Olimpik Sarajevo

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 02 apr 2018, 17:21

I još da dovedu onoga što je otišao u četnike 1992. godine za trenera i glupost dana je kompletirana. :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la nepostenaliga » 02 apr 2018, 17:31

Dobra odluka. Dino je tu bio pijun, igraci ga nisu shvatili ozbiljno i to je bio cirkus. Igra bez igre i ovo je ocekivano, govorio sam ti, ti me nazvao neprijateljem. Red je na sportskog direktora, on je tu zlo. Sutra dolazi trener novi i pomocnik dobro poznata imena.

Avatar
ASD
Postovi: 26242
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la ASD » 02 apr 2018, 17:45

Velika steta, nije los trener, dobio otkaz nakon teskog rasporeda, gdje je izvukao solidne bodove.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 02 apr 2018, 17:59

nepostenaliga je napisao/la:Dobra odluka. Dino je tu bio pijun, igraci ga nisu shvatili ozbiljno i to je bio cirkus. Igra bez igre i ovo je ocekivano, govorio sam ti, ti me nazvao neprijateljem. Red je na sportskog direktora, on je tu zlo. Sutra dolazi trener novi i pomocnik dobro poznata imena.
Tebi je najbolje da se odjaviš i da se više ne prijavljuješ na ovaj forum poslije širenja laži na istom.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la nepostenaliga » 02 apr 2018, 18:13

Mancini je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Dobra odluka. Dino je tu bio pijun, igraci ga nisu shvatili ozbiljno i to je bio cirkus. Igra bez igre i ovo je ocekivano, govorio sam ti, ti me nazvao neprijateljem. Red je na sportskog direktora, on je tu zlo. Sutra dolazi trener novi i pomocnik dobro poznata imena.
Tebi je najbolje da se odjaviš i da se više ne prijavljuješ na ovaj forum poslije širenja laži na istom.
Slabo si upucen u desavanja o svom klubu, nazalost.lazi su jel da je u prava nezadovoljna igrom. Nije dobio Veleza, kupili mu u Capljini 4 igraca domacih, sudija protiv Igmana gurao do maksimuma da nekako bude kec. U Simin Hanu imao jednu sansu, kakve sudije i to.. Pitaj u klubu slobodno sto ga otjerase a sve bajno po tebi. Sutra novi trener provjeri je li "laz"

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 02 apr 2018, 18:28

nepostenaliga je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Dobra odluka. Dino je tu bio pijun, igraci ga nisu shvatili ozbiljno i to je bio cirkus. Igra bez igre i ovo je ocekivano, govorio sam ti, ti me nazvao neprijateljem. Red je na sportskog direktora, on je tu zlo. Sutra dolazi trener novi i pomocnik dobro poznata imena.
Tebi je najbolje da se odjaviš i da se više ne prijavljuješ na ovaj forum poslije širenja laži na istom.
Slabo si upucen u desavanja o svom klubu, nazalost.lazi su jel da je u prava nezadovoljna igrom. Nije dobio Veleza, kupili mu u Capljini 4 igraca domacih, sudija protiv Igmana gurao do maksimuma da nekako bude kec. U Simin Hanu imao jednu sansu, kakve sudije i to.. Pitaj u klubu slobodno sto ga otjerase a sve bajno po tebi. Sutra novi trener provjeri je li "laz"
Veze ti nemaš. Ideš od teme do teme i širiš laži. I imam informacije bolje od tebe ali ja ne žurim da ih ovdje objavljujem. I znao sam za smjenu današnju trenersku. Uglavnom nemoj širiti laži jer u suprotnom bi trebao administrator da reaguje. Širenje laži je ovdje na forumu zabranjeno.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 02 apr 2018, 23:32, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 02 apr 2018, 23:03

Dino je po izjavi se gospodinski oprostio od duznosti, po tome cu ga pamtiti i respektovati. Sve najbolje u nastavku Dino. :salut:
Bice zanimljivo vidjeti ko ce ga naslijediti. Ovo meni(koji ne zna sta se desava u pozadini) djeluje kao ozbiljna poruka ligi da imamo vise ambicije od Sloge i da je taj gubitak neprihvatljiv poput toga sto je Slogi bilo neprihvatljiv poraz u Bihacu. Znaci vrlo smo ozbiljni visokim ambicijama i svidja mi se to, potpuno vjerujem da cemo uspjeti.

