NK Vitez

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la whiteknight » 24 maj 2017, 00:12

Reci slobodno...nek se zna!
Otac ulica mater Torcida...

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la TofiTofita » 24 maj 2017, 00:17

Misliš da firma koja je ljudima iz proizvodnje prošli mjesec dala 380 KM platu može sebi dozvoliti to da daje po 250.000 kvazi prvacima ?
Inače, vama je Ecos hadžijska firma, još vam i marketing rade. Od FISa je slabo ko ubrao, znaš i sam da veliko nezadovoljstvo trenutno vlada u Vitezu zbog Gudelja. Sportski kolektivi ubiru i najmanje cifre, više dobiju KUD-ovi.

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la whiteknight » 24 maj 2017, 00:33

TofiTofita je napisao/la:Misliš da firma koja je ljudima iz proizvodnje prošli mjesec dala 380 KM platu može sebi dozvoliti to da daje po 250.000 kvazi prvacima ?
Inače, vama je Ecos hadžijska firma, još vam i marketing rade. Od FISa je slabo ko ubrao, znaš i sam da veliko nezadovoljstvo trenutno vlada u Vitezu zbog Gudelja. Sportski kolektivi ubiru i najmanje cifre, više dobiju KUD-ovi.
Nisam mislio pojedinačno da su dobili po 250 nego zajedno,znaci otprilike oko 100.000 svaki.
Nije tajna da Fis najmanje pomaze lokalne klubove i da daje lose plaće ljudima ali ni ostali nisu ništa bolji :thumbdown:
Otac ulica mater Torcida...

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la whiteknight » 25 maj 2017, 23:05

Oho...priča se naveliko da je Husref baraba Metalcima prodao utakmicu za masne pare?!Znaci i mi moramo pobijediti onaj ološ od Olimpica kako god,ako mislimo ostati a Čelik bi mogao ispasti vrlo lako izgubi li od Širokog!!!Biće zanimljivo u svakom slučaju :clap:
Otac ulica mater Torcida...

Avatar
Marsal
Postovi: 22699
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Marsal » 25 maj 2017, 23:07

whiteknight je napisao/la:Oho...priča se naveliko da je Husref baraba Metalcima prodao utakmicu za masne pare?!Znaci i mi moramo pobijediti onaj ološ od Olimpica kako god,ako mislimo ostati a Čelik bi mogao ispasti vrlo lako izgubi li od Širokog!!!Biće zanimljivo u svakom slučaju :clap:
Ne pita se tu Husref ništa, gazda je Mušija. A šta Mušija misli o prodavanju vidjećeš u subotu od 17h do 19h.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la whiteknight » 25 maj 2017, 23:16

Marsal je napisao/la:
whiteknight je napisao/la:Oho...priča se naveliko da je Husref baraba Metalcima prodao utakmicu za masne pare?!Znaci i mi moramo pobijediti onaj ološ od Olimpica kako god,ako mislimo ostati a Čelik bi mogao ispasti vrlo lako izgubi li od Širokog!!!Biće zanimljivo u svakom slučaju :clap:
Ne pita se tu Husref ništa, gazda je Mušija. A šta Mušija misli o prodavanju vidjećeš u subotu od 17h do 19h.
Jedva čekam....
Otac ulica mater Torcida...

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la BatistutA19 » 26 maj 2017, 01:38

CELIK I VITEZ OSTAJU ...............METALCI AUT

TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la TNT » 26 maj 2017, 15:21

Mislim da metalci nemaju puno sanse u Doboju.
Mladost igra u punom sastavu i samo nekim cudom mogu izgubit jer su realno za klasu bolji.
A to za pustanje je glupost. Ko imalo zna Musiju i zna kakva je to ljudina i ko se tu pita.
Opet kazem moze biti los dan ali sanse metalcima su jako male.

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la whiteknight » 27 maj 2017, 00:18

TNT je napisao/la:Mislim da metalci nemaju puno sanse u Doboju.
Mladost igra u punom sastavu i samo nekim cudom mogu izgubit jer su realno za klasu bolji.
A to za pustanje je glupost. Ko imalo zna Musiju i zna kakva je to ljudina i ko se tu pita.
Opet kazem moze biti los dan ali sanse metalcima su jako male.
Tako su govorili i za prošlo kolo da Vitez moze najvise bod uzeti protiv Mladosti kad ono 3:0 glat,kako??E tako upravo....znači "pakuje" se Čeliku da ispadne sutra!!!Mušija je samo klasični biznismen a najdraza mu je ona pjesma"pare zveckaju,pare šuškaju..."
Otac ulica mater Torcida...

TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la TNT » 27 maj 2017, 19:01

whiteknight je napisao/la:
TNT je napisao/la:Mislim da metalci nemaju puno sanse u Doboju.
Mladost igra u punom sastavu i samo nekim cudom mogu izgubit jer su realno za klasu bolji.
A to za pustanje je glupost. Ko imalo zna Musiju i zna kakva je to ljudina i ko se tu pita.
Opet kazem moze biti los dan ali sanse metalcima su jako male.
Tako su govorili i za prošlo kolo da Vitez moze najvise bod uzeti protiv Mladosti kad ono 3:0 glat,kako??E tako upravo....znači "pakuje" se Čeliku da ispadne sutra!!!Mušija je samo klasični biznismen a najdraza mu je ona pjesma"pare zveckaju,pare šuškaju..."
Istina da je biznismen ali nemaju oni para da ga mogu kupiti. Ustvari njemu i netrebaju ni njihove ni vase ni bilo cija sica.
Takvim ljudima nije do para jer da jest nebi se ni uvlacili u nas fudbal gdje mozes samo potrosit a nikako zaradit.

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la whiteknight » 27 maj 2017, 19:15

TNT je napisao/la:
whiteknight je napisao/la:
TNT je napisao/la:Mislim da metalci nemaju puno sanse u Doboju.
Mladost igra u punom sastavu i samo nekim cudom mogu izgubit jer su realno za klasu bolji.
A to za pustanje je glupost. Ko imalo zna Musiju i zna kakva je to ljudina i ko se tu pita.
Opet kazem moze biti los dan ali sanse metalcima su jako male.
Tako su govorili i za prošlo kolo da Vitez moze najvise bod uzeti protiv Mladosti kad ono 3:0 glat,kako??E tako upravo....znači "pakuje" se Čeliku da ispadne sutra!!!Mušija je samo klasični biznismen a najdraza mu je ona pjesma"pare zveckaju,pare šuškaju..."
Istina da je biznismen ali nemaju oni para da ga mogu kupiti. Ustvari njemu i netrebaju ni njihove ni vase ni bilo cija sica.
Takvim ljudima nije do para jer da jest nebi se ni uvlacili u nas fudbal gdje mozes samo potrosit a nikako zaradit.
Sekunde su te dijelile da ne pišeš ovako...neka je sve završeno,ne treba nama nitko,hrabre sreća prati :salut:
Otac ulica mater Torcida...

TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la TNT » 27 maj 2017, 19:27

Nije do rezultata vec do namjere.
Kako god mozda je najrealnije i zavrsilo.
I vi i Celik ste vise pokazali od nji i zasluzeno ostali.
Nemozes samo dobit bodove u Hercegovini i zadnje kolo zapet. Neide.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FliX » 28 maj 2017, 00:36

TNT je napisao/la:Nije do rezultata vec do namjere.
Kako god mozda je najrealnije i zavrsilo.
I vi i Celik ste vise pokazali od nji i zasluzeno ostali.
Nemozes samo dobit bodove u Hercegovini i zadnje kolo zapet. Neide.
Ma ja mislim da i stanovnici u Jajcu vole sto im je klub ispao. Ovako se samo cergali bezveze, sad se vracaju na domaci teren ;)

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la whiteknight » 28 maj 2017, 15:57

Evo nas već i 5 godina zaredom u PL,nije mala stvar...dosta poznatih klubova je ispalo u niži rang,tipa Travnik,Velež,Olimpic,Borac i dr. dok se mi i dalje nedamo i za sada nam uspjeva.Čestitam svima u klubu koji su zaslužni za ove rezaltute i nadam se da se vraća u klub naš Vlatko Berlusconi , da dolaze bolja vremena,borba za prvaka i izlazak u Europu uz domaće igrače,našu dicu i ponekog(kvalitetnog) "stranca".
Otac ulica mater Torcida...

