NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

wienultras
Postovi: 1907
Pridružen/a: 16 okt 2013, 13:13
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la wienultras » 09 jun 2014, 00:10

senjorsamko je napisao/la:Sloboda je devet godina stvarala dugovanja ( 2004 - 2012 ),a ona sad ukupno iznose preko 7 miliona maraka (7.776.784.km).O tome nitko od vas ne komentariše,kao da je to najnormalnija stvar.Malo se sklonili u ovu šabaniju,nebi li se to zaboravilo,ali šipak...pare se moraju namiriti. Sad se i amerikanac zabrinuo,pa negdje u daljini konta šta dalje, jer krupan je to zalogaj i za njega.Mislio jadan da će proći sa Ćirom i par kupljenih utakmica,kad ono puno veći belaj.
toliko se zabrinuo,da ce o tome da razmislja od amerike,preko brazila,naravno takvo tesko razmisljanje bice popraceno svim mogucim luksuzem,od hotela sa 5 zvjezdica vip loze brazila,jbg sirotinja,pobjego covjek,eno od brige,osijedio..ljubi ga majka :angel:
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87

senjorsamko
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 apr 2014, 22:47
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la senjorsamko » 09 jun 2014, 00:14

harry_90 je napisao/la:
senjorsamko je napisao/la:Sloboda je devet godina stvarala dugovanja ( 2004 - 2012 ),a ona sad ukupno iznose preko 7 miliona maraka (7.776.784.km).O tome nitko od vas ne komentariše,kao da je to najnormalnija stvar.Malo se sklonili u ovu šabaniju,nebi li se to zaboravilo,ali šipak...pare se moraju namiriti. Sad se i amerikanac zabrinuo,pa negdje u daljini konta šta dalje, jer krupan je to zalogaj i za njega.Mislio jadan da će proći sa Ćirom i par kupljenih utakmica,kad ono puno veći belaj.
Da si pratio nasu temu,vidio bih koliko se komentarisao taj slucaj u vezi dugovanja..Azmir se nije zabrinuo ni pobjegao,pametnim rjesenjima ce se sve polako rijesiti..Ne brini se ti za Slobodu,brini se za svoj klub,jer evo poceli ste se haman raspadat ?
Ne brinite se ni vi samo za Jedinstvo...ima i ostalih klubova u ovoj državi...neki su se i raspali. Sarajevo se moralo prodati malezijcu da bi opstali,a i vi ćete se prodati amerikancu,koji se možda nije zabrinuo,ali se svakako,žestoko iznenadio kad je čuo cifru. Kako vas nije sramota...haman osam miliona ste dužni,a brinete tuđe brige...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la staragarda » 09 jun 2014, 00:56

senjorsamko je napisao/la:Sloboda je devet godina stvarala dugovanja ( 2004 - 2012 ),a ona sad ukupno iznose preko 7 miliona maraka (7.776.784.km).O tome nitko od vas ne komentariše,kao da je to najnormalnija stvar.Malo se sklonili u ovu šabaniju,nebi li se to zaboravilo,ali šipak...pare se moraju namiriti. Sad se i amerikanac zabrinuo,pa negdje u daljini konta šta dalje, jer krupan je to zalogaj i za njega.Mislio jadan da će proći sa Ćirom i par kupljenih utakmica,kad ono puno veći belaj.
odakle ti to da se ne komentarise :? :? ..mi se bas ubrinuli i stalno pricamo o tom dugu....bit ce to tesko vratit..ogromne su pare u pitanju
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

senjorsamko
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 apr 2014, 22:47
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la senjorsamko » 09 jun 2014, 01:09

staragarda je napisao/la:
senjorsamko je napisao/la:Sloboda je devet godina stvarala dugovanja ( 2004 - 2012 ),a ona sad ukupno iznose preko 7 miliona maraka (7.776.784.km).O tome nitko od vas ne komentariše,kao da je to najnormalnija stvar.Malo se sklonili u ovu šabaniju,nebi li se to zaboravilo,ali šipak...pare se moraju namiriti. Sad se i amerikanac zabrinuo,pa negdje u daljini konta šta dalje, jer krupan je to zalogaj i za njega.Mislio jadan da će proći sa Ćirom i par kupljenih utakmica,kad ono puno veći belaj.
odakle ti to da se ne komentarise :? :? ..mi se bas ubrinuli i stalno pricamo o tom dugu....bit ce to tesko vratit..ogromne su pare u pitanju
Vidio sam da pišete o nekakvom semaforu,koji je po meni sitnica,spram dugovanja koja imate...Vaša skupština se sastala nakon petnaest mjeseci,što je malo začuđujuće... itd...Stvarno vam želim da se nekako izvučete iz dugovanja i da budete pravi,ali dosta više ovoga provociranja na našoj temi.Nema tu nikakve, dobre namjere...

