Olimpik Sarajevo

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 nov 2018, 01:22

Trebali su im dati pet golova najmanje pa neka pričaju šta hoće. Ispromašivali se i onda su mogli očekivati "kaznu".
Jao kakvi su ono primitivci u gledalištu!? :o A domaća ekipa bila maksimalno motivisana. :?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

MUSVDG
Postovi: 228
Pridružen/a: 07 apr 2018, 00:38
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la MUSVDG » 11 nov 2018, 03:24

-7

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la admin » 11 nov 2018, 12:09

Evo ovdje da napisem da ne bi slučajno bilo nekih nesporazuma i da sam siguran da mi je poruka procitana.

@Mancini,

nastavis li prijavljivati svaki post koji ostave navijaci nekog drugog kluba, bićeš trajno banovan na forumu. Ovo nije privatni forum navijača Olimpika vec mogu diskutovati svi ravnopravno. Prijavama nam ometas i otezavas rad. Vec vise puta sam te privatno zamolio da to ne radis, a sada ti javno porucujem da naredni put kad vidim "prijavljivac: Mancini" necu uopste otvarati prijavu posta (kao sto sam davno prestao otvarati, nego brišem), već cu tebe trajno banovati.

Sto je dosta, dosta je.
Pola svih prijava na forumu Mancini, a pola svi ostali forumasi.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 nov 2018, 12:28

admin je napisao/la:Evo ovdje da napisem da ne bi slučajno bilo nekih nesporazuma i da sam siguran da mi je poruka procitana.

@Mancini,

nastavis li prijavljivati svaki post koji ostave navijaci nekog drugog kluba, bićeš trajno banovan na forumu. Ovo nije privatni forum navijača Olimpika vec mogu diskutovati svi ravnopravno. Prijavama nam ometas i otezavas rad. Vec vise puta sam te privatno zamolio da to ne radis, a sada ti javno porucujem da naredni put kad vidim "prijavljivac: Mancini" necu uopste otvarati prijavu posta, već cu tebe trajno banovati.

Sto je dosta, dosta je.
Pola svih prijava na forumu Mancini, a pola svi ostali forumasi.
Bravo administratoru. Za sedam godina nikada nisam nikoga opsovao ili na drugi način uvrijedio. Ovdje preko tri mjeseca provociraju, trolaju, prijete da će me pronaći, kako nas treba zaklati, a jučer psuje forumaš majku i to sve tolerišeš. Gračanica moderator je obrisao sigurno pedesetak postova do sada jer je vjerovatno sam skontao o čemu se radi. Forum je za primjer bio dok ga je uređivao Aleksandar Veliki i prije se nisu mogli pod razno ovako ponašati. On polako nestaje a počeše se pojavljivati na desetine trolova. Pojedinci napravili desetak profila i normalno pišu a zna se da je to zabranjeno na ovom forumu. Zbog čega se promijenila politika ovdje ne znam ali me i ne interesuje. Da li radi broja forumaša, klikova ne znam. A sada što se mene tiče možeš zaključati temu. Ja nisam balavac da mi neko prijeti i to ne dozvoljavam ovdje na forumu a i u privatnom životu. Sada možeš i zaključati temu što se mene tiče. I poselami Čulu još jednom.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 11 nov 2018, 12:30

Mancini je napisao/la:
admin je napisao/la:Evo ovdje da napisem da ne bi slučajno bilo nekih nesporazuma i da sam siguran da mi je poruka procitana.

@Mancini,

nastavis li prijavljivati svaki post koji ostave navijaci nekog drugog kluba, bićeš trajno banovan na forumu. Ovo nije privatni forum navijača Olimpika vec mogu diskutovati svi ravnopravno. Prijavama nam ometas i otezavas rad. Vec vise puta sam te privatno zamolio da to ne radis, a sada ti javno porucujem da naredni put kad vidim "prijavljivac: Mancini" necu uopste otvarati prijavu posta, već cu tebe trajno banovati.

