavrsi sudije ili igrace protivnika ne moze dobiti. To je svima jasno. Parama se ne moze sve kupiti.
I ja sam rekao da ce u Gracanici biti prodato. I sta se desilo?
I sad nama pricas da mi ne mozemo bez "zavrsiti sudije ili igrace".
Ali si u pravo u jedno; parama se ne moze sve kupiti, i zato cete vi ostati kratkih rukava.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

tarantula27
Postovi: 87
Pridružen/a: 03 apr 2018, 13:41
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la tarantula27 » 05 apr 2018, 12:59

Mokroguz je napisao/la:
tarantula27 je napisao/la:Nemojte brisati postove. Ratnoprofiterske pare ne mogu donjeti dobro. Reko sam danas da Olimpik ako ne zavrsi sudije ili igrace protivnika ne moze dobiti. To je svima jasno. Parama se ne moze sve kupiti.
I ja sam rekao da ce u Gracanici biti prodato. I sta se desilo?
I sad nama pricas da mi ne mozemo bez "zavrsiti sudije ili igrace".
Ali si u pravo u jedno; parama se ne moze sve kupiti, i zato cete vi ostati kratkih rukava.
Mi ako ostanemo kratkih rukava cestitat cemo boljim od nas. Necemo se baviti montiranjem video priloga. To je razlika izmedju vas i nas. U Capljini je bilo posteno jer je strasni Olimpik dobio koji nama ne pogleda prema golu a Metalegeu kod kuce napravi sansu i po.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la admin » 05 apr 2018, 13:45

Mancini je napisao/la:ADMINISTRATORU ili MODERATORU hoće li neko konačno odsraniti ove trolove sa foruma? Ili ih odsranite ili zaključajte ovu temu. Ovako više nema smisla!
Na svim temama prve lige diskutuju navijaci svih klubova. dok se drze teme i pravila foruma ne vidim razloga da ikoga uklanjam. nije drugacija situacija ni na temi zvijezde, sloge, veleza... ono sto hocu uraditi jeste upozoriti sve redom da se drze bontona, da nikog ne vrijedjaju i svoje diskusije ogranice na sportska promisljanja i konkretne cinjenice.

Znam ja Mancini da bi ti volio imati ili svoju privatnu temu ili da svima zabranimo da ista pisu, ali ne ide to tako u demokratskom drustvu ;)

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 05 apr 2018, 14:27

admin je napisao/la:
Mancini je napisao/la:ADMINISTRATORU ili MODERATORU hoće li neko konačno odsraniti ove trolove sa foruma? Ili ih odsranite ili zaključajte ovu temu. Ovako više nema smisla!
Na svim temama prve lige diskutuju navijaci svih klubova. dok se drze teme i pravila foruma ne vidim razloga da ikoga uklanjam. nije drugacija situacija ni na temi zvijezde, sloge, veleza... ono sto hocu uraditi jeste upozoriti sve redom da se drze bontona, da nikog ne vrijedjaju i svoje diskusije ogranice na sportska promisljanja i konkretne cinjenice.

Znam ja Mancini da bi ti volio imati ili svoju privatnu temu ili da svima zabranimo da ista pisu, ali ne ide to tako u demokratskom drustvu ;)
O kakvom demokratskom društvu pišeš? Pa ovom trolu je vjerovatno moderator izbrisao najmanje pet postova i trol napiše još dva. Trol piše o ratu o profiterstvu, lopovluku i o drugim glupostima i nikom ništa. I sam je napisao da se registrovao samo da piše protiv sarajlija, protiv Olimpika, protiv nekog lopovluka. I to je demokratija!?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la admin » 05 apr 2018, 14:33

demokratija je da neko ima pravo da navija za slogu i bude lokalpatriota.

citaj malo i druge teme, sta sve pisu na temi zelje i sarajeva o tuzlacima, mostarcima... kako se pise o azmiru, kako o zrinjskom i sulenti, kako o lopovluku zelje, sarajeva, saveza... itd, itd...

ovo je sportski forum, normalno je da postoji rivalitet, da navijaci jednog kluba ne cijene drugi...

ti bi htio da ti i mokroguz pisete hvalospjeve o olimpiku, a da ja banujem svakog ko napise bilo sta drugo. to je nerealno sasvim.
drugo je kad se pojave navijaci nekog kluba iz sasvim druge lige, koji su tu samo da vas troluju... to rjesavam. a sportski rivalitet, u to se ne mjesam.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 05 apr 2018, 14:35

admin je napisao/la:demokratija je da neko ima pravo da navija za slogu i bude lokalpatriota.

citaj malo i druge teme, sta sve pisu na temi zelje i sarajeva o tuzlacima, mostarcima... kako se pise o azmiru, kako o zrinjskom i sulenti, kako o lopovluku zelje, sarajeva, saveza... itd, itd...

ovo je sportski forum, normalno je da postoji rivalitet, da navijaci jednog kluba ne cijene drugi...
Jedno je rivalitet a drugo priče o ratu, profiterstvu i drugim glupostima.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la flagrantus » 05 apr 2018, 14:45

Mancini je napisao/la:I još da dovedu onoga što je otišao u četnike 1992. godine za trenera i glupost dana je kompletirana. :roll:
Ti ne pricas o ratu,profiterstvu?Meni na pp pises da sam iz "genocidnog entiteta" kad nemas sportske argumente!
Na stranu sto ovaj Radovic vjerovatno nema kvalitet da vodi Olimpik,ali bas me zanima gdje si ga to ti 92 vidio u "cetnicima" ili si to zakljucio samo na osnovu njegovog imena i prezimena!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la spiska » 05 apr 2018, 14:47

Hajde ne sikirajte se sad ce pomoci vam Sabrija vas sudija za gostujuce pobjede.

tarantula27
Postovi: 87
Pridružen/a: 03 apr 2018, 13:41
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la tarantula27 » 05 apr 2018, 15:00

spiska je napisao/la:Hajde ne sikirajte se sad ce pomoci vam Sabrija vas sudija za gostujuce pobjede.
Nece oni, posteni su. Sve ce pokusati zatvoriti i nece dobiti.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la admin » 05 apr 2018, 15:26

ako zabranim da se za nekog vlasnika, direktora, predsjednika... kluba kaze da je ovakav i onakav, mogu komotno zatvoriti forum, jer ovdje niko nikad nije napisao nista fino o nekome. valjda to tako ide, ako imas kompliment sutis, a ako imas uvredu onda si najglasniji.

mene nemojte mijesati u te diskusije, da ja moram odluciti ko je posten a ko nije i slicne gluposti. vi pricate da je azmir "vaki", oni da je vas gazda "naki"... za mene i jedan i drugi mogu biti i najbolji i najgori na svijetu. svejedno mi je i necu sigurno biti sudija u takvim prepirkama.

nemoj bezveze da mi prijavljujes sve postove koje ostavi neko osim tebe i mokroguza. moze se ban dobiti i zbog ometanja normalnog rada moderatorima.

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.