NK Bosna Visoko

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la atomac123 » 12 nov 2017, 16:52

Svaka cast i od mene, zasluzeno.
TŽV!

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 12 nov 2017, 23:01

Signore je napisao/la:Dizdarevic
Na kraju se tvoj zemljak dobro pokazao. 7 golova i 4 asistencije. Trebalo mu je 5-6 utakmica da se prilagodi i onda drugi dio polusezone je procepilo.



:rol:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la ASD » 12 nov 2017, 23:47

Kod Dizdarevica se odmah vidjelo je odlican igrac i da je pitanje vremena kad ce procepiti.
Ronaldo za siromasne, atipican igrac za ove lige.

Cana je mozda i najbolji igrac lige, a Cubara spada u ponajbolje stopere lige, prejak tehnicar za svoje pozicije jedan od preduslova za moderan napadacki fudbal.

Tu su jos Sadikovic, Hrelja, Mujic, odlicna ekipa, velika steta zbog malo veceg zaostatka, ali Bosna ove sezone uz mozda Olimpik igra najljepsi fudbal.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 13 nov 2017, 00:05

Po meni najbolji igrac u ovoj polusezoni je Sadikovic. Momak je odigrao perfektno do suspenzije.


Dobro Cana je godinama igrao u Ceskoj. Sasvim solidna karijera, tako da mu ova kozija liga nije neki izazov. Moze on i bolje igrati.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Signore » 13 nov 2017, 09:14

Vijadukt je napisao/la:
Signore je napisao/la:Dizdarevic
Na kraju se tvoj zemljak dobro pokazao. 7 golova i 4 asistencije. Trebalo mu je 5-6 utakmica da se prilagodi i onda drugi dio polusezone je procepilo.
Rekao sam ja da je odlican i da ce biti pravo pojacanje ako ga ne budete zezali. Bitno da ga se plati i pusti da igra. Ne valja mu stati ja zulj i za ove lige Ronaldo kao sto kazes.

Ocekivao sam deset golova u 15 kola, al eto taman to dok se prilagodio i ide dva gola u tri kola.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Convicts1988 » 14 nov 2017, 15:13

Taj Dizdarević se uveliko povezuje s Čelikom i čini se da bi mogao doći na BP .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 14 nov 2017, 21:29

Convicts1988 je napisao/la:Taj Dizdarević se uveliko povezuje s Čelikom i čini se da bi mogao doći na BP .
Obzirom kakve imate igrace on je Ronaldo za njih. Ako dodje nece vas sam spasiti, ali da ce povecati kvalitet to ne sumnjaj. Jos ako date koju paru za njega, dobro i vama a i nama. :D
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Mokroguz » 15 nov 2017, 06:43

Nije mi logican potez da igrac tipa Dizdarevica ode u Celik. Sto bi tolerirao 7 mjeseci bez plate(pretpostavljam da nije navijac kluba)? Mislim da moze bolje od toga. Jedino sto moze iz toga izvuci je da nece biti konkurencije, dobio bi dosta vremena na terenu.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la MVN1994 » 15 nov 2017, 09:54

Mokroguz je napisao/la:Nije mi logican potez da igrac tipa Dizdarevica ode u Celik. Sto bi tolerirao 7 mjeseci bez plate(pretpostavljam da nije navijac kluba)? Mislim da moze bolje od toga. Jedino sto moze iz toga izvuci je da nece biti konkurencije, dobio bi dosta vremena na terenu.
Ne brini, on ti gleda samo pare, gdje nema para nema ni njega. :mrgreen:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Signore » 15 nov 2017, 12:11

Mokroguz je napisao/la:Nije mi logican potez da igrac tipa Dizdarevica ode u Celik. Sto bi tolerirao 7 mjeseci bez plate(pretpostavljam da nije navijac kluba)? Mislim da moze bolje od toga. Jedino sto moze iz toga izvuci je da nece biti konkurencije, dobio bi dosta vremena na terenu.
Lose pretpostavljas :mrgreen: Al nece doci ako nema para, nije lud. S Bosnom ima jednake sanse da dogodine igra PL kao i sa Celikom (za sad), a u Bosni ima para dok u Celiku nema i izgledno je da ce tako biti i dogodine.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 06 dec 2017, 15:49

Dva igrača iz Amerike stižu u Bosnu Visoko

Ahmed Teodosić i Amil Murtić putuju na probni rad u FK Bosna Visoko, 19-godišnji Teodosić svojim igrama skrenuo je pažnju fudbalskih radnika na sebe kao i mladi 20-godišnji golman Murtić.

Učesnik Balkan Kampa u Las Vegasu koji na preporuku našeg legendarnog golmana Slobodana Čobe Janjuša putuje u domovinu gdje će jos jednom dobiti priliku da pokaže svoje kvalitete i to u Bosni iz Visokog.

