NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12931
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nerkolfc » 23 avg 2014, 19:21

anonymous001 je napisao/la:nakon ove pobjede nad Rudarom treba se pripremati za Podgrmec i mislim da cemo tamo pobjediti i tako se prikljuciti vrhu tabele!
+1
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Rafael30 » 23 avg 2014, 22:04

Ja fino napisem Tuzlaka malo nece biti na nasoj temi, za to se pobrinuo Wagner Santos Lago i nađe se neki pametni moderator da to obrise ccc :clap:

Avatar
anonymous001
Postovi: 505
Pridružen/a: 20 sep 2013, 13:51
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la anonymous001 » 24 avg 2014, 00:53

slika
neka Tuzlaka nek mrze Jedinstvo i vrijeđaju ovdje Jedinstvo,nek govore sve najgore o nama! ... samo nastavite tako ;)

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la kakanjac62 » 24 avg 2014, 03:31

anonymous001 je napisao/la:nakon ove pobjede nad Rudarom treba se pripremati za Podgrmec i mislim da cemo tamo pobjediti i tako se prikljuciti vrhu tabele!
Pobijedili ste svaka cast cestitam na pobjedi .
Samo me cudi kad ste toliko posteni sto ne kazete koju rijec o sudijama.
Cuo sam od raje koja je bila tamo a I od rukovodstva kluba da su morali izgubiti .sudije nisu dale prici vasem golu a I da nije sviro cist penal zbog ociglednog igranja rukama.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la SaltCityAttack » 24 avg 2014, 03:47

Iceplayer je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:
Rafael30 je napisao/la:@SaltCityAttack pa jel kontas da su ljudi vidjeli da Azmir ima pare i normalno da će ga izmusti i prosuti priču Jedinstvo daje toliko da ne pobjedite. Pa lakse je njima bilo pustiti utakmicu Slobodi nego da ne izgube.
Svi su to vidjeli, samo iz uprave Jedinstva to nisu :wtf: tek onda kada su potrosili sve pare za drugo mjesto. Jednostavno je bilo bolje da su na vrijeme skontali da im je drugo mjesto plafon. Bolji bi im potez bio da su ostavili pare za ovu sezonu. Ovu 14/15 koja im sigurno propada.
Jedinstvu je kesa ispraznjena, a to ce se najvise osjetiti poslije oktobra. Tada nastupaju jos gori dani za Jedinstvo.
Bihac za to nije kriv, nego nesposobna i korumpirana uprava.
Daj molim te suti haj reci iskreno bili vi usli u PL da vam nije dosao Azmir, sa onom 1 ekipom koja je popusila u Bihacu 3 komada ?
Sa onom ekipom bi bili medji 5 to stoji pa sta doveo lik 10 igraca I odmah bolja ekipa bila 100 puta..kakva ti je to konstatacija majketi?

Cestitke na pobjedi danas nadam se da ce Jedinstvo doci u PL ovdje pripada zaista nastranu to sto smo bili rivali ipak BIHac SN I Jedinstvo su mi oduvjek bili dragi
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

senjorsamko
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 apr 2014, 22:47
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la senjorsamko » 24 avg 2014, 10:17

Gledao sam drugo pol.Rudar je imao dobar posjed lopte na našoj polovini,par kornera i 3 dobre šanse. Na kraju su primili gol i to je to.Sudije u Bihaću ne sude penale ni Jedinstvu, pa ne čudi ako promakne i koji gostima.Pozdrav Kakanjcu 62 i Gusarima, kojih je bilo dvadesetak.Igrači su se na kraju rukovati, pa nema razloga ni za tvoju ljutnju. POZDRAV...

Iceplayer
Postovi: 1376
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 24 avg 2014, 10:32

kakanjac62 je napisao/la:
anonymous001 je napisao/la:nakon ove pobjede nad Rudarom treba se pripremati za Podgrmec i mislim da cemo tamo pobjediti i tako se prikljuciti vrhu tabele!
Pobijedili ste svaka cast cestitam na pobjedi .
Samo me cudi kad ste toliko posteni sto ne kazete koju rijec o sudijama.
Cuo sam od raje koja je bila tamo a I od rukovodstva kluba da su morali izgubiti .sudije nisu dale prici vasem golu a I da nije sviro cist penal zbog ociglednog igranja rukama.
Rudar je imao 3-4 100% šanse, ali je juce nas golman branio i nemoguce, a penal i ako je bio morate sacekati da se uvedu pravila za penale u Bihacu, ja nisam vidio penal u Bihacu ima 2 godine :crazy:

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Rafael30 » 24 avg 2014, 11:53

kakanjac62 je napisao/la:
anonymous001 je napisao/la:nakon ove pobjede nad Rudarom treba se pripremati za Podgrmec i mislim da cemo tamo pobjediti i tako se prikljuciti vrhu tabele!
Pobijedili ste svaka cast cestitam na pobjedi .
Samo me cudi kad ste toliko posteni sto ne kazete koju rijec o sudijama.
Cuo sam od raje koja je bila tamo a I od rukovodstva kluba da su morali izgubiti .sudije nisu dale prici vasem golu a I da nije sviro cist penal zbog ociglednog igranja rukama.
Aaaa sad si počeo lovačke priče :shock: . Pa imali ste svoje šanse, neke 100%, niste ih iskoristili. Sad počeo šuplje pričati, stipu to.. da ste kod 1:0 izjednačili možda bi i okrenuli, ali niste nesto ni pokazali. Mojne to sudije, 3-4 godine niste izgubili u Bihaću, sad izgubite i odma sudije :shock: . Bilo je par momaka iz Kaknja na tekmi pa pitaj nji, stipu te šuplje od uprave i igrača.

