FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la MANUTDTe » 11 jun 2021, 22:06

SMR187 je napisao/la:
11 jun 2021, 22:03
Kako stvari stoje, najvjerovatnije ce biti opet borba izmedju Mladosti i GOSKa. :mrgreen:
Onaj iz Sim Bau obecao budzet od 1 000 000 KM... pa vidimo i to

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 11 jun 2021, 22:08

Imali smo mogućnost hladno uzeti 1.5-2 miliona KM za ovo što imamo za prodaju. Mahmić 500.000 minimum, procenat od Fanima makar 300, Hadžić 300, ostali bi nam donijeli makar još 200-300 milja.

Tu računajte procente od budućih prodaja koji bi se sigurno ugradili i imamo bruku para.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la SMR187 » 11 jun 2021, 22:08

MANUTDTe je napisao/la:
11 jun 2021, 22:06
SMR187 je napisao/la:
11 jun 2021, 22:03
Kako stvari stoje, najvjerovatnije ce biti opet borba izmedju Mladosti i GOSKa. :mrgreen:
Onaj iz Sim Bau obecao budzet od 1 000 000 KM... pa vidimo i to
Ja ne znam ko im je zaduzen za pojacanja, ali siguran sam da bi ja cuda radio na toj poziciji :mrgreen:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la MANUTDTe » 11 jun 2021, 22:55

Bolje da ne znas ko ce tek biti u narednoj sezoni 😂 uskoro ce imenovati, (menadzerska agencija imenuje direktora 😉)

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la slogauskoplje » 11 jun 2021, 23:42

Wolffire je napisao/la:
11 jun 2021, 20:48
slogauskoplje je napisao/la:
11 jun 2021, 20:27
Wolffire je napisao/la:
11 jun 2021, 17:20


Isto je MDK platila za Vehaba Rudaru ili Mahmica Čeliku.
I nije platila Slogi za Dujmovića. :urnebes:
Joj ti koliko si dosadan s tim Dujmovicem javi se Musiji traži pare kao i ovaj Helas.
Imam pravo biti dosadan dok netko od insajdera ne pita zašto ne plati. :cool:

Imam pravo i provocirati kada Mušija ima obraza po medijima kukati kada im netko ne plati, a jednom malom klubu koji takav novac puno znači ne želi platiti.
Sloga Uskoplje

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Manijakdolopate » 12 jun 2021, 11:52

slogauskoplje je napisao/la:
11 jun 2021, 23:42
Wolffire je napisao/la:
11 jun 2021, 20:48
slogauskoplje je napisao/la:
11 jun 2021, 20:27


I nije platila Slogi za Dujmovića. :urnebes:
Joj ti koliko si dosadan s tim Dujmovicem javi se Musiji traži pare kao i ovaj Helas.
Imam pravo biti dosadan dok netko od insajdera ne pita zašto ne plati. :cool:

Imam pravo i provocirati kada Mušija ima obraza po medijima kukati kada im netko ne plati, a jednom malom klubu koji takav novac puno znači ne želi platiti.
Još jedan razlog da se ne dobije licenca, pa Borac zbog škole fudbala Džaja ispao iz lige, kontao tamo neki trener hoce da nam izbije keš, nisu se obazirali na tužbe i Bum, samo izgleda taj vaš klub neće da tuži.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 12 jun 2021, 11:57

Manijakdolopate je napisao/la:
12 jun 2021, 11:52
slogauskoplje je napisao/la:
11 jun 2021, 23:42
Wolffire je napisao/la:
11 jun 2021, 20:48

Joj ti koliko si dosadan s tim Dujmovicem javi se Musiji traži pare kao i ovaj Helas.
Imam pravo biti dosadan dok netko od insajdera ne pita zašto ne plati. :cool:

Imam pravo i provocirati kada Mušija ima obraza po medijima kukati kada im netko ne plati, a jednom malom klubu koji takav novac puno znači ne želi platiti.
Još jedan razlog da se ne dobije licenca, pa Borac zbog škole fudbala Džaja ispao iz lige, kontao tamo neki trener hoce da nam izbije keš, nisu se obazirali na tužbe i Bum, samo izgleda taj vaš klub neće da tuži.
Ja eto neće ljudi svoje pare. Pusti te priče svi koji imaju razloga da traže pare neka i traže. Jeb.. se meni ni iz džepa ni u džep ni ovom slučaju kao i u suprotnom kad proda igrača.
Samo mi ide na onu stvar kad ovako neko dosađuje po forumu kao da mu mi trebamo pare dati.

