Olimpik Sarajevo

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 01 sep 2018, 21:54

rodjak je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Vidite sta hocete da vidite, noge Ovcine uopste nisu povucene u neprirodnom smjeru, Sadikovic trazio loptu Ovcina k'o i druga dvojica se pravili da su poginuli na licu mjesta, i sudija je to prepoznao. Bio je tu na nekoliko metara, iz Premijer Lige ga doveli samo zbog vas, ali eto, pokradeni k'o i uvijek.
care pogledaj malo detaljnije ovog vaseg igraca koji je cuvo Fajica,i kad se okreto tamo prema Ovcini sapleo ga je po nogama(pogledaj usporeno),ti vjerovatno gledas igraca koji je cuvao Ovcinu,taj ga igrac nije dirno nego ovaj sto je cuvo Fajica.Sigurno tu ima elemenata za penal,ali ne bitno,borili ste se dobro i zasluzeno nosite bod jer smo mi malo podbacili,nismo bili na nivou na kojem mozemo/trebamo biti.Ima revans na otoki na proljece pa ce mo vidjeti ko je bolji i tamo :bih:
Pa usporeno sam upravo 25 puta pogledao, ako hoces napravit cemo gif.
Ako vam je neka utjeha, bolji ste bili prvo poluvrijeme, nije mi problem to priznati, splet okolnosti. Neko dobro rece na clanku na portalu da su obje ekipe igrali pod grcom i bojali se izgleda, nije bilo ono sto se ocekivalo, dosta je napeto bilo.
Nama je najteze gostovanje, odnosno najteza utakmica u sezoni, prosla danas, i drago mi je da nasi nisu izgubili fokus u svemu tome.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mexico » 01 sep 2018, 21:57

Mokroguz je napisao/la:
rodjak je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Vidite sta hocete da vidite, noge Ovcine uopste nisu povucene u neprirodnom smjeru, Sadikovic trazio loptu Ovcina k'o i druga dvojica se pravili da su poginuli na licu mjesta, i sudija je to prepoznao. Bio je tu na nekoliko metara, iz Premijer Lige ga doveli samo zbog vas, ali eto, pokradeni k'o i uvijek.
care pogledaj malo detaljnije ovog vaseg igraca koji je cuvo Fajica,i kad se okreto tamo prema Ovcini sapleo ga je po nogama(pogledaj usporeno),ti vjerovatno gledas igraca koji je cuvao Ovcinu,taj ga igrac nije dirno nego ovaj sto je cuvo Fajica.Sigurno tu ima elemenata za penal,ali ne bitno,borili ste se dobro i zasluzeno nosite bod jer smo mi malo podbacili,nismo bili na nivou na kojem mozemo/trebamo biti.Ima revans na otoki na proljece pa ce mo vidjeti ko je bolji i tamo :bih:
Pa usporeno sam upravo 25 puta pogledao, ako hoces napravit cemo gif.
Ako vam je neka utjeha, bolji ste bili prvo poluvrijeme, nije mi problem to priznati, splet okolnosti. Neko dobro rece na clanku na portalu da su obje ekipe igrali pod grcom i bojali se izgleda, nije bilo ono sto se ocekivalo, dosta je napeto bilo.
Nama je najteze gostovanje, odnosno najteza utakmica u sezoni, prosla danas, i drago mi je da nasi nisu izgubili fokus u svemu tome.
Imamo jos jednu domacu protiv vas na Otoci
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 01 sep 2018, 21:59

Mexico je napisao/la:Imamo jos jednu domacu protiv vas na Otoci
Ako vam dopustimo. ;)
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mexico » 01 sep 2018, 22:02

Mokroguz je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Imamo jos jednu domacu protiv vas na Otoci
Ako vam dopustimo. ;)
Nemojte nas samo mlatit :lol: :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 01 sep 2018, 22:15

Mexico je napisao/la:Nemojte nas samo mlatit :lol: :lol:
Ne mogu vam nista garantovati :rol: Ja mislim najzesci incident kod nas, ikad, je bio kad je jedan stariji gospodin sa tribina se kratko raspravljao sa Husrefom Musemicem. :P Ili kad su bile utakmice protiv Zelje nekad, cini mi se neko(Zeljin) rece "ako ne pobijedimo, pocupat cu jednu stolicu da nisam bezveze dosao" :urnebes:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 02 sep 2018, 00:16

Danas su naši igrali kako sam i očekivao da će igrati. Zna li su da Veležu odgovara da se "otvore" jer dobro igraju na kontre i polukontre. Opet nedostajalo pet igrača.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la SMR187 » 02 sep 2018, 09:59

Ni P od penala

Igracu sa brojem 16 (ovaj drugi sto je pao) bi lagano pokazao zuti, pa nek mase rukama do sutra. Ne vjerujem da se ovdje uopste raspravlja o penalu
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la drakensang » 02 sep 2018, 10:10

SMR187 je napisao/la:Ni P od penala

Igracu sa brojem 16 (ovaj drugi sto je pao) bi lagano pokazao zuti, pa nek mase rukama do sutra. Ne vjerujem da se ovdje uopste raspravlja o penalu
Ne prica se o igracu s brojem 16 nego o ovom iza njega.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la SMR187 » 02 sep 2018, 10:14

drakensang je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Ni P od penala

Igracu sa brojem 16 (ovaj drugi sto je pao) bi lagano pokazao zuti, pa nek mase rukama do sutra. Ne vjerujem da se ovdje uopste raspravlja o penalu
Ne prica se o igracu s brojem 16 nego o ovom iza njega.
Znam, ali kazem onako. Bas preglup pad, ne znam jel fakat mislio nekoga prevarit onako ili se nadao sadaki od sudije.
Po meni ni na Ovcini nije bio penal
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la drakensang » 02 sep 2018, 10:15

