FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
redbull93
Postovi: 14401
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la redbull93 » 24 sep 2021, 21:58

Fudbalski klub Mladost iz Doboja kod Kaknja, prema svemu sudeći, neće biti u prilici odigrati naredni meč u Prvoj ligi Federacije BiH.

Razlog je suspenzija koja je stupila na snagu jučer, a nakon što ovaj klub nije izmirio dug prema bivšem igraču Bahrudinu Atajiću u iznosu od 67.594,76 KM.

Mladost je, prema odluci Disciplinske komisije NSBiH, bila dužna isplatu izvršiti najkasnije do srijede, 22. septembra. S obzirom da se to nije dogodilo, klub je automatski suspendovan te je upitno odigravanje nedjeljne utakmice sedmog kola Prve lige FBiH između Mladosti i Goražda.
Jel istina ovo?
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
samocelik
Postovi: 6014
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la samocelik » 25 sep 2021, 16:15

Ne moraju ni igrati kad će iduće sezone svakako se vratiti u PL kad dobiju na sudu. :salut:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1394
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 25 sep 2021, 22:08

samocelik je napisao/la:
25 sep 2021, 16:15
Ne moraju ni igrati kad će iduće sezone svakako se vratiti u PL kad dobiju na sudu. :salut:
Ne dobijaju drug na sudu. Minimalne su sanse za to. Dosta je stvari protiv njih, nije bas sve ko sto Mušija predstavlja da jeste.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 26 sep 2021, 13:38

Sad se vec sprda sa svim. Sedam godina radis na promociji kluba kao jedne lijepe price i sad na kraju ovu.
Da ima imalo organizacije u ovom klubu mislim da bi se davno zahvalilo Musiji na svemu.
Sada kako stvari stoje bila je ona klasicna prica, lazi i petljaj dok sve ne ode u pm.
Ako mu je dosadilo sve nek napisti i ucini nam svima uslugu.
Meni ovo sve lici sa on samo ceka tu presudu i da proba vraiti jos koju ulozenu marku. Vracanje u Pl su mokri snovi kao i price o reflektorima i krovovima.
Preuzeo je klub u prvoj ligi federacije neka ga i ostavi tu.

Avatar
samocelik
Postovi: 6014
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la samocelik » 26 sep 2021, 13:51

HeliosIzDomzala je napisao/la:
25 sep 2021, 22:08
samocelik je napisao/la:
25 sep 2021, 16:15
Ne moraju ni igrati kad će iduće sezone svakako se vratiti u PL kad dobiju na sudu. :salut:
Ne dobijaju drug na sudu. Minimalne su sanse za to. Dosta je stvari protiv njih, nije bas sve ko sto Mušija predstavlja da jeste.
Moj post možda ne zvuči tako ali dosta je ironičan. Očigledno je već neko vrijeme da se Mušiji ne bude u Mladosti i da nema više nikakvog ni malog interesa. Ne znam u kojem su odnosu trenutno ali čini mi se da kako je relativno brzo Mladost došla do oblaka još brže će pasti.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 26 sep 2021, 17:57

Mahir Karić :o :shock: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :clap:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la legenda reala » 26 sep 2021, 19:10

L' Imperator je napisao/la:
26 sep 2021, 17:57
Mahir Karić :o :shock: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :clap:
Kakva je bila utakmica, sta smo se ovo mi raspali nakon vodstva
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 26 sep 2021, 20:20

legenda reala je napisao/la:
26 sep 2021, 19:10
L' Imperator je napisao/la:
26 sep 2021, 17:57
Mahir Karić :o :shock: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :clap:
Kakva je bila utakmica, sta smo se ovo mi raspali nakon vodstva
U prvom poluvremenu ste bolji bili. Odmah početkom drugog Mladost izjednačila i to vas je presjeklo, a Mladosti dalo krila. Realno, dobro ste prošli koliko je Mladost imala šansi do kraja. I vi ste mogli dati još jedan gol iz penala, ali je Šubo dva puta fulao. Prvo mu je Lučić odbranio, ali je ponovljen penal. Drugi put je nabio preko gola.

