FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 26 mar 2022, 14:34

Wolffire je napisao/la:
26 mar 2022, 09:38
Steta tri boda, veliki broj prilika i ponisteni golovi.Ekipa sada sasvim solidna koja ne bi trebala imati problema oko opstanka.

Suska se da Musija dize sidro ubrzo sto bi moglo mnogo toga reci o tuzbi prema savezu i nedavnom sastanaku.

Infrastrukturno navodno se zavrsavaju svlacionice nove i trebala bi se postaljati umjetna trava na pomocni iz pomoc saveza sto bi opet dalo dogovor na ovo gore pitanje.
Nadam se da ovo boldirano ipak nije istina, bez obzira na sve njegove "laži" u vezi infrastrukture. Bez njega ćete, u najboljem slučaju, postati Rudar broj dva. (Klub bez ikakvog sistema, vizije, ambicija..)
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 27 mar 2022, 18:18

Ja terena u Tešnju, Bože sačuvaj. Divim se svim sudionicima na utakmici, valja igrati fudbal po onoj livadi.

Opet Vas je koštalo vračanje lopte golmanu i ponovo Jusić. ZABRANITI VRAĆANJE LOPTE GOLMANU!

Inače, Mladost bolja, posjed su imali cijelo vrijeme i to bez tri standardna igrača, koji, kako sam čuo, nisu igrali zbog toga što imaju utakmicu za neki malonogometni klub. :roll: :facepalm: :puke:

Tabaković jedina loša karika, Radović kad je ušao, perfektno je odigrao, momak zaslužuje igrati u prvoj, ako ne krilo, onda beka, jer je bolji i od onog Cicovića.

Šteta što se spetljaše on i Tatar na kraju, mogli ste osvojiti, zasluženi, bod.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 27 mar 2022, 19:13

L' Imperator je napisao/la:
27 mar 2022, 18:18
Ja terena u Tešnju, Bože sačuvaj. Divim se svim sudionicima na utakmici, valja igrati fudbal po onoj livadi.

Opet Vas je koštalo vračanje lopte golmanu i ponovo Jusić. ZABRANITI VRAĆANJE LOPTE GOLMANU!

Inače, Mladost bolja, posjed su imali cijelo vrijeme i to bez tri standardna igrača, koji, kako sam čuo, nisu igrali zbog toga što imaju utakmicu za neki malonogometni klub. :roll: :facepalm: :puke:

Tabaković jedina loša karika, Radović kad je ušao, perfektno je odigrao, momak zaslužuje igrati u prvoj, ako ne krilo, onda beka, jer je bolji i od onog Cicovića.

Šteta što se spetljaše on i Tatar na kraju, mogli ste osvojiti, zasluženi, bod.
Jel se šališ? Golman toska bez odbrane za 90 minuta, ovamo sipale stative, odbrane vasilja..ne prosipaj se više molim te. Ako je mladost recimo mogla dati neka 2 gola, tosk je trebao 10 bar.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 27 mar 2022, 20:55

HeliosIzDomzala je napisao/la:
27 mar 2022, 19:13
Jel se šališ? Golman toska bez odbrane za 90 minuta, ovamo sipale stative, odbrane vasilja..ne prosipaj se više molim te. Ako je mladost recimo mogla dati neka 2 gola, tosk je trebao 10 bar.
Jeste imali dvije stative i to su vam najbolje prilike. Bilo je par šuteva pored i preko gola, a odbrane Vasilja to i nisu bile neke prilike.

Pobjeda TOŠK-a nije nezaslužena, ali sam fasciniran kako su djeca Mladosti nadigrala jednu od najjačih ekipa u ligi na njihovom "terenu". Vi ste početkom drugog poluvremena malo imali inicijativu, ostalo vrijeme je hendikepirana Mladost diktirala tempo utakmice i prema tome, da je kojim slučajem iskorišten onaj zicer, pred kraj utakmice, kad je Tatar promašio loptu, ni remi ne bi bio nezaslužen!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 31 mar 2022, 16:18

Idemo dalje. Bitno je ne gubiti kuci a u gostina sta god se uradi dobro je.
Ovo za moalonogmetase samo govori u koliko je smo dubiozi kao klub a realno i kompletna ova liga.

Cinjenica je da sada igramo bolje i nadam se da ce nam se sreca malo vratiti.

Nisam vise optimista nikako po pitanju kluba. Jer ako se i prezivi ova sezona sta dalje i kud..

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 01 apr 2022, 23:12

Naš @Addict izabran za predsjednika Skupštine kluba.