Nije ni cudo da se nije prenosila utakmica u Siminom Hanu, ja bi onog Kazlagica gadjao stolicom da sam bio tu.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Orhan » 03 apr 2018, 06:50

Mokroguz je napisao/la:Dino je po izjavi se gospodinski oprostio od duznosti, po tome cu ga pamtiti i respektovati. Sve najbolje u nastavku Dino. :salut:
Bice zanimljivo vidjeti ko ce ga naslijediti. Ovo meni(koji ne zna sta se desava u pozadini) djeluje kao ozbiljna poruka ligi da imamo vise ambicije od Sloge i da je taj gubitak neprihvatljiv poput toga sto je Slogi bilo neprihvatljiv poraz u Bihacu. Znaci vrlo smo ozbiljni visokim ambicijama i svidja mi se to, potpuno vjerujem da cemo uspjeti.

Nije ni cudo da se nije prenosila utakmica u Siminom Hanu, ja bi onog Kazlagica gadjao stolicom da sam bio tu.
U Siminom Hanu se nista ne prenosi jer tu AZMIROVE sudije rade sta hoce, pa gdje mogu i na strani...inace bez sudija bi bila zlatna sredina na tabeli...u svakom slucaju ako mi ne udjemo u premier ligu vise bi volio da to onda bude olimpik.
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la spiska » 03 apr 2018, 07:37

Pssst prošle godine i slogu i Zvijezdu su sudije iz masakrirale na Otoci, nemojte kenjati bavite se klipovima sto niko ne uzme ne pogleda Zvijezdine dvije domace utakmice pa da vidi finog materijala, odugovlacenja, smijesnih sudijski odluka. Ili jos bolje uzmite pogledajte Capljina - Zvijezda prije 2 sezone i sve ce vam biti jasno, nije se niko udostojio da napiše članak a ovamo olimpik nije opuco po golu spacno pokradeni, cazinski ljepotac itd naslovi ma hajte ba.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la atomac123 » 03 apr 2018, 11:08

Sta ste vi nama uradili u Tesnju, to je za filma, i nikom nista. Svi se samo bune kad je protiv njih, na sve ostalo se suti. Ovaj rak lige se mora rijesit, ovo je smijesno vise.
TŽV!

Avatar
ASD
Postovi: 26242
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la ASD » 03 apr 2018, 12:03

Ja se ne sjecam da se u ovoj ligi neki sudija bunio sto je suspendovan.
Ocito im je svejedno hoce li biti suspendovani ili ne, nebi se cudio da dobiju i neki novac od saveza da ostanu "mirni" tokom suspenzije.
A sudije se suspenduju na nacin, tako sto se klubovi pobune, sudija dobije suspendiju, bez obzira bilo osnove ili ne, bitno savezu samo odrzati mir u kuci.
Evo recimo, sad ce Kazlagic dobiti suspendiju jer je se Olimpik pobunio i jer su plus izbacili video, da nisu, sve bi bilo kao da se nista nije dogodilo.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 03 apr 2018, 12:52

spiska je napisao/la:Pssst prošle godine i slogu i Zvijezdu su sudije iz masakrirale na Otoci, nemojte kenjati bavite se klipovima sto niko ne uzme ne pogleda Zvijezdine dvije domace utakmice pa da vidi finog materijala, odugovlacenja, smijesnih sudijski odluka. Ili jos bolje uzmite pogledajte Capljina - Zvijezda prije 2 sezone i sve ce vam biti jasno, nije se niko udostojio da napiše članak a ovamo olimpik nije opuco po golu spacno pokradeni, cazinski ljepotac itd naslovi ma hajte ba.
Razguli odavde dosadan si više.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la paulus » 03 apr 2018, 13:25

