Olimpik Sarajevo

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 05 apr 2018, 15:31

admin je napisao/la:ako zabranim da se za nekog vlasnika, direktora, predsjednika... kluba kaze da je ovakav i onakav, mogu komotno zatvoriti forum, jer ovdje niko nikad nije napisao nista fino o nekome. valjda to tako ide, ako imas kompliment sutis, a ako imas uvredu onda si najglasniji.

mene nemojte mijesati u te diskusije, da ja moram odluciti ko je posten a ko nije i slicne gluposti. vi pricate da je azmir "vaki", oni da je vas gazda "naki"... za mene i jedan i drugi mogu biti i najbolji i najgori na svijetu. svejedno mi je i necu sigurno biti sudija u takvim prepirkama.

nemoj bezveze da mi prijavljujes sve postove koje ostavi neko osim tebe i mokroguza. moze se ban dobiti i zbog ometanja normalnog rada moderatorima.
Hvala puno. Na kraju ću ja biti banovan koji sam se registrovao 2011. a ne trolovi tek registrovani.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 05 apr 2018, 15:37, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la admin » 05 apr 2018, 15:33

ja ne diskriminiram po datumu registracije.

da to radim, ti bi bio banovan davne 2011 kad su te ostali clanovi proglasili trolom, laznim taksistom, placenikom i kako sve ne. Kao sto su godine pokazale, to bi bio gubitak za forum.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 05 apr 2018, 15:36

admin je napisao/la:ja ne diskriminiram po datumu registracije.

da to radim, ti bi bio banovan davne 2011 kad su te ostali clanovi proglasili trolom, laznim taksistom, placenikom i kako sve ne. Kao sto su godine pokazale, to bi bio gubitak za forum.
E živ bio zaboravio si. Pabiza su prozivali taksistom.
Nikada nikoga nisam provocirao za ovih nepunih sedam godina.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la vorkapa » 05 apr 2018, 16:05

ČEKAM LIJEPU VJEST SA OTOKE,ali još ništa.Vrijeme je ručka pa eto kontam da bi sp.dir.saopštio da odlazi možda posle obroka.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 05 apr 2018, 16:08

tarantula27 je napisao/la:Mi ako ostanemo kratkih rukava cestitat cemo boljim od nas. Necemo se baviti montiranjem video priloga. To je razlika izmedju vas i nas. U Capljini je bilo posteno jer je strasni Olimpik dobio koji nama ne pogleda prema golu a Metalegeu kod kuce napravi sansu i po.
Necete, jer nas mrzite. Sacekajmo pa cemo vidjeti sta i cime cete se baviti na kraju sezone.
Ako je druga prica kad se vidi cijela utakmica - objavite snimak bujrum, i dokazite svima kako smo "montirali video prilog". Sto niste dali da se prenosi utakmica??
"Nama ne pogleda prema golu" - a ja ko je dao gol protiv vas? Vjetar? Ko hoce da zna istinu, ima izvjestaj. I to sto izmisljas da su "Sarajevski mediji protiv vas samo i lazu", imate jednostavan nacin sve dokazati, sve je do vas, medjutim iz "nekog razloga" necete iako vam je ovoliko krivo.
Ovakve stvari pises i izjavljujete kao klub citav, pa te cudi sto vas narod ovdje ismijava kad izgubite.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

StarmoCity
Postovi: 418
Pridružen/a: 27 nov 2017, 03:21
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la StarmoCity » 05 apr 2018, 16:56

Bravo adminu, bas sam pisao za ovog Mancinia. Njemu sto ne pase odma prijavljuje. Nek ste i njemu obrazlozili kako i sta ide.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la shaman7 » 05 apr 2018, 17:06

Najgore je kad neko ne konta sta je forum, konta dobio temu pa nesto ko moze pravila postavljat. Dvojica ste na ovoj temi, prilagodite se :D

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la admin » 05 apr 2018, 17:11

Mancini je napisao/la:
admin je napisao/la:ja ne diskriminiram po datumu registracije.

da to radim, ti bi bio banovan davne 2011 kad su te ostali clanovi proglasili trolom, laznim taksistom, placenikom i kako sve ne. Kao sto su godine pokazale, to bi bio gubitak za forum.
E živ bio zaboravio si. Pabiza su prozivali taksistom.
Nikada nikoga nisam provocirao za ovih nepunih sedam godina.
Pabizo je bio taksista, u pravu si.
šta cu, ne mogu ni ja popamtiti sve...