Čista i zaslužena pobjeda Mladosti i ono što je objavila Prva liga na FB je niđe veze. Sudija je možda imao par sitnijih grešaka, ali objaviti da je čovjek mešetar polusezone je van svake pameti.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1394
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 26 sep 2021, 20:32

L' Imperator je napisao/la:
26 sep 2021, 20:20
legenda reala je napisao/la:
26 sep 2021, 19:10
L' Imperator je napisao/la:
26 sep 2021, 17:57
Mahir Karić :o :shock: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :clap:
Kakva je bila utakmica, sta smo se ovo mi raspali nakon vodstva
U prvom poluvremenu ste bolji bili. Odmah početkom drugog Mladost izjednačila i to vas je presjeklo, a Mladosti dalo krila. Realno, dobro ste prošli koliko je Mladost imala šansi do kraja. I vi ste mogli dati još jedan gol iz penala, ali je Šubo dva puta fulao. Prvo mu je Lučić odbranio, ali je ponovljen penal. Drugi put je nabio preko gola.

Čista i zaslužena pobjeda Mladosti i ono što je objavila Prva liga na FB je niđe veze. Sudija je možda imao par sitnijih grešaka, ali objaviti da je čovjek mešetar polusezone je van svake pameti.
Lik je iz Gorazda kao prvo (fb stranica Prva liga). Drugo u x situacija nije realan i ove sto pljuje (sudije, igrače i trenere) to radi kada mu ne daju pare ili informacije iz kluba.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 26 sep 2021, 20:47

HeliosIzDomzala je napisao/la:
26 sep 2021, 20:32
L' Imperator je napisao/la:
26 sep 2021, 20:20
legenda reala je napisao/la:
26 sep 2021, 19:10


Kakva je bila utakmica, sta smo se ovo mi raspali nakon vodstva
U prvom poluvremenu ste bolji bili. Odmah početkom drugog Mladost izjednačila i to vas je presjeklo, a Mladosti dalo krila. Realno, dobro ste prošli koliko je Mladost imala šansi do kraja. I vi ste mogli dati još jedan gol iz penala, ali je Šubo dva puta fulao. Prvo mu je Lučić odbranio, ali je ponovljen penal. Drugi put je nabio preko gola.

Čista i zaslužena pobjeda Mladosti i ono što je objavila Prva liga na FB je niđe veze. Sudija je možda imao par sitnijih grešaka, ali objaviti da je čovjek mešetar polusezone je van svake pameti.
Lik je iz Gorazda kao prvo (fb stranica Prva liga). Drugo u x situacija nije realan i ove sto pljuje (sudije, igrače i trenere) to radi kada mu ne daju pare ili informacije iz kluba.
U pravu si!

Bio je na utakmici, blizu mene je sjedio.

Totalno nerealan, neobjektivan itd. (sve negativnom smislu)
#samoRudar #zauvijek

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la legenda reala » 26 sep 2021, 21:45

L' Imperator je napisao/la:
26 sep 2021, 20:20
legenda reala je napisao/la:
26 sep 2021, 19:10
L' Imperator je napisao/la:
26 sep 2021, 17:57
Mahir Karić :o :shock: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :clap:
Kakva je bila utakmica, sta smo se ovo mi raspali nakon vodstva
U prvom poluvremenu ste bolji bili. Odmah početkom drugog Mladost izjednačila i to vas je presjeklo, a Mladosti dalo krila. Realno, dobro ste prošli koliko je Mladost imala šansi do kraja. I vi ste mogli dati još jedan gol iz penala, ali je Šubo dva puta fulao. Prvo mu je Lučić odbranio, ali je ponovljen penal. Drugi put je nabio preko gola.
Aha, ma vidim na pocetku drugog dvije promjene Islamagic i Mehic izasli, valjda neke povrede i to je vjerovatno poljuljalo ekipu Islamagic je stub odbrane vjerovatno zbog toga i taj propuh u odbrani u nastavku
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Unknown2 » 26 sep 2021, 21:57

Ako ima neko asistencije nek se javi. samo znam Grahovac imao 2 danas.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 30 okt 2021, 08:12

Zamrlo sve. Kao da smo svi digli ruke.

