Olimpik Sarajevo

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 sep 2018, 17:53

GOLACOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 sep 2018, 18:00

Jusufi dobro dribla, agilan, pokrece se dobro
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Cevap » 09 sep 2018, 18:24

I vi hoćete u PL hahahhhahabhahahabaahahahaha

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 09 sep 2018, 18:28

Uđu u utakmicu nervozno, tromo a protivnik više trči, izgleda svježiji na terenu. Tek nakon pola sata počeli igrati. Drugi žuti karton odnosno crveni karton opravdani. Jedino dobtra stvar je što nisu izgubili. Ali opet je kiks. Mislim da se treneru "trese" stolica nakon današnjeg remija. Bez obzira što je danas nedostajalo šest igrača, plus golman.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 09 sep 2018, 18:30

Cevap je napisao/la:I vi hoćete u PL hahahhhahabhahahabaahahahaha
Uvijek. Najbolje organizovani kub u Prvoj ligi FBiH.
A ko se zadnji smije najslađe se smije. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 sep 2018, 18:42

Kiks je naravno, prvo poluvrijeme u trenucima zaspali, dvaput u drugom poluvremenu, ali je drugo poluvrijeme bilo k'o dan i noc. Ne kontam sto je frka kod 1-1 ako nece biti i kod 0-0, mi ako smo pretendenti za prvo mjesto onda gubimo ako ne vodimo.
Ipak Besirevic, Uzelac, Stojanovic, Pavlovic, Tatar, Muminovic vrlo dobri danas. Pohvalit cu i Jusufija koji je napredovao.
Saric pravio pametan prekrsaj kad je dobio drugi zuti, u nas Besirevic isti prekrsaj uradio i dobio isto tako zuti. Samo sto je Saric slucajno imao od ranije zuti, ne znam sta se tamo tada desilo. Da je bogdom bio neki penal dogovoren kako neke zrtvice tracaju, pobjedili bi danas, ali eto, nije ni Velez uspio pa nam ne bjeze. Metalleghe ce imati tezak teren na svojoj strani, pas igra nece funkcionisati.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 09 sep 2018, 18:49

Mokroguz je napisao/la:Kiks je naravno, prvo poluvrijeme u trenucima zaspali, dvaput u drugom poluvremenu, ali je drugo poluvrijeme bilo k'o dan i noc. Ne kontam sto je frka kod 1-1 ako nece biti i kod 0-0, mi ako smo pretendenti za prvo mjesto onda gubimo ako ne vodimo.
Ipak Besirevic, Uzelac, Stojanovic, Pavlovic, Tatar, Muminovic vrlo dobri danas. Pohvalit cu i Jusufija koji je napredovao.
Saric pravio pametan prekrsaj kad je dobio drugi zuti, u nas Besirevic isti prekrsaj uradio i dobio isto tako zuti. Samo sto je Saric slucajno imao od ranije zuti, ne znam sta se tamo tada desilo. Da je bogdom bio neki penal dogovoren kako neke zrtvice tracaju, pobjedili bi danas, ali eto, nije ni Velez uspio pa nam ne bjeze. Metalleghe ce imati tezak teren na svojoj strani, pas igra nece funkcionisati.
A zašto su bili tromi, spori u prvih pola sata? To bi trener trebao znati. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 sep 2018, 18:57

Pa eto, nekad mora i na trenera spasti krivica, ekipa nije nesta gora od prosle sezone, zadrzali smo haman cijeli napad koji je bio efikasan na kraju sezone tako da nam kadar nije neki problem. Vidna je razlika u nacini igre, prosle sezone je Mirza dobro postavio ekipu. Bitno nam je praviti prave promjene da ne budu odluke u panici, GOSK kad su prije neke godine usli bili su sareni u prvoj polusezoni.
Odovic bi bio dobar ja mislim ali je on u Zelji sad. Treba neki ofanzivan trener da poslozi napad.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 09 sep 2018, 19:12

Mokroguz je napisao/la:Pa eto, nekad mora i na trenera spasti krivica, ekipa nije nesta gora od prosle sezone, zadrzali smo haman cijeli napad koji je bio efikasan na kraju sezone tako da nam kadar nije neki problem. Vidna je razlika u nacini igre, prosle sezone je Mirza dobro postavio ekipu. Bitno nam je praviti prave promjene da ne budu odluke u panici, GOSK kad su prije neke godine usli bili su sareni u prvoj polusezoni.
Odovic bi bio dobar ja mislim ali je on u Zelji sad. Treba neki ofanzivan trener da poslozi napad.
Šest igrača je danas nedostajalo, i golman Bandović. Problem je naći trenera kvalitetnog. Imaju vjerovatno najbolje uslove. Ali to nije igleda važno u ovoj ligi. :?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Asimetric » 09 sep 2018, 19:21

U vas svaku tekmu nedostajao 6 igrača hahahahha

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 sep 2018, 19:27

Sto se tice kupa, posto imamo dosta tih igraca koji su nedostajali i Rudar vjerovatno nece ginuti u kupu, sansa mladima.
Dobro je da je Stojanovic dobio zuti, cisti mu se u kupu pa ce moci naredno kolo igrati.

