NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Coraco » 26 jun 2014, 20:29

LloriS je napisao/la:
Coraco je napisao/la:Šta ti je bolan Loris pa ti si prvi ovdje pisao kako Jedinstvo kupuje utakmice i kako ćete se vratiti na prvo mjesto kad mi kiksamo s Braniteljem.
Na tom vašem forumu u čiju realnost se kunete, ljudi pišu kako ste kupovali utakmice čak i kod kuće i da ste se okliznuli na Konjicu i GOŠKu jer ste mislili da ih možete dobiti pa da uštedite na njima.
Ćiro je ostao onoliko koliko je i najavljeno 6 mjeseci tj polusezonu, a to što je otišao je druga stvar.
I bolje ti je da Slobodu što prije zaboraviš i okreneš se opstanku svog kluba iduće sezone.
Normalno da sam pisao, pa da je ostao Prosic u Mostaru vi ne bi pobjedili sigurno, nakon sto ste promjenili sudiju znalo se je da ce te dobiti bodove. Bila je prica da ako Ciro uvede Slobodu u PL da ce ostati trener ali ode covjek pobjeze kad je vidio neke stvari.

PS: Cuj borba za opstanak :lol: :lol: Ajd ti onda gledaj Slobodu da pokusa u Evropu ove godine izaci.
Hvala Bogu pa je promijenjen i postavljen sudija iz Premier lige, Prošić bi nas svakako zaklao, eto vidiš ti sam pišeš da ste uticali na sudije. Vama jednom sudio onaj lik iz Srebrenika i digli ste galamu, a da vam je delegiran u nekoj bitnoj utakmici štrajk bi pokrenuli.
Priča je jedno a realnost je drugo, a koje stvari je to Ćiro vidio ? šta ima tu loše što je vidio da ne može sa onakvim timom puno ostvariti i da neće dobiti adekvatna pojačanja ? pisali ste sami da je Ćiro lafac, a takav ne vodi klub koji će biti prosjek.
Jbg, neko će pokušati izboriti Evropu a neko opstanak u 1.FBiH.

LloriS
Postovi: 4356
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 26 jun 2014, 20:34

Ja bar priznam neke stvari sto se tice namjestanja sa strane Jedinstva, ali vi sutite i znate kako je Sloboda vecinu utakmica u gostima dobivala ali necete da priznate, Ciroo je vidio kako je Sloboda usla u PL nije ni on budala,a vi sa tom ekipom ako budete u sredini tabele udarite se nogom u gu**icu, kakva crna Evropa i Sloboda, nema tamo podmazivanja sudija moj Coraco.
Nema potrebe vise da se raspravlja o ovome imate svoju temu i ajde razguli.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Coraco » 26 jun 2014, 20:49

Podiže ti se pritisak, ajd neću više :urnebes:

LloriS
Postovi: 4356
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 26 jun 2014, 20:59

Coraco je napisao/la:Podiže ti se pritisak, ajd neću više :urnebes:
Cuj pritisak :lol:
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la tropic » 27 jun 2014, 00:55

O nekim stvarima se ne isplati raspravljati, najbolje bi bilo zaboraviti ih jer ni jedni ni drugi nisu "nevini". Licemjerstvo ne vidjeno na forumu. Tuzlaci su sad u premijer ligi, neka im je sretno i to je to. Znam da bi se neki i zalili savezu zbog namjestanja ali ne mogu jer i sebe bi uvukli u ****. Zato svi :silent: i uzivajte.

