Olimpik Sarajevo

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la LuisCarlo » 11 mar 2018, 00:41

FORZZA je napisao/la:Prvo proljetno kolo Olimpic - Velez ce odrediti putnika u premijer ligu...
završilo X, znači niti jedni ne idu :tokralju:

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la shaman7 » 11 mar 2018, 01:27

Mancini je napisao/la: O čemu ti pričaš!? Komunizam i petokrake su davno prošlo vrijeme. Jedini si ti ovdje smiješan. ;)
Zato vrijeme sarenih stolica i brojke navijacke grupe od 5 ljudi nece nikada proci. Jel vakat opet da na kraju sezone ovo slovo c predje u k? I kad vec filozofiras, osim komunistickog obiljezja , znas li sta jos predstavlja petokraka i znas li da se ona pojavila na nasem grbu prije komunizma na balkanu?

Pratim forum, vidim nacitan si i pametan, a cesto imas i te ispade lako prepoznatljive na stranici prve lige, pa mislim da ces odgovorit. A i ko da je tesko prepoznat jednog od pet ljudi

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 mar 2018, 02:42

shaman7 je napisao/la:
Mancini je napisao/la: O čemu ti pričaš!? Komunizam i petokrake su davno prošlo vrijeme. Jedini si ti ovdje smiješan. ;)
Zato vrijeme sarenih stolica i brojke navijacke grupe od 5 ljudi nece nikada proci. Jel vakat opet da na kraju sezone ovo slovo c predje u k? I kad vec filozofiras, osim komunistickog obiljezja , znas li sta jos predstavlja petokraka i znas li da se ona pojavila na nasem grbu prije komunizma na balkanu?

Pratim forum, vidim nacitan si i pametan, a cesto imas i te ispade lako prepoznatljive na stranici prve lige, pa mislim da ces odgovorit. A i ko da je tesko prepoznat jednog od pet ljudi
Prijaviš post i riješiš trolove petokratske. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 11 mar 2018, 04:06

Hvala svima na lijepim cestitkama Velezu na nasoj temi.
LuisCarlo je napisao/la:
FORZZA je napisao/la:Prvo proljetno kolo Olimpic - Velez ce odrediti putnika u premijer ligu...
završilo X, znači niti jedni ne idu :tokralju:
Nisam profesor, ali cini mi se da se tako ne odlucuje putnik u veci rang.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la zizu1991 » 11 mar 2018, 11:54

Mokroguz je napisao/la:Hvala svima na lijepim cestitkama Velezu na nasoj temi.
Pozdrav za jednog korektnog lika s ove teme. :salut:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 mar 2018, 11:57

zizu1991 je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Hvala svima na lijepim cestitkama Velezu na nasoj temi.
Pozdrav za jednog korektnog lika s ove teme. :salut:
Ti i kompanija ste korektni nema šta. Malo došli da provociraju. Ali zato ima opcija da prijaviš post i riješen problem. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 mar 2018, 12:00

shaman7 je napisao/la:
Zato vrijeme sarenih stolica i brojke navijacke grupe od 5 ljudi nece nikada proci. Jel vakat opet da na kraju sezone ovo slovo c predje u k? I kad vec filozofiras, osim komunistickog obiljezja , znas li sta jos predstavlja petokraka i znas li da se ona pojavila na nasem grbu prije komunizma na balkanu?

Pratim forum, vidim nacitan si i pametan, a cesto imas i te ispade lako prepoznatljive na stranici prve lige, pa mislim da ces odgovorit. A i ko da je tesko prepoznat jednog od pet ljudi
Prijaviš post i riješiš trolove petokratske. ;)[/quote]

To se radi kad te neko po.sere i nemas sta reci. Ali ja i dalje cekam odgovor na pitanja[/quote]
Provokatorima se ne odgovara. Neka administracija odradi posao.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la zizu1991 » 11 mar 2018, 12:06

Mancini je napisao/la: Ti i kompanija ste korektni nema šta. Malo došli da provociraju. Ali zato ima opcija da prijaviš post i riješen problem. ;)
Nisam te nigdje pomenuo, samo sam pozdravio čovjeka. To što ti imaš sujetu na nivou ženske osobe to je tvoj problem. Prošetaj. :thumbup:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 mar 2018, 12:56

zizu1991 je napisao/la:
Mancini je napisao/la: Ti i kompanija ste korektni nema šta. Malo došli da provociraju. Ali zato ima opcija da prijaviš post i riješen problem. ;)
Nisam te nigdje pomenuo, samo sam pozdravio čovjeka. To što ti imaš sujetu na nivou ženske osobe to je tvoj problem. Prošetaj. :thumbup:
Ti prošetaj! Ja ne dolazim na druge teme da provociram niti sam ikada dolazio. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 11 mar 2018, 16:48