@Asimetric Dobro, de nam ti objasni zasto Karic, Devedzic, Bandovic i Alesevic nisu igrali.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 09 sep 2018, 20:06

Asimetric je napisao/la:U vas svaku tekmu nedostajao 6 igrača hahahahha
Da šest igrača. Šta ti nije jasno? Ni Jusić nije zadnje dvije utakmicu igrao. Kako bi igrale ostale ekipe da im nedostaje toliko fudbalera!?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la harden » 09 sep 2018, 21:37

Pa ljudi moji kako vama fali po toliko igraca, sta treniraju ti ljudi, imate li doktore... Nije realno.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 sep 2018, 23:26

Pa koje je vase objasnjenje sto ne igraju?
Ko od vas misli da makar Karic, Bandovic i Jusic nisu dovoljno dobri da budu standardni? Pogotovo u ovako jacim utakmicama. Ako jesu, sto ih nebi u postavi bilo?
Ovo smo i ocekivali, zato imamo sirok kadar i zato nam i ova ekipa moze parirati i Velezu i Zvijezdi, a kamoli da smo kompletni.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 09 sep 2018, 23:33

harden je napisao/la:Pa ljudi moji kako vama fali po toliko igraca, sta treniraju ti ljudi, imate li doktore... Nije realno.
Šta nije realno? Biti povrijeđen? Od tih šest igrača koliko znam jedan je suspendovan a ostali su imali problema sa povredama.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la harden » 10 sep 2018, 00:17

Mancini je napisao/la:
harden je napisao/la:Pa ljudi moji kako vama fali po toliko igraca, sta treniraju ti ljudi, imate li doktore... Nije realno.
Šta nije realno? Biti povrijeđen? Od tih šest igrača koliko znam jedan je suspendovan a ostali su imali problema sa povredama.
Pa nije realno da vam bude povrijedjeno 6 standardnih igraca ( cini mi se da sam procitao da su svi igraci iz prvog sastava?, ako nisu, zanemari onda )... reklo bi se da se kolju na treningu. Eto vas isto Bayern, uvijek 5 igraca lezi u bolnici.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Topnikus » 10 sep 2018, 00:35

Ako se ljudi u klubu razumiju u fudbal i zele neki pozitivni sok dovesti novog trenera vec sutra.. od price nema nista, teren je mjerilo a ovih 5 kola tanko. Realnost pomaze mnogo. I da tjeranje Jusufbasica je pogresan potez bivseg sportskog direktora koji kao zna o nogometu nesto.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 10 sep 2018, 07:32

Topnikus je napisao/la:Ako se ljudi u klubu razumiju u fudbal i zele neki pozitivni sok dovesti novog trenera vec sutra.. od price nema nista, teren je mjerilo a ovih 5 kola tanko. Realnost pomaze mnogo. I da tjeranje Jusufbasica je pogresan potez bivseg sportskog direktora koji kao zna o nogometu nesto.
Jusufbašić je otišao iz kluba poslije sportskog direktora, koliko se sjećam. I nije se pokazao nešto dok je bio u klubu, što se tiče golova, a vjerovatno je radi toga doveden. A što se tiče trenera nemaš koga kvalitetnog dovesti u ovoj ligi. Odigraš kvalitetno proljeće i onda pojačaš ekipu sa pojačanjima i sada igra kao lošija. Nešto tu nije jasno. :?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Topnikus » 10 sep 2018, 07:55

Otišao je na pauzi naravno, kada i idu igrači. Sportski direktor ga je doveo, pa onda rekao da je pogriješio, zato nije ni igrao. Al nebitno... Nije on tema.

Vjerovatno je proradio inat u njemu. Bezveze mi je prica iskreno da nema trenera. Ima trenera. Treba dobar sa dobrom idejom pozitivac, koji ce donijeti nesto novo u igri. Sramota je gledati da Džafić stoji gore i ceka duge loptu. Tim koji ide na prvo mjesto, treba igrat za gol više, napadati, igraci da 90 minuta lete i moze na taj nacin dobiti svakog rivala. Nabijanje lopte, igra bez igre, nikome i nikada nije donijela dobro. Što prije neki šok to bolje. Ovakvom igrom nema bodova ni u Jajcu i onda ode sve u onu stvar. Realnost dobro dodje, zavaravanje i laganje samog sebe sigurno ne.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 10 sep 2018, 13:55

Topnikus je napisao/la:Otišao je na pauzi naravno, kada i idu igrači. Sportski direktor ga je doveo, pa onda rekao da je pogriješio, zato nije ni igrao. Al nebitno... Nije on tema.

Vjerovatno je proradio inat u njemu. Bezveze mi je prica iskreno da nema trenera. Ima trenera. Treba dobar sa dobrom idejom pozitivac, koji ce donijeti nesto novo u igri. Sramota je gledati da Džafić stoji gore i ceka duge loptu. Tim koji ide na prvo mjesto, treba igrat za gol više, napadati, igraci da 90 minuta lete i moze na taj nacin dobiti svakog rivala. Nabijanje lopte, igra bez igre, nikome i nikada nije donijela dobro. Što prije neki šok to bolje. Ovakvom igrom nema bodova ni u Jajcu i onda ode sve u onu stvar. Realnost dobro dodje, zavaravanje i laganje samog sebe sigurno ne.
Koji treneri? Jedanaesti trener je ovo u nepune tri godine, i nijedan nije valjao!? Smiješno.
Kakav inat kod igrača? Dao dva gola u prošloj sezoni a doveden je bio kao najbolji strijelac lige.
A Olimpik nikada nije nabijao loptu do sada. To je vjerovatno bilo u drugom poluvremenu jučer.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.