Pojedinacnim privatnim porukama moderatorima postigao si da sada samo ja pratim i brisem s ove teme, da bi se izbjegao pritisak koji pokusavas izvrsiti u cilju privatizacije teme.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 05 apr 2018, 17:26

admin je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
admin je napisao/la:ja ne diskriminiram po datumu registracije.

da to radim, ti bi bio banovan davne 2011 kad su te ostali clanovi proglasili trolom, laznim taksistom, placenikom i kako sve ne. Kao sto su godine pokazale, to bi bio gubitak za forum.
E živ bio zaboravio si. Pabiza su prozivali taksistom.
Nikada nikoga nisam provocirao za ovih nepunih sedam godina.
Pabizo je bio taksista, u pravu si.
šta cu, ne mogu ni ja popamtiti sve...

Pojedinacnim privatnim porukama moderatorima postigao si da sada samo ja pratim i brisem s ove teme, da bi se izbjegao pritisak koji pokusavas izvrsiti u cilju privatizacije teme.
Nikakav pritisak ne pravim niti privatizujem temu. A ti moderatori su odlično radili posao na ovom pdf-u.
Evo sada neka i dalje "divljaju" na ovoj temi a ja se povlačim sa foruma. Selam za Mokroguza, ASD i još nekoliko korektnih forumaša. Uspjeli ste me "otjerati" ali nema veze, nisam prvi prestao pisati.
@Mokroguz Ako ti šta zatreba imaš pp. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

crnac
Postovi: 11
Pridružen/a: 22 jun 2009, 20:22
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la crnac » 05 apr 2018, 18:05

:salut:
vorkapa je napisao/la:ČEKAM LIJEPU VJEST SA OTOKE,ali još ništa.Vrijeme je ručka pa eto kontam da bi sp.dir.saopštio da odlazi možda posle obroka.
Izgleda da si se ti dobro zamjerio sa sportskim direktorom, svaki post o njemu pises, smaras po forumima, jedini ti..postao ti covjek opsesija...zovni covjeka na kafu i reci mu sta imas protiv njega, ha ya, a ne ovako trolas temu...vidis da covjeka nece smijeniti, ocigledno da su zadovoljni nejgovim radom, a ne vidim razlog zasto i nebi bili... :salut: :salut: :salut:

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 05 apr 2018, 19:31

@Mancini selam :salut:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 05 apr 2018, 20:16

Vidi ovaj prodor Stojanovica


Koji kralj!
I jos sut Vukomanovica - k'o bombona :D
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la vorkapa » 05 apr 2018, 23:40

"]ČEKAM LIJEPU VJEST SA OTOKE,ali još ništa.Vrijeme je ručka pa eto kontam da bi sp.dir.saopštio da odlazi možda posle obroka.[/quote]

Izgleda da si se ti dobro zamjerio sa sportskim direktorom, svaki post o njemu pises, smaras po forumima, jedini ti..postao ti covjek opsesija...zovni covjeka na kafu i reci mu sta imas protiv njega, ha ya, a ne ovako trolas temu...vidis da covjeka nece smijeniti, ocigledno da su zadovoljni nejgovim radom, a ne vidim razlog zasto i nebi bili... :salut: :salut: :salut:[/quote]
Klub je iznad svakog pojedinca.I ne moraju ga smjeniti. :kafa:

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 07 apr 2018, 15:43

Olimpik: Bandović, Milović, Jusić, Ćvoro, Osmanović, Muminović, Karić, Šćepanović, Sadiković, Alešević, Blaić.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 07 apr 2018, 16:07

S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 07 apr 2018, 16:11

Sta je ovo :lol: i jedni i drugi leprsavo igraju. Valjda su se i jedni i drugi malo uplasili pritiska.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 07 apr 2018, 16:25

Moram pohvaliti potez Hevesevica iako nije nas, fina kontrola lopte.
U nas Milovic za sad najbolji, Scepanovic drugi najbolji. Imamo bolju kontrolu, pomalo se popravlja igra.

EDIT:
Dobra borba Karica.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 07 apr 2018, 16:31

Pa jooooj ubaci je pravilno/snaznije, mogli smo povesti
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 07 apr 2018, 17:04

Bas sam htjeo reci "ubaci Stojanovica, izvadi Alesevica". :thumbup:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 07 apr 2018, 17:45

Vidi ono, navijaci Zvijezde pljuju na Milovica sa tribine.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.