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la brig » 12 jun 2021, 15:46

Wolffire je napisao/la:
11 jun 2021, 20:52
brig je napisao/la:
11 jun 2021, 19:15
Wolffire je napisao/la:
10 jun 2021, 15:10


Koje to uslove ne ispunjava godinama pa se gleda kroz prste?
Eo par:
- Nemate vip loze
- Nemate natkrivenu ni jednu stolicu
- Nemate ni jednog stola za novinare
- Samim tim nemate ni jednu uticnicu za struju ni internet
- Nemate reflektore
- Svlacionice su vam kontejneri

Treba li dalje?
Daj nam molim te VIP loze na Pecari i da vidimo čudo od novinarskih kabina.
Sta ima veze ako što su kontejneri ako imaju sve potrebne uslove, a imaju šta više kulturnije su svlačionice nego na većini drugih stadiona. Ima salon iznad koji malo koji klub ima. Slobodno zakači slike da se divimo.
Jesi lik, nemam nista protiv Mladosti ali ovo sto sam naveo su cinjenice. Volio ti ili ne. A ovo tvoje za Pecaru, koja ima Uefa cat3, dovoljno govori da se ne kuzis.

Živio

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 12 jun 2021, 16:04

Da je bogdo stadion Mladosti i upola k'o Pecara.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 12 jun 2021, 17:55

L' Imperator je napisao/la:
12 jun 2021, 16:04
Da je bogdo stadion Mladosti i upola k'o Pecara.
Eh da je bogdom Cementara dala sav građevinski materijala. Jel, cementara je, imaju cementa i možda platila metalne konstrukcije. Eh da je, koliko nas truju a i generiraju profita ne bi to ni osjetili. Eh da je Bogdom pa makar se stadion zvao Heilderberg Cement Park.
Da je bogdo opština dala malo vise para. Jel, ipak je to predstavnik opštine u elitnom rangu fudbala u našoj BiH.
Da je bogdo Kanton dao malo para. Jel, MDK je jedini predstavnik bio čitavog kantona u Pl.
Da je bogdo Musija zaposlio adekvatan kadar. A ne napravio od kluba društvo jednog lica. Jel, možda bi bilo i nekih drugih sponzora.
Da je bogdo napravi reflektore tih nekih 500 000km i 200000 od saveza. Koliko je bilo dovoljno da se postave reflektori u Bijeljini. Jel, da je bogdo sad bi možda sve te pare vratio koroz transfer Mahmica i Hadžića ako ne i vise, a imao bi j.bne reflektore za sva vremena.
Da je bogdo, ali nije.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 12 jun 2021, 17:59

Sljedeće sedmice će se znati šta će biti s klubom.

Mislim da bi najbolje rješenje bilo da Mušija nađe još jednog "jakog" čovjeka i da zajedno finansiraju klub.

Ima dosta jakih ljudi u Kaknju, a i vani. Evo npr. Harfid Hadrović iz Njemačke, sponzor Šalkea. Nedavno donirao 55.000 KM za put u njegovom rodnom selu. Pojedinci iz Rudara su mu se obraćali preko nekih veza da bude sponzor Rudara, ali je to bilo u pogrešnom trenutku (kad je bio najveći talas zaraze)

Nadam se da će, ipak pronaći neko rješenje i da neće odustajati.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 12 jun 2021, 21:39

Cementara je posebna priča. Mjesna zajednica Doboj pa tako i Mladost bi od nje trebali puno više koristi.