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la tropic » 09 jun 2014, 01:47

Ne brinem se ja za Jedinstvo, a ne morate ni vi :)

Avatar
bihac1968
Postovi: 225
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 09 jun 2014, 01:54

Interesuje me kako će NSBiH reagovati po pitanju licenciranja i propisa a povodom velikih dugovanja, tužbi i svega ostalog što je potrebno ispoštovati po dole navedenom pravilniku.

Mislim da se gospoda iz Tuzle nalaze u velikim problemima :

http://www.nfsbih.ba/nsbih_userfiles/fi ... %20pdf.PDF

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Zodiac » 09 jun 2014, 01:59

90% posla je zavrseno,jos neke sitnice i to je to,ne brinite za gospodu iz Tuzle :kafa:

senjorsamko
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 apr 2014, 22:47
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la senjorsamko » 09 jun 2014, 03:05

Zodiac je napisao/la:90% posla je zavrseno,jos neke sitnice i to je to,ne brinite za gospodu iz Tuzle :kafa:
Ne brinemo se mi zbog vas, ali nemojte ni vi zbog nas. Imate sad premijer ligaše, pa se sa njima naduravajte :stop: Sredite tih par sitnica i uživajte... :thumbup:

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la staragarda » 09 jun 2014, 12:27

bihac1968 je napisao/la:Interesuje me kako će NSBiH reagovati po pitanju licenciranja i propisa a povodom velikih dugovanja, tužbi i svega ostalog što je potrebno ispoštovati po dole navedenom pravilniku.

Mislim da se gospoda iz Tuzle nalaze u velikim problemima :

http://www.nfsbih.ba/nsbih_userfiles/fi ... %20pdf.PDF
pa radi se na tome...dug ce se vjerovatno reprogramirat a tuzbe se pokusavaju uskladit i dogovorit sa drugom stranom...dosta toga je zavrseno ali ima tu jos posla....gospoda je u problemima ali ce ih gospodski i rijesit...bar se nadamo svi mi koji volimo Slobodu...
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la staragarda » 09 jun 2014, 12:29

senjorsamko je napisao/la:
Zodiac je napisao/la:90% posla je zavrseno,jos neke sitnice i to je to,ne brinite za gospodu iz Tuzle :kafa:
Ne brinemo se mi zbog vas, ali nemojte ni vi zbog nas. Imate sad premijer ligaše, pa se sa njima naduravajte :stop: Sredite tih par sitnica i uživajte... :thumbup:
kako ti skonta da se brinemo :? ..komentarisemo jer je ovo FORUM i posto smo jos uvijek na istom pdf...kad nas prebace slabo ce ko ovdje pisat...al je cinjenica da je kod vas rasulo opste..bar sto se igrackog kadra tice
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 09 jun 2014, 13:40

Što se tiče igrača, svi će otići, možda 2-3 igrača ostanu, ali i to je pod upitnikom, ali kao da je to jedinih 5-6 igrača pa se ne može naći niko drugi.. Ne bojim se ja za igrače, da Uprava održi sjednicu da se vidi šta planiraju sljedeću sezonu, lako se igrači nadju.. ovi svi neka idu, ne žalim za njima. Zna se koja trojica mogu ostati, ostalima sretno.

senjorsamko
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 apr 2014, 22:47
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la senjorsamko » 09 jun 2014, 16:25

staragarda je napisao/la:
senjorsamko je napisao/la:
Zodiac je napisao/la:90% posla je zavrseno,jos neke sitnice i to je to,ne brinite za gospodu iz Tuzle :kafa:
Ne brinemo se mi zbog vas, ali nemojte ni vi zbog nas. Imate sad premijer ligaše, pa se sa njima naduravajte :stop: Sredite tih par sitnica i uživajte... :thumbup:
kako ti skonta da se brinemo :? ..komentarisemo jer je ovo FORUM i posto smo jos uvijek na istom pdf...kad nas prebace slabo ce ko ovdje pisat...al je cinjenica da je kod vas rasulo opste..bar sto se igrackog kadra tice
Da si digao pogled samo centimetar iznad moga posta,vidio bi da je Zodiac fino napisao da se ne brinemo za gospodu iz Tuzle...Nema se tu šta kontati...Ako si već na FORUM-u,onda bar pročitaj ono protiv čega komentarišeš...