Sto je dosta, dosta je.
Pola svih prijava na forumu Mancini, a pola svi ostali forumasi.
Bravo administratoru. Za sedam godina nikada nisam nikoga opsovao ili na drugi način uvrijedio. Ovdje preko tri mjeseca provociraju, trolanje, prijete da će me pronaći, kako nas treba zaklati, a jučer psuje forumaš majku i to sve tolerišeš. Gračanica moderator je obrisao sigurno pedesetak postova do sada jer je vjerovatno sam skontao o čemu se radi. Forum je za primjer bio dok ga je uređivao Aleksandar Veliki i prije se nisu mogli pod razno ovako ponašati. On polako nestaje a počeše se pojavljivati na desetine trolova. Pojedinci napravili desetak profila i normalno pišu a zna se da je to zabranjeno na ovom forumu. Zbog čega se promijenila politika ovdje ne znam ali me i ne interesuje. Da li radi broja forumaša, klikova ne znam. A sada što se mene tiče možeš zaključati temu. Ja nisam balavac da mi neko prijeti i to ne dozvoljavam ovdje na forumu a i u privatnom životu. Sada možeš i zaključati temu što se mene tiče. I poselami Čulu još jednom.
Mislim da nisi skontao poentu. Prijetnje i sve sto se kosi sa pravilima foruma mozes prijaviti i nece te banovati za to ali ti gluposti prijavljujes i normalno je da ces im dosaditi. Jbte napise ti neko plastika ti prijavis.
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 nov 2018, 12:36

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
admin je napisao/la:Evo ovdje da napisem da ne bi slučajno bilo nekih nesporazuma i da sam siguran da mi je poruka procitana.

@Mancini,

nastavis li prijavljivati svaki post koji ostave navijaci nekog drugog kluba, bićeš trajno banovan na forumu. Ovo nije privatni forum navijača Olimpika vec mogu diskutovati svi ravnopravno. Prijavama nam ometas i otezavas rad. Vec vise puta sam te privatno zamolio da to ne radis, a sada ti javno porucujem da naredni put kad vidim "prijavljivac: Mancini" necu uopste otvarati prijavu posta, već cu tebe trajno banovati.

Sto je dosta, dosta je.
Pola svih prijava na forumu Mancini, a pola svi ostali forumasi.
Bravo administratoru. Za sedam godina nikada nisam nikoga opsovao ili na drugi način uvrijedio. Ovdje preko tri mjeseca provociraju, trolanje, prijete da će me pronaći, kako nas treba zaklati, a jučer psuje forumaš majku i to sve tolerišeš. Gračanica moderator je obrisao sigurno pedesetak postova do sada jer je vjerovatno sam skontao o čemu se radi. Forum je za primjer bio dok ga je uređivao Aleksandar Veliki i prije se nisu mogli pod razno ovako ponašati. On polako nestaje a počeše se pojavljivati na desetine trolova. Pojedinci napravili desetak profila i normalno pišu a zna se da je to zabranjeno na ovom forumu. Zbog čega se promijenila politika ovdje ne znam ali me i ne interesuje. Da li radi broja forumaša, klikova ne znam. A sada što se mene tiče možeš zaključati temu. Ja nisam balavac da mi neko prijeti i to ne dozvoljavam ovdje na forumu a i u privatnom životu. Sada možeš i zaključati temu što se mene tiče. I poselami Čulu još jednom.
Mislim da nisi skontao poentu. Prijetnje i sve sto se kosi sa pravilima foruma mozes prijaviti i nece te banovati za to ali ti gluposti prijavljujes i normalno je da ces im dosaditi. Jbte napise ti neko plastika ti prijavis.
Nema koristi, opet pišu. A ovo drugo, to je prije bilo trolanje i brisalo se ubrzo. A sjećaš li se što ste bojkotirali forum prije nekoliko godina?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 11 nov 2018, 12:43

