NK Bosna Visoko

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la ASD » 08 jan 2018, 15:57

Momak igra mozgom, zna voditi igru, smijem ruku na panj staviti da je bio medju igracima s najvise pasova u citavoj ligi.
Takav tip stopera treba konstantno igrati, velika steta bi bilo da grije klupu.

Sto se tice Bosne, velika steta sto im ode u21 igrac.
Ako cemo iskreno, malo je u21 igraca koji su odlicni u ovoj ligi.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 08 jan 2018, 16:10

ASD je napisao/la:Momak igra mozgom, zna voditi igru, smijem ruku na panj staviti da je bio medju igracima s najvise pasova u citavoj ligi.
Takav tip stopera treba konstantno igrati, velika steta bi bilo da grije klupu.

Sto se tice Bosne, velika steta sto im ode u21 igrac.
Ako cemo iskreno, malo je u21 igraca koji su odlicni u ovoj ligi.
:thumbup: potpisujem svaku recenicu. Mozda da ostane na posudbi u Bosni :think: Stvarno je steta ako prestane igrati, a male su sanse da igra. Ne racunam drugi tim Zelje, to je mazanje ociju.

Sretno mu, zasluzio je. Sjecam se kad je dosao svi se pitali ko je ovo dijete, ali momak sutio i radio i eto vrati se u Zelju. Nije kao vecina kojima je iz ponizenja otici na posudbu, ko biva mi smo igracine. Koliko je samo igraca iz Sarajeva (grad) proslo kroz Bosnu u ovih 4-5 godina, i na kraju su dvojica uspjela da se nametnu.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Mokroguz » 08 jan 2018, 19:16

Ja kad sam slicno predlozio na nasoj temi, kaze mi jedan manijak(citiram) : "Odgovara li Zakarić da vam njega pošaljemo?"
To je u sustini stav Zelje.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la ASD » 08 jan 2018, 19:27

Vijadukt je napisao/la:
ASD je napisao/la:Momak igra mozgom, zna voditi igru, smijem ruku na panj staviti da je bio medju igracima s najvise pasova u citavoj ligi.
Takav tip stopera treba konstantno igrati, velika steta bi bilo da grije klupu.

Sto se tice Bosne, velika steta sto im ode u21 igrac.
Ako cemo iskreno, malo je u21 igraca koji su odlicni u ovoj ligi.
:thumbup: potpisujem svaku recenicu. Mozda da ostane na posudbi u Bosni :think: Stvarno je steta ako prestane igrati, a male su sanse da igra. Ne racunam drugi tim Zelje, to je mazanje ociju.

Sretno mu, zasluzio je. Sjecam se kad je dosao svi se pitali ko je ovo dijete, ali momak sutio i radio i eto vrati se u Zelju. Nije kao vecina kojima je iz ponizenja otici na posudbu, ko biva mi smo igracine. Koliko je samo igraca iz Sarajeva (grad) proslo kroz Bosnu u ovih 4-5 godina, i na kraju su dvojica uspjela da se nametnu.
Slazem se, vecini tih mladica karijera stane kada ne dobiju sansu u Zelji i Sarajevu, nesto pokusaju preko neke stvari u nizim ligama ali tu im bude kraj.
To je jako steta jer ima jako puno talentovane djece.
Kada bi se zakon promijenio da u federalnoj ligi moraju u svakom momentu biti 3 igraca na terenu ili bar 2 vjerujem da bi to tim kllincima dosta pomoglo.
Shvatili bi da nije kraj karijere ako odes u gori kkub da zapinjes.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 08 jan 2018, 19:39

ASD je napisao/la: Kada bi se zakon promijenio da u federalnoj ligi moraju u svakom momentu biti 3 igraca na terenu ili bar 2 vjerujem da bi to tim kllincima dosta pomoglo.
:think:

Znam u Bosni slicnu situaciju. Ponudili pojedinim igracima, juniori Bosne, da idu na posudbu u rang ispod. Ma nece ni da cuju. Fol oni ce se izboriti, dio njih zavrsio karijeru kroz koji mjesec i naravno kriva je Bosna. Nakaradno razmisljanje, al hajde svako sebi srecu gradi.

A imas momka koji je otisao u Zupcu, bio mislim polusezonu, postigao par golova i vratili ga u Bosnu. Izborio mjesto u prvoj postavi (ako nije bio najbolji strijelac na polusezoni) i malo poslije otisao da igra u Njemacku.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la ASD » 08 jan 2018, 19:57

Vijadukt je napisao/la:
ASD je napisao/la: Kada bi se zakon promijenio da u federalnoj ligi moraju u svakom momentu biti 3 igraca na terenu ili bar 2 vjerujem da bi to tim kllincima dosta pomoglo.
:think:

Znam u Bosni slicnu situaciju. Ponudili pojedinim igracima, juniori Bosne, da idu na posudbu u rang ispod. Ma nece ni da cuju. Fol oni ce se izboriti, dio njih zavrsio karijeru kroz koji mjesec i naravno kriva je Bosna. Nakaradno razmisljanje, al hajde svako sebi srecu gradi.

