Olimpik Sarajevo

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la alan_kardec » 12 nov 2008, 23:52

Fabricio je napisao/la:
alan_cardec je napisao/la:Slaviji sve čestitke :D .

Svaka čast momcima u plavo-bijelom. :!:
padoh na kladionici ja se zaletio pa X odigro
jesil bio na utakmici?kako je bilo?
Jesam,bio sam na utakmici.Išao sam sa četvoricom drugova.Na tribini pozorište, blago rečeno,kao što je u ostalom i slučaj sa većinom drugih stadiona u državi.Slavija je odradila utakmicu rutinski.Iskreno od Olimpika sam očekivao puno više.Danas su mi djelovali potpuno nezainteresovano,demoralisano,kao da su prvu tekmu zijanili 5:0...Promašili penal,Kurto šutao ko da zagrijava golmana.U Lukavici su bili 10 puta agresivniji i odigrali su bolje nego većina premierligaša koji su ove sezone gostovali u Istočnom Sarajevu.Sad da li su se prepali polufinala ili ih Husref nije dovoljno motivisao ne znam,ali je činjenica da su u prvoj utakmici bili mnogo bolji.Standardno Kokot i Spalević zabili i još im se pridodao sve bolji Gruzijac Kutalija.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Lovac » 13 nov 2008, 11:56

alan_cardec je napisao/la:
Fabricio je napisao/la:
alan_cardec je napisao/la:Slaviji sve čestitke :D .

Svaka čast momcima u plavo-bijelom. :!:
padoh na kladionici ja se zaletio pa X odigro
jesil bio na utakmici?kako je bilo?
Jesam,bio sam na utakmici.Išao sam sa četvoricom drugova.Na tribini pozorište, blago rečeno,kao što je u ostalom i slučaj sa većinom drugih stadiona u državi.Slavija je odradila utakmicu rutinski.Iskreno od Olimpika sam očekivao puno više.Danas su mi djelovali potpuno nezainteresovano,demoralisano,kao da su prvu tekmu zijanili 5:0...Promašili penal,Kurto šutao ko da zagrijava golmana.U Lukavici su bili 10 puta agresivniji i odigrali su bolje nego većina premierligaša koji su ove sezone gostovali u Istočnom Sarajevu.Sad da li su se prepali polufinala ili ih Husref nije dovoljno motivisao ne znam,ali je činjenica da su u prvoj utakmici bili mnogo bolji.Standardno Kokot i Spalević zabili i još im se pridodao sve bolji Gruzijac Kutalija.
Ma slavija je kvalitetnija ekipa bila puno, kratko i jasno, sto se tice tribina i ja sam bio, bilo je oko 3500 ljudi, znaci olimpik je relativno mlad klub osnovan 1993 godine, i nikad nisu ni imali navijace, znaci samo ljude koji bi dosli pogledat utakmicu.

Opet kazem olimpik mora dovesti dosta igraca ako udje u PL jer sa ovim igrackim kadrom ne mogu ostati u PL nema sane, mada sam ja mislio drugacije, ali eto ova utakmica me je razuvjerila..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la lopta je okrugla » 18 jan 2009, 02:13

Malo o pojacanjima Olimpika-koliko sam ja upucen-za sada je dosao Suljevic iz FK Sarajevo i Zecevic iz Radnika iz Bijeljine-zna li neko nesta vise o pojacanjima-ovo za Zecevica nisam siguran ali.....

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Neutral » 19 jan 2009, 14:16

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 19 avg 2013, 11:52, ukupno mijenjano 1 put.

seldo
Postovi: 156
Pridružen/a: 27 okt 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la seldo » 19 jan 2009, 16:00

Dobar je i ovaj moj zemljak sto je iz Iskre dosao Kmetas igra zadnjeg veznog..bolji je od Rascica a onam mali Vidovic je takodje dobar tako da mislim da ce Rascic ispast iz ekipe !!