@zizu1991 :salut:

Uvjeren sam da cemo pobjediti u Capljini.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la AlemC85 » 11 mar 2018, 16:51

Mokroguz je napisao/la:@zizu1991 :salut:

Uvjeren sam da cemo pobjediti u Capljini.
Drag si mi forumas i korektan i reci cu ti da se ovdje nece nista znati do samog kraja. Ovim porazom sloge, svi se vracaju u igru, pa i Velez.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 11 mar 2018, 16:55

Hvala ti, sve najbolje. :D
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la AlemC85 » 11 mar 2018, 17:09

Mokroguz je napisao/la:Hvala ti, sve najbolje. :D
I vama drug. ;)


Edit: 2:2 zavrseno. Nema veze. Tek sada pocinje borba.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 mar 2018, 17:33

zizu1991 je napisao/la:
Mancini je napisao/la: Ti prošetaj! Ja ne dolazim na druge teme da provociram niti sam ikada dolazio. ;)
Ti ili imas problem sa samim sobom pa ti mozak ne radi, ili si placen da visis na ovom topicu boreci se protiv vjetrenjača.

Nikoga nisam provocirao nego pozdravio covjeka. Jednostavno. Nije potrebno mnogo mozga da se to shvati. Paradoks je da ti to moram crtati.

Uzivaj. :thumbup:
Pišeš prošetaj i kao nije provokacija. I još vrijeđaš kako mi mozak ne radi. "Šuplja" ti je priča i ova " vjetrenjača". ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 11 mar 2018, 17:36

Od ovog kola je najviše Zvijezda profitirala. E čuj sada je i Velež u utrci!? Zvijezda im "bježi" devet bodova i oni su u utrci!? :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 11 mar 2018, 17:57

Nama je bolje ako je Velez u utrci. Zato sto to znaci da ce zapeti i Slogi i Zvijezdi u nastavku.
Kiks Sloge danas je najvaznije, Sabic rece da nije ocekivao preokret, tako da nisam previse zabrinut oko pobjede Zvijezde. Nama je dan D protiv Capljine, tu mora svaki igrac zeljeti pobjedu k'o da je liga prvaka.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la vorkapa » 11 mar 2018, 21:43

Kolar /////za bolje kluba u nastavku.Sa ovim trenerom I sp.dir.nema uspjeha.Glavni finansijer treba reagovat.Foleri su ova dva lika I briga njih za Olimpik,gledaju sta mogu klepit,nastelovat neku tekmu.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 12 mar 2018, 20:53

vorkapa je napisao/la:Kolar /////za bolje kluba u nastavku.Sa ovim trenerom I sp.dir.nema uspjeha.Glavni finansijer treba reagovat.Foleri su ova dva lika I briga njih za Olimpik,gledaju sta mogu klepit,nastelovat neku tekmu.
Fajo nakon sezone 2015/16 je povukao se sa pozicije trenera zbog zdravlja. Bilo bi super da moze neku funkciju vrsiti u klubu, ali ne znam dali je u mogucnost da to uradi.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
rodjak
Postovi: 2258
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la rodjak » 14 mar 2018, 02:57

Mancini je napisao/la:Od ovog kola je najviše Zvijezda profitirala. E čuj sada je i Velež u utrci!? Zvijezda im "bježi" devet bodova i oni su u utrci!? :roll:
a sto to Velez ne bi bio u utrci :roll: .Istina je da nam zvijezda bjezi 9 bodova ali ima jos 14 kola.Jasno je svakom da nam nisu velike sanse,ali ipak neka sansa postoji i dok postoji Velez ce se boriti.Lani je Gosk zaostajo 8 bodova pa su na kraju bili prvi sa cinimi se 3 boda prednosti ispred Bosne,tako da ... :shh:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 14 mar 2018, 23:59

rodjak je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Od ovog kola je najviše Zvijezda profitirala. E čuj sada je i Velež u utrci!? Zvijezda im "bježi" devet bodova i oni su u utrci!? :roll:
a sto to Velez ne bi bio u utrci :roll: .Istina je da nam zvijezda bjezi 9 bodova ali ima jos 14 kola.Jasno je svakom da nam nisu velike sanse,ali ipak neka sansa postoji i dok postoji Velez ce se boriti.Lani je Gosk zaostajo 8 bodova pa su na kraju bili prvi sa cinimi se 3 boda prednosti ispred Bosne,tako da ... :shh:
Nema potrbe da me ušutkavaš. ;) Ako je GOŠK prošle sezone toliko zaostajao ne mora značiti da će Velež nadoknaditi toliki zaostatak ove sezone.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.