Pravi čovjek na pravom mjestu! :clap:

Sretno!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 02 apr 2022, 11:27

Potez za svaku pohvalu. Sretno addict 👍

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 02 apr 2022, 19:52

Danas odlično krenuli, dali dva gola i stali. Do kraja strahovali da Gradina ne izjednači.

Pod imperativom pobjede ste bili pa možda i zbog toga nešto lošija igra, ali, eto, tri boda su najvažnija.

Tatar je odigrao najlošiju utakmicu otkako je u Mladosti, ali ne treba vas to brinuti, on je klasa, to se vidi kad god dodirne loptu.

Karić dobar, skroz druga ste ekipa kad je on u špicu. Nekad i nije efikasan, ali radi dosta dobrih stvari za ekipu.

Danas, uz Karića koji je dao dva gola, najbolji lijevi bek Šišić. Kako momak pametno igra, on vam je uz Tatara najveće pojačanje.

Nije mi jasno ko gura onog Tabakovića, on u kadetima ne bi bio nikakva prevaga. Radović je Mbappe za njega.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 03 apr 2022, 15:24

Jucer je Tatar bio ocajan. Bezvoljan sa grpom progresnih dodavanja.
Karic je level iznad ove lige.
Sve u svemu odlicna tri boda. Dva brza pogodka i onda jos dvije dobre sanse smo propustili. Poslije toga Gradina stiskla. Imali jednu dobro sansu i precku.
Gol smo primili cini mi se najvise krivicom golmana. Na kraju je sve dobro ispalo.
Sada jos jedna kuci utakmica. Ako dobijemo poljuljanu Zvijedu, plovimo u mirne vode.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 03 apr 2022, 17:36

L' Imperator je napisao/la:
02 apr 2022, 19:52
Danas odlično krenuli, dali dva gola i stali. Do kraja strahovali da Gradina ne izjednači.

Pod imperativom pobjede ste bili pa možda i zbog toga nešto lošija igra, ali, eto, tri boda su najvažnija.

Tatar je odigrao najlošiju utakmicu otkako je u Mladosti, ali ne treba vas to brinuti, on je klasa, to se vidi kad god dodirne loptu.

Karić dobar, skroz druga ste ekipa kad je on u špicu. Nekad i nije efikasan, ali radi dosta dobrih stvari za ekipu.

Danas, uz Karića koji je dao dva gola, najbolji lijevi bek Šišić. Kako momak pametno igra, on vam je uz Tatara najveće pojačanje.

Nije mi jasno ko gura onog Tabakovića, on u kadetima ne bi bio nikakva prevaga. Radović je Mbappe za njega.
Otac. Imaju keša. Nešto je i u savezu. Mali voza golfa sedmicu ovo ono. Bio sad u kod nas u tosku, ne može 5 natehničit. I onda ga Pajdo na Prvoj ligi objavi kao Zaimović mu nije dao prilike za igru 😁

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 09 apr 2022, 20:07

Slabo danas, baš slabo! Nema one igre koja vas je krasila par prvih kola nastavka. Prošlu utakmicu protiv Gradine ste se provukli, ali ovu, realno, niste ni zaslužili bolje.

Sudija je u finišu utakmice možda mogao dosuditi jedan-dva faula nad Karićem, ali generalno, pošteno je suđenje bilo. Nije bilo potrebe za onolikim nezadovoljstvom, bez veze vam je pola ekipe dobilo kartone.

Odbrana vam je preloša, posebno desni bek Cicović.
#samoRudar #zauvijek

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Dragons007 » 09 apr 2022, 21:36

Kažu da ste taraba nisam gledao utakmicu ali ste na zasluženom zračenju tabele .Ljudi koji su danas gledali pričaju da niste ništa napravili da ste se vise branili.Šta će vam tatar nema kid pa vama ! Sretno u nastavku prvenstva

Avatar
bega_afc
Postovi: 13713
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la bega_afc » 11 apr 2022, 22:50

Haman zvanično ovo za CAS?
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 11 apr 2022, 22:59

bega_afc je napisao/la:
11 apr 2022, 22:50
Haman zvanično ovo za CAS?
Sumnjivo skroz. Toliko se odužilo i kad se očekivala presuda u korist Mladosti, oni se kao ne osjećaju ovlaštenim za ovakve slučajeve.