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 22 jan 2009, 11:31

Lovac je napisao/la:
herbion je napisao/la:Bio na utakmici Olimpik-Jedinstvo,vise nego dobra utakmica.Olimpik mnogo vise prikazao i imao sest do sedam fantasticnih prilika,Jedinstvo jednu.Milos Vidovic zadnji vezni igrac Olimpika,18 god.star,izuzetan talenat,ja mladjeg a boljeg igraca nisam vidio na ovim prostorima.Velika buducnost ceka ovog djecaka.
Bio sam i ja na utakmici u hrasnici, onako usput mi bilo pa svratio, uslovi za igru su bili jedna velika nula al opet Olimpik je pokazao puno vise, a istina je sto kazes za tog malog Vidovica i ja sam ga zapazio..Ali je Radonja po meni najbolji igrac u Olimpiku, momak se jednostavno izdvaja od svih ostalih..
Sta seru ovaj lovac i herbion. Ja bio na utakmici Olimpik-Jedinstvo... Musemicu bio debi na klupi. Jedinstvo ih satralo. Kurto dao gol iz sumnjvo dosudjenog penala i to im je bila jedina prilika u toku cijele utakmice. Glavni sudija(onaj iz Gradacca, ne mogu se sada sjetiti kako se zove) molio Boga da Olimpik dodje u sansu da ubace loptu u sesnaesterac da im dosudi penal. U zadnjoj minuti Timkov izbacuje loptu iz gola Cahtarevicu koja je presla gol liniju... i tu je Jedinstvo pokrasdeno na najprimitivniji nacin kojise vidja samo u BH-fudbalu. Dakle drugovi bojim se da ste gledali krivu utakmicu, mozda kadeti Jedinstva i Olimpika.
MENI MOJE, A VAMA VASE

Avatar
3r0
Postovi: 120
Pridružen/a: 21 jan 2009, 13:43
Lokacija: pod Bijelim brijegom !
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la 3r0 » 22 jan 2009, 13:31

F.G.R. HARMANI je napisao/la:
Lovac je napisao/la:
herbion je napisao/la:Bio na utakmici Olimpik-Jedinstvo,vise nego dobra utakmica.Olimpik mnogo vise prikazao i imao sest do sedam fantasticnih prilika,Jedinstvo jednu.Milos Vidovic zadnji vezni igrac Olimpika,18 god.star,izuzetan talenat,ja mladjeg a boljeg igraca nisam vidio na ovim prostorima.Velika buducnost ceka ovog djecaka.
Bio sam i ja na utakmici u hrasnici, onako usput mi bilo pa svratio, uslovi za igru su bili jedna velika nula al opet Olimpik je pokazao puno vise, a istina je sto kazes za tog malog Vidovica i ja sam ga zapazio..Ali je Radonja po meni najbolji igrac u Olimpiku, momak se jednostavno izdvaja od svih ostalih..
Sta seru ovaj lovac i herbion. Ja bio na utakmici Olimpik-Jedinstvo... Musemicu bio debi na klupi. Jedinstvo ih satralo. Kurto dao gol iz sumnjvo dosudjenog penala i to im je bila jedina prilika u toku cijele utakmice. Glavni sudija(onaj iz Gradacca, ne mogu se sada sjetiti kako se zove) molio Boga da Olimpik dodje u sansu da ubace loptu u sesnaesterac da im dosudi penal. U zadnjoj minuti Timkov izbacuje loptu iz gola Cahtarevicu koja je presla gol liniju... i tu je Jedinstvo pokrasdeno na najprimitivniji nacin kojise vidja samo u BH-fudbalu. Dakle drugovi bojim se da ste gledali krivu utakmicu, mozda kadeti Jedinstva i Olimpika.
Bolje i Olimpik nego vi !
neka vas dole,gdje vam je sad tigar ? :lol:
...za svoj klub,za svoj grad ako treba i život dat'...

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 22 jan 2009, 14:07

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ovaj 3ro je definitivno najsmijesniji lik na forumu. Bojim se da ce se Velez iduce sezone ponovo boriti za prmijer ligu, vjerovatno sa olimpikom. Barem tako stvari stoje... ne znam sto se javi na ovaj post.
MENI MOJE, A VAMA VASE

Avatar
3r0
Postovi: 120
Pridružen/a: 21 jan 2009, 13:43
Lokacija: pod Bijelim brijegom !
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la 3r0 » 22 jan 2009, 14:08

F.G.R. HARMANI je napisao/la:ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ovaj 3ro je definitivno najsmijesniji lik na forumu. Bojim se da ce se Velez iduce sezone ponovo boriti za prmijer ligu, vjerovatno sa olimpikom. Barem tako stvari stoje... ne znam sto se javi na ovaj post.
Živi bili pa vidjeli :mrgreen:

I mi sad imamo svog Tigra :roll:
...za svoj klub,za svoj grad ako treba i život dat'...

