NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

LloriS
x 1
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 29 maj 2014, 23:12

ultrasstyle_tz je napisao/la:ajd ba gledaj sve sa vedrije strane, mozda odes kuci sa tekme u subotu sa novim automobilom :geek:
Hvala bogu pa mi ne treba ;)
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Mirzoni89
Kontakt:

Post Postao/la Mirzoni89 » 30 maj 2014, 00:39

Malo je to neozbiljno ispalo sa njegove strane, da se to povuce 2 kola prije kraja, ali sta se moze...sreca pa nisam uzeo tu kartu, jer bi mi bilo mrsko peglati se oko povrata novca..
Zadnja izmjena: Mirzoni89, dana/u 01 jun 2014, 23:09, ukupno mijenjano 1 put.
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

fukara1919
Kontakt:

Post Postao/la fukara1919 » 30 maj 2014, 01:00

Jao sto Vas predsjednik i ta kuca zavalise da valja, sto je najgore sad ce i klub osjetiti na posjecenosti radi njihove neozbiljnosti i zahebanicije. Ne znam stvarno sta im je bio cilj s tim autom, pa u 7-8 utakmica si vjerovatno mogao skupiti te pare za to auto a ne sada zadnje kolo povlaciti sve to, sta ako ne da Boze sutra Sloboda kiksa i vi udjete u PL (opet ne daj Boze ) sta onda, usli ste u PL a nigdje auto. Dokaz koliko Vam je uprava neozbiljna.

Coraco
Kontakt:

Post Postao/la Coraco » 30 maj 2014, 11:29

Hoće li bit' prijenos utakmice sutra na FACE-u, pošto ste govorili da će prenositi zadnju utakmicu ?

BIHfAnatiC86
Kontakt:

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 30 maj 2014, 11:38

ultrasstyle_tz je napisao/la:ne smeta nam regularnost lige , vec kad se vi zalazete za istu..tu ima morala ko i u zalaganju prostitutke protiv prostitucije..

da je ova liga i malo regularna mi bi vec slavili ulazak u PL a ne strepili do posljednjeg kola

Ne seri! Da je sve regularno nebi ni Sloboda ni Jedinstvo isli u PL...

staragarda
Interni moderator
x 7
Kontakt:

Post Postao/la staragarda » 30 maj 2014, 11:59

BIHfAnatiC86 je napisao/la:
ultrasstyle_tz je napisao/la:ne smeta nam regularnost lige , vec kad se vi zalazete za istu..tu ima morala ko i u zalaganju prostitutke protiv prostitucije..

da je ova liga i malo regularna mi bi vec slavili ulazak u PL a ne strepili do posljednjeg kola

da je sve regularno ne bi Sloboda ni igrala ovu ligu,jel tako strucnjak
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

nebeskasila
x 6
Kontakt:

Post Postao/la nebeskasila » 30 maj 2014, 12:11

Sila Nebeska je sigurno protiv kupovine utakmica. Ne trebamo ni ući, nije nam problem. mi smo Premier Ligu doživjeli u nekim utakmicama, jer se dešavalo nešto što nema ni u PL. A to ih pola ovdje neće skontati jer je pola samo forumaši. Naravno ostaje žal za ovakvom prilikom, jer je nismo imali odavno. Ali sretno vam Tuzlaci, imali ste više para, ali ne samo to. Imali ste trenera, imali ste Upravu koja zna raditi. KOd nas je to sve nekako išlo na muku. Na početku fino krenulo ali ništa. Gotovo je, jbq.