Mancini je napisao/la: Nema koristi, opet pišu. A ovo drugo, to je prije bilo trolanje i brisalo se ubrzo. A sjećaš li se što ste bojkotirali forum prije nekoliko godina?
Forum se i sada bojkotuje jer na njemu nema konstruktivnog pisanja osim sto zalijepim koju sliku i video. To je sve zbog sikaniranja velezovih navijaca koji su intelektualno bili cetri koplja ispred ostalih i otvaranja rodjeni foruma na kojem je 500 ljudi. Ovaj forum je nekada bio zanimljiv dok je sada poligon za nacionalisticko orgijanje sa svake strane. Izgubili su kontrolu nad njim u potpunosti ali opet ti to ne daje za pravo da gluposti prijavljujes. Svaku tvoju prijavu vidi svaki forumas klikom na prozorcic. Ne mogu da vjerujem kakve stvari prijavljujes i normalno je da ce onako reagovati i izdati upozorenje
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 nov 2018, 13:44

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
Mancini je napisao/la: Nema koristi, opet pišu. A ovo drugo, to je prije bilo trolanje i brisalo se ubrzo. A sjećaš li se što ste bojkotirali forum prije nekoliko godina?
Forum se i sada bojkotuje jer na njemu nema konstruktivnog pisanja osim sto zalijepim koju sliku i video. To je sve zbog sikaniranja velezovih navijaca koji su intelektualno bili cetri koplja ispred ostalih i otvaranja rodjeni foruma na kojem je 500 ljudi. Ovaj forum je nekada bio zanimljiv dok je sada poligon za nacionalisticko orgijanje sa svake strane. Izgubili su kontrolu nad njim u potpunosti ali opet ti to ne daje za pravo da gluposti prijavljujes. Svaku tvoju prijavu vidi svaki forumas klikom na prozorcic. Ne mogu da vjerujem kakve stvari prijavljujes i normalno je da ce onako reagovati i izdati upozorenje
Ne slažem se. To što vi pišete su gluposti koje veze nemaju sa temom. Napravite temu prepucavanja pa pišite šta hoćete. A što se mene gazda može i zaključati temu.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la josipmusa2 » 11 nov 2018, 14:10

Ako je tema olimpick i ako napišeš plastika, kako je to promašena tema :roll: :think:

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 nov 2018, 15:26

josipmusa2 je napisao/la:Ako je tema olimpick i ako napišeš plastika, kako je to promašena tema :roll: :think:
To je trolanje uvijek bilo. A pošto vam je Admin to dozvolio slobodno pišite na ovoj temi šta želite. Ali bez mene. A mogu temu i zaključati. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la TNT » 11 nov 2018, 16:10

Nevidim razlog da se dolazi na ovu temu i zaebava.
Velez i Olimpik nisu na istom levelu.
Pustite ljude da prate svoj klub. Respect za omladinsku skolu.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 nov 2018, 19:30

bihacusrcu1 je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
bihacusrcu1 je napisao/la:Nedaj gamadi u premijer ligu..forca velez
Gamad ti je onaj ko te odgojio takvog bezobraznog.
Je bem ti mater reda radi sad mogu i ban zaraditi...hvala i dovidjenja
Kultura na nivou. I onda kada prijavim post administrator meni zaprijeti banom. Dalje nema potrebe bilo šta napisati. :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la FORZZA » 11 nov 2018, 20:30

plastika

Tzv987
Postovi: 296
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Tzv987 » 11 nov 2018, 20:32

FORZZA je napisao/la:plastika
Slazem se u potpunosti.
Hahaha

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 nov 2018, 20:43

Samo nastavite. Administrator vam je dozvolio.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

MUSVDG
Postovi: 228
Pridružen/a: 07 apr 2018, 00:38
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la MUSVDG » 11 nov 2018, 21:02

-7 plastika

StarmoCity
Postovi: 418
Pridružen/a: 27 nov 2017, 03:21
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la StarmoCity » 11 nov 2018, 21:13

Primi moje saucesce mancini, boli te kur** sad idi pisi pod bluesever nemoras se javljati pod mancini vise.

Tzv987
Postovi: 296
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Tzv987 » 11 nov 2018, 21:28

Mancini kme kme i nemoj da mi prijetis preko privatni poruka, plastiko jedna olmpicka.

MUSVDG
Postovi: 228
Pridružen/a: 07 apr 2018, 00:38
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la MUSVDG » 12 nov 2018, 00:35

-7 dnohla mancini

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 12 nov 2018, 01:25

Mancini je napisao/la:Samo nastavite. Administrator vam je dozvolio.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.