SAD SAM GLEDAO ONAJ SNIMAK , MA NIS NOVO ZA KAZLAGICA I HUSICA , jA MISLIM DA JE ON NJIMA U ZADNJE DVIJE SEZONE SUDIO JEDNO 20 TEKMI.Ikad uzmu pricat a kako je bilo vamo a kako tamo , pa znaci ako je tako bilo vamo il tamo i ti se prikljucis cirkusu . Ovu ligu prvo treba smanjit , pa izbacit ove mesetare sudije i njihove nalogodavce koji sigurno imaju prste u svemu is saveza Federalnog i po meni ovaj Kazlagic vise ne bi sudio nigdje , bubat kazne i klubovima a sudije iskljucivat po sezonu za ovaka navlacenja , mislim cirkus
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 03 apr 2018, 14:39

paulus je napisao/la:SAD SAM GLEDAO ONAJ SNIMAK , MA NIS NOVO ZA KAZLAGICA I HUSICA , jA MISLIM DA JE ON NJIMA U ZADNJE DVIJE SEZONE SUDIO JEDNO 20 TEKMI.Ikad uzmu pricat a kako je bilo vamo a kako tamo , pa znaci ako je tako bilo vamo il tamo i ti se prikljucis cirkusu . Ovu ligu prvo treba smanjit , pa izbacit ove mesetare sudije i njihove nalogodavce koji sigurno imaju prste u svemu is saveza Federalnog i po meni ovaj Kazlagic vise ne bi sudio nigdje , bubat kazne i klubovima a sudije iskljucivat po sezonu za ovaka navlacenja , mislim cirkus
:thumbup:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 03 apr 2018, 14:41

ASD je napisao/la:Ja se ne sjecam da se u ovoj ligi neki sudija bunio sto je suspendovan.
Ocito im je svejedno hoce li biti suspendovani ili ne, nebi se cudio da dobiju i neki novac od saveza da ostanu "mirni" tokom suspenzije.
A sudije se suspenduju na nacin, tako sto se klubovi pobune, sudija dobije suspendiju, bez obzira bilo osnove ili ne, bitno savezu samo odrzati mir u kuci.
Evo recimo, sad ce Kazlagic dobiti suspendiju jer je se Olimpik pobunio i jer su plus izbacili video, da nisu, sve bi bilo kao da se nista nije dogodilo.
E zamisli onda koliki su keš uzeli Kazlagić i Silić za onakvo brukanje!? :o
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 03 apr 2018, 15:03

"Kočijaš" ponovo na klupi Olimpika! :o Tačno onako kako sam i saznao da će biti. :( Čovjek koji se borio protiv ove države trener Olimpika. :crazy: Izbacio ih iz Premijer lige BiH prošle godine i sada ga "nagradiše" novim mandatom. :lol: Kao da su odustali od ulaska u Premijer ligu BiH!? :? Fuj! :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 03 apr 2018, 21:47

Nek' ste zato vi zavrsili Kazlagicem. Covjek dozvolio onakvu igru, ti ga branis.
Lahko vam je bilo pljackati Travnik, Iskru i takve ekipe, sad ste naletili na jaceg.
Udarali ste se u prsa tokom sezone i sad vas cudi sto ste meta mnogima.
Ko o cemu, Slogas o postenju, 6 penala kod kuce ste imali, koga ne podmazete u gostima uzme vas glat.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 03 apr 2018, 22:02

Mokroguz je napisao/la:Nek' ste zato vi zavrsili Kazlagicem. Covjek dozvolio onakvu igru, ti ga branis.
Lahko vam je bilo pljackati Travnik, Iskru i takve ekipe, sad ste naletili na jaceg.
Udarali ste se u prsa tokom sezone i sad vas cudi sto ste meta mnogima.
Ko o cemu, Slogas o postenju, 6 penala kod kuce ste imali, koga ne podmazete u gostima uzme vas glat.
Prijaviš lijepo zadnja tri posta koja nemaju veze s vezom, i riješen problem. Bez rasprave, bez svađe ikakve. ;)
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 04 apr 2018, 00:14, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 03 apr 2018, 22:31

Nadam se da će neko od Administratora odstraniti trola.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 03 apr 2018, 22:58

tarantula27 je napisao/la:Nece mafijasi upasti da stimaju u Premijer ligi.
Ako sebe zadrzite vani Premijer Lige, svaka vam cast.
Necemo vam dozvoliti.
Ne treba nam vasa dozvola.
Ako mi ne mozemo moze Zvijezda. Vidim vi u gostima rasturate, znaju i Tesnju to najbolje. U Capljini igrace kupujute sramote jedne, clan uprave vam sad sjedi sa posmatracem sudjenja. Niste pogledali prema golu i zalite se nesto.
Moze Zvijezda, kojoj ste pokusali podmititi igrace i oteti trenera.
Pogledaj izvjestaj utakmice, sidji sa oblaka.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.