SMR187 je napisao/la:
drakensang je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Ni P od penala

Igracu sa brojem 16 (ovaj drugi sto je pao) bi lagano pokazao zuti, pa nek mase rukama do sutra. Ne vjerujem da se ovdje uopste raspravlja o penalu
Ne prica se o igracu s brojem 16 nego o ovom iza njega.
Znam, ali kazem onako. Bas preglup pad, ne znam jel fakat mislio nekoga prevarit onako ili se nadao sadaki od sudije.
Po meni ni na Ovcini nije bio penal
Jest fajic zasrao tu, ali s tribina se jos bolje vidjelo kako je Ovcina po butini dobio od Sadikovica ili koji je vec ovaj. aal haj, bilo proslo

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 02 sep 2018, 15:09

Becirbasic, Ceman, Halilagic :clap:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
rodjak
Postovi: 2253
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la rodjak » 03 sep 2018, 00:53

Ne prica se o igracu s brojem 16 nego o ovom iza njega.[/quote]
Znam, ali kazem onako. Bas preglup pad, ne znam jel fakat mislio nekoga prevarit onako ili se nadao sadaki od sudije.
Po meni ni na Ovcini nije bio penal[/quote]
Jest fajic zasrao tu, ali s tribina se jos bolje vidjelo kako je Ovcina po butini dobio od Sadikovica ili koji je vec ovaj. aal haj, bilo proslo[/quote]



Slazem se da je Fajic malo zasro onim bacanjem,ali taj igrac koji je cuvo Fajica je pokosio po nogama Ovcinu i ono je bio cist penal(bolje se vidjelo sa tribina),jos se Ovcini i ukazivala pomoc kako ga je opalio po cjevanici.Ali eto da ne duljimo,nismo odigrali kako mozemo i kako smo trebali igrati tako da je mozda nerjeseno i najrealnije,Olimpik stajo cvrsto u odbrani ,branio se i odbranio i nek nose bod
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 08 sep 2018, 05:46

Zadnja utakmica je potvrdila to da je jaka konkurencija u ekipi.
Mislim da nam je trenutno najjaci sastav kad uzmem u obzir pozicije, povrijedjene i zasticena godista:

Karic
Osmanovic - Cana - Pavlovic
Muminovic - Drljevic/Sadikovic
Stojanovic - Uzelac - Jusic - Besirevic
Bandovic

Fali jedan U21 igrac. Ne znam koga bi u tandemu sa Muminovicem stavio, da Devedzic nije povrijedjen moglo bi se U21 rijesiti sa njim u zadnjoj liniji umjesto Uzelca koji je inace radio dobar posao do sada, ili da Alesevic nije onda Cana sa Muminovicem, a Vehudin playmaker. Kisica nisam gledao kad je igrao protiv Travnika ili Slavena pa ne mogu da ocijenim, ali bi se vjerovatno on tu uklopio jer fali jedan U21 igrac koji je zadnji vezni.
Uostalom, Tatar, Milovic, Pehar i Elvis regularni sa klupe(mislim po kvalitetu koji su zasluzili zasad) ako ne bude povreda. Salcinovic nije los ali je teska konkurencija na toj poziciji.
Tesko izdvojiti 11 kad se pokusa, ponekih nijanse dijele, ali ima dosta "sigurnih startera" koji se isticu; Stojanovic, Bandovic, Karic, Osmanovic, Pavlovic, Jusic, Besirevic. Mozda jos Muminovic, trebam jos da vidim koju utakmicu.

Bice prenos u nedelju. :thumbup:
Smatram da treba dati Cemanu sansu u kupu kao spic cisto da se okusa u tome da vidi kako je, bez ikakvih ocekivanja, imamo dovoljno dobru ekipu da parira Rudaru bez obzira ko bude igrao, pa ako budu slucajno penali nije katastrofa iako bi izgubili, idemo koliko mozemo. Valjda se oporavi jos koji igrac do tada.
A protiv Metalleghea ce biti problem teren i ako se domacin bude branio. Ako se ne bude moglo igrati, treba preskakati igru, pokusavati iz prekida i kornera, sto vise suteva iz daljine.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 08 sep 2018, 18:47

Juniori i kadeti pobjedili na Grbavici :clap:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 sep 2018, 16:20

NK Olimpik: Hadžić, Cana, Pehar, Uzelac, Osmanović, Muminović, Džafić, Beširević, Sadiković, Stojanović, Salčinović.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 sep 2018, 16:41

Dobar pocetak.
Muminovic dobar, Pehar ima dobar prijem lopte.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 sep 2018, 16:52

Kako naivna (ne)reakcija stopera :problem: Jusufbasic i Saric se dobro snasli
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Enigma
Postovi: 498
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Enigma » 09 sep 2018, 17:15

Sudija vam najbolji igrac pljuc
MUSVDG

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4731
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Bazinga12345 » 09 sep 2018, 17:18

Kakvo sudjenje. :puke:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 sep 2018, 17:47

Stojanovic & Tatar :clap: Steta sto lopta nije usla

EDIT:
Sta spava vise odbrana, ne rizikuj nista :facepalm:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.