Nije džaba Vico zvao nedavno Mušiju na sastanak, a kako čujem i on je dolazio na stadion Mladosti. Mislim da tu ima nešto.
#samoRudar #zauvijek

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Lawer_88 » 11 apr 2022, 23:03

Ipak ste se trebali obratiti na pravu adresu, NK Čelik, a ne sa Fudom pokusati obezvrijediti ulogu kluba čiji je stadion faktički, pa i pravno u kontekstu koristenja.
Ispali ste kolateralna steta odnosa Klub vs Fudo, a obicno se tako zavrsi kad se izabere kriva strana.
Zao mi je Mladosti i navijaca, al ne i onih koji su pravili svu tu zvrcku kod zaobilazenja ljudi u Celiku.
#samoČelik

Avatar
bega_afc
Postovi: 13713
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la bega_afc » 12 apr 2022, 00:08

L' Imperator je napisao/la:
11 apr 2022, 22:59
bega_afc je napisao/la:
11 apr 2022, 22:50
Haman zvanično ovo za CAS?
Sumnjivo skroz. Toliko se odužilo i kad se očekivala presuda u korist Mladosti, oni se kao ne osjećaju ovlaštenim za ovakve slučajeve.

Nije džaba Vico zvao nedavno Mušiju na sastanak, a kako čujem i on je dolazio na stadion Mladosti. Mislim da tu ima nešto.
Baš me interesuje da čujem zvanično saopštenje od kluba. Mislim, valjda će ga biti. :)
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 12 apr 2022, 09:20

bega_afc je napisao/la:
12 apr 2022, 00:08
L' Imperator je napisao/la:
11 apr 2022, 22:59
bega_afc je napisao/la:
11 apr 2022, 22:50
Haman zvanično ovo za CAS?
Sumnjivo skroz. Toliko se odužilo i kad se očekivala presuda u korist Mladosti, oni se kao ne osjećaju ovlaštenim za ovakve slučajeve.

Nije džaba Vico zvao nedavno Mušiju na sastanak, a kako čujem i on je dolazio na stadion Mladosti. Mislim da tu ima nešto.
Baš me interesuje da čujem zvanično saopštenje od kluba. Mislim, valjda će ga biti. :)
Biti će za desetak dana najmanje

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 12 apr 2022, 14:55

To bi bilo to. Kao sto sam rekao pricalo se da je Musija dize sidro, ako je suditi po ovom intervju tako ce i biti.
Ja iskreno nisam nista ni ocekivao od ove presude. Nekao sam u najboljem slucaju ocekivao novcanu kompenzaciju nakon koje bi opet Musija otisao.

Ako cemo gledati krivca onda bih rekao da je prvo on sam kriv.
Realno, pricao je tri godine kako postavlja reflektore i krov a nista od toga nije istina. Da se razumijemo nije mahalska nego se hvalio po medijima. Razumijem i njegovu stranu najlakse je tudjim q znamo vec sta mlatit. Treba dati iz svog dzepa pare.
Tacnije bacati u rupu bez dna.

Drugi hajmo reci krivac je odnos Musija-Fudo-Celik.

Sve u svemu hvala mu za sve. Bilo je tu super finih trenutaka i od odlicnih utakmica. Nadam se da nece doci do totalnog rasula, ako i dodje nije smak svijeta upravo smo sa dna i poceli.

PonosniSmogovci
Postovi: 727
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la PonosniSmogovci » 12 apr 2022, 15:08

ko s fudom tikve sadi....

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 12 apr 2022, 15:22

Wolffire je napisao/la:
12 apr 2022, 14:55
To bi bilo to. Kao sto sam rekao pricalo se da je Musija dize sidro, ako je suditi po ovom intervju tako ce i biti.
Ja iskreno nisam nista ni ocekivao od ove presude. Nekao sam u najboljem slucaju ocekivao novcanu kompenzaciju nakon koje bi opet Musija otisao.

Ako cemo gledati krivca onda bih rekao da je prvo on sam kriv.
Realno, pricao je tri godine kako postavlja reflektore i krov a nista od toga nije istina. Da se razumijemo nije mahalska nego se hvalio po medijima. Razumijem i njegovu stranu najlakse je tudjim q znamo vec sta mlatit. Treba dati iz svog dzepa pare.
Tacnije bacati u rupu bez dna.

Drugi hajmo reci krivac je odnos Musija-Fudo-Celik.

Sve u svemu hvala mu za sve. Bilo je tu super finih trenutaka i od odlicnih utakmica. Nadam se da nece doci do totalnog rasula, ako i dodje nije smak svijeta upravo smo sa dna i poceli.
U najgorem slučaju, ostaje vam lijep stadion, pomoćni teren, zavidna infrastruktura. Tvoje dijete ce imati gdje trenirati ako ništa. Dok mi u tesnju i dalje prodajemo zjale i igramo po oranici.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.