Pocetkom jula bi se trebala prozivka izvrsiti, pored Kurde ocekuje se dolazak standard ekipe simpatizera sa treninga i utakmica kao i mnogo drugih rekreativaca koji ce trcati na stazi naseg stadiona. Napadamo opstanak ove godine :?

senjorsamko
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 apr 2014, 22:47
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la senjorsamko » 27 jun 2014, 01:34

deni91 je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:a evo vi posteni odma na pocetku namjestali utakmice a nas ebali u Orasju ;) nadam se da cete iducih 10 godina ostati u toj sabaniji ;)
vraticete se vi ovamo brze neg sto ste usli :)
NSBiH je vratio Slobodu u P.L. kako bi naplatio od njih blizu osam miliona KM ,koje su zaduživali prethodnih 10-tak godina.Čak im je dao i licencu zbog toga,što se graniči sa ludošću,ali šta ćeš...moraju se ljudi naplatiti.Skontali da mogu opelješiti "amerikanca".Usput su dozvolili i onakvo utrkivanje sa Jedinstvom i obaranje rekorda u bodovima,mada je svakom normalnom jasno da to nije regularno,ali mnogi su u toj utrci vidjeli ćar i omastili brkove.Timove koji su se borili za opstanak i njihova namještanja ,ne treba ni spominjati.U avgustu počinje novi cirkus,a tko će biti novi pajaci, tek treba da se vidi...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Probisvjet » 27 jun 2014, 09:16

senjorsamko je napisao/la:
deni91 je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:a evo vi posteni odma na pocetku namjestali utakmice a nas ebali u Orasju ;) nadam se da cete iducih 10 godina ostati u toj sabaniji ;)
vraticete se vi ovamo brze neg sto ste usli :)
NSBiH je vratio Slobodu u P.L. kako bi naplatio od njih blizu osam miliona KM ,koje su zaduživali prethodnih 10-tak godina.Čak im je dao i licencu zbog toga,što se graniči sa ludošću,ali šta ćeš...moraju se ljudi naplatiti.Skontali da mogu opelješiti "amerikanca".Usput su dozvolili i onakvo utrkivanje sa Jedinstvom i obaranje rekorda u bodovima,mada je svakom normalnom jasno da to nije regularno,ali mnogi su u toj utrci vidjeli ćar i omastili brkove.Timove koji su se borili za opstanak i njihova namještanja ,ne treba ni spominjati.U avgustu počinje novi cirkus,a tko će biti novi pajaci, tek treba da se vidi...
Da je to napisao ili potvrdio anonimni ja bi te cinjenice prihvatio. Medjutim ti si neozbiljan.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 27 jun 2014, 11:04

zar jos dolazite ovdje ccc..s njima mozemo samo u kupu igrat, kakvo je trenutno stanje mi da se sutra vratimo u ligu federacije, prije da ih necemo zatec jer ce u trecu ligu....a mislim da smo se davno usaglasili, na koji nacin su pokusali uc u ligu i sta su nam kuhali, da NK Jedinstvo Bihac mozemo samo zazeliti sve najgore i dugo i postepeno "umiranje" u ovim ligama te nasladjivati se nasim neuspjesima...

navijaca mi je zao, nisu to zasluzili, ali klub koji vode kriminalci, ubice , mafijasi i vjerski fanatici ne moze daleko..valjda promijene neke stvari sa ovim nacelnikom
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

CarsijaTz
Postovi: 69
Pridružen/a: 21 jan 2014, 23:37
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la CarsijaTz » 27 jun 2014, 11:13

Bice jedinstvo ku... sampion ahahahahahahah :D

senjorsamko
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 apr 2014, 22:47
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la senjorsamko » 27 jun 2014, 11:36

ultrasstyle_tz je napisao/la:zar jos dolazite ovdje ccc..s njima mozemo samo u kupu igrat, kakvo je trenutno stanje mi da se sutra vratimo u ligu federacije, prije da ih necemo zatec jer ce u trecu ligu....a mislim da smo se davno usaglasili, na koji nacin su pokusali uc u ligu i sta su nam kuhali, da NK Jedinstvo Bihac mozemo samo zazeliti sve najgore i dugo i postepeno "umiranje" u ovim ligama te nasladjivati se nasim neuspjesima...