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 22 jan 2009, 14:12

3r0 je napisao/la:
F.G.R. HARMANI je napisao/la:ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ovaj 3ro je definitivno najsmijesniji lik na forumu. Bojim se da ce se Velez iduce sezone ponovo boriti za prmijer ligu, vjerovatno sa olimpikom. Barem tako stvari stoje... ne znam sto se javi na ovaj post.
Živi bili pa vidjeli :mrgreen:

I mi sad imamo svog Tigra :roll:
Tigara imaju samo KRAJISNICI :!: :!: :!:
MENI MOJE, A VAMA VASE

Avatar
3r0
Postovi: 120
Pridružen/a: 21 jan 2009, 13:43
Lokacija: pod Bijelim brijegom !
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la 3r0 » 22 jan 2009, 14:13

F.G.R. HARMANI je napisao/la:
3r0 je napisao/la:
F.G.R. HARMANI je napisao/la:ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ovaj 3ro je definitivno najsmijesniji lik na forumu. Bojim se da ce se Velez iduce sezone ponovo boriti za prmijer ligu, vjerovatno sa olimpikom. Barem tako stvari stoje... ne znam sto se javi na ovaj post.
Živi bili pa vidjeli :mrgreen:

I mi sad imamo svog Tigra :roll:
Tigara imaju samo KRAJISNICI :!: :!: :!:
Nisi skontao ali eto...
...za svoj klub,za svoj grad ako treba i život dat'...

Avatar
HARIS XXL
Postovi: 386
Pridružen/a: 14 jan 2009, 11:16
Lokacija: Zeljo City
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la HARIS XXL » 25 jan 2009, 16:32

Olimpik je strasno napredovao,oni 100% igraju slijedece sezone u premijer ligi....jebote zivot od 16 klubova 3 su iz sarajeva (4 racunajuci slaviju)...sad treba poceti gurati vratnik,pofalicki,vrbanjusu...da i oni udju u premijer ligu pa da onda liga dobije naziv "liga grada sarajeva" :D :D
ZELJEZNICAR LJUBAVI MOJA !

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la adn_sah » 25 jan 2009, 17:42

HARIS XXL je napisao/la:Olimpik je strasno napredovao,oni 100% igraju slijedece sezone u premijer ligi....jebote zivot od 16 klubova 3 su iz sarajeva (4 racunajuci slaviju)...sad treba poceti gurati vratnik,pofalicki,vrbanjusu...da i oni udju u premijer ligu pa da onda liga dobije naziv "liga grada sarajeva" :D :D
Ma kad bi se svi Sarajevski klubovi ujedinili opet ne bi mogli titulu osvojit

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 25 jan 2009, 20:07

HARIS XXL je napisao/la:Olimpik je strasno napredovao,oni 100% igraju slijedece sezone u premijer ligi....jebote zivot od 16 klubova 3 su iz sarajeva (4 racunajuci slaviju)...sad treba poceti gurati vratnik,pofalicki,vrbanjusu...da i oni udju u premijer ligu pa da onda liga dobije naziv "liga grada sarajeva" :D :D
Znas kada ce to biti??? Kad na Trebevicu pocnu rasti datule, pa da napravite ligu ko ce vise obrati. I niste za drugog
:lol:

ala vrbanjusa, Vratnik, pofalici... Sta je to?
MENI MOJE, A VAMA VASE

Avatar
3r0
Postovi: 120
Pridružen/a: 21 jan 2009, 13:43
Lokacija: pod Bijelim brijegom !
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la 3r0 » 25 jan 2009, 21:15

Pofalićki je poznatiji nego tvoje Jedinstvo ! ;)
...za svoj klub,za svoj grad ako treba i život dat'...