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la JonSnow » 28 maj 2017, 16:46

Čestite na opstanku, priželjkivao sam ovakav rasplet. Strašno ste pali u formi posebno se to vidjelo u LZO, ali na kraju je sve ipak zasluženo završilo. Puno sreće iduće godine u PLBiH po mogućnosti što dalje od zone ispadanja.

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la whiteknight » 28 maj 2017, 19:22

JonSnow je napisao/la:Čestite na opstanku, priželjkivao sam ovakav rasplet. Strašno ste pali u formi posebno se to vidjelo u LZO, ali na kraju je sve ipak zasluženo završilo. Puno sreće iduće godine u PLBiH po mogućnosti što dalje od zone ispadanja.
Hvala također!Pad u LZO je bio evidentan zbog financijskih razloga ali ujedno je otvorio oči ljudima koji vode klub,u smislu tko igra,koga su doveli i odakle,iz kojeg razloga su došli u NK Vitez,šta se dešava kada dodjete u financijske probleme,hoću reći da je 80% igrača prestalo igrati kada su počele plaće kasniti.Rezime:zahvaliti se navedenim i promijeniti politiku kluba ako misle i dalje igrati PL!!
Otac ulica mater Torcida...

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la PERO1234 » 30 maj 2017, 19:09

Cestitke Vitezanima na ostanku. Bas nam je drago. Nego recite vi meni kakav je igrac Hrvoje Barišić. Pozicija, brzina, odlike,............. bili nam bio pojacanje.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la BatistutA19 » 30 maj 2017, 19:38

Cestitke na opstanku bas mi je drago sto ste ostali u ligi ....i pokazali ste se vala sportski prijateljski i kad smo vas pobijedili 0-2 bez ijedne mrlje no na terenu ni na tribinama i zato mi je bas drago sto ste ostali u ligi ..Vidimo se u Vitezu il Zenici zavisi gdje ce se prvo igrat i sretno u novoj sezoni ..Samo mi nije jasno Vitez nije mala carsija toliko kako se ne mozete organizovat navijacki nekako bar da vas ima 50 da navijate .bar recimo ko sto ima Mladost navijace .pozzzzzzzzzzzzzzz

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 31 maj 2017, 09:08

whiteknight je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:Tačno, i Željo i Sarajevo su zajedno dobili tu cifru. To je standardna cijena marketing prostora (cerada na stadionu + logo web i karte). Ne kontam odakle ti cifra od 250.000 KM (vjerovatno šuplja kao i za plate vece za 33%), ne znam ni da je toliki marketing budžet FISa. :D
100% provjeren info...pitaj nekog sarajlicu koji je upućen!
@marshale jaganjci su samo za posebne prigode,kad je baš neki dobar razlog,tipa husref ;)

Bio sam na utakmici, ubacio je djecu i klupu protiv vas, a i oni su igrali pod ručnom. Da nije tako, sad bi bili federalka.
Da se razumijemo, nikome od nas to nije mrsko, ali po vašem šegačenju ispada kao zasluženo :facepalm: .
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la FanVitez » 31 maj 2017, 09:34

FKMLADOSTDK je napisao/la:
whiteknight je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:Tačno, i Željo i Sarajevo su zajedno dobili tu cifru. To je standardna cijena marketing prostora (cerada na stadionu + logo web i karte). Ne kontam odakle ti cifra od 250.000 KM (vjerovatno šuplja kao i za plate vece za 33%), ne znam ni da je toliki marketing budžet FISa. :D
100% provjeren info...pitaj nekog sarajlicu koji je upućen!
@marshale jaganjci su samo za posebne prigode,kad je baš neki dobar razlog,tipa husref ;)

Bio sam na utakmici, ubacio je djecu i klupu protiv vas, a i oni su igrali pod ručnom. Da nije tako, sad bi bili federalka.
Da se razumijemo, nikome od nas to nije mrsko, ali po vašem šegačenju ispada kao zasluženo :facepalm: .

Ma opusti se prikice,nitko nije ni rekao da ste dosli nabrijani s najjacom postavom.. Malo zajebancije samo.. Zna se kako ova liga funkcionira,ove sezone vi nama iduce ako bude potrebno mi vama i eto.. :mrgreen:
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.