U Rudaru to maksimalno koriste i za svakakve sitnice se obraćaju, a ovi ne odbijaju ništa. Maksimalno izlaze u susret. Sad, to je malo možda i zbog SDA kadra koji upravlja klubom i bez čije dozvole ne može ništa (čitaj loženje guma i svakakvog otpada u TC) proći na Općinskom vijeću.

Ono što je Begovac tužio Rudar, pare su mu obezbijedili Općina, Cementara i Trgošped.

Svašta nešto još ima što Cementara daje za Rudar, a da ja znam. Možete misliti šta tu još ima, a da rijetko ko zna?!
#samoRudar #zauvijek

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la amar009 » 12 jun 2021, 23:28

L' Imperator je napisao/la:
12 jun 2021, 21:39
Cementara je posebna priča. Mjesna zajednica Doboj pa tako i Mladost bi od nje trebali puno više koristi.

U Rudaru to maksimalno koriste i za svakakve sitnice se obraćaju, a ovi ne odbijaju ništa. Maksimalno izlaze u susret. Sad, to je malo možda i zbog SDA kadra koji upravlja klubom i bez čije dozvole ne može ništa (čitaj loženje guma i svakakvog otpada u TC) proći na Općinskom vijeću.

Ono što je Begovac tužio Rudar, pare su mu obezbijedili Općina, Cementara i Trgošped.

Svašta nešto još ima što Cementara daje za Rudar, a da ja znam. Možete misliti šta tu još ima, a da rijetko ko zna?!
Sve si fino rekao..znaci opstina i cementara postoje samo za rudar.Prodji malo kroz grad i vidjeces da vise od pola navijaca rudara uziva u ovome sto se desilo Mladosti..Nadam se da Musija nece odustati i da igramo ovu najgoru ligu na svijetu..

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 13 jun 2021, 04:10

Ma nije ni Prva liga kao nekad što je bila. Nakon one akcije "Var" kad je SIPA hapsila, puno je bolje suđenje i što se toga tiče, vjerovatno ćete poštenije suđenje imati već što ste imali u Premijer ligi.
#samoRudar #zauvijek

Anoniman
Postovi: 1228
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Anoniman » 13 jun 2021, 14:17

Dok je Vico i ekipa tu, Mladost ako se pomiri sa ovakvim ispadanjem nece dugo uci u PL.

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Schlager » 13 jun 2021, 17:08

Anoniman je napisao/la:
13 jun 2021, 14:17
Dok je Vico i ekipa tu, Mladost ako se pomiri sa ovakvim ispadanjem nece dugo uci u PL.
Nije vama problem Vico,nego Beus...nema Vico nikakvih zamjerki na vas...obe utakmice u Banjaluci ste odigrali bez vecine prvotimaca (u onoj 6-0 zbog korone,a u onoj 1-0 iz cista mira)..i tu,u Doboj Kaknju, smo vas lagano uzeli....9 laganih bodova za Borac....Posto se i hrvatska komponenta u Savezu, mora ispostovati,uslov za licencu je bio da uzmete bar bod Velezu na svom terenu,i ispunili bi uslov...ili jos bolje tri,pa da Velez ne ide uopste u Evropu..
Znaci niste ispunili uslov za licencu,vaznije vam je bilo poslovno partnerstvo Musija-Hasic,i to je to..zasluzeno ste ispali....Meni je cak i zao,jer mozda i najmanje cziganluka u ligi imate..niko nije cist,pa ni vi...ona otimacina kad ste ulazili protiv Gosk se rijetko vidja...a i sa Zeljom na Grbavici ste svaku drugu dogovarali iz dvojke u keca,kvota 30...ali opet,u odnosu na druge,vi ste zlatni...fino radite i sa mladim igracima...imate fine i navijace,i forumase...ok ste sredina,i volio bih da se dogodine vratite

Ali nebitno,nisam zato dosao na temu...i jedva je nasao....kakav je ovaj Amar Begic?