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 26 jan 2009, 00:22

3r0 je napisao/la:Pofalićki je poznatiji nego tvoje Jedinstvo ! ;)
To ti je kao kada bih ja u poredjenje stavio Zrinjski i Velez, a poredjenju po meni nema mjesta, naprotiv Velez je meni drag klub, i sto se mene tice da Bog da bili ono sto ste nekad u Jugoslaviji. Ovdje je vise nego ocigledno da si na ovom forumu zadojen mrznjom prema dijelu drzave gdje se nalazi Krajina, ali neka si. Ovdje u stvari na vidjelo izlazi na cemu smo, mi i Bosna. Pitam se treba li se stidjeti onoga cega si. Meni nije cudno Ako dodje neki SARAJLIJA, a ovo sarajlija pod navodnike, pa mu sve nesarajevsko ide na onu stvar, i time lijeci svoje frustracije, zeleci iskazati svoje SARAJEVSTVO. NARAVNO DA OVDJE NE MISLIM NA ONE PRAVE SARAJLIJE, KOJIH JE MALO. Medjutim, trebas li se ti uvlaciti nekom ovdje, izljevati hirove i sta jos.... nisam upoznao takve Mostarce. Trebas biti objektivan prije svega, a sto se mene tice Jedinstvo je trenutno najgore u drzavi,realno je tako. Strajkuju igraci, nema posjeta, niko vise ne stoji iza kluba i to je u redu. Ja ne navijam za Jedinstvo nego za Bihac. A kada vec nesto tvrdis onda prvo iznesi argumente. Uostalom kada je Olimpik osnovan, znas li? Koji su im najveci uspjesi? I da takvi klubovi sutra budu okosnica u premijer ligi, pa onda nije ni cuda sto ce Zrinjski biti prvak, a vala ni zao neka nam ne bude. Sutra opet Siroki itd. Ako jedan Sarajlija ocekuje da mu Olimpik spasava ugled glavnog grada, i mog, i tvog... onda je to moj druze Mostarski poraz sviju nas. Pa ne mora ni Jedinstvo vise nikad ni postojati.
MENI MOJE, A VAMA VASE

Avatar
3r0
Postovi: 120
Pridružen/a: 21 jan 2009, 13:43
Lokacija: pod Bijelim brijegom !
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la 3r0 » 26 jan 2009, 15:34

Pofalićki bola,ne Olimpik !
raspitaj se malo :mrgreen:
...za svoj klub,za svoj grad ako treba i život dat'...

Avatar
HARIS XXL
Postovi: 386
Pridružen/a: 14 jan 2009, 11:16
Lokacija: Zeljo City
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la HARIS XXL » 26 jan 2009, 15:48

F.G.R. HARMANI je napisao/la:
3r0 je napisao/la:Pofalićki je poznatiji nego tvoje Jedinstvo ! ;)
To ti je kao kada bih ja u poredjenje stavio Zrinjski i Velez, a poredjenju po meni nema mjesta, naprotiv Velez je meni drag klub, i sto se mene tice da Bog da bili ono sto ste nekad u Jugoslaviji. Ovdje je vise nego ocigledno da si na ovom forumu zadojen mrznjom prema dijelu drzave gdje se nalazi Krajina, ali neka si. Ovdje u stvari na vidjelo izlazi na cemu smo, mi i Bosna. Pitam se treba li se stidjeti onoga cega si. Meni nije cudno Ako dodje neki SARAJLIJA, a ovo sarajlija pod navodnike, pa mu sve nesarajevsko ide na onu stvar, i time lijeci svoje frustracije, zeleci iskazati svoje SARAJEVSTVO. NARAVNO DA OVDJE NE MISLIM NA ONE PRAVE SARAJLIJE, KOJIH JE MALO. Medjutim, trebas li se ti uvlaciti nekom ovdje, izljevati hirove i sta jos.... nisam upoznao takve Mostarce. Trebas biti objektivan prije svega, a sto se mene tice Jedinstvo je trenutno najgore u drzavi,realno je tako. Strajkuju igraci, nema posjeta, niko vise ne stoji iza kluba i to je u redu. Ja ne navijam za Jedinstvo nego za Bihac. A kada vec nesto tvrdis onda prvo iznesi argumente. Uostalom kada je Olimpik osnovan, znas li? Koji su im najveci uspjesi? I da takvi klubovi sutra budu okosnica u premijer ligi, pa onda nije ni cuda sto ce Zrinjski biti prvak, a vala ni zao neka nam ne bude. Sutra opet Siroki itd. Ako jedan Sarajlija ocekuje da mu Olimpik spasava ugled glavnog grada, i mog, i tvog... onda je to moj druze Mostarski poraz sviju nas. Pa ne mora ni Jedinstvo vise nikad ni postojati.
kume ti pricas o nekoj "sarajevskoj mrznji prema bihacu" sto je apsolutna nebuloza i neistina...zasto bi mi bili ljubomorni na vas i mrzili vas kad ste,slobodno cu reci NASI....ja vise imam osjecaj da ti nas mrzis (momke koji su iz sarajeva na ovom forumu) a to sam skontao po tvojoj prici koju si napisao u postu o SN-u a evo citiram te:"sta ces jarane mi smo tamo na ZAPADU, i mi napredujemo. Znam da vas u Sarajevu boli, ali sta vam ja mogu.".....i ko koga sad mrzi???zasto idete na hajdukove utakmice a zasto ne dodjete na jednu od nasih????nemoj srat molim te :!:
ZELJEZNICAR LJUBAVI MOJA !