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Gorki » 24 avg 2014, 12:09

Svaka čast na koreografiji za naše drugove,lijep gest :clap:

LP iz Tuzle :bih:
Pobjeda je bolja od orgazma!

BihacSN
Postovi: 463
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 24 avg 2014, 12:14

Ne znam stvarno šta pričaju ovi iz Kaknja... Rudar kao nije mogao prići golu a imao 4 šanse koje je naš golman majstorski skinuo. Sudija odsudio dobro.

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Rafael30 » 24 avg 2014, 13:12

" onclick="window.open(this.href);return false; pregled utakmice iz Bihaća

abnorme123
Postovi: 126
Pridružen/a: 01 sep 2012, 15:40
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la abnorme123 » 24 avg 2014, 13:31

Samo da pljunem sam na sebe zbog komentara o nasem golmanu nakon prvog kola, hvala mu na ovoj pobjedi :mrgreen:
NAROD SE ZOVE BIHAĆ
https://www.youtube.com/watch?v=OiUTsMxWmes

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la brazzo » 24 avg 2014, 13:52

Svaka cast za parolu i podrsku, u ime carsije hvala ! Puno srece u nastavku i razgrnite konkurenciju ;)
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la kakanjac62 » 24 avg 2014, 14:01

senjorsamko je napisao/la:Gledao sam drugo pol.Rudar je imao dobar posjed lopte na našoj polovini,par kornera i 3 dobre šanse. Na kraju su primili gol i to je to.Sudije u Bihaću ne sude penale ni Jedinstvu, pa ne čudi ako promakne i koji gostima.Pozdrav Kakanjcu 62 i Gusarima, kojih je bilo dvadesetak.Igrači su se na kraju rukovati, pa nema razloga ni za tvoju ljutnju. POZDRAV...
Niko se ba ne ljuti video sam snimak sve je regularno .neke sanse nisu iskoristene I gotovo samo sam cuo kod rezultata 1;0 trebao je svirat penal zbog igranja rukom ali ni to nema veze ne treba se cekat penal trebas da das go ako imas sansu a oni nisu koliko sam video dali golove iz lijepih sansi.Rudar se izjasnio ove godine nece na premijer ligu .Sto je posteno prema raji jer vec 10 godina idu na premijer ligu a na kraju .zna se .Pozdrav biscanima Ja licno ove godine bih volio da Jedinstvo udje u PL.Ako imate podrsku grada I idete na PL sretno.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la staragarda » 24 avg 2014, 23:39

hvala SN za parolu i sjecanje na nase momke :tokralju: :tokralju:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Probisvjet » 25 avg 2014, 11:05

anonymous001 je napisao/la:slika
neka Tuzlaka nek mrze Jedinstvo i vrijeđaju ovdje Jedinstvo,nek govore sve najgore o nama! ... samo nastavite tako ;)
Anonimuse, prijatelju moj virualni, ne mrzimo mi Jedinstvo. Jednostavno krivo mi bude zbog NS i navijaca iz Bihaca kada ih povaljuje njihovo rukovodstvo kluba. Opet cu ponoviti, SN ulaze vise truda nego bilo ko u Jedinstvu.
Evo sada ste pobjedili i pokusajte da napravite nesto. Sretno.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 25 avg 2014, 21:53

Idemo u Sanski Most podržati ove momke. Što više da nas bude... Pustite pametovanja po forumima i takve gluposti.. Jer bez podrške tamo nećemo dobiti sigurno, oni će sad igrati nabrijani jer igraju protiv Jedinstva, ginuće na terenu.

Avatar
anonymous001
Postovi: 505
Pridružen/a: 20 sep 2013, 13:51
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la anonymous001 » 26 avg 2014, 02:18

samo se nadam da ce Topic igrati protiv Podgrmeca...
on ako bude igrao onda se nadam da cemo osvojiti sva tri boda!

Avatar
anonymous001
Postovi: 505
Pridružen/a: 20 sep 2013, 13:51
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la anonymous001 » 28 avg 2014, 12:50

evo sad sam baš pročitao ovu objavu da Igor Žuržinov pregovara sa Jedinstvom :D
bilo bi dobro kad bi potpisao! izgleda da se radi o veoma iskusnom igracu :D

gradacaczmaj
Postovi: 42
Pridružen/a: 11 avg 2013, 15:39
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la gradacaczmaj » 28 avg 2014, 12:57

Jedinstvo sampion :njanjanja:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.