I molio bih Tuzlake da sada ne posipaju sol na ranu, ne morate nas još provocirati, dovoljno nam je ovo. ;)

TRUST
Kontakt:

Post Postao/la TRUST » 30 maj 2014, 12:18

Meni je iskreno zao sto nam je glavni konkurent Jedinstvo, nijedan od ova dva kluba nezasluzuju ovu ligu i zasluzeno je koji god klub da ude iskreno ja zelim onaka derbi sa Tusnja sto prije u PL jer ono je bilo nesto nevjerovatno. Nazalost takva je liga i samo jedan klub ce uci koji god bio za ove druge ce biti tesko jer stize se rekord Zvijezde a to nece biti dovoljno

BIHfAnatiC86
Kontakt:

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 30 maj 2014, 13:08

staragarda je napisao/la:

da je sve regularno ne bi Sloboda ni igrala ovu ligu,jel tako strucnjak

Masis vrijeme i ligu...

senjorsamko
Kontakt:

Post Postao/la senjorsamko » 30 maj 2014, 17:10

ultrasstyle_tz je napisao/la:stvar sa tekmama u Banovicima i Srebreniku je sto bi ih mi dobili sigurno i da nam protivnik nije izasao u susret...kad smo uspjeli apsolvirati Radnicki u Lukavcu u onakvoj atmosferi, ili donijeti bod iz Kaknja, mogli bi i ove 2 tekme u domacinskoj atmosferi....tesko ce me neko uvjeriti da Sloboda koja dobije Jedinstva 3-0, ili kuci stvara xy prilika i ima neku igru, dovoljno je da pogledate ovaj nas izvjestaj protiv evo zadnjih protivnika Iskre i Orasja i vidite koliko prilika i koliko izradjenih akcija, tesko da ne moze dobiti pred 1000-1500 svojih navijaca Gradinu i Buducnost na posten nacin..

sad sto su ljudi odlucili da vrate dugove ili da nam olaksaju zbog komsiluka , to je olaksavajuca okolnost za nas.. i Podgrmec je bio sve samo ne regularna tekma i to kuci za vas pa niko ne rezi ovdje zbog pomoci komsija

Sloboda-Jedinstvo...( 2:0 ) , Jedinstvo-Sloboda...( 3:0 ) Tako je bar registrovano...ne želim te uvjeravati...
Zadnja izmjena: senjorsamko, dana/u 30 maj 2014, 17:25, ukupno mijenjano 2 puta.

senjorsamko
Kontakt:

Post Postao/la senjorsamko » 30 maj 2014, 17:19

Sretno svima sutra,pa da se i ova čarolija konačno završi...
Zadnja izmjena: senjorsamko, dana/u 30 maj 2014, 17:23, ukupno mijenjano 1 put.

harry_90
x 14
Kontakt:

Post Postao/la harry_90 » 30 maj 2014, 17:20

I znaci nista vam od automobila,dzaba kupovali ulaznice,sve je to otislo na podmazivanje sudija i klubova,al eto nije vam uspjelo..vise srece drugi put,samo da tada budete sa dvije noge u premijer ligi :urnebes:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

BIHfAnatiC86
Kontakt:

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 30 maj 2014, 19:01

harry_90 je napisao/la:I znaci nista vam od automobila,dzaba kupovali ulaznice,sve je to otislo na podmazivanje sudija i klubova,al eto nije vam uspjelo..vise srece drugi put,samo da tada budete sa dvije noge u premijer ligi :urnebes:

:facepalm:

Mramic
Kontakt:

Post Postao/la Mramic » 30 maj 2014, 19:03

Ako vec Jedinstvo nije osvojilo titulu , radujem se Slobodi i da hoce napraviti velike rezultate iduce sezone ....Ove dvije ekipe zasluzuju da su u vrhu BIH nogometa...
SN96

Interista
Kontakt:

Post Postao/la Interista » 30 maj 2014, 19:06

harry_90 je napisao/la:I znaci nista vam od automobila,dzaba kupovali ulaznice,sve je to otislo na podmazivanje sudija i klubova,al eto nije vam uspjelo..vise srece drugi put,samo da tada budete sa dvije noge u premijer ligi :urnebes:

vidim lupas bezveze a nemas pojma kako je to za auto bilo predvidjeno .. za tvoj info pare ce biti vracene navijacima.. Sretno pravim navijacima Slobode u Premier ligi a ne ovim sto prate Slobodine tekme na forumu

ultrasstyle_tz
x 10
Kontakt:

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 30 maj 2014, 19:14

vidi nesto,

vi mozete sutra uci u PL..mi smo teski bakuszi, kiks se moze desiti, svasta moze biti u tih 90 minuta...ali, da li ste vi kao klub spremni za PL? ja mislim da je to organizacijski jako daleko, vidimo po ovom raspadu u svakom pogledu...

ocigledno pogresi ljudi vode klub, i u pogresnom pravcu..."Pocasni" dosao malo u klub kad su se stvari okrenule na bolje pa da se pogura malo, a puno kajmaka pokupi..dje je "pocasni" bio sve ove godine, sto nije gurao u pravom smijeru?

dok je u klubu i oko kluba i jedan covjek koji je doveo do ove situacije, nema tu napretka..mogli smo mi ostat u PL da su ovi "nasi" Sarajlije i Mostarci nisu surovali s onim sto su do jucer ratovali s njima, pa bil nam to donijelo ikakvu korist...i narednu sezonu bi zavrsili u borbi za opstanak, vjerovatno i ispali, ako se ne bi i ugasio klub...

ovo govorim zbog navijaca koji nisu zasluzili to sto im se desava, ali jedini pravi put i jedini nacin je da se krene od nule, da se naprave zdravi temelji u klubu i medju igracima i na tome trebate insistirati- pa koliko god to trajalo...sa ovim postojecim strukturama, kazem mozdasutra udjete u PL ali se nista nece promijeniti..za godinu, maximalno dvije ste opet ovdje...

toliko je propusta, od trenera, igraca, discipline, novca, organizacije, negativnog publiciteta u gradu- da vam ja ne pricam, vjerovatno znate vise o tome od mene...koliko ce samo trebati da se opet povrati povjerenje ljudi u gradu poslije ove nagradne igre, a to je banalna stvar kakvih jos problema ima...i premijer liga bi to samo prikrila, prvi naredni problem sve bi isplivalo kao sto je i sad isplivalo...

vi shvatite ovo kako hocete, ali bez korjenitih promjena i pravih ljudi nema napretka...navijaci to sigurno zasluzuju, pravi klub, a o onim ljudima koji taj klub trenutno vode i koji su nam kuhali sve sto su kuhali nema potrebe da napominjem da zelim sve najgore i da to najgore dugo potraje
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

LloriS
x 1
Kontakt:

Post Postao/la LloriS » 30 maj 2014, 19:35

Nego bi Zeljo bio izbacen prije 2 godine zbog namjestanja u zadnjem kolu i sad bi on usao u PL jel :damn:
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

zlajci
x 2
Kontakt:

Post Postao/la zlajci » 30 maj 2014, 20:29

Koliko je tebi godina, iskreno?

Pustite ljude više. SN je po svemu daleko ispred svog kluba i momci koji su ove godine odradili sva gostovanja ne zaslužuju da im sad po bubrezima igrate.

Ja sam neki dan napisao da Jedinstvu kao instituciji želim tešku bolest i pucanje po svim šavovima, sve dok šljam ne otjeraju i dok na čelo kluba ne dođu iskreni navijači i prijatelji sporta prije svega.
tuzlanska Sloboda

harry_90
x 14
Kontakt:

Post Postao/la harry_90 » 30 maj 2014, 22:06

zlajci je napisao/la:

dovoljno .. ne znam zasto tebii smeta ako ih malo podbadam i oni su nas citavo vrijeme itd..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

unavita
Kontakt:

Post Postao/la unavita » 30 maj 2014, 22:42

harry_90 je napisao/la:
zlajci je napisao/la:

dovoljno .. ne znam zasto tebii smeta ako ih malo podbadam i oni su nas citavo vrijeme itd..

Ni meni ne smeta, vec jednostavno imam transfer blama, kakve budalestine pises i kako si humoristican.
"Kad je selo složno i jedna djevojka je dosta"

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.