navijaca mi je zao, nisu to zasluzili, ali klub koji vode kriminalci, ubice , mafijasi i vjerski fanatici ne moze daleko..valjda promijene neke stvari sa ovim nacelnikom
Sloboda je kao "Hajdučka česma " iz koje su godinama iscurili milioni...Pitali se itko od vas ,tko vam je sjužio tolike pare i na šta su utrošene,kad ste na kraju te balade čak i ispali iz P.L. Koji su to mafijaši i kriminalci,ili su to ipak neki pošteni momci...Samo mi je žao vas zagriženih navijača,koji od jednog drveta,ne vidite šumu...Ne znam samo zašto toliko mrzite Jedinstvo,pa mu želite sve najgore,čak i postepeno umiranje...Bar moderatori ne trebaju pisati takve stvari... :nene:

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 27 jun 2014, 11:54

senjorsamko je napisao/la:
ultrasstyle_tz je napisao/la:zar jos dolazite ovdje ccc..s njima mozemo samo u kupu igrat, kakvo je trenutno stanje mi da se sutra vratimo u ligu federacije, prije da ih necemo zatec jer ce u trecu ligu....a mislim da smo se davno usaglasili, na koji nacin su pokusali uc u ligu i sta su nam kuhali, da NK Jedinstvo Bihac mozemo samo zazeliti sve najgore i dugo i postepeno "umiranje" u ovim ligama te nasladjivati se nasim neuspjesima...

navijaca mi je zao, nisu to zasluzili, ali klub koji vode kriminalci, ubice , mafijasi i vjerski fanatici ne moze daleko..valjda promijene neke stvari sa ovim nacelnikom
Sloboda je kao "Hajdučka česma " iz koje su godinama iscurili milioni...Pitali se itko od vas ,tko vam je sjužio tolike pare i na šta su utrošene,kad ste na kraju te balade čak i ispali iz P.L. Koji su to mafijaši i kriminalci,ili su to ipak neki pošteni momci...Samo mi je žao vas zagriženih navijača,koji od jednog drveta,ne vidite šumu...Ne znam samo zašto toliko mrzite Jedinstvo,pa mu želite sve najgore,čak i postepeno umiranje...Bar moderatori ne trebaju pisati takve stvari... :nene:
naravno, davno smo ih maknuli daleko od kluba i sad se radi na kontratuzbama za nesavjestan rad, zloupotrebe itd itd..ugl nikakvih dodirnih tacaka vise nemaju sa Slobodom, najvise zahvaljujuci navijacima, osim tih tuzbi koje ih cekaju za nanesenu stetu...dok su kod vas takvi jos uvijek "pocasni" predsjednici itd itd...

a ovo drugo zasto? prezvakano x puta, kad oni "meni" na onom famoznom sastanku u srijedu poslije debakla na Tusnju, sto bi i "ja" njima drugacije- kratko i jasno.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

senjorsamko
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 apr 2014, 22:47
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la senjorsamko » 27 jun 2014, 12:35

Pozdrav za moderatora.Stvarno je veoma ugodno sa tobom razmijeniti mišljenja.Želim vam brz oporavak za klub,samo se nadam da vam za to neće biti potrebno još 12 godina. :wave:

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 27 jun 2014, 14:28

Hahah, ovi Tuzlaci su previše smiješni, a i ovaj forum je postao ruglo. Pa ko je ovdje sve moderator, admin.. Pa ko vama to dijeli, jel to lajkaš na fb stranicu Sportsport.ba i dobiješ moderatora? Ako jeste, lajkaću i ja, pa da se ovdje malo zaje*avam , a da ne mogu dobiti ban.. Sad će ponovo Tuzlaci reći, ovo je forum, mi imamo pravo na svoje mišljenje i onda mi krivi. Al hajde, nema veze, bitno je da je sve manje i manje Bišćana ovdje, a i mi svi kad prestanemo ovdje dolaziti tema 1. lige će se moći i ukinuti.. Ali neka, dočekaćemo i to aBd. Pa onda moderatori molite Boga da Jedinstvo dočeka gašenje, da dočeka umiranje, ispadanje iz ove lige, a nek i dočeka, navijaću za svoj klub, voliću ga i dalje, a ti koji pametuješ ovdje sigurno nisi išao navijati za svoju Slobodu i nisi davao zadnju marku iz džepa da pratiš Slobodu po ovom k. od Lige. I onda mi pametuješ, sretno vam u Premier Ligi, daj Bože da prvi budete.