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la lisander » 13 jun 2021, 18:07

Schlager je napisao/la:
13 jun 2021, 17:08
Anoniman je napisao/la:
13 jun 2021, 14:17
Dok je Vico i ekipa tu, Mladost ako se pomiri sa ovakvim ispadanjem nece dugo uci u PL.
Nije vama problem Vico,nego Beus...nema Vico nikakvih zamjerki na vas...obe utakmice u Banjaluci ste odigrali bez vecine prvotimaca (u onoj 6-0 zbog korone,a u onoj 1-0 iz cista mira)..i tu,u Doboj Kaknju, smo vas lagano uzeli....9 laganih bodova za Borac....Posto se i hrvatska komponenta u Savezu, mora ispostovati,uslov za licencu je bio da uzmete bar bod Velezu na svom terenu,i ispunili bi uslov...ili jos bolje tri,pa da Velez ne ide uopste u Evropu..
Znaci niste ispunili uslov za licencu,vaznije vam je bilo poslovno partnerstvo Musija-Hasic,i to je to..zasluzeno ste ispali....Meni je cak i zao,jer mozda i najmanje cziganluka u ligi imate..niko nije cist,pa ni vi...ona otimacina kad ste ulazili protiv Gosk se rijetko vidja...a i sa Zeljom na Grbavici ste svaku drugu dogovarali iz dvojke u keca,kvota 30...ali opet,u odnosu na druge,vi ste zlatni...fino radite i sa mladim igracima...imate fine i navijace,i forumase...ok ste sredina,i volio bih da se dogodine vratite

Ali nebitno,nisam zato dosao na temu...i jedva je nasao....kakav je ovaj Amar Begic?
Aj Šlageru ne pametuj, Vici se polahko otimaju stvari dok mu pritisnu Pilava ode sve.

Nego je li istina da Mladost ide stopama Olimpika, t.j. vraća se u kantonalnu ligu, ulazi i B. Mahala ispala je Tešanjka liga ZDK bit će jača od Prve lige

Anoniman
Postovi: 1228
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Anoniman » 13 jun 2021, 23:59

Nisam ja spomenuo nigdje Borac.
Ovo sve napisano ide u ovu politicku igru oko licence a tu je ova ekipa i spomenuti Vico.
To je isti politicki odnos u drzavi, samo sto je sada doslo u sport a mislim da mu je tu najmanje mjesto.

Opcenito, Musija ima vise poslovnih partnera po cijeloj BiH.
Mozda su mu neki i zamjerili,pa je ovo jedan vid osvete.

Vama je nekima normalno da Mladost dobije Veleza ili uzme bod, a da ekipa koja je bolja ostane bez Evrope.
Ako je ovo buducnost lige, treba ici na gasenje sutra jer nema smisla igrati nesto sto je vec isplanirano.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 15 jun 2021, 10:05

Jučer je rukovodstvo kluba obavilo razgovore sa nogometašima i trenerima, te ćemo Mladosti vjerovatno naredne sezone gledati u Prvoj ligi FBiH.

"Kada zatvorimo finansijsku konstrukciju i kada se igrači koji su tu izjasne, znat ćemo sve. Skoro pa sigurno će to biti Prva liga FBiH", kazali su nam iz FK Mladost Doboj Kakanj.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 15 jun 2021, 23:45

Nakon što je Krupa odustala, nije mi jasno po kojem pravilu drugoplasirani tim iz Prve lige RS ima prednost u odnosu na Mladost koja je regularno ostala u Premijer ligi, ali zbog jedne greške u papirologiji nije dobila licencu ili na TOŠK koji je drugi u Prvoj federalnoj ligi?!

Pošteno bi bilo, ako već Mladost mora ispasti, da onda drugoplasirani timovi iz Prve lige FBiH i RS-a igraju doigravanje za Premijer ligu.

Očigledno da to nikom ne smeta. :nedam:
#samoRudar #zauvijek

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.