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: Odg: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la TzBulevar87 » 11 jun 2014, 12:48

bihac1968 je napisao/la:Interesuje me kako će NSBiH reagovati po pitanju licenciranja i propisa a povodom velikih dugovanja, tužbi i svega ostalog što je potrebno ispoštovati po dole navedenom pravilniku.

Mislim da se gospoda iz Tuzle nalaze u velikim problemima :

http://www.nfsbih.ba/nsbih_userfiles/fi ... %20pdf.PDF
FK Sloboda Tuzla je 2013. godinu zavrsio bez ijedne jedine marke dugovanja, dapace poslovalo se u plusu. 2014. isto bez dugovanja, a zakljucice se isto tako u plusu (vecem nego u prethodnoj godini).

Da li ti kao predstavnik kluba mozes isto potvrdit za Jedinstvo?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
075

kaktus9090
Postovi: 3
Pridružen/a: 09 jun 2014, 12:47
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la kaktus9090 » 11 jun 2014, 22:07

hifans je napisao/la:
LloriS je napisao/la:Kad nam kadeti igraju ovu zavrsnicu prvenstva, da se bar tu ne osramotimo :crazy:
danas su igrali s Braniteljom, 1 - 0 povelo Jedinstvo na početku utakmice, povukli se i nisu prešli prelazili centra više... jedno 10 čistih šansi branitelj nije iskoristio, onda u dvije minute prokrenu na 2 -1 i u zadnjuj minuti iz kontre jedinstvo daje gol za izjednačenje

u penalima golman od jedinstva odbrani sve penale (duga plava kosa, visok oko 1,95... momak je stvarno extra golman)

u prvoj polufinalnoj utakmici sloboda želju dobila 2 - 1

sutra finale sloboda - jedinstvo, branitelj - željo za treće
Ne mozes ovo nikako reci,poveli su i nastavili su napadati ,primjetilo se da je Jedinstvo i bolje fizicki pripremljena ekipa od Branitelja...ne spominjes crveni karton,tj prvi zuti jer je decka uhvatio grc ili nesto tako a drugi zuti je opravdan....Golman visok crn,Puskar Samir :)

Avatar
anonymous001
Postovi: 505
Pridružen/a: 20 sep 2013, 13:51
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la anonymous001 » 12 jun 2014, 13:56

Emdžad Galijašević (načelnik Bihaća) će da bude novi predsjednik NK Jedinstva ...

ima još vremena do početka nove sezone pa možda se i napravi neka solidna ekipica.

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la GracanicaAA » 12 jun 2014, 14:15

Koliko igraca je napustilo Jedinstvo ?
I da li cete se boriti za 1 mjesto ?

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 12 jun 2014, 14:27

GracanicaAA je napisao/la:Koliko igraca je napustilo Jedinstvo ?
I da li cete se boriti za 1 mjesto ?
Otislo je vec 10 igraca, sa ovim igracima se borimo za ostanak :roll:
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
anonymous001
Postovi: 505
Pridružen/a: 20 sep 2013, 13:51
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la anonymous001 » 12 jun 2014, 14:32

LloriS je napisao/la:
GracanicaAA je napisao/la:Koliko igraca je napustilo Jedinstvo ?
I da li cete se boriti za 1 mjesto ?
Otislo je vec 10 igraca, sa ovim igracima se borimo za ostanak :roll:
ma cekaj prozivku mozda se neki i vrate nikad se ne zna... sad su navodno svi otisli ali ne vjerujem ja!

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la GracanicaAA » 12 jun 2014, 14:45

anonymous001 je napisao/la:
LloriS je napisao/la:
GracanicaAA je napisao/la:Koliko igraca je napustilo Jedinstvo ?
I da li cete se boriti za 1 mjesto ?
Otislo je vec 10 igraca, sa ovim igracima se borimo za ostanak :roll:
ma cekaj prozivku mozda se neki i vrate nikad se ne zna... sad su navodno svi otisli ali ne vjerujem ja!
eke to brt...a imali ste ekipu za PL :thumbup:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Probisvjet » 12 jun 2014, 14:47

anonymous001 je napisao/la:
LloriS je napisao/la:
GracanicaAA je napisao/la:Koliko igraca je napustilo Jedinstvo ?
I da li cete se boriti za 1 mjesto ?
Otislo je vec 10 igraca, sa ovim igracima se borimo za ostanak :roll:
ma cekaj prozivku mozda se neki i vrate nikad se ne zna... sad su navodno svi otisli ali ne vjerujem ja!
Veliki pozdrav za anonimnog. Nedaj se prijatelju!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.