Čekaju dobre kiše, pa će onda početi sa farbanjem
NK Jedinstvo Bihać
Moderator/ica: GracanicaAA
Re: NK Jedinstvo Bihać
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ma da, nema smisla da idu bez farbanja, sporo to ide ali bolje ikad nego nikad
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!
- InatSilniBosanski
- Postovi: 2322
- Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ovo sto se desava na stadionu je nas najveci projekat ikada, slobodno se moze reci. Sve incijative pokrecu ljudi iz kluba, a uz pomoc grada se izvrsavaju. Naravno u prilog tome ide da su ljudi koji sjede u upravi, i ljudi koji vode grad iz iste partije, ali kako god bilo ne zaboravite ovo prvo sto sam napisao.
Ovo je isto kao kad covjek zida sam sebi kucu, ili kad uzmes prvi put sam kreciti, zayebes na sto stvari, ali u konacnici uradio si nesto. Kad se zavrsi ovo, jedine realne investicije na glavnom terenu su novi travnjak i reflektori koji ce cekati neka bolja vremena i Premijer ligu.
Ovo je isto kao kad covjek zida sam sebi kucu, ili kad uzmes prvi put sam kreciti, zayebes na sto stvari, ali u konacnici uradio si nesto. Kad se zavrsi ovo, jedine realne investicije na glavnom terenu su novi travnjak i reflektori koji ce cekati neka bolja vremena i Premijer ligu.
-
nebeskasila
- Postovi: 3660
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
-
nebeskasila
- Postovi: 3660
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ja se nadam sutra dobroj posjeti. Javlja bas lijepo vrijeme. Nadam se da ce teren biti trun bolji i da ce se moci odigrati jedna normalna utakmica. Valjda ce poceti bolje nego protiv Tuzle. Ne smijemo prosipati bodove kuci. Svi na stadioooon
I zamolio bih vas sve ovdje da kad vidite da netko nabija stolice, da baca ili slucajno sta slicno, da zaustavite to. Trebamo cuvati svoje. Proslu utakmicu sam morao par puta reagovati na glupane kojima to ne znaci nista
I zamolio bih vas sve ovdje da kad vidite da netko nabija stolice, da baca ili slucajno sta slicno, da zaustavite to. Trebamo cuvati svoje. Proslu utakmicu sam morao par puta reagovati na glupane kojima to ne znaci nista
Re: NK Jedinstvo Bihać
Respekt brate, ispravno si postupio, i svi bi mi trebali tako.nebeskasila je napisao/la: ↑03 okt 2025, 22:42Ja se nadam sutra dobroj posjeti. Javlja bas lijepo vrijeme. Nadam se da ce teren biti trun bolji i da ce se moci odigrati jedna normalna utakmica. Valjda ce poceti bolje nego protiv Tuzle. Ne smijemo prosipati bodove kuci. Svi na stadioooon
I zamolio bih vas sve ovdje da kad vidite da netko nabija stolice, da baca ili slucajno sta slicno, da zaustavite to. Trebamo cuvati svoje. Proslu utakmicu sam morao par puta reagovati na glupane kojima to ne znaci nista
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!
-
legendarnadruga
- Postovi: 578
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Mislim da je profesor dupanovic nisam siguran
-
BosnianRahatluk
- Postovi: 468
- Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Danas jako ,najjace. Idemooo
- anonymousHD
- Postovi: 7943
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
- Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Jeste i daleko u pm 
Re: NK Jedinstvo Bihać
bujrum robijasima, lijep izlet vam zelim u gradu na Uni i da se ako bog da vratite bez bodova kuci
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
Re: NK Jedinstvo Bihać
Jao lijepog dana za utakmicu, valjda ce teren biti u solidnom stanju za igru.
Lijepo je vidjeti po gradu dosta i starijih ljudi sa salovima Celika, nadam se da ce i nasa raja ispostovati i doci u velikom broju na utakmicu.
Sretno jednim i drugima, kec na Jedinstvo 2.6
Lijepo je vidjeti po gradu dosta i starijih ljudi sa salovima Celika, nadam se da ce i nasa raja ispostovati i doci u velikom broju na utakmicu.
Sretno jednim i drugima, kec na Jedinstvo 2.6
Re: NK Jedinstvo Bihać
ja citavu sedmicu zovem raju da dodju, koga god sam sreo spomenuo sam utakmicu, realno idealan dan da se proslavi lijepa pobjeda u derbijutropic je napisao/la: ↑04 okt 2025, 13:39Jao lijepog dana za utakmicu, valjda ce teren biti u solidnom stanju za igru.
Lijepo je vidjeti po gradu dosta i starijih ljudi sa salovima Celika, nadam se da ce i nasa raja ispostovati i doci u velikom broju na utakmicu.
Sretno jednim i drugima, kec na Jedinstvo 2.6![]()
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
Re: NK Jedinstvo Bihać
Pozdrav, ima li neko link za utakmicu
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ubjedljivo najgori teren u ligi
Re: NK Jedinstvo Bihać
Nista drugo nego kukavicki postavljena igra. Covjek igra samo da ne izgubi, nevjerovatno.
Re: NK Jedinstvo Bihać
Teren je danas čak malo i bolji u odnosu na prošlu utakmicu.
Suđenje koje bi svaki gost mogao samo poželjeti. 40/60 u korist Čelika, istina da se radi o sitnicama, ali je sudija tu da ih zaštiti.
Najveći problem Jedinstva su U21 igrači, a trojica moraju početi utakmicu. Halilagić nije apsolutno ništa pokazao, Šetkić se ne snalazi baš najbolje na desnom bočnom, pogotovo prema naprijed. Mahmud je nešto i pokušavao, ali umrtvili su ga totalno. Bolji igrači sjede na klupi.
Suđenje koje bi svaki gost mogao samo poželjeti. 40/60 u korist Čelika, istina da se radi o sitnicama, ali je sudija tu da ih zaštiti.
Najveći problem Jedinstva su U21 igrači, a trojica moraju početi utakmicu. Halilagić nije apsolutno ništa pokazao, Šetkić se ne snalazi baš najbolje na desnom bočnom, pogotovo prema naprijed. Mahmud je nešto i pokušavao, ali umrtvili su ga totalno. Bolji igrači sjede na klupi.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****
Online
Trenutno korisnika/ca: TuzlaCityfighter i 2 gosta.