A imas momka koji je otisao u Zupcu, bio mislim polusezonu, postigao par golova i vratili ga u Bosnu. Izborio mjesto u prvoj postavi (ako nije bio najbolji strijelac na polusezoni) i malo poslije otisao da igra u Njemacku.
Naravno, tu je situacija jos gora jer su jos hajmo reci slabiji uslovi.
Ja licno smatram da ako je igrac talenat i ako radi nema tog kluba koji ce ga unistiti da mora zavrsiti karijeru, pa makar kantonalna bila.
Postoje situacije gdje trener i klub mogu zapostaviti igraca da ne napreduje ali da ga totalno oduce od fudbala, to jok, to samo moze igrac sam.

Nikada mi nece biti jasno da igrac koji trenira 10 godina (citavo djetinjstvo). Skoluje se da bude fudbaler, odjednom odluci da ne zeli fudbal s 20 godina.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Mancini » 08 jan 2018, 21:07

ASD je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:
ASD je napisao/la: Kada bi se zakon promijenio da u federalnoj ligi moraju u svakom momentu biti 3 igraca na terenu ili bar 2 vjerujem da bi to tim kllincima dosta pomoglo.
:think:

Znam u Bosni slicnu situaciju. Ponudili pojedinim igracima, juniori Bosne, da idu na posudbu u rang ispod. Ma nece ni da cuju. Fol oni ce se izboriti, dio njih zavrsio karijeru kroz koji mjesec i naravno kriva je Bosna. Nakaradno razmisljanje, al hajde svako sebi srecu gradi.

A imas momka koji je otisao u Zupcu, bio mislim polusezonu, postigao par golova i vratili ga u Bosnu. Izborio mjesto u prvoj postavi (ako nije bio najbolji strijelac na polusezoni) i malo poslije otisao da igra u Njemacku.
Naravno, tu je situacija jos gora jer su jos hajmo reci slabiji uslovi.
Ja licno smatram da ako je igrac talenat i ako radi nema tog kluba koji ce ga unistiti da mora zavrsiti karijeru, pa makar kantonalna bila.
Postoje situacije gdje trener i klub mogu zapostaviti igraca da ne napreduje ali da ga totalno oduce od fudbala, to jok, to samo moze igrac sam.

Nikada mi nece biti jasno da igrac koji trenira 10 godina (citavo djetinjstvo). Skoluje se da bude fudbaler, odjednom odluci da ne zeli fudbal s 20 godina.
Igraju ovu ligu desetak godina a vjerovatno većina nema mjesec dana radnog staža. Eto zašto mnogi prestaju igrati s 20 godina.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la ASD » 08 jan 2018, 21:22

Pa s 20 godina tesko da u ovoj ligi igra i 2 godine.
Ti sto su u ovoj ligi 10 godina, a nemaju staza, za njih mi je jasno zasto se ostavljaju lopte.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Mancini » 08 jan 2018, 21:34

ASD je napisao/la:Pa s 20 godina tesko da u ovoj ligi igra i 2 godine.
Ti sto su u ovoj ligi 10 godina, a nemaju staza, za njih mi je jasno zasto se ostavljaju lopte.
Pa pretpostavljaju da je bolje ako imaju priliku da se zaposle na vrijeme da se zaposle. A ima i onih koji i rade i igraju.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 08 jan 2018, 21:52

Nista oni ne pretpostavljaju. Da su bilo sta pretpostavljali ne bi potrosili, barem od srednje skole kad pocnu razmisljati, vrijeme u snovima da ce postati Ronaldo i trositi novac na uzaludne clanarine pa odustati na prvoj prepreci. To se uglavnom probudi iz snova i shvati da je zalutalo.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la ASD » 08 jan 2018, 22:02

Od novca je veci trosak vrijeme koje su tu trosili, nije mala stvar svaki drugi vikend ici u goste.
Nesto bi vremena mogli potrositi i na ucenje, citanje neceg pametnog i slicno.
Budimo realni, 90% njih su dibidus nepismeni.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 08 jan 2018, 23:56

Vratio se Mujkic.



nastavak



ovako jedan Rudaru i zadovoljio je :zviz:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 20 jan 2018, 12:00

"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la ASD » 20 jan 2018, 12:43

Dobro prica Kadric, nema govora.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 20 jan 2018, 12:58

"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la nepostenaliga » 22 jan 2018, 00:18

Iskreno pitanje? Zbog čega Bosna nece da upadne u Pl? Jasno je da može da ima sve, koje problem?

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 22 jan 2018, 00:42

Nema stadion, al i to ce ubrzo da se rijesi.

Ovo nije odgovor na tvoje pitanje, da ne bude zabune. :D

Ako mogu odgovoriti, iako nisam relevantan, uci ce kad bude vrijeme. Ne treba grlom u jagode. Lakapo.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la nepostenaliga » 22 jan 2018, 00:44

Vijadukt je napisao/la:Nema stadion, al i to ce ubrzo da se rijesi.

Ovo nije odgovor na tvoje pitanje, da ne bude zabune. :D

Ako mogu odgovoriti, iako nisam relevantan, uci ce kad bude vrijeme. Ne treba grlom u jagode. Lakapo.
Da hvala. Visoko to moze i zaslužuje..zato i pitam, nista drugo..hvala sto prije da vas gledam u Pl.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 27 jan 2018, 14:22

Bosna - Vitez 4:3 (1:1)
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la nepostenaliga » 27 jan 2018, 22:14

Vila novo pojačanje? E to je sigurno veliki kiks Uprave.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.