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Coraco » 27 jun 2014, 16:44

Imate vi onaj svoj forum što ga vode aljo i nermin, pa ga zaključaju kad neko napiše šta ne treba. Tamo su relevantne informacije :urnebes:

LloriS
Postovi: 4356
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 27 jun 2014, 17:18

Coraco je napisao/la:Imate vi onaj svoj forum što ga vode aljo i nermin, pa ga zaključaju kad neko napiše šta ne treba. Tamo su relevantne informacije :urnebes:
Inace taj forum se nalazi na zvanicnoj stranici NK Jedinstva koja je u top 10 sportskih portala u drzavi, za razliku od FK Slobode ;)
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la fukaratz » 27 jun 2014, 17:25

LloriS je napisao/la:
Coraco je napisao/la:Imate vi onaj svoj forum što ga vode aljo i nermin, pa ga zaključaju kad neko napiše šta ne treba. Tamo su relevantne informacije :urnebes:
Inace taj forum se nalazi na zvanicnoj stranici NK Jedinstva koja je u top 10 sportskih portala u drzavi, za razliku od FK Slobode ;)
yes yes **** 8-i portal u drzavi :D nego kao je u premijer ligi rekoste da je bila vasa godina a da mi cekamo narednu :lol: drama ste klub :clap:
Sloboda Tuzla

LloriS
Postovi: 4356
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 27 jun 2014, 17:39

fukaratz je napisao/la:
LloriS je napisao/la:
Coraco je napisao/la:Imate vi onaj svoj forum što ga vode aljo i nermin, pa ga zaključaju kad neko napiše šta ne treba. Tamo su relevantne informacije :urnebes:
Inace taj forum se nalazi na zvanicnoj stranici NK Jedinstva koja je u top 10 sportskih portala u drzavi, za razliku od FK Slobode ;)
yes yes **** 8-i portal u drzavi :D nego kao je u premijer ligi rekoste da je bila vasa godina a da mi cekamo narednu :lol: drama ste klub :clap:
Jbg dali ste vise :guz: steta za takav klub kao Sloboda sto je morala da skine gace da bi usla u PL :opaopa:
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 27 jun 2014, 17:41

A niste pošteno ušli sigurno, i vi se sa tim još nasladjujete.. I mi da smo ušli ne bi pošteno i nek nismo ni ušli, neka vide da treba igrati fino. Dok god budemo kupovali, da Bog da ispadali, jer meni nije fazon otići na utakmicu, znam rezultat, a vama je bitno to. Ali niste džabe fukare

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la fukaratz » 27 jun 2014, 17:45

ma joj sta da ti kazem vratili se tamo gdje nam je i mjesto :cool: vi skidate gace ima 7 godina a kako je krenulo skidat cete jos toliko :lol: nego bit ce finih derbija za opstanak pod boricima ove godine Malesici, Podgrmec, Gorazde sve giganti naseg fudbala :!: Hamdo i kompanija po 8 put u borbu za premijer ligu :urnebes:
Sloboda Tuzla

wienultras
Postovi: 1907
Pridružen/a: 16 okt 2013, 13:13
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la wienultras » 27 jun 2014, 17:46

nebeskasila je napisao/la:A niste pošteno ušli sigurno, i vi se sa tim još nasladjujete.. I mi da smo ušli ne bi pošteno i nek nismo ni ušli, neka vide da treba igrati fino. Dok god budemo kupovali, da Bog da ispadali, jer meni nije fazon otići na utakmicu, znam rezultat, a vama je bitno to. Ali niste džabe fukare
:beba: :beba:
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cap13 i 14 gostiju.