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 26 jan 2009, 20:20

HARIS XXL je napisao/la:
F.G.R. HARMANI je napisao/la:
3r0 je napisao/la:Pofalićki je poznatiji nego tvoje Jedinstvo ! ;)
To ti je kao kada bih ja u poredjenje stavio Zrinjski i Velez, a poredjenju po meni nema mjesta, naprotiv Velez je meni drag klub, i sto se mene tice da Bog da bili ono sto ste nekad u Jugoslaviji. Ovdje je vise nego ocigledno da si na ovom forumu zadojen mrznjom prema dijelu drzave gdje se nalazi Krajina, ali neka si. Ovdje u stvari na vidjelo izlazi na cemu smo, mi i Bosna. Pitam se treba li se stidjeti onoga cega si. Meni nije cudno Ako dodje neki SARAJLIJA, a ovo sarajlija pod navodnike, pa mu sve nesarajevsko ide na onu stvar, i time lijeci svoje frustracije, zeleci iskazati svoje SARAJEVSTVO. NARAVNO DA OVDJE NE MISLIM NA ONE PRAVE SARAJLIJE, KOJIH JE MALO. Medjutim, trebas li se ti uvlaciti nekom ovdje, izljevati hirove i sta jos.... nisam upoznao takve Mostarce. Trebas biti objektivan prije svega, a sto se mene tice Jedinstvo je trenutno najgore u drzavi,realno je tako. Strajkuju igraci, nema posjeta, niko vise ne stoji iza kluba i to je u redu. Ja ne navijam za Jedinstvo nego za Bihac. A kada vec nesto tvrdis onda prvo iznesi argumente. Uostalom kada je Olimpik osnovan, znas li? Koji su im najveci uspjesi? I da takvi klubovi sutra budu okosnica u premijer ligi, pa onda nije ni cuda sto ce Zrinjski biti prvak, a vala ni zao neka nam ne bude. Sutra opet Siroki itd. Ako jedan Sarajlija ocekuje da mu Olimpik spasava ugled glavnog grada, i mog, i tvog... onda je to moj druze Mostarski poraz sviju nas. Pa ne mora ni Jedinstvo vise nikad ni postojati.
kume ti pricas o nekoj "sarajevskoj mrznji prema bihacu" sto je apsolutna nebuloza i neistina...zasto bi mi bili ljubomorni na vas i mrzili vas kad ste,slobodno cu reci NASI....ja vise imam osjecaj da ti nas mrzis (momke koji su iz sarajeva na ovom forumu) a to sam skontao po tvojoj prici koju si napisao u postu o SN-u a evo citiram te:"sta ces jarane mi smo tamo na ZAPADU, i mi napredujemo. Znam da vas u Sarajevu boli, ali sta vam ja mogu.".....i ko koga sad mrzi???zasto idete na hajdukove utakmice a zasto ne dodjete na jednu od nasih????nemoj srat molim te :!:
To sto ti kazes da ja mrzim momke iz Sarajeva na ovom forumu je apsolutno neistina, a sto se tice onog moga citata to se vise odnosi na protuodgovor na tvoje ponasanje i tebi slicnima, cime samo kaljate ugled glavnog grada.

A SADA DA TI OVO KAZEM:
One sezone kada je fk Sarajevo igralo u kupu uefa protiv Besiktasa(uzvratna utakmica), na Kosevu, tacnije na istocnoj tribini, do sjeverne, stajao je transparent HZ BIHAC. Radi se o jednoj grupi momaka iz cafea Desetka koji su bodrili Sarajevo na toj utakmici, a o tome postoje i video zapisi.