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 01 nov 2021, 11:30

Wolffire je napisao/la:
30 okt 2021, 08:12
Zamrlo sve. Kao da smo svi digli ruke.
Kad je jedini način dobijanja informacija iz kluba da svaki dan obilaziš treninge i vrtiš se po salonu, nažalost.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 02 nov 2021, 08:20

hugoviana je napisao/la:
01 nov 2021, 11:30
Wolffire je napisao/la:
30 okt 2021, 08:12
Zamrlo sve. Kao da smo svi digli ruke.
Kad je jedini način dobijanja informacija iz kluba da svaki dan obilaziš treninge i vrtiš se po salonu, nažalost.
Bas kao nekada. Vidim FB stranica nema vise nikavih aktivnosti. Bas se odlucilo vratit nekom amaterizmu.

Naredna utakmica gradski derbi. Nama 3 boda mnogo znace a i generalno ako se dobije ova utakmica mislim da ce ekipa polahko da se krene penjati prema sredini tabele.

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 03 nov 2021, 17:49

Mislim da nije bitan plasman, ako se ne dobije na sudu i Mladost ne vrsti u PL pravnim putem, onda se više neće ni vratiti.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 16 nov 2021, 06:56

Zavrsen prvi dio sezone. Predzadnja pozicija. Teoretski nije ni tako lose kako se lose krenulo. Zvijezda na 11 mjestu je u tri boda.
U proljetnom dijelu ne ocekujem nista bolje.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 26 feb 2022, 08:43

Kerim Tatar novi igrač Mladosti! :o

Zna li neko o čemu su pričali ili šta su dogovorili Vico i Mensur neki dan na sastanku?
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 20 mar 2022, 16:27

Opet vas sudije *ebu, dva čista gola su vam poništena.

Sviđa mi se stil koji preferira novi trener, ne da da se nabija lopta, samo pokušati što manje golmanu vraćati.

Teren perverzija.

Tatar majstor.

Mali Hrustanović je dosta napredovao. Samo da ste vi njega u Rudar poslali na posudbu dok ste u Premijer ligi bili, sad bi on već bio zreo za transfer.

Jedina slaba tačka vam je onaj mali desni bek.

Mislim da ćete bez problema obezbijediti opstanak ove sezone, a sljedeće... ;)
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 26 mar 2022, 09:38

L' Imperator je napisao/la:
20 mar 2022, 16:27
Opet vas sudije *ebu, dva čista gola su vam poništena.

Sviđa mi se stil koji preferira novi trener, ne da da se nabija lopta, samo pokušati što manje golmanu vraćati.

Teren perverzija.

Tatar majstor.

Mali Hrustanović je dosta napredovao. Samo da ste vi njega u Rudar poslali na posudbu dok ste u Premijer ligi bili, sad bi on već bio zreo za transfer.

Jedina slaba tačka vam je onaj mali desni bek.

Mislim da ćete bez problema obezbijediti opstanak ove sezone, a sljedeće... ;)
Steta tri boda, veliki broj prilika i ponisteni golovi.Ekipa sada sasvim solidna koja ne bi trebala imati problema oko opstanka.

Suska se da Musija dize sidro ubrzo sto bi moglo mnogo toga reci o tuzbi prema savezu i nedavnom sastanaku.

Infrastrukturno navodno se zavrsavaju svlacionice nove i trebala bi se postaljati umjetna trava na pomocni iz pomoc saveza sto bi opet dalo dogovor na ovo gore pitanje.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: zvezdas1922 i 21 gost.