“Gospodin Nermin Buco Kadrić i direktor Mirza Laletović si ljudi s kojima imamo izvanrednu saradnju, ljudi koji su od Bosne napravili izuzetno uspješan i respektabilan sportski kolektiv koji se sa velikim uspjehom takmici u Prvoj federalnoj ligi BiH i svake sezone konkuriše za ulazak u Premijer ligu. Ovi vrijedni ljudi su uspjeli da naprave izvanrednu atmosferu u i oko kluba kao i u samom gradu gdje je fudbal postao glavna tema skoro svih razgovora. Našim momcima želimo puno uspjeha”, saopštili su iz menadžerske agencije ova dva fudbalera.

http://www.magazinplus.eu/dva-igraca-iz ... nu-visoko/
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la MVN1994 » 07 dec 2017, 11:19

@Vijadukt Šta je ovo kod vas, napuštaju vas ponajbolji igrači?
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 07 dec 2017, 16:43

MVN1994 je napisao/la:@Vijadukt Šta je ovo kod vas, napuštaju vas ponajbolji igrači?
Za Papaza je ocekivano, odavno nije prva postava.
Hrelja nije onaj igrac od prosle sezone, nije igrao u Mladosti i kad se vratio forma nikakva.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 08 dec 2017, 13:53

Nermin Buco Kadrić: Zadovoljni smo učinkom ekipe, nova imena na stadionu Luke

Povodom odlaska dva kvalitetna igrača iz redova našeg prvoligaša, kontaktirali smo predsjednika Nermina Kadrića u namjeri da saznamo šta se to dešava u ekipi koja je najavljivala borbu za Premijer ligu i ove sezone.

“U toku ove sedmice održali smo sastanak uprave sa stručnim štabom i igračima gdje smo analizirali dosadašnji učinak kako ekipno tako i individualno.

Sastanak je protekao u radnoj ali relaksirajućoj atmosferi, uprava kluba nije krila zadovoljstvo u toku sastanka i opšta ocjena je da smo ispunili 90% zacrtanih ciljeva u toku polusezone. Naravno bilo je i određenih kritika zbog bodova koje smo prosuli na domaćem terenu.
Kada su u pitanju odlasci, Adnan Hrelja je prihvatio finansijski bolju ponudu ekipe iz Siminog Hana, iako to nije pretjerano velika razlika mi mu nismo pravili problem i pored činjenice da je imao važeči ugovor s Bosnom.

Mi smo džentlmenski i fer klub, prilikom potpisivanja ugovora svakom igraču damo mogučnost da bez problema ode ukoliko nije zadovoljan bilo čime, zbog toga smo tu gdje jesmo i svakodnevno nam se nudi veliki broj igrača jer smo korektni.

Najbolji igrač Bosne u prošloj sezoni po izboru navijača, Predrag Papaz, ove polusezone je dobio veoma malu minutažu kod šefa Ive Ištuka, vjerovatno iz razloga što se ne uklapa u njegov stil i zamisao igre. Peđa ima neke ponude klubova iz Premijer lige i odlučio je da ide, igraču koji nas je svojim odnosom i doprinosom sve zadužio mi kao uprava možemo samo zaželiti sreću i iskazati zahvalnost na dosadašnjem angažmanu.
Kako sada stvari stoje, ovo će biti jedina dva odlaska iz Bosne u toku prvenstvene pauze, jer zamisao stručnog štaba je da zadrži ekipu na okupu uz par ciljanih pojačanja.

Kada su u pitanju pojačanja, Bosna će sasvim sigurno dovesti par zvučnih imena u skladu sa rejtingom i ambicijama kluba.
Već u toku današnjeg dana član uprave Adis Dado Hajlovac i moja malenkost, održali smo nekoliko uspješnih sastanaka sa potencijalnim pojačanjima i visočka javnost sigurno neće biti razočarana u nastavku prvenstva.
Kada su u pitanju aktivnosti na izgradnji tribine i sistema automatskog zalivanja glavnog terena, iste će biti nastavljene čim vremenske prilike dozvole.”

NKB Press
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la MVN1994 » 12 dec 2017, 13:44

Sretno vam sa Bijedićem! :lol:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la amadeus21 » 14 dec 2017, 20:39

MVN1994 je napisao/la:Sretno vam sa Bijedićem! :lol:
Vrijedi li taj ista??
Nesto se suska da bi na posudbu mogli doci Dino Hasanovic i Dzenis Beganovic iz Zelje..mislim da bi to bio pun pogodak..mada je i vezni red i napad sasvim solidno popunjen, ali su momci odlicni za ovu ligu..ovdje treba jedan kvalitetan stoper (ili dvojica) i zamjena za Hrelju na lijevom beku..
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la MVN1994 » 15 dec 2017, 17:21

amadeus21 je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:Sretno vam sa Bijedićem! :lol:
Vrijedi li taj ista??
U defanzivi tanak skroz, po meni bolje ga je gurat na krilo, jer je dosta ofanzivan i prodoran, a ima i brzinu. Mada sumnjam da će se naigrati u Bosni, pored Dizdarevića i Hajdarovića.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15066
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la irfo » 08 jan 2018, 14:23

Kakav je bio kod vas Cubara
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la ASD » 08 jan 2018, 15:08

irfo je napisao/la:Kakav je bio kod vas Cubara
Po meni top igrac.
Treba on u Premijer ligu.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Vijadukt » 08 jan 2018, 15:20

irfo je napisao/la:Kakav je bio kod vas Cubara
Dobar. Iskoristio pravilo za igrace ispod 21 godine. Prvo sezonu ucio uz Papaza, da bi ovu polusezonu postao prvi stoper. Problem brzina. Igra glavom jaca strana. Steta je da sjedi na klupi, treba mu jos sezona da sam vodi odbranu i bit ce nesto od njega.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.