Utakmica Zeljeznicar-Newcastle, dva puna autobusa su navijaca iz Bihaca su dosla bodriti Zelju, a taj put je cak bio organizovan preko jedne Bihacke turisticke agencije. Ja licno sam tu utakmicu gledao u Bos.Krupi. Na svakom cosku grada mogla se vidjeti euforicna atmosfera kako prije, tako i u toku utakmice. To je bila sezona dolaska ovih nasih gasterbajtera. Da ti i ne pricam... To je bio prvi znacajan uspjeh bh fudbala.
Ista stvar je bila i prije dvije godine... utakmica Dinamo Kijev-Sarajevo.

Sto se tice Hajduka i Torcide, to je bila grupa od 5-6 momaka koji su isli vise iz prijateljskih odnosa sa nekom Splitskom rajom. A jeste cinjenica da je dolazio prije tri godine jedan lik iz Splita da nam pomogne koreografiju u utakmici protiv Sarajeva. To je za nasu mladu skupinu bilo svakako znacajno iskustvo i mislim da nema nista lose u tome. A takodjer se sjecam derbija Zeljeznicar-Sarajevo na Kosevu. Taj clanak imam u jednimstarim novinama SPORTMANIJA. Na jugu je stajao transparent Torcide, i tada je cak i neki navijac Zelje, po nadimku Zuti, u Sportu(takodjer posjedujem clanak),govoreci o derbiju najavio njihov dolazak.
Nas, SN 96, nema 30. Ima nas vise na domacim utakmicama, pogledaj na Youtube. Medjutim nama je uzivancija ici samo na gostovanje,tacnije grupi od 15.tak momaka ciji sam sam clan.

i da bude jasno, ja ovdje me mrzim nikoga. Da Bog da i Zeljo i Sarajevo I Velez bili ono sto su nekad. Ja mislim da dok ovi klubovi ne budu igrali glavnu ulogu u Premijer ligi BiH, liga ce biti takva kakva je. ne vrijedi je ni pratiti, barem meni, ako ce prvak biti tamo neki kvazi klub.
MENI MOJE, A VAMA VASE

herbion
Postovi: 507
Pridružen/a: 29 sep 2008, 00:40
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la herbion » 27 jan 2009, 20:49

F.G.R. HARMANI je napisao/la:
Lovac je napisao/la:
herbion je napisao/la:Bio na utakmici Olimpik-Jedinstvo,vise nego dobra utakmica.Olimpik mnogo vise prikazao i imao sest do sedam fantasticnih prilika,Jedinstvo jednu.Milos Vidovic zadnji vezni igrac Olimpika,18 god.star,izuzetan talenat,ja mladjeg a boljeg igraca nisam vidio na ovim prostorima.Velika buducnost ceka ovog djecaka.
Bio sam i ja na utakmici u hrasnici, onako usput mi bilo pa svratio, uslovi za igru su bili jedna velika nula al opet Olimpik je pokazao puno vise, a istina je sto kazes za tog malog Vidovica i ja sam ga zapazio..Ali je Radonja po meni najbolji igrac u Olimpiku, momak se jednostavno izdvaja od svih ostalih..
Sta seru ovaj lovac i herbion. Ja bio na utakmici Olimpik-Jedinstvo... Musemicu bio debi na klupi. Jedinstvo ih satralo. Kurto dao gol iz sumnjvo dosudjenog penala i to im je bila jedina prilika u toku cijele utakmice. Glavni sudija(onaj iz Gradacca, ne mogu se sada sjetiti kako se zove) molio Boga da Olimpik dodje u sansu da ubace loptu u sesnaesterac da im dosudi penal. U zadnjoj minuti Timkov izbacuje loptu iz gola Cahtarevicu koja je presla gol liniju... i tu je Jedinstvo pokrasdeno na najprimitivniji nacin kojise vidja samo u BH-fudbalu. Dakle drugovi bojim se da ste gledali krivu utakmicu, mozda kadeti Jedinstva i Olimpika.

Prijatelju ne budalesaj i ne pravi smutnju.U Sarajevu ni centra niste presli.Olimpik je sada za Vas i mnoge druge institucija i bolje okrenite se sebi,nemate sredstava da dugove isplatite,trenirate na ivici bojkota,igracki kadar skroman a Tigar nemocan da poklapa utakmice jer je ocigledno mnogo jaci uticaj Olimpika.Lazi druge i